Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

gamma
16. čer 2011

@aknel1976 jsem zvědavá, který z nás dorazí nemocenská dřív 🙂

misanda
autor
16. čer 2011

@lita tak tu Baby Friendly, nebo jak se tomu nadává 😀 tak to mají i v Mostě, taky se řadí mezi ty nemocnice. No a tam asi pojedu já, pokud nastanou komplikace, miminka budou menší, nebo půjdou na svět dřív...Jinak s tím že se nevyspím...to je fakt malá daň za to, čím jsme museli projít...já se na to těším!! 🙂

@aknel1976 tvrdý to je, ale ty kuličky se daj vyndat, pak to bude ok 😀 já jsem na to líná...😀

@sarik1 jéé, takový malinký roztomilý bříšeno 🙂 my taky jedeme na focení, to bych měla být 30tt...tak snad to vydržim!!! Proč jsi rodila tak brzo? Možná jsi to tady psala, asi jsem přehlídla 🤐

sarik1
16. čer 2011

@gamma U nás měla Adélka 910g a Adámek 1315g 🙂 Adám mě už začíná ve skoro 9 měsících lézt

sarik1
16. čer 2011

@misanda Adam mě prokopl plodovou vodu, ale odtekla mě jen část, odvezla sem se do nemocnice sama, manžel byl zrovna ten jeden den pryč, tak mě píchli na plicní zralost, udělali UZ a prý to byl plod A, tedy Adámek a odvezli mě sanitou do HK, tam mě to udrželi celý týden na kapačkách, ležela sem na hekárně a celej týden poslouchala porody, takže mazec..

sarik1
16. čer 2011

HOlky a já měla 3 týdny po porodu už normální rifle, nechápu, já nechala vše na sále.. to je Adélka 🙂

sarik1
16. čer 2011

@aknel1976 To teda a těch plínek, a všeho...... počítej na dvojčata tak 5.000 měsíčně za plínky a Nutrilony...

misanda
autor
16. čer 2011

@sarik1 ajajaj, raubíř jeden...tu fotku si pamatuju, jak si sem dávala...taková prďolka maličká. Jak dlouho jste potom byli v nemocnici???

misanda
autor
16. čer 2011

a proto se vyplatí kupovat plenky už teď 🙂 já když vidím na akci, tak beru celej regál 😀

sarik1
16. čer 2011

Druhý den po porodu Adam a Adélka a Adélka v půl roce..

gamma
16. čer 2011

@sarik1 tak to si to měla taky pěkný ☹ no hlavně že to oba dva zvládli, i když byli hodně maličkatý! to je super že už leze, slyšela jsem, že nedonošeňátka všechno strašně rychle doženou a ty mi to teď jen potvrzuješ 😉

sarik1
16. čer 2011

@misanda 9 týdnů jsme tam byli , v Hradci asi 6 týdnů a tak jsem tam denně jezdila s mlíčkem a pak 3 týdny u nás Pardubicích

sarik1
16. čer 2011

@gamma Hrozně rychle to doženou, Adélka je teda dost pozadu, takže Vojtovka na dlouho, ale s Adamem už končíme, jupíí

gamma
16. čer 2011

@sarik1 i s Adélkou to zvládnete 😉 je to fešanda! a gratuluju k Adámkovi, že je tak šikovnej

sarik1
16. čer 2011

@gamma Díky..my měli termín porodu 25.11 a rodila sem 18.9. a domů nás pustili 23.11 🙂 jen holky si pořiďte jestli můžu poradit, monitor dechu, vyplatí se to

sarik1
16. čer 2011

@gamma Ona Adélka je trošinku i línější..... už se umí otočit na bříško a zpátky ale nechce se jí... mrška jedna..

aknel1976
16. čer 2011

@gamma to jo teda, teď 30. odvezu lístek na peníze do práce osobně a poprosím účetní, ať ho pošle co nejdřív, že mi to je fakt k prdu mít peníze na konci měsíce ☹
@sarik1 krásné fotky, byli tak malincíííí, ale teď už jsou to krásně vypapaná miminka 😉 ...to je mazec, dát za to 5000 / měs. když člověk dostane 7000,co? 😝 @misanda taky chci průběžně kupovat plenky dopředu, až bude ten správný čas a kdyby chtěl někdo něco kupovat miminkům, slušně je poprosím o pleny, než o nějaké kraviny 😉

misanda
autor
16. čer 2011

@sarik1 jééé, vy jste krásný holky!!! A ta čelenka 🙂 nádherný!!!! TAk devět týdnů ještě jde 🙂 na to, že jste byli fakt tak malinký...tak paráda. Jinak já monitory už mám 😉

@aknel1976 jj, plenek není nikdy dost. Já teda kupuju jenom Pampers, třeba na Huggies už jsem slyšela hodně nadávat...tak Huggies máme ubrousky, ty maj teĎ hodně na akce, v takový krabičce 3+3zdarma asi za 200,- tak pár krabiček tady máme...já to vyfotim 😀 jak jsme připravený 😀

aknel1976
16. čer 2011

@misanda taky jsem slyšela, že Pampers jsou fakt nejlepší, že zas ušetříš, protože dýl vydrží a nemají v nich prý mokrý prdýlky 🙂 ...už abych nakupovala a hledala akce na plenky 😀 😀

misanda
autor
16. čer 2011

@aknel1976 tsss, v 10tt jsem měla doma už výhodnou krabici pampers...150ks za 450 🙂 teď je maj v Tescu, neváhej 😀

aknel1976
16. čer 2011

@misanda 😀 😀 😀 😀 to by mi manžel dal 😝 ...on se strašně bojí, že když něco koupím, že se něco prckům stane ☹ ...i na ty mikinky tady hudral, ale přitom je muchloval jak jsou krásný 😉 🙂

misanda
autor
16. čer 2011

@aknel1976 áále, to jsou jenom babský pověry...to už by se nám musela dávno něco stát 🤐 máme už celej pokojíček, všechny hadříky...vždyť víš...stejně to budete muset nakoupit, ať to do toho 30tt máš 🙂

sorini2
16. čer 2011

@aknel1976 já se nesměju, to se ti jen zdá... 😉 tet jsem si dala meloun a vůbec nebyl dobrý...

misanda
autor
16. čer 2011

@sorini2 hm, tak já včera taky rozloupla melouna co jsem se tady chlubila a je v koši...dneska mi Fanošek zajede pro novej 🙂...ještě že tady mám nektarinky 😀

misanda
autor
16. čer 2011

já teď dlabu těstoviny Carbonara...udělala jsem to fáááákt dobrý 🙂 ale jsou tam dva stroužky česneku, tak doufám, že to dětem nebude vadit 😕

sorini2
16. čer 2011

@misanda úplně stejně u nás, manžel občas taky chrápe, pes mi funí do ucha a já neusnu... musím mít naprosto hrobové ticho...

aknel1976
16. čer 2011

@misanda to přesně říkám já, že kdyby...ta už by se něco stalo dávno, já jim prostě věřím a hýčkám si je, tak kam by chodili,ne? 😀 😀 ...možná sjedu do Tesca zítra dopoledne, večer jedeme pryč, potřebuju nějaký bavlněný tričko a tak bych tam nakoukla na plenky nebo nějaký bodýčko 😉 😀 ...poraď kam na nějaký bavlněný trička??? 😝

misanda
autor
16. čer 2011

@aknel1976 trička pro sebe???? já si teď objednala krásný s nápisem...Bráha a Ségra 😀 Jinak já si kupuju trička v CA, teď jsem si koupila takový dlouhý, ale přiléhavý, aby byl vidět pupík za 100!!! prostě paráda 🙂Vždyť vidíš na fotkách, co teď nosim 😉

aknel1976
16. čer 2011

@misanda mňáááám to bych si dala 🙂 🙂 Já mam mísu rajčat s mozarelou, mňam, mňam 😀 😀 Já teda česnek miluju a občas si ho dám jen tak na chleba s máslem 😝 Myslíš, že to mám raději omezit??? 😕

@misanda @sorini2 co se týče malouna, tak jíá ho teda mám fakt krásně červenej a slaďoučkej, to mě mrzí, že jste obě měly nějakej divnej ☹

aknel1976
16. čer 2011

@misanda trička pro sebe 🙂 A to jsou fakt z CA??? Doprčic, proč je u nás nemají???? ☹ ☹ ...právě, takové bych chtěla, a že jsou delší!!!

sorini2
16. čer 2011

@aknel1976 a dneska si dám na večeři grilované špalíky a asi pivko... a pak že nemají jít kila nahoru, že.... tomu jsem se smála... né te nemocenské... to bych si nedovolila, u nás je to taky síla....