Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
15. čer 2011

@aknel1976 jo a jinak si sladký dej, proč by sis nedala 😉 Já už poslala dolů tu sušenku 🙂 a chystám se odpo na melouna. Večer máme sraz s kolegama z práce, tak si dám sýrovou polívku ňami 😀

aknel1976
15. čer 2011

@koubovka1 moooooc ti držím palce na kontrolu, už se těšímm s čím přijdeš 🙂 🙂
@apole ty bláááho, tak to jsi musela být úplně hotová!!! ☹ ...taky jsem něco podobného čekala, ale fakt krom šílených nevolností akorát v 5tt mě od té doby NIC z nevolností nestíhá, ani bolest prsou, fakt pohoda 😀 😀 😀
Ooooooo, díky za pochvalu, že jsi mi tak krásně ubrala léta 😵 😵 😵 😵 😵 To je tak měsíc stará fotka 🙂. Ale ono mi to málo kdo tipuje, což mě těší, aspoň nebudu s kočárkem vypadat jako babička 😀 😀 😀 😀
Ty vycházky jsou prostě o doktorech, jak jsem tu psala, risknu tento víkend odjet a snad nikdo nedorazí!!!! A pak si po NT screningu nahlásím třeba týden u tchýně a pojedu tam relaxovat za kamarádkama 🙂

aknel1976
15. čer 2011

@misanda protože bych byla tlustá 😀 😀 😀 😀 😀 Já tu mám na odpoledne melouna, tak se utišuju tím, že mě to sladké čeká odpoledne 😀 ...a mám strašnou chuť na krupicovou kaši a jsem líná si jí uvařit 😀 😀 ...teeeda, to budeš mít dobrůtku 😵 😵, tak si hlavně večer krásně užij 🙂

misanda
autor
15. čer 2011

@apole no, tak já byla unavená i bez blindění..ale fakt děs ☹ Jsem ráda, že jsem tohle přeskočila 🤐 hlavně že už to máš za sebou!!!!

misanda
autor
15. čer 2011

@aknel1976 jooo, krupicová kaše, s tunou kakajíčka a máslíčka 😀 To by šloooo 😀

karusta
15. čer 2011

@aknel1976 jo, bylo to super, začínala jsem s jedním žáčkem, postupně přibývali další, takže to byla pohodovka..

@misanda na tom budeš s Aj rozhodně lépe, já jsem nemluvila pořádně 10 let a to je sakra znát. Jsem ráda, že teď učím, tak se snažím znova oživit gramatiku a slovíčka, potřebovala bych taky mluvit jako sůl 😉

aknel1976
15. čer 2011

@misanda hlavně, že jste se dorozuměli 😀 😀 😀 😀 To já bych plácala rukama a nohama a maximálně něco prohodila rusky 😀 😀 😀 😀

aknel1976
15. čer 2011

@misanda neprovokuj,nebo ji půjdu vařit!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aknel1976
15. čer 2011

@karusta třeba ti to takhle půjde i s dvojčátkama 😉

apole
15. čer 2011

taky máte takový blbý pocit, když se vás někdo zeptá jak vám je, že vzhledem k tomu jak jsou ty děti vymodlený tak si nechcete stěžovat ba se rouhat? já bych vždycky na tuhle otázku dokázala vyjmenovat milion věcí -jak se nevyspím, kde mě co bolí, ty vedra... a pak jen řeknu mám se skvěle, hlavně že jsou děti zdravé. a pak když vidím nějakou jinou nastávající matku jak se stěžuje na postavu, tak bych ji klepla.

lita
15. čer 2011

@karusta - jeee, co to ctu, ty take ucis anglictinu? Ja s tim tedy ted sekla a nejspis na dobro, uz jsem po tech letech byla dost vypalena, ale bavilo me to, jak zacatecnici tak i hodne pokrocili meli neco do sebe. Ja ucila kazdy den, ale davala jsem si zacatky nejdrive v 10 hod, pred tim by me nikdo nevykopal z postele 🙂 No ted me vykopou moji prckove, s Tobikem mam budicek vetsinou kolem 6, Bryan by spal klidne do 8 i dele, ale budi ho Tobis.
Pro me byl nejvetsi relax vcerejesek, zasla jsem si na kurz makrofotografie, byl tak nadupany, ze jsem ani nepremyslela, jak to kluci s tatou zvladaji 🙂 A uplne v pohode, mam radost a hned jsem si domluvila s manzelem, ze ke konci mesice jdu na pokracovani 🙂

misanda
autor
15. čer 2011

tak tady hlodám fotky z toho dvd a zase se mi povedl jenom důkaz toho, že tam máme kluka 😀

aknel1976
15. čer 2011

@apole já si teda zatím nemám na co stěžovat, ale ono to taky přijde 😉 Ale jak říkáš, vzhledem k vymodleným dětičkám bych si nechtěla stěžovat, ale tak třeba prohodit, jo je to občas záhul, ale mám se fajn, hlavně, že jsou miminka zdravá 🙂 ...to víš, každá asi chceme co nejmíň přibrat, ale hold to k těhotenství patří a pak se to zhubne, když se chce 😉 Takže taky nechápu maminy, co si stěžují na postavu a o ničem jiným nemluvěji, taky jsem takovou známou měla a jak nám nešlo miminko, tak jsem vždycky myslela, že jí proplesku, aby se probrala a říkala jsem jí, že bych za ty kila dala cokoliv, kdybych věděla, že budu mít miminko. Já se snažím hlídat v jídle jak to jde, ale zas nějak extra to neprožívám, v sobotu jsem měla samé sladké dobroty a bylo mi fajn 🙂

misanda
autor
15. čer 2011

@aknel1976 už vaříš? 😀

misanda
autor
15. čer 2011

@apole no, já kvůli dětem přetrpím cokoli...kyčle, karpály, třísla, kynutí...hlavně ať tam vydrží bobánci moji co nejdýl...a budu nejšťastnější na světě 😉...takže tak to mám já 🙂

aknel1976
15. čer 2011

@misanda teeeeeeeeeeeda, to je pindík 😀 😀 😀

misanda
autor
15. čer 2011

@lita jéé, se máš...já chci na portrétovku ale nikdo mi to zatim nezaplatil...že prej teď nemůžu, mám smolíka...hmmmm 😢

aknel1976
15. čer 2011

@misanda ne, zatím odolávám 😉 Hele a co ty modřiny???? Volala jsi někam??? Je to lepší???

karusta
15. čer 2011

@aknel1976 jo, doufám, že budu moct pokračovat, baví mě to a žáčky by mrzelo, kdyby skončili.. a ta krupicovka mě teda taky láká 😀

karusta
15. čer 2011

@lita jojo, začínala jsem s flétnou, přidala se časem i angličtina, ale jen prcky a opravdu začátky.. po těch letech, co jsem nemluvila, tak je moje angličtina pro ostudu, ale na ty děti ještě stačím 😀 Učila jsem každý den, krom pátku, pak krom středy a pátku. Teď jsem už skoro všechno ukončila, mám jen dva žáčky v pondělí, takže pohodovka..
@misanda tý jo, dobrej pindík 😀

misanda
autor
15. čer 2011

@aknel1976 no vidíš, modřiny 😀 jdu volat 😀

misanda
autor
15. čer 2011

ajajaj, tak zítra jdu k doktorce...může to být žilní zánět 😕 😕

lita
15. čer 2011

@misanda - Misko, jestli portretovku, tak jedine s Petrinou v IDIFu. Makro bylo take s nim a nezklamal, jako vzdycky intenzivni kurz, pratelska atmosfera, plno uzitecnych informaci a prakticke foceni. Ten dalsi kurz uz by melo byt jen foceni. Na podzim a na jare delaji workshopy v botanicke zahrade, budeme tu pristi jaro, uz se tesim, protoze na jare se chodi na motyly v botanicke http://www.idif.cz/cs/botanicka.php
Portret dela prave take Petrina a byl to nejlepsi kurz, na jakem jsem byla, hodne kompozicnich a praktickych tipu a po obede bylo foceni venku. Modelka byla take uzasna. To bylo pred 2 lety, pak jsem otehotnela, byla na rizikaci a pak prisli kluci 🙂
Na venkovni foceni portretu je dobre mit teleobjektiv, v mistnosti pouzivam pevnou 50mm. Myslim, ze to byl tento kurz http://www.idif.cz/cs/domaci-portret.php
Tady mam par svych portretovek na flickru http://www.flickr.com/photos/danulita75/
prvni 3 jsou prave z kurzu v IDIFu http://www.flickr.com/photos/danulita75/sets/72...

aknel1976
15. čer 2011

@misanda tak se opatruj a ať je to vpořádku!!!! 😉

lita
15. čer 2011

@karusta - ja prave jen dospele, prcku jsem se bala 😉 😀

lita
15. čer 2011

@misanda - copak se deje?

apole
15. čer 2011

@misanda nechci strašit, ale žilní zánět měla ségra.....nejdřív ji jen bolelo v tříslech, pak noha a pak měsíc v nemocnici v těhotenství, píchání na ředění krve a dostávala se z toho ještě tři roky po porodu.....takže s tím bych se nezahrávala a dobře že jdeš se ukázat.

misanda
autor
15. čer 2011

@lita no, simtě, včera jsem si všimla - nebo spíš můj muž, pač já si tam nevidim 🙂 - že mám modřinky v tříslech ☹

misanda
autor
15. čer 2011

@lita super, díky moc za tip...ukládám si 🙂 Miluju portrétovky...máš to nádherný...ta holčička čb nemá chybu!!!

misanda
autor
15. čer 2011

@apole ach jo ☹ no snad taky neskončim v nemocnici ☹