Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

majka07
21. čer 2011

@abecedka gratuluji k holčičkám 😵 😵 😵
@gamma Marti, tak J. zapomněl poslat balík, no ani ne tak zapomněl jako že mu pošta zavřela před nosem 😀 😀 😀 tak jel s Maru do Krumlova a tam by měli mít do 18 hodin, pak Ti písnu jak to dopadlo a hlavně pošlu podací číslo na sledování zásilky.

gamma
21. čer 2011

@majka07 v pohodě, zatim nerodim, tak na věcičky nespěchám, ale těšim se, tak pak dej vědět

abecedka
21. čer 2011

no a ten Český krumlov je opravdu nádherný, byla jsem překvapená jak je to krásné město.

sorini2
21. čer 2011

@gamma já nevím jak to dělám, ale jím na co mám chuť... neomezuji se... zrovna uvažuji že mám chuť na nanuka tak že bych si zašla....

abecedka
21. čer 2011

@sorini2 jen si zajdi 😵
já mám taky chut, kupuji si většinou kopečkovou zrmzku když jdu z práce 😀 a jím taky do sytosti, no už mám 8kg nahoře, takže 15kg dám minimálně. 😝

sorini2
21. čer 2011

@aknel1976 ne protekci fakt nemám, nevím čím to je a ze začátku my chodila nemocenská kolem 16 v měsíci...

sorini2
21. čer 2011

@suzamen jojo půjdeme do ABC a já právě slyšela chválu, včera jsme ho byli na prodejně omrknout a paní nám dala korbu z abc a z jiného klasického kočáru pro jedno dítko a není tam extra rozdíl, snad jen 2cm.. fakt jsou stejnéé a na to že dvojčátka jsou menší tak super.

suzamen
21. čer 2011

@misanda je pravda že u toho kočárku nejdou dát sportovní sedačky úplně do lehu?

gamma
21. čer 2011

@sorini2 jen si dej nanuka a mysli při tom i na mě 😀

aknel1976
21. čer 2011

@bublina09 ty vložný tašky jsou prostornější a levnější, ale myslíš, že jdou do každého kočárku? 😕 Ikdyž mně se na pohled víc líbí korbičky a ty chceme koupit stejně bazarové, protože jsou na chvíli.
My taky chtěli jen jedno, kvůli vše možným okolnostem, takže další už rozhodně neplánujeme 🙂
@abecedka aha, tak to se omlouvám, já to nějak blbě pochopila, že jsi změnila doktora 😀 Tak se vám oboum koukám splnilo přání 😉 A ono to s těma klukama určitě tak horké není, ale teď už máš o starost míň 😉 😀
@brusle gratuluju ke zdravému párečku 🙂 🙂 🙂 Měli teda nááádhernou váhu a velikost, to by se mi líbilo vydržet do 38. týdne!! A závidím kojení, moooc bych si to přála takhle spokojeně kojit obě dítka najednou 🙂 Určitě to je příjemné nás takhle povzbudit a informovat. Užívej si dětiček a zas napiš novoty 😉 🙂 Škoda, že mám před sebou ještě tak dlouhou cestu, už bych je brala prďolky u sebe 😀 😀
@gamma taky na @alex_dimitropol myslím a doufám, že jsou vpořádku a stále 3v1!!!!
A stejně tak jsem zvědavá, jak se daří @werty
@sorini2 já poprosím účetní, ať to posílá co nejdřív a dokonce přemýšlím, že si budu pro lístek chodit třeba i 28 nebo 29.v měsíci 🙂

aknel1976
21. čer 2011

@bublina09 kééééž by jsme vydrželi přez termín všechny 🙂

suzamen
21. čer 2011

@sorini2 já nad ním taky přemýšlím akorát jsem četla že sportovní korba nejde dát do úplného lehu...já totiž přemýšlela že bych místo korbiček koupila vložný tašky a dala je na tu zimu do sporťáku ale to zase nevím jakým směrem bych ty sedačky dala 😕 a taky mě štve že na žádným bazošu se nedá sehnat ten kočár v té olivové barvě všichni prodávají jen v černé se zlatým nebo s oranžovým

sorini2
21. čer 2011

@bublina09 zuby jsme si taky čistili balenou vodu a do žádného pití jsme si nedali led, manžel si dával každé ráno jednu zdravotní - slivovici- ale já to jeden den odležela, kamarádka letěla pak a preventivně každý den Antinal a nic.. ale prý to může být i ze slunka, a já nejsem zvyklá extra pít a to byla chyba...ale jela bych znova...

abecedka
21. čer 2011

do toho EW bohužel ty tašky dát nejdou, taky bych do nich šla. Rozhodně.

Holky už jejedno, kdy se lístek posílá, může to být kdykoliv v měsíci. Změnilo se to, vyplácí až na to příjde řada a je to rozumné mají to rozložené, ne v první půlce měsíce a tím pádem by to zpoždění bývat nemělo. No 😖 jak vidím tak se to moc nezlepšilo.

abecedka
21. čer 2011

@suzamen já oslovila na ulici paní s Bumbleride a moc si ho chválila a říkala, že na zimu dala jen fusaky do sporťáku. takže určitě to lze, pokud to jde úplně do rovna.

sorini2
21. čer 2011

@abecedka jé super že jste v pořádku a dvě holky... veliké gratulace.. teda taťulda bude mít doma 3kočandy... to aby dělal zbroják...

aknel1976
21. čer 2011

@abecedka fakt je to s lístekm jedno?? Mně teda tvrdili, že čím dřív im na sociálku přijde, tím dřív zaplatí...ale zatím ho vždy odesílám do práce 1. a poprvé mi to přišlo 26. a tento měsíc po mé urgensi dorazí prý snad do konce týdne 😖

sorini2
21. čer 2011

já si myslím, že je jim jedno kdy lístky dostanou, oni to pošlou až budou mít náladu, oni svoje penízky mají a ti co jsou doma ať si počkají... to je čistě můj názor, jak si o nás povídají, jako by někteří za to mohly že jsou doma, já třeba chtěla chodit do práce co jak nejdýl, ale můžu za to že bych to nedala tahat se s bednama..

abecedka
21. čer 2011

je jim to jedno, klidně i v půli měsíce.

Holky v Tchibu mají moc pěkné věcičky, i po dvou ks 😀

aknel1976
21. čer 2011

@abecedka jsou to krásné věcičky, někdo už to tady tuším posílal, je mi to povědomé, ale přijde mi to drahé 😝
@sorini2 taky jsem chtěla chodit co nejdýl do práce...ale prý věk, předešlé problémy, bla bla bla....tak rovnou na neschopenku a to bych dělala v kanclu ☹ ...sice jsem ráda, že si doma odpočívám, ale ne že by se ty peníze, co bych vydělala nehodily, kor na dvojčátka ☹ Co jsme našetřili, tak necháváme na nákupy pro miminka,ale pak budem opět na nule...on to bude docela finanční záhul...už jen kočár....no, raději nemyslet, někdy se toho fakt bojím ☹

sorini2
21. čer 2011

@aknel1976 jsme na tom stejně, ty peníze z účtu fakt rychle mizí,

karusta
21. čer 2011

@abecedka no, uvidíme, co nám z těch chlapáků vyroste 🙂 Dva UTZ v jednom týdnu, to je fakt zbytečný, tos udělala dobře.. Já mám letos s marmoškama smůlu, všechny meruňky zmrzly, bude možná pár na mls a jahody mám letos poslední rok, na podzim bude nová výsadba, tak jich taky bylo málo..
@brusle gratulace k mimískům, krása, jak jste vydrželi dlouho..díky za rady, budou se hodit, i když dost zkušeností už mám díky Terince 😉 Jsem ráda, že opět slyším, že se dá kojit v tandemu. Z toho mám největší obavy, protože když jsem přišla s Terkou z porodnice, tak mi přišlo, že jen kojím a přebaluju a se dvěma za sebou, to by byl mazec..

@bublina09 tak my teda další neplánujem ani náhodou. Zvažovali jsme druhé, budou tři, takže stačí 😉
@gamma jo, taky doufám 😉

karusta
21. čer 2011

Taky na @alex_dimitropol @werty myslím... snad o sobě dají brzy vědět.

karusta
21. čer 2011

@aknel1976 jo, je to fajn, je mi opravdu líp, než ostatní dny, kdy makám..je pravda, že s Terkou to taky nejde každý den. Dnes máme pohádky v televizi, čteme knížky a tak.. No a teď jsme byly přes hodinu venku, bylo to prima. Na chvilku vylezlo sluníčko, tak jsme hned mazaly. Narvaly jsme si angrešt a rybízy a mlsaly. Teď už zase prší 😒 No a s tou vodou.. ono to tím odpočíváním ovlivnit nejde. Ta voda se tvoří pořád. To je na tom to blbý, že já ten stav vody prostě nijak ovlivnit nemůžu. Kdyby to tím šlo, tak ležím třeba od rána do večera..Jen je to lepší pro mě, že to nebolí tolik jako když kmitám...

apole
21. čer 2011

pěkné odpo
tak včera 4D UTZ a dobrý. fotky máme, na děti jsme se koukali asi 45 minut, pořád tam je kluk a holka, jupíí. jen to trochu zkazil ten pan doktor- nebyl to můj obvodní, jen jsme si u něj zaplatili ten ultrazvuk. nic neříkal, reagoval jednoslovně, tak to mi vadilo. asi jsme si více užili ten klasickej ve 20 týdnu, kdy paní doktorka říkala kde co je.
ale nelitujem, fotky do občanky to nejsou, člověk musí zapojit trochu fantazii, ale pěkný.

apole
21. čer 2011

@abecedka@karusta mně ta teorie s homosexualitou a jednovaječnými kluky přijde dost ujetá, na škole jsem na na ně psala dilomku a celkově se tomu témetu dost věnovala- výborný kamarád byl gay, ale o tomhle ani náznak. a a když už by byl jeden z nich, tak by musel být i druhý, páč maj stejnou genetickou výbavu a už se myslím i našel gen, co za homosexualitu může, ale to by potvrdila @ bublina08 jako MUDr.

karusta
21. čer 2011

@apole to je fajn, že jste si to v rámci možností užili.. je pravda, že to hodně záleží na tom lékaři, protože s tímto jednoslovným popisováním stavu jsem se setkala na screeningu v prvním trimu a bylo mi to líto.. pak ve 20.tt to bylo super, protože paní doktorka nám vše popisovala, komunikovala, ukazovala a to bylo prima..

karusta
21. čer 2011

@apole já o tom právě vůbec nic nevím, jen jsem četla, jak se tady o tom rozepsaly holky, docela mě to překvapilo, tak jsem chtěla bližší informace. Taky mi připadá divný, proč by měla být procentuelně vyšší homosexualita zrovna u jednovaječných kluků..

aknel1976
21. čer 2011

@karusta je mi jasný, že to bohužel neovlivníš, já myslela kvůli tobě, že by jsi takhle v klidu ještě nějakých pár týdnů vydržela. Snad nebude odpouštění ještě třeba 😉 Jeee, to bych si dala angrešt a rybíz, to mám ráda 🙂 🙂
@apole tak to je fajn, že když už jste byli na 4D, tak že jste se kochali dětičkama dlouho a máte fotky 😉 Super, že je páreček pořád páreček 😉 😀 😀 Dyžtak přilož fotky, jestli to nevadí 😉

karusta
21. čer 2011

@aknel1976 jojo, to já to vydržím klidně až do termínu, co bych pro bobánky neudělala 😉 Jojo, byla to dobrotka, Teri miluje všechno, co najdem na zahradě.. jo a ještě jsme měly hrášek 😀