Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

koubovka1
20. čer 2011

@sorini2 mi povídej, já mám taky dneska chute, celý den se tak tak držím a k večeri jsem si asi po sto letech usmažila hranolky s kečupem a tatarkou, to je prasinec co?

gamma
20. čer 2011

Ahoj holky, teda vy jste toho zas nakecaly 😀
my byli v sobotu v Drážďanech a nakoupili jsme toho na prcky fakt spoustu - postýlky, chůvičky, teploměr - normál i do vody, dudlíky, hřebínek, nůžtičky, žínky, vlhčené ubrousky i plíny..no prostě balík věcí. Courali jsme po krámech od půl 11 až do čtyř a je mi jasný, že tohle byl poslední takovejhle vejlet, jelikož mi málem upadly nohy. No ještě dneska jsem z toho vyčerpaná. Pak jsme se ještě stavili u mojí mamky, ta nám nakoupila spoustu oblečení, tak jsme myslim už docela dobře vybavený 🙂 samozřejmě ani zdaleka tak ne jako @misanda, ale co není může bejt 😀 jinak na mě vlezla nějaká totální únava, nevim jestli je to tim počasím nebo tou sobotou, ale vlastně teď pořád jenom spim..zítra ráno jdu na kontrolu, tak doufám, že mi doktorka řekne, že můj čípek je tvrdej, dlouhej a zavřenej 😉
@red.miky @tonytony @suzamen všem vám moc gratuluju k dvojčátkám! já když mi řekli, že to budou dvojčata, jsem málem spadla z lehátka..ale časem se s tim člověk nějak srovná a pak už se jenom strašně těší 😉
jo a @lita moc dík za ten vyčerpávající přehled co mít z drogerky..potěšilo mě, že většinu už mám 🙂

koubovka1
20. čer 2011

@sorini2 jo a dobrou noc

koubovka1
20. čer 2011

@gamma to jste si pekne dali co, já vím, že já bych to ted už nedala, ale nakoupili jste pekne. 🙂 🙂

karusta
20. čer 2011

Teda ženský, vy jste toho zase nakecaly...
@abecedka Vítej a super, že sis to tam užila!! Paráda.
@sorini2 zase ten meloun, to je fakt k vzteku!! Já si pro něj budu muset zítra zajet..
@abecedka A ty jsi mě vyděsila s tím dokumentem. My čekáme jednovaječný kluky!!! Tak to jsem na to zvědavá 🙂
Tak a víc si zase nepamatuju, na co mám reagovat, jste toh nabrebentily...

suzamen
20. čer 2011

@koubovka1 s kočárek za sebou bych se vešla je to nákladní výtah tak je dlouhej ale bohužel má úzký dveře...a já už přicházela na chuť kočárku vedle sebe ☹ Naši sice mají ve sklepě kočárkárnu ale ten podvozek už bych tam za hodinu nenašla 😒

gamma
20. čer 2011

@koubovka1 jsem ráda, že hlavní nákup máme za sebou, ale bylo to peklo, jestli ještě někdy budu čekat dítě (nebo dvě 😀 ) začnu s přípravama mnohem dřív, málem jsem zdechla..

koubovka1
20. čer 2011

@suzamen no toho se taky bojím, ale nic mi nezbyde proste to tam nechat musím, já se nevejdu s žádným kočárem.

suzamen
20. čer 2011

@koubovka1 no jo to zas někdo myslel až vymyslel ho*no 😀 ty výtahy stojí za prd

majka07
20. čer 2011

@gamma Marti jsem na Tebe myslela, jak jsi to zvládla, jsi dobrá, já bych to nedala 😀 😉

aknel1976
20. čer 2011

@sorini2 to já si dneska dala k obědu kuře a do teď ho cítím a mám furt pocit, že se pozvracím ☹ Nějak mi to vůbec nesedlo a nevím proč ☹ ....tyyyyjo a palačinky s nutelou, tak ty bych si dala!!! 😀 Dobrou 🙂
@suzamen přesně jak píše @koubovka1, ani s jendím kočárkem pro dvojčata se do výtahu nevejdeš 😠 a my nemáme ani tu kočárkárnu 😢 Je to pech s kočárkama ☹
@gamma no tak to je skvělý, jak máte nakoupeno, jste šikovní, takhe to zvládnout za jeden den 🙂 Ani se nedivím, že tě to tak utahalo. Držím moc palce na zítřejší kontrolu, určitě bude vše vpořádku 😉
@koubovka1 tak to je slušná čuňačina 😀 😀 Ale jen si dej, když si o to miminka říkají 😉

majka07
20. čer 2011

@aknel1976 zažádala jsem o přátelství, já cu taky vidět fotečky. Chjo já bych táááák někam jela 😖

aknel1976
20. čer 2011

@majka07 zatím nic nedorazilo, pak hned potvrdím 🙂 My byli poprvé u moře a podle nás taky naposledy kvůli financím, je to bobma, krásné vzpomínky, ale já miluju Čechy, takže budu mít radost i z toho, když jako vždy vyrazíme do Českého ráje, Jižních čech atd. ....sice až za nějaký rok, letos mám s vycházkama smůlu a pak to vezmeme s dětičkama, to bude nejkrásnější 🙂

aknel1976
20. čer 2011

@majka07 přátelství potvrzeno 🙂

majka07
20. čer 2011

@aknel1976 no tak jsem si hezky zadívala a hned bych jela. Fakt pěkný a ten Český Krumlov taky 😉

aknel1976
20. čer 2011

@majka07 Díky. Krumlov máme moc rádi a často jsme do teď jezdili do campu do Třeboně a pak Český ráj, kousek za Prahou a jsou tam některý klidný campy, paráda!!! Chjoo, hned bych někam jela 😝

Dobrou holky, ráno zase vstávám po šestý, jedu na půl osmou na krev, tak ať se vyspím.

majka07
20. čer 2011

Dobrou

bublina09
20. čer 2011

@aknel1976 jojo, jdu 28.6., ale mám spíš strach, co se dozvím. Zítra držím pěsti na krev, ať dopadne na 1.
@gamma no parádně jste nakoupili. A nevadí, že tak pozdě, aspoň jsi měla až do 30. týdne klid 😀 Zítra taky držím 😉čipek bude určitě dle tvých představ 😀
@suzamen taky se mi zatím líbí kočáry vedle sebe. Natěstí nemusím řešit výtah a k našim jezdíme minimálně tak vezmu jen AS z auta..taky mě občas pobolívá podbřišek, když dýl stojím nebo po stopadesáté zvedám Peťu. Holt v druhém těhu už víš, co tě má bolet tak tě to bolí 😅
@sorini2 pěkné jména jsi vybrala i @abecedka . Já mám v záloze julie a laura, pro kluky zatím nic...
Jinak k dovolené, my chceme jet letos taky k moři, ale ten egypt mám strach, že tam chytíme průjem...vy jste byli v pohodě? na egypt je plno super a levných last minute...

misanda
autor
20. čer 2011

@aknel1976 na žabáka už jsem koukala...koupím jim to na příští rok potom 😀 .

mmb je fajn, když si tam navolíte co chcete... 🙂

mě je blbě, tak tu tiše trpim...snad to přejde 🤐

misanda
autor
20. čer 2011

Miluju Egypt....pro mě zatim nejkrásnější dovolená...!!!! Hlavně teda ten život v moři...jsem tam vlezla po kotníky a už mi tam plavaly barevný rybičky...akorát mi chtěly okusovat puchejř a to se mi nelíbilo 😀 no nakonec mi ho okously 😀 byly rychlejší 😀

bublina09
20. čer 2011

@misanda a jak blbě, jako od žaludku? snad to brzo přejde!
chacha puchejř 🙂

misanda
autor
20. čer 2011

@suzamen nějak si nedovedu představit kočárek šířky 70cm vedle sebe...vždyť by se tam stráááášně mačkali 🙂 viděla jsi ten 78cm naživo? 🙂

misanda
autor
20. čer 2011

@bublina09 no jooo, a to jsem měla k večeři housku a půl s lučinou a šunkou...tak nevim z čeho ☹

misanda
autor
20. čer 2011

@suzamen hele, já to taky budu tahat do bytu po částech..prvně děti, pak se vrátím pro zbytek...ve sklepě to taky nebudu nechávat, tak jestli chceš vedle sebe, tak jdi do něj, ne 😉

misanda
autor
20. čer 2011

@bublina09 ha...průjem...já trpěla jak pes 😀 a to jsme s tim ještě jeli do Káhiry...po cestě byla zastávka na záchod a když si tam vlezla, tak to byl samej prd a tak, jak tam lidi kajdili 😀 no, ale horší to bylo, když jsme se vrátili do Čech, to mi bylo blbě ještě týden a lítala jsem...ten jejich lék mi teda vůůůůbec nezabral...

bublina09
20. čer 2011

@misanda tak to je rozhodnuto, že do Egypta s malým dítětem nee...škoda, nabídky jsou fakt dobré..
Holky dobrou noc 😉

misanda
autor
20. čer 2011

@bublina09 no, hele, právě že na ty průjmy tam trpěli hlavně dospělí...děti nevim proč, ale nemělo to tam v naší skupině ani jedno!!! 🙂 asi jsou více imunní...prý to bývá z té studené vody. My byli v Sharmu a tam mají pitnou vodu kupovanou, takže nebylo jak toho bacila chytit. Každý den měli v hotelu kontroly (byli jsme v Hiltonu 😀 ) a stejně jsme to měli...prostě v 50C by se do těla neměla dostat ledová voda, tělo pak reaguje formou průjmíka 🙂

majka07
21. čer 2011

Dobré ráno
@aknel1976 Marti, ať Ti to dneska dobře dopadne. 😉

karusta
21. čer 2011

Dobré ránko,
@gamma
@aknel1976 tak holky, myslím na vás!! Ať vše dopadne na 1! 😉

misanda
autor
21. čer 2011

@aknel1976 to je samá krev, co? 🙂 tfuj tfuj 🙂

aknel1976
21. čer 2011

@bublina09 díky, dva dny po sobě ze mě vysosali všechnu krev!!!!! 😀 😀 😀
@misanda žabák mě dostal i ta žirafka, fakt bomba 😀 😀

@majka07 @karusta @misanda díky holky, docela jsem koukala kolik té krve berou??? Včera jsem byla na krvi před NT a to byla jedna zkumavka. Dnes jsem šla na odběry do Gennetu s žádankou od mého gynekologa a bylo to 5 zkumavek 😕 😕 😕 Ani nevím na co to bylo 😀 😀 V těch zkratkách se nevyznám, jediné co jsem znala bylo HIV, Syfilis (teda jen podle názvu, aby bylo jasno 😀 ) a pak RH faktor a pak už to byly jen samé zkratky a cizí slova 😀 😀 Ale prý jsou to nějaké základní odběry, tak snad bude vše O.K.!!!

A tady leje a leje a leje 😝