Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
30. kvě 2011

@sorini2 ještě máš možnost kočárek před vchodem složit...to by taky šlo...

misanda
autor
30. kvě 2011

@abecedka a kdy jedete do toho Chorvatska? Já bych taky jela k moři...letos mám úplně hroznou chuť se v něm vykoupat 😀 tak to necháme až na příští rok a rovnou s prckama a asi taky Chorvatsko 😉

aknel1976
30. kvě 2011

@abecedka asi myslíš tenhle,viď? http://www.kocarky.cz/kocarek-jane-twin-two.html taky nevypadá špatně, jen já nějak nemohu těm kočárkům za sebou přijít na chuť 😀 😀 ...až ho uvidím, třeba změním názor 😉
Člověk pak musí zvolit hlavně praktičnost a podřídit se potřebám, hlavně kvůli prostoru, aby se maminky s kočárkama někam vešly, pak musí volit jen ten za sebou.

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 Jsi jak já, taky jsem za sebou nechtěla...přišlo mi to hrozný, že neuvidim na dítě dopředu a že tam maj málo místa...blbost 😉. Ale zrovna v tom Janečku je málo místa ve sporťácích...fakt to chce okouknout, z obrázku stejně nic nepoznáš...a určitě si ty kočárky nadzvedávej, jak ty vedle sebe, tak ty za sebou...prostě jak píše Abecedka, žádnej kočár neni dokonalej 😉

aknel1976
30. kvě 2011

@misanda už se těším, až si je někam pojedeme omrknout 🙂 Jen si počkám na těhuprůkajdu a hurá na to 😀 😀

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 to víš že jo, uvidíš, že pak vyhraje něco úplně jinýho než co se ti líbilo původně 😀

No, jdu si nandat zmrzlinku 😝 a kouknout na Život na zámku 😉

aknel1976
30. kvě 2011

@misanda asi tak 😀 ...jeee, taky na to koukám, ale teď koukám na dost zajímavý film na CS filmu 🙂

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 jakej? 🙂

aknel1976
30. kvě 2011

@misanda teď to skončilo, kopíruji název a popis: Zatraceni - Pašování drog může být zejména v některých asjských zemích činnosti velice rizikovou, o tom se přesvědčí jeden z hlavních hrdinů, jenž je uvězněn a odouzen na mnoho let do vězení. Jeho osudy se počne zabývat jeho krajan, z dochovaných videozáznamů je totiž zjevné, že k pašování mohl být nebožák přinucen. Jenže záhy se ukáže, že celá záležitost není zdaleka tak jednoznačná, jak se zpočátku zdálo. Režisér Dan Svátek upřednostnil reportážní charakter svého vyprávění, jehož autenticitě ostatně napomáhá i natáčení v exotických lokalitách - mimo jiné v Thajsku.

misanda
autor
30. kvě 2011

hm, tak jsem zrovna zjistila, že už se neohnu, abych si ostříhala nehty na nohou...fakt super 😕 😔

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 už to stahuju...dík 😉

misanda
autor
30. kvě 2011

holky a jestli můžu doporučit, tohle je skvělý na zimu...a je to z ovčí vlny, takže krásně teploučko a hlavně jsou ty tlapičky zvlášť, takže to můžete mít i na ty dvojkočárky vedle sebe...máme taky objednáno 😉 http://www.ondalek.cz/produkt/kaiser-navleky-ru...

aknel1976
30. kvě 2011

@misanda nebyl to špatnej film...chvílema to byl děs,kor když víš, že to je podle skutečnosti...a ten konec byl zvláštní, uvidíš 🙂 ...ty návleky jsou zajímavý!! Ale ta cena 😝

abecedka
30. kvě 2011

@aknel1976 přesně jak píšeš. Já taky ne, alechápu i jeho výhody. Jo to je on. Chanéčka mono mají prý hodně reklamací...to jsem slyšela dříve. Ale už se na to zas dívám jinak, protože výběr není tak co....

@misanda pojedeme snad poslední týden v červnu, nevím jak si vezme Michal dovolenou...zda mu ji schválí atd. no tak uvidíme. Jisté to ještě není.

aknel1976
30. kvě 2011

@abecedka asi tak, prostě něco koupíme a bude 😉 🙂

epicharis
30. kvě 2011

Ahoj holky, můžu se přidat?
Dvojčátka čekáme v listopadu, ale jak už tu několikrát padlo a bylo mi to řečeno i mým dr, do listopadu nevydržíme 😉 Máme už doma malou dcerušku a teď jen doufáme, že to všechno resp. že je všechny, zvládneme.
Koukám, že jako poslední tu řešíte kočárky. No, my máme naprosto jasno, bude to zas teutonka. Máme jí na Anežku a jsme neuvěřitelně spokojení, Anežka kočárek miluje, i teď se v něm strašně ráda vozí, takže výběr je u nás jasný 😉
Tak a teď vás půjdu s dovolením dočíst 😉

abecedka
30. kvě 2011

a tak já znám ženskou, 40 let a ta je dokonce přenášela přes 40tt. takže nic není vyloučené a předem dané 😉

misanda
autor
30. kvě 2011

@epicharis super výběr kočárku, myslím si já 😀

karusta
30. kvě 2011

Ahojík, tak jsem taky tady..díky @abecedka za pozvání 😉

abecedka
30. kvě 2011

@karusta 😵

majka07
30. kvě 2011

@epicharis gratuluji a máte hezký jména vybraný 😉
@abecedka to byly dvojvaječný ale ne? Se divím, že jí doktoři nechali a lajzli si to riziko...

abecedka
30. kvě 2011

a tak to zas nevím, zda jedno nebo dvoj. Dřív jsme se o to nezajímala a ted mi to kamoška připomněla, že je nosila tak dlouho.
A jaké je tam riziko?

sorini2
30. kvě 2011

@misanda no nad tím jsme taky uvažovali, ale co pak jak budou děti ležet tak v poho ale pak... néé my jsme rozhodnutí jít do toho co máš za sebou

abecedka
30. kvě 2011

sorini2: taky abc jo?

misanda
autor
30. kvě 2011

@sorini2 hm, tak to bude asi nejlepší řešení..pak leda klokanka..já jí budu taky kupovat, taky je budu tahat do prvního patra...takže jedno na záda a druhý do ruky...a pro kočárek se pak vrátím, no. Já si myslím, že z těch za sebou je prostě ten ABC nejlepší...Jane a Casual pro mě katastrofa...

epicharis
30. kvě 2011

Už jsem to zvládla, několik stran jsem měla načtených už ze včerejška, kdy jsem vás objevila. Teď už jen čekám, až se ta moje šípková růženka vzbudí a půjdem se cachtat do bázénku.
@misanda - taky si myslím 😉 Ale bude to vážně legrace se s ním někam dostat. Naposledy v Bille, jsem zápasila u kas i s mono kořárkem, ale někudy mě budou muset vypustit, přece si mě tam nenechají, bych se jim tam zkazila 😉 😀 😀
@majka07 - díky, zatím jen pracovní verze jmen, už několikátá 😉
Holky, vy jste si všechny nechali říct, co tobude, nebo se na to chystáte? My jsme v tuto chvíli rozhodnutí, že si to necháme jako překvápko, myslíte si, že jsme divní?

abecedka
30. kvě 2011

@epicharis prosímtě kdo by si to myslel? Však každý se rozhodne jinak a nakonec je to dobře tak i tak 😉 Jak s těma monitorama, není nikde psáno že u dvojčat musí být...

Už jedno mimčo máte a je to pochopitelné, že jednou chcete zažít i překvapení. Ty je máš po přirozeném?

Já si to chci nechat říct, až někdo bude ochotný 😉 se tomu věnovat. Ale zas musím říct, že to co jsem chtěla kupovat tak byl dost problém v neutrálu.... třeba neměli druhý kus stejný nebo podobný....atd.
A kamarádky mi půjčí hodně oblečení a chci vědět od které si to mám začít vozit - zda kluk nebo holka. Ale to jsou drobnoti, určitě už toho máš hodně doma....
A já je nebudu oblékat stejně, doma rozhodně ne. Moje kamoška zjednovaječných dvojčat z toho má trauma dodnes a nesnáší to, jak jim mamka nutila jen to stejné.

epicharis
30. kvě 2011

Ještě mě tak napadlo... někdo tady psal o špatných zkušenostech v Malvíkovi, já mám spíš opačnou zkušenost, máme od tamtud kočárek na dceru, autosedačku a spoustu jiných věcí a byli jsme vždy spokojeni, takže tam budem kočárek kupovat znovu. Zrovna včera jsme tam byli a je fakt, že tam byla taková starší paní (asi brigádnice), celkem neochotná, navíc věděla kulové... My už tam máme vyhlédnuté asi 2 prodavačky, které jsou milé, schopné, ochotné a vědí toho o věcech, které prodávají fakt hodně. Bohužel jsme chtěli vyzkoušet kočár do kufru auta a zrovna ho tam neměli... Prostě pech.

majka07
30. kvě 2011

@abecedka jj je tam riziko, jednovaječná dovjčata, pokud mají vše společné placentu tak hrozí nejvyšší procento placentárního infarktu nějak od 30 tt a rodí se většinou okolo 32 tt, jednovajčný jako mám já, mám lepší variantu, měli sice společnou placentu, naštěstí ale každá svůj obal tam se má hlídat rovnoměrnost růstu, neměla by přesáhnout 500 g, což u nás přesáhla ale UTZ ukazoval že je to míň, naštěstí byly holky vpořádku, takový dvojčata by se měla prý rodit okolo 35 tt aj ten 36 je v poho no a dvoj ty jsou vpohodě, mají všechno své, hlavně placentu, to znám holky co vydržely do 39 týdne. Píšu to tak, jak mi to vysvětloval doktor 😉
@epicharis nemyslím si, my taky nechtěli, dr. se podřekl, ale pak dodal že to stejně není jisté, páč to bylo docela aj brzy, pak už neříkal a my se neptali, ale já od začátku cítila, že nosím holčičku 😀 stejně tomu bylo aj u Maru, jen teda mě zvyklal když nám ve 13tt řekl, že jsou tam dvojčátka 😀

majka07
30. kvě 2011

@abecedka já taky neoblíkám stejně, někdy samo jo, ale neřadím se k těm co denně oblíkají stejně. Mně se to totiž nelíbí Mám tu jen pár věcí 😀