Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

koubovka1
31. kvě 2011

@misanda já si taky myslím, že je to v pohodě, ale holt je tam zmena, tak si me chce zkontrolovat.

misanda
autor
31. kvě 2011

@koubovka1 ty jo, jsem zvědavá co já v pondělí...uf uf...a já myslela, že ty spíš poleháváš...takovej unikátní čípek jsi měla...mě bylo řečeno, že 3,7 je při dvojkách luxus...tak ty jsi měla mega luxus 🙂

abecedka
31. kvě 2011

@aknel1976 a kolik jsi vážila?

Já si myslím, že oni to dříve blbě počítali...že to bylo takové všelijaké. No nevím. Dědičné to být může a nemusí, genetika je věc složitá.
Holky ale oni ještě dělají to podvázání ne? Dělohy myslím.

Míšo a ty už jdeš v pondělí zase? Já taky.

misanda
autor
31. kvě 2011

@abecedka jak zase? 😀 po třech týdnech a něco a to mě sestřička ještě objednala jak neměla..měla jsem tam být už tenhle týden...Taky jdeš na měření prďolků?

aknel1976
31. kvě 2011

@abecedka měřila jsem 46cm a 1800g a dnes to není nikde vidět 😀 😀 😀 Ani nevím, že existuje nějaké podvázání???

werty
31. kvě 2011

@aknel1976 Určitě to dědičné není. Byli jsme na přednášce o předčasně narozených dětí a tam jsem se na to ptala, tvrdili, že ne. Já jsem byla přenášená, tak jsem spíš doufala v opak. 😀
@misanda
@koubovka1 Máte krásný čípky. 🙂 🙂 🙂 Do 30tt je norma 25mm, pak už to není tak důležité....

Mě možná koncem týdne pustí.

majka07
31. kvě 2011

@bublina09 bubli, kolik bylo vlezný?

koubovka1
31. kvě 2011

@misanda no asi zřejme jo 😀

alex_dimitropol
31. kvě 2011

@epicharis to netuším😀 mně dr. řekl že jsme větší a já jsem ani nevěděla přesně datum ms .. no máme to úplně stejně líbí se mi ten datum 11.11.2011 🙂

@abecedka asi tě zklamu ale ty postýlky nám vyrobil dědeček takže nevím jestli se takové dají koupit

@sorini2 tak to nezávidím ty potíž jen pěkně oddychuj abyste vydrželi co nejdéle 🙂

alex_dimitropol
31. kvě 2011

já jsem se setkala s názory lidí že když čekám dvojčata takže určitě půjdeme císařem a sama jsem rodila dvojčata normálně v 37tt a měli kolem 3kg takže takové řeči už neposlouchám😀 a vždyť bude co bude 🙂 když se miminka budou ptát ven tak jim již nikdo nezabrání 🙂

alex_dimitropol
31. kvě 2011

holky a od kterého tt se vám začal zkracovat čípek?

majka07
31. kvě 2011

@alex_dimitropol u mě od žádného, ani otvírání nic, všechno na každé poradně stejné 😀 😀

aknel1976
31. kvě 2011

@werty díky, to jsem ráda, že to není dědičné!!! Bych se pak bála, že by mi hrozil porod v 6 měsíci 😝
@alex_dimitropol tyyyjo, vy jste měli krásné váhy 😵 😵 😵
@majka07 ty jsi měla fakt pohodičku 😉 😀

misanda
autor
31. kvě 2011

Holky a co tvrdnuti...kdy vam to zacalo???

brusle
31. kvě 2011

@misanda u nás to bylo už od 16. tt, to jsem začala brát magnesko v tbl 3x2, potom jsem to dokonce měla navýšené na 4x2 a k tomu ob den kapačky, ale jezdila jsem na ně ambulantně.
čípek se mi taky nezkracuje, mám ho pořád kolem 36-40mm, žádné otvírání

epicharis
31. kvě 2011

@majka07 - čekáme spíš dvojvaječná - mají dva obaly a pravděpodobně i dvě placenty
@sorini2 - tak taková rychlovka to u mě nebývá, hlavně se snaž co nejmíň padat, vím, přihlouplá rada 😒
@bublina09 - tak to my jsme teprve ve fázi seznamování se s nočníkem, přeji ať jste brzy bez plen, přesně to teď manža řeší, bere to, že budeme mít 3 dítka jako šanci zakoupit "novou" káru 😉
@abecedka - tý jo, to jsou fára 😀 😀 😀
Padím spát, ať nemá malá moc velký náskok 😉
Dobrou noc.

majka07
31. kvě 2011

@aknel1976 co se týče tohoto tak jo, žádné otvírání stále nález nulový, dole zabetonovaná furt, břicho mi zatvrdlo pouze jednou malinko, jinak ne, ale teda co jsem měla šílený tak byly otoky, no a samo vyšší TK, to jsem samo brala léky už od 13tt raději, bolely mě šíleně někdy záda, nesnášela jsem absolutně nakupování, ještě že chlap nakupuje rád 😀 jinak to bylo vpohodě, ale vyžrala jsem si to zase po porodu, nemohli mě probrat a skončila jsem na ARU a holky viděla až 4tý den, úplně stejný jak u M. jen teda jsem tam teď byla 14 dní kdežto u M. celý měsíc 😉 Byla jsem taková VIP pacientka 😀 neboť si mě každej pamatoval a já samo sestřičky taky ale všichni byli skvělí 😵
@epicharis tak to bys asi chtěla páreček ne?

karusta
31. kvě 2011

Ahojda, je tu někdo registrovaný u Apolináře?

epicharis
31. kvě 2011

@majka07 - no, páreček by nebyl k zahození, ale je mi to popravdě jedno, i u Anežky mi to bylo jedno, bereme vše 😉
@karusta - ne, ne, já rodím v Motole, ty jdeš k Apolináři? Asi ano, že, proč by ses jinak ptala... mi říkají blesku 😀

epicharis
31. kvě 2011

A teď už pádím fakt do hajan, než tu hodím čelo 😉

majka07
1. čer 2011

@epicharis ono je to jedno, hlavně když je to všechno v pohodě. Mně to bylo taky jedno, aj u druhých ikdyž jsem si říkala z praktického hlediska by to mohly být holky, byla bych raději 😀 ,páč jsem ten typ, co raději jedno pohlaví, je jedno jestli kluci nebo holky, no a když první byla holka, tak to druhý tak trochu jsem víc chtěla taky holky, ale nijak jsem to neřešila, každej mi říká, že to máte smůlu samé holky, ale abych řekla pravdu, nejsem z těch co touží po párečku, preferuju stejné pohlaví a to mi vyšlo tak jsem spokojená 😀

Jinak hezké ráno

mirka77h
1. čer 2011

Také přeji krásné ráno 🙂

misanda
autor
1. čer 2011

dobré ránko,

@majka07 jo, taky jsem říkala, že je lepší mít stejné pohlaví, už jenom kvůli pokojíčku, až z nich budou puboši, že...no, i tak jsme nadšený z párečku 🙂 tatínkova holčička a maminčin chlapeček 😀 . Já jsem si hrozně přála holčičku...manžel chtěl dvě 🙂...kdo by se mnou za X let chodil nakupovat, pekl cukroví atd? Doufám, že nemám blbý představy a fakt to tak jednou bude!!!! 😵 😵

mirka77h
1. čer 2011

Holky kdy poprvé jste u dvojčátek cítili pohyby? Prý je to o něco dříve než u jednoho mimíska... 🙂

misanda
autor
1. čer 2011

@mirka77h já poprvé cítila jakoby šŤouchnutí v 17+0tt...no a pak nic až ve středu když jsem byla 17+3tt jsem byla u mudry a večer už jsem to cítila víc...a teď už to jsou kopance 🙂 😵 😵

mirka77h
1. čer 2011

@misanda tý jo takhle brzo 🙂 a nejvíc večer nebo i přes den?

misanda
autor
1. čer 2011

@mirka77h nejvíc, když se hodim do klidu.ˇČetla jsem, že jak člověk chodí, tak to miminko se houpe a to ho uspává, a když si sedneš, tak ho vzbudíš a začne kopkat...no a to přesně odpovídá...možná proto maj miminka ráda drncání v kočárku 😉

mirka77h
1. čer 2011

@misanda jj..to je možný to by mně nenapadlo 🙂 Jěště jestli můžu tak bych Tě poprosila , bereš nějaký vitamíny v těhotenství? Co si myslíš o tabletách femibion? Znáš?

aknel1976
1. čer 2011

Také přeji všem dobré ráno 🙂
@majka07 je vidět, že si nevybereš, ono tě v tom těhu vždycky něco potrápí 🙂 ...hlavně, že jste to ve zdraví zvládli, všichni tři 😉
@misanda už se moc těším, až se nám budou miminka v bříšku mrskat a kopat 😉 😀 a budeme je poslouchat tím domácím ultrazvukem 🙂
@mirka77h kamarádka mi říkala, že když chtěla cítit pohyby, tak si lehla na záda a vždy se pak mimi začalo hýbat 😵 Nevím, jestli to tak funguje u každé, ale u ní to bylo 100%, to jsem poprvé cítila, jak je to příjemné, když jsem jí sáhla na bříško a hlavně se jí pupík vlnil, jako by tam měla mimozemšťana 😀 Jinak já polykám Femibion a všichni mi ho jen doporučují, ono teda u mě hlavně v tom začátku, že je tam hodně listovky...ale určitě bude dobrá i ta pokračovací verze 🙂

misanda
autor
1. čer 2011

@mirka77h jj, Femibion jsem brala docela dlouho, listovka je unikátní a super...jenomže ve Femibionu chybí plno vitamínků, což jsem byla zklamaná, takže jsem přešla na Mamavit, je cenově úplně nastejno, taky se pak od druhého trimu berou dvě tabletky ( s tím prefolinem). Já se bojím, že mám malej přísun vitamínů, takže radši jsem šla do tohodle. Ale jinak je Femibion fakt kvalitka 😉