Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

gamma
15. čer 2011

@misanda @sorini2 vy dvě s tim melounem mi pořád děláte chutě 😠 🙂 žádnej meloun doma samozřejmě nemám, takže beru broskev a jdu čumět na Gilmorky 🙂

karusta
15. čer 2011

@lita no to já se bojím dospělých 😀
@misanda snad to bude s těma modřinkama dobrý!! Na zítra držím pěsti, ať to není nic vážného

koubovka1
15. čer 2011

@misanda ono to bylo tím, že jsem ležela déle, jinak dýchání je normální, je to spojený s tím, že proste deloha na vsechno tlací, nic to není, proste to chce vydržet. Me lezení na zádech nedelá dobře už dlouho.

petra7788
15. čer 2011

@gamma -Děkuji.Já jsem si ze začátku koupila ty nejmenší myslím,že to jsou midi.Stejně jim byli velký 🙂

sorini2
15. čer 2011

@gamma
@koubovka1 tak já tu váhu pociťuji, mě teda šíleně bolí nohy a ty záda.... S.O.S. už se fakt těším až to skončí...

sorini2
15. čer 2011

@gamma já chutě nedělám... já bych si ho taky dala a nemám, to misanda 😝 😝 tady dělá chutě...

koubovka1
15. čer 2011

@sorini2 jo tak to jsme dve, kdo se tesi az vylezou ven a ja budu mit zase hormony normalni

sorini2
15. čer 2011

@koubovka1 doufejme, že se nám hormony vrátí do normálu.... já se na to těším jak malé dítě na vánoce

bublina09
15. čer 2011

Ahojte spolumamky,
@koubovka1 jsem se chtěla zeptat, jak dopadla kontrola a už to vidím v pase 😉 tak super, že je všechno jak má být. Prcci mají už pěknou váhu 🙂
@sorini2 jen si na dr. zanadávej, mě to nevadí..když je to oprávněně 😉
@aknel76 obor psychiatrie a taky jsem si říkala, že si nějaká mladá na 35, že je to asi starší fotka
Jinak jsem zjistila, že jsem poslední dny dost unavená tak to asi bude ta těhotenská únava a ne lenora. vařila jsem naposledy minulý týden 😝, tento nejsem schopná se k tomu dokopat. chudák moje dítě, jí zbytky popř. skleničky...

alex_dimitropol
15. čer 2011

holky začalo mě strašně píchat v podbřišku na pravé straně nevíte z čeho to může být? myslíte že mám jít k mudr. ?

bublina09
15. čer 2011

@koubovka1
@sorini2 no to se holky načekáme až se ty hormony vrátí do normálu, já jsem po porodu hrozná cíťa, zpočátku jsem brečela i u reklamy na nurofen 😅 a teď nesnesu se dívat na jakékoli násilí ve filmu, zprávách apod...

bublina09
15. čer 2011

@alex_dimitropol jen běž, nepodceňuj nic, může to být klidně i slepák. Udělají UZ a bude jasno...

gamma
15. čer 2011

@alex_dimitropol podle mě ti jen roste děloha, taky mě to vždycky strašně píchá, tak jednou za týden až deset dní..mě pomáhá si lehnout na záda a pokrčit nohy a namazat pupek krémem, ale většinou to trvá celý den než to přejde..každopádně kdyby se to nelepšilo, jdi radši k doktorovi

alex_dimitropol
15. čer 2011

@gamma tak to vyzkouším doufám že to pomůže už nevím co mám dělat
@bublina09 no nechci určitě nic podceňovat ale zase tam nechci vypadat jako blázen že mě jednou začne píchat v bříšku a hned letím k dr. ale když se to nezlepší tak tam určitě půjdu

bublina09
15. čer 2011

@alex_dimitropol já jsem si říkala, že jedno těhotenství s dvojčaty máš za sebou, tak víš co to obnášelo..ale je pravda, že druhé těhot. je asi vždycky horší než to první. Zkus tip gamma a třeba zabere. Co nové mimčo u vás? už se zabydleli?

gamma
15. čer 2011

@petra7788 já myslela spíš jakou značku? 🙂

bublina09
15. čer 2011

@misanda hlavně, že to dobře dopadlo a není to nic vážného - co večerní akce, jdeš? 😉

alex_dimitropol
15. čer 2011

@bublina09 tak to je pravda nikdy jsem si nemyslela že budu mít takové problémy ... v prvním těhotenství bylo úplně všechno v pořádku všechny kontroly dopadly výborně vydrželi jsme až do 37tt a teď jeden problém za druhým ☹ já se tak bojím o miminka .. jo už se zabydleli malý má fajn je strašně zlatučký a skoro vůbec nepláče: -) zlaté miminko 😀

bublina09
15. čer 2011

@alex_dimitropol asi ví, že mamce musí hodně vynahradit..Neboj, všechno se zvládne, jste pod stálou kontrolou a hlavně ten termín porodu 11/11/11 naznačuje, že to dopadne výborně...na jedničku 😉

alex_dimitropol
15. čer 2011

@bublina09 doufám že to zvládneme a vše bude v pohodě .. vidíš to mě nenapadlo tak doufám že máš pravdu a vše bude na 1 🙂 a ty? máš nevolnosti?

aknel1976
15. čer 2011

@misanda tak to je skvělý, že jsi tam pro svůj klid jela už dneska a jsem ráda, že to není nic vážného 🙂 Já jsem o tom někde četla ohledně křečovek a oni se tam zmiňovali, že se to může v těhu dělat v tříslech tím tlakem od dělohy ☹ Tak hlavně, ať je to lepší 🙂
@bublina09 noo, potěšila jsi mě, je fakt tak měsíc stará 🙂 Jééé, tak to se nám tu tvůj obor může hodit 😉 😀 😀 😀
@alex_dimitropol určitě bych šla k Dr. Raději zbytečně než vůbec. A neboj, třeba to nic nebude a miminka budou určitě vpořádku, jak píše @bublina09 to datum mluví za vše 😉 Držím pěsti 😉 ...no jooo, vy máte vlastně doma to čerstvé miminko 😵 Je skvělý, že je tak hodný, tak ať mu to vydrží!!!

aknel1976
15. čer 2011

@sorini2 @koubovka1 nebojte holky, máte to za pár a za chviličku budete mít miminka u sebe a uleví se vám 🙂

A teď jdu na toho melouna já 😀 😀 😀 😀

alex_dimitropol
15. čer 2011

@aknel1976 jdu k dr. už se to nedá vydržet a když jsem byla na wc tak se mi zdálo že jsem viděla krev tak jdu držte palce ozvu se vám hned když to bude možné

bublina09
15. čer 2011

@alex_dimitropol ale občas mi něco zasmrdí, teď aktuálně hlavně wc smrad - takové ty vůně na záchod a do mísy ty gely...blééé. Ale celkově blbě mi není, jen ta únava.

bublina09
15. čer 2011

@alex_dimitropol držím silně!

sorini2
15. čer 2011

dneska jsem K.O. ale doslova, kuchyň uklizená, ale že jsem si mákla od dvou do tet i s oknem jsem to vzala.... si oddychnu a hurá na pivo....to prdím ani se nemaluju, na co.... je tam teplo...

sorini2
15. čer 2011

@aknel1976 hele neprovokuj s tím melounem, jo.. jo za pár, doufám že po tom maratonu v kuchyni mě v noci neodvezou

aknel1976
15. čer 2011

@sorini2 a byl dobručkej, ještě jsem si nechala 1/2 na zítra 😀 😀 😀 ....ty si koukej dát nohy na stůl a odpočívej!!! Takhle makat, to si asi dětičky říkali, co ta mamka vyvádí?? 😉 😀 😀

sorini2
15. čer 2011

@aknel1976 hele neštvi s tím melounem, on se ti do zítřka zkazí... a já jdu na to pivo.... a děti byli hodné, nevím ale jak něco dělám tak o nich nevím, ale jak sednu tak je tam mejdlo...

petra7788
15. čer 2011

@gamma - 🙂.Pampers