Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majka07
17. čer 2011

@gamma 😀 😀 😀 já hrozně zapomínám a příští týden jdu na odběry na kontrolu no to dopadne 🤐

užijte si nákupy, koukám že jsi 30 tt to už mě na nákup nikdo nedostal 😀 😀 😀

gamma
17. čer 2011

@princeznal pěkná fotka, máš tam hlas 😉
@majka07snad ti kontrola dopadne dobře 😉 a dík, nákupy si koukám užít, doufám, že pořídíme úplně všechno, ať už pak nikam nemusim 😀 jsem jak slon, co se valí rychlostí šneka 😀 😀

majka07
17. čer 2011

@princeznal hezká fotečka, škoda, hlasy jsem včera vyčerpala ☹
@gamma no díky, ale nevěřím tomu. To je dobrá hláška slon valící se rychlostí šneka 😀 😀 😀

Nic, mrchy nechcou jest, maj smolíka, hodím je do kočáru a vyrazíme na procházku a cestou vyzvedneme Mau ze školky, měla bych začít sepstat co na oslavu koupit a tááák se mi nechce 😖

lita
17. čer 2011

Ahoj holky, pokud mate nakupni horecku a chcete poridit neco pro trosku starsi miminka, mrknete na Tchibo 😉 http://www.tchibo.cz/-t400001102.html
Za nas mohu doporucit tu jejich soupravu mikina, teplaky a tricko. Meli jsme z minule kolekce, meli ale hezci barvu i design. Kazdopadne material je velmi kvalitni, hezky pruzny a provedeni take kvalita.
holcicky http://www.tchibo.cz/Tricko-kabatek-a-kalhoty-f...
kloucci http://www.tchibo.cz/Tricko-kabatek-a-kalhoty-m...

koubovka1
17. čer 2011

Dobré poledne devčátka, tak jsem dnes vstávala v 7 hodin a jeli jsme s manželem nakupovat nejaké to jídlo a protože manža musel zase rychle jet nekam pracovat, tak jsme to museli zvládnout takhle brzy, marne jsem si myslela, ze v Lidlu dostanu jeste ten usni a čelni teplomer a ono samozrejme uz vybráno...no nic.
Pak jsme to sklidili, manžel odjel a já to sla jeste zalomit a vstávala jsem pred deseti minutama.
A ted jsem si dala misto obeda taky toho melouna 😀 😀 musela jsem si ho po tom vašem vnadění koupit a povedl se, je červenoučkej a sladouckej. mnamka.

koubovka1
17. čer 2011

@princeznal krásný za me tam máte hlásek taky

misanda
autor
17. čer 2011

hoooolky, to bylo ráno!!!!! Letěla jsem na poštu, a koupit kočkám myšky na hraní 🙂 a pak teda do TEsca, jenom se tak projít, je to hezká prochajda, taková klidná...no jo, jenomže v TEscu zase měli plenky a měli je za polovinu 🤐 já si teda mylsím, že tam maj u těch Premium Care vyťukanou špatně cenu...ale co, jejich problém 😀 takže jsem zase nabrala všechny balíky v regálu 😀 i kdybych to pak měla prodat, tak to někdo za ty prachy koupí, je to o 50% levnější. No, takže jsem ale musela domů pro auto, abych mohla koupit pleny...pak zpátky do TEsca, po cestě domů nám začalo blikat v autě žhavení a vypnul se mi motor!!!! takže do servisu...a ze servisu (kterej je u TEsca 😀) zase pěšky dom...jsem hotová, nemám ani chuť na teplý jídlo, tak tu mám cereálie s mlíčkem a posílám dětem 🙂

misanda
autor
17. čer 2011

@lita na to Tchibo už jsem koukala...ale prostě na moje oblíbený HM to nemááááá 😀 Já jsem s tím HMkem fakt děsná, ale ty jejich věci na miminka jsou nejlepší 🙂

misanda
autor
17. čer 2011

@gamma no, hele...já dneska dokoupila ty jedničkový plenky, tak jich máme 702ks celkem!!! TAk to musí prostě stačit, jsou do pěti kil...kdyby něco, tak je prodám za tu krásnou cenu, co jsem je koupila...160kč za 78ks 😉 jinak stojí v průměru 320,- 😉 . A to Německo se vám vyplatí? My tam taky občas jedeme, máme to za humny 🙂, pro nás je to kratší jak cesta do PRahy 😀 ale většinou tam nic nevyberu...mají tam akorát tak výhodnější elektroniku, ale to si nelajznu tam kupovat, oni mi pak anglicky nerozumí, kretýni 🙂

misanda
autor
17. čer 2011

@koubovka1 škoda, že jsi neřekla, mohla jsem ti ten teploměr vzít u nás...mám se ještě zítra podívat, kdyby ho náhodou měli? U nás mají některé věci fakt dlouho...

koubovka1
17. čer 2011

@misanda jééé to by bylo super, jestli ti to nebude delat problém, preci jenom byl za super cenu, normálne stojí kolem 1000,-

misanda
autor
17. čer 2011

@koubovka1 určitě ne, zítra číhnu!! Anebo víš co? Manža tam jde vyzvednout auto, tak ho tam pošlu dneska 🙂

koubovka1
17. čer 2011

@misanda ježíš ty seš zlato, ale nemusíte si kvůli tomu delat násilí, nechci zase delat problémy. Pak mi pošli do IP číslo účtu a já ti to od manžela pošlu, pač já jsem na účte už nejak suchá 🙂

misanda
autor
17. čer 2011

@koubovka1 jj, ještě písnu, jestli je tam vůůůbec měli 🙂

karusta
17. čer 2011

@aknel1976
@misanda
@gamma jojo, jsem ráda, že se to o týden prodloužilo, sice to trošku budou muka, ale to dám... 😉

Melouny měli samý blbý, duněly jen ty obrovský, tak jsem teda žádnýho nekoupila, bůůůů 😒
A nutela, zase mi děláte chutě!!! 😀

koubovka1
17. čer 2011

@misanda ty jsi psala, že v tescu mají zase akce,já koukala na leták aktuální a žádný tam nebyly?

aknel1976
17. čer 2011

@koubovka1 týden taky dobrej a kéž by ještě jeden, jen ty si chuděro užiješ ☹ ...ale jak píšeš, jsou to muka, ale dáš to 😉 ...taky bych raději chvíli protrpěla, aby byli v bříšku co nejdéle!
@misanda koukám, ž ety jsi dneska pěkně řádila, ty jsi fakt nakupovací maniak 😉 😀 😀 😀 ...když ti pidi plenky zbydou, myslím, že tady na diskuzi pořád bude někdo, kdo si je od tebe za tu cenu rád koupí 😉
@koubovka1 to je skvělý, ž emáš dobroučkej meloun, na mě taky čeká v lednici, za chvíli jdu na poštu a do krámu, tak pak si ho dám s chutí!! 🙂
@gamma ta hláška se ti fakt povedla 😀 Slon valící se rychlostí šneka 😀 😀 😀

Koukám, že nám adminy smazaly nějaký příspěvek 😠

istokovam
17. čer 2011

@bublina09 nee na IVF jsme nebyli, neměli jsme problém s početím u prvního a ni u druhého, máme v rodině troje dvojčátka tak bylo možné že jedny budu mít i já,
Šla jsem na kontrolu k doktorce s tím že jsem těhotná,ona mě udělala ultrrazvuk a potvrdila těhotenství a řekla že je možné že budu mít dvě že tam mám dvě dutinky ale že jedna je trochu menší a že se nemusí uchytit, na další konzrole mi udělala zase utz a viděla jen jedno a se srdíčkem a druhé se neuchytilo plavala tam malilinká tečka prý splácnutá asi to vajíčko či co 😖 ale díky i za jedno 😵

istokovam
17. čer 2011

ahojky holky, jak se cítíte? Mě je pořád mizerně od žaludku, a co bříšla?? Už pozorujete zvětšení,nebo přibírám jen já 😲 , na to že jsem jen v sedmém týdnu jsem nafouklá jako koule 🙂 ☹

karusta
17. čer 2011

@misanda ty plíny, to je super akce, já je koupila včera taky, doufám, že budou ještě příští týden, až pojedu zase do Prahy... Jinak jsem první zájemce, který od tebe nějaké koupí 😀

lita
17. čer 2011

Ted jsem holky narazila na super kojici podprdu, skoda ze ne behem meho tehotenstvi 😝 Tahle mi prijde moc fajn, protoze je z 100% bavlny, rozhodne bych nekoupila jiny material, aby se vam prsiska neparila a nic je nedrazdilo. Kazda laktacni poradkyne vam rekne jen bavlnu 😉
Dale tam ma pani v nabidce ty porodnicke vlozky od Hartmannu a pooperacni sitovane kalhotky, vse za dobrou cenu!
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=163778

A jeste jsem si vzpomnela na par veci, ktere pouzivam kazdy den.
Ted kdyz jsme kazdy den v terenu, bych se neobesla bez davkovac UM, obzvlaste vhodne pri dvojcatkach 😉 My mame od Sassy, ale jsou i jine http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=221624 (na jinych webech je maji i v dalsich barvach)
Dale odkapavac na lahve, podle me nutnost, protoze se tim setri misto na kuch. lince a je to hygienictejsi, nez nechavat odkapavat s nadobim, kde bylo maso atd. My mame tento a spokojenost http://www.nunynek.cz/lahvicky--hrnky-a-kelimky...

@misanda - super cena plen, to urcite ber! 😉 Pocitej tak 10 ks plen / dite / den do zacatku. Jak ti pak zacnou v noci dele spinkat, pujde to dolu. Jenze stejne clovek tolik neusetri, protoze baliky vsech velikosti vetsinou prodavaji za stejnou cenu, jen tech vetsich je tam vzdycky o neco mene 😝
HM je nadhera, ale ty ceny me proste odrazuji. Ale je pravda, ze na miminka maji nejspise nejkrasnejsi veci ze vsech kamennych obchodu 🙂

misanda
autor
17. čer 2011

@koubovka1 já si myslím, že u nás v Tescu maj blbě daný ceny, víš 😀 místo 320 tam mají 160 🙂 tak jsem to rychle všechno sebrala 😀 ale u nás maj akci na ty Sleep and Play pleny právě...130 za jedny, je jich tam přes 70ks...

misanda
autor
17. čer 2011

@istokovam jooo, tak v 7tt jsem taky byla už nafouklá, ale pak mi bříško vyčouhlo snad až po 10tt...a viditelný ho mám až od toho 17tt 🙂 - myšleno tím, jakože nevypadám tlustě 😀

koubovka1
17. čer 2011

@misanda to jo ty jsem tam taky kupovala, ale dvojku velikost, myslela jsem, že si kupovala jeste nejaké jiné

misanda
autor
17. čer 2011

@lita joo, tuhle podprdu mají v DMku, ale nemá kostice a já se bez kostic prostě nehnu ☹

holkyyy, mě dneska dorazilo devět balíčků z HM 😀 😀 😀 😀 vel.62 😉

misanda
autor
17. čer 2011

@koubovka1 jj, já kupovala jedničkové, Premium Care, si právě myslim, že tam na nich maj blbě cenu, oni to neměli ani na cedulce tak jsem si musela zajet k pípáku 😀 a neměli tam ani zmínku o tom, že je na ně akce...

sorini2
17. čer 2011

@karusta tak to je super, že je to dobré, a hlavně že tě moc netrápili, a uvidí se další týden... raději zbytečně neriskovat...

koubovka1
17. čer 2011

@misanda aha, tak to tedy mají smůlu, to je fakt divný

misanda
autor
17. čer 2011

@koubovka1 tak já bych ti je vzala, až to tam zas po mě doplní...ale nevim jak bych ti je poslala...???? 😲