Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

aknel1976
3. čer 2011

@sorini2 😀

sorini2
3. čer 2011

dneska jsem dostala od kamarádky philips chůvičky a skoro zadara... jupííí 🙂 jen mě to stálo kávu, no neberte to.... 😀 😀 😀 jsou sice starší ale plně funkční...

sorini2
3. čer 2011

@aknel1976 já mám vše v 56 raději trochu větší, než malé, a doufám, že to chvíli vydrží a nebudeme muset kupovat hned větší...

sorini2
3. čer 2011

@karusta už se těším na fotečky a podrobnosti... my jsme nešli na 3D a ani na 4D a teť trochu lituju, před tím se mi to zdálo zbytečné... ☹ ☹

aknel1976
3. čer 2011

@sorini2 podle mě ti to u dvojčátek vydrží, přeci jen se rodí drobnější 🙂) Tak to je super s chůvičkama 😉 🙂 🙂 Já chápu, že tě ten 3D a 4D mrzí, ale ono to stojí dost peněz, tak to člověk musí zvážit a nelituj, hlavně, že víš, že jsou dětičky vpořádku 😉 🙂

majka07
3. čer 2011

@sorini2 jak to včera dopadlo?

@aknel1976 tak luxus asi nebude, místo sestavování se bourá komín 😀 Tak snad zítra

aknel1976
3. čer 2011

@majka07 vy nevíte roupama co by,ne? 😉 😀 😀 ...tak ať to vpořádku zvládnete!!

majka07
3. čer 2011

@aknel1976 nj nevíme... 😀 😀 😉 valím krmit

karusta
3. čer 2011

@sorini2 hihi, to musel být roztomilej, jak tam chrněl pod dekou 🙂

karusta
3. čer 2011

Ahojte těhulky,
@sorini2 s těma chůvičkama, to je super, gratuluji k dobrému kupu 😉

Jinak hlásím návrat ze 4D. Jsem moc ráda, že jsme tam byli. Bylo to super. Máme jednu fotku vytištěnou, zbytek na cd, taky máme dvd s nahrávkou, takže prima. Kluci se tam otáčeli a dělali kotrmelce. No a když porovnám fotku, co mám s Terkou v bříšku a s nima, tak to bude sranda, protože to vypadá, že budou zase celý manžel, jediná změna mi přišla v tom, že mají užší hlavičky, což jako jediné by měli po mně, ale aspoň něco, protože Teri je jako by tatínkovi z .... vypadla 😀

abecedka
3. čer 2011

@karusta JÉÉ Karol já bych to chtěla vidět 😵 😵 😵

karusta
3. čer 2011

@abecedka tak se také objednej 😀

sorini2
3. čer 2011

@majka07 jak to dopadlo, přišel a nevracel se k tomu, jen řekl promiň omlouvám se mrzí mě to... on je typ co to bude řešit přes mobil... no alespoň se omluvil...

sorini2
3. čer 2011

@karusta jo to on je strašně sladký a tak hodný, kuknu jestli mám nějakou fotku v albu a přidám sem do alba..

sorini2
3. čer 2011

@karusta děkuji, ale ono to vlastně kup nebyl, dala mi je kolegyně z práce a nic za to nechtěla, tak jsem alespoň zaplatila kávu...

sorini2
3. čer 2011

@karusta já to chci taky vidět🙂 prosím

sorini2
3. čer 2011

??????????????????????????? NECHÁPUděvčata tak tomu fakt nerozumím od roku 2009 mám tady album naše svadba a ty ..... admin mi ho teť stopli po 2 letech... zaspali dobu... a i to druhé, jen za to že jsem si tam dala artíka... no nejsou to .....a s velkým ... si myslím že si to slovo domyslíte sami... kdyby to byl chlap tak řeknu že mu něco tlačí na mozek

karusta
3. čer 2011

@sorini2 no jo, oni to někteří chlapi s omluvami nepřehánějí.. když se to vezme kolem a kolem, tak stejně je nejdůležitější, jak se bude chovat dál.. a s tím albem.. nejsi určitě jediné. To nechápu, proč by to takhle mazaly, hlava mi to nebere!! Napsaly ti nějaký důvod, proč ti to vymazaly?
@abecedka @sorini2 Tak až bude večer časík, tak se sem pokusím něco hodit. Jsme venku, koupeme se v bazénku, máme tu návštěvu, tak zalezem, až půjde Teri spát. Pak se uvidí, jak to půjde, hodím aspoň foto 😉

aknel1976
3. čer 2011

@karusta no tak to je skvělý, že jste si t tak krásně užili 😉 🙂 Muselo to být nádhernýýýý 😵 😵 Budu se těšit na fotečku 😉

misanda
autor
3. čer 2011

ahoj holky, zdravíííím...nějak nemám na koně čas...nebo mám, ale spíš polehávám, jak mám nařízeno od mudry. Zítra bych ráda na vejlet do Varů, tak abych to zase s tim ťapkáním nepřeháněla 🙂

misanda
autor
3. čer 2011

@karusta jééé, super, my jdeme na 4D buď příští nebo ten další týden a hrozně se těšíme!!!! 🙂

aknel1976
3. čer 2011

@misanda jen lež, já to od úterý dodržuju taky a dnes jsem už úplně O.K. 🙂 Chceme zítra jet na otočku na kukandu známým na svatbu, jsme jim to slíbili ☹ ...ale tak si říkám, že pojedeme autem cca 60km a zase zpátky, tak mi to určitě nic nemůže udělat 🙂 Užijte si to ve Varech 🙂

misanda
autor
3. čer 2011

@aknel1976 super, mám radost, že se ti to už uklidnilo!!!! Já to ježdění autem ráda nemám, ale to jsou jenom moje pocity...ve čtvrtek jsem jela na tu pedikuru, tak dobrý, ale radši bych si to došla pěšky 😀

karusta
3. čer 2011

@aknel1976 jojo, bylo to super, už jsme věděli, co máme čekat.. i s Teri se nám to tenkrát moc líbilo...
@misanda máte se na co těšit, je to fakt krásný, dá se podle toho odhadnout, jak ti mrňouskové budou vypadat 😉

karusta
3. čer 2011

@aknel1976 svatbu si moc užijte, jen se šetři, bude velký vedro a to je samo o sobě náročné..
@misanda jé a do Varů bych se s chutí podívala, naposledy jsem tam byla snad před deseti lety..

misanda
autor
3. čer 2011

@karusta a kolik jste platili? My prý budeme platit 1000 a máme to na hodinku...tak jsem zvědavá. A co, mydlí se ti tam aspoň? Moji prckové do sebe kopali i u normální utz..,..chudáci 🙂

sorini2
3. čer 2011

@karusta já to neřeším kdybych tady natvrdo napsala co si o nich myslím a určitě nejsem sama tak by to asi stopli celé... no mohou si to holky domyslet a tet mi ho stoply znova a jen proto že přebalovací pultík vyzkoušel nás 4nohy miláček že byl v něm vyfocen, ale jak si chtěji holky hrát ať si hrajou, já se jen bavím a určitě nejsem sama... 😀 😀

misanda
autor
3. čer 2011

my jdeme v pondělí na ko, už z toho začínám mít vítr...bude první měření a Mišanda nemá ani tak moc velikýho pupíka...tak doufám, že budou správně veliký...!!!

karusta
3. čer 2011

@misanda platili jsme 800, máme dvd s nahrávkou, druhé s fotkama a jednu fotku vytištěnou.. Chrujou se tam děsně, ještě k tomu mě prakticky v kuse bolí břicho, asi jak mi tlačí na vnitřnosti, máte to taky některá? Já to s Teri měla teda až o hodně později, ale to je asi tím, že tam jsou dva..
@sorini2 no to jsou tmi teda divný pravidla...
@misanda Ko dopadne určo dobře, musíš věřit 😉

aknel1976
3. čer 2011

@karusta já si na to ještě počkám 😀 😀 😀 😀 My se fakt jedem jen podívat na obřad do Zruče nad Sázavou a pak zpět domů, tak to bude o.k. 🙂
@misanda taky mám radost, zítra to je fakt jen na otočku a cestování autem mi nevadí, takže toho se nebojím 🙂
@sorini2 já tohle už ani nekomentuju, kolik mě toho smazali a bez důvodu!!! Nemám slov 😠

Asi jsem holky úplně blbá 😅 Ale jakej je rozdíl mezi 3D a 4D ultrazvukem??? 😀