Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

aknel1976
7. čer 2011

@karusta taky dobrý 😀 😀 😀 😀 😀

karusta
7. čer 2011

@gamma no, jak jsem psala, já bych na to neměla nervy, abych se spolehla na muže. Sice vím, že by to zmáknul, ale ráda vím, na čem jsem.... a na druhou stranu bude mít sám dost starostí s barákem a s Terkou a jezdit za náma....

aknel1976
7. čer 2011

@karusta holka, jak já vám v tuhle chvíli ten barák závidím, hlavně tu zahradu s bazénem 😀 😀 😀 😀

Jsem strašně zvědavá, jak zítra ukecám vycházky, já bych na ty víknedy tak chtěla pryyyyyyyč!!!! Na zahrádku, k bazénku, opékat buřtíky, válet se na trávě....chjooo ☹ ...jenže, když mi nedají neomezené, tak jsem v pr.... ☹

sorini2
7. čer 2011

@misanda jo ale tentokrát je to kvůli tchýni... od té doby co sní nemluvím se doma kvůli ní hádáme... a od neděle se to nějak sbírala a včera to bouchlo

sorini2
7. čer 2011

@aknel1976 tchýně.. jak bude více času tak ti napíšu IP a popíšu

sorini2
7. čer 2011

@karusta jo ale teť je to kvůli tchýni

sorini2
7. čer 2011

@gamma děkuji a haha dokuď se tchýně neomluví tak asi nikdy...

gamma
7. čer 2011

@karusta když ty už jsi zkušená matka a víš co to obnáší, a taky už máte Terezku, o kterou sebude muset postarat..uvidím, jak to dopadne, třeba jak se to bude blížit, lekne se a honem poběžíme do krámu 🙂

gamma
7. čer 2011

@sorini2 ty tchýně jsou někdy fakt zlo, bych je zakázala..

karusta
7. čer 2011

@aknel1976 Jojo, stálo nás to hodně úsilí, ale je to fakt prima. Hlavně s Terkou, že můžeme ven a ona si pohraje na písku, koupe se, je to parádní...Taky se vám to třeba časem podaří, až prodáte byt...přála bych ti to
@sorini2 tchýně a uzený, nejlepší studený... to je v čudu 😖 ( i když já tohle o té své tvrdit nemůžu, vycházíme naštěstí perfektně )

sorini2
7. čer 2011

@karusta tiše závidím... já teda vůbec od samého začátku hrůza a děs...
@gamma já taky doufám, že jednou nebudu taková jak ona..

karusta
7. čer 2011

@gamma no, uvidíte, každej si to musí udělat tak, jak mu to vyhovuje.. já jsem ráda, že teď můžu být relativně v klidu a pohodě, za chvilku přestanu i učit. Dětičky budou mít prázdniny, tak budu mít volníčko a užívat si poslední volné dny s Terezkou, aby si holka ještě užila klídek a pohodičku.. 😉

karusta
7. čer 2011

@sorini2 no je to fakt na pytel.. nejhorší na tom je, že to je prostě rodina a nějak se vycházet musí 😒

gamma
7. čer 2011

@aknel1976 v pohodě, nejradši bych už byla vdaná 😀 aspoň bysme nemuseli vyřizovat přiznání k otcovstí, jdem zítra na matriku, jsem zvědavá jak pochodíme..Bydlíme na Jarově, byt je fakt malej ale 2 m2 nejsou zas takovej rozdíl 😝 Byt jsme vybrali proto, že má fakt obrovskou terasu, na který grilujem, pěstuju jahody, cibuli, bylinky apod. takže přes léto bejvám dost vyvalená venku, ale přes zimu je to horší.. 🙂 Kde to máte vy? Jsi původem z Hořovic? Moje kamarádka tam dělá na dětskym v nemocnici.

aknel1976
7. čer 2011

@sorini2 to mě mrzí, já jsem teda za tchýní šťastná, mám jí jako mamku, s mojí moc nevycházíme...ale to nebylo nikdy, prostě tam není nějak vztah ☹ , vždy byl přednější brácha a já měla taťku, jenže ten už tu nějaký rok není, škoda ☹, měl by s miminek hroznou radost 🙂 ...teď i věděla, že musím ležet a říkala jsem jí, že je naštěstí Milan úžasnej a se vším pomáhá, ale přeci jen pořádně vyžehlit a uklidit bych potřebovala sama a nic (bydlí ode mě 15 minut cesty), trochu jsem čekala, jestli se nenabídne, protože je v důchodu a celé dny doma. Ale to nehrozí, ani na kaf nepřijede, bydlíme tu 5 let a byla tu jednou a to jen, když jsem byla po operaci a hned spěchala domů, ani kafe nevypila...mrzí mě to kvůli dvojčátkům, ale už jsem si za ty léta zvykla. Jen škoda, že tchýně je 65km daleko, za to ta když teď přijela, tak přivezla knedlo vepřo zelo, navařila mi na dva dny a vyžehlila a umyla okna 🙂

gamma
7. čer 2011

@karusta to tě obdivuju, že ještě chodíš do práce, ty si nedostala automaticky neschopenku? já myslela že se dávaj všem, co čekaj dvojčátka..

aknel1976
7. čer 2011

@gamma Tak to lítání nezávidím, ale to zvládnete, držím palce, ať je to rychlé 😉 Nene, já jsem rodilá Pražačka, ale v 19 jsem od tud vystřelila do Mělníka a ve 30-ti se sem vrátila s manželem, ten pochází z Komárova u Hořovic. Manžel tammá spoustu kamarádů a vlastně už i já a tak by jsme tam chtěli směrovat... V Hořovické nemocnici jsem ležela před 3 lety a byla jsem tem strašně spokojená!!!! Jsem si i říkala, že bych tam nejradši rodila, když jsem tam viděla ten přístup a milé sestřičky 🙂
My bydlíme na přelomu Proseka a Letňan. Tady máme balkon cca 9m, což je super, dopoledne si tam občas sednu, pak už sem tak od 13.00 praží slunce a to se nedá 🙂

gamma
7. čer 2011

@aknel1976 Dík, zejtra dám vědět, jak jsme pochodili. Tak to bydlíme kousek 😉 Já jsem původně z Teplic, do Prahy jsem šla na vejšku a chtěla tu ještě chvilku zůstat kvůli práci a pak jsem si nabrnkla Pražáka a je rozhodnuto, že v Praze zůstávám 🙂 A s tim sluníčkem to máme taky podobně, navíc máme byt na jižní stranu, je sice krásně světlej, ale vevnitř pak je i 32 stupňů, takže se pořád musim chodit chladit do sprchy 🙂

aknel1976
7. čer 2011

@gamma ono si nikdy nevyereš, všude je něco 🙂) ...tak ona Praha není špatná, ale nějak mě tu fakt nikdy nic nedrželo 🙂 ...nejsem tip, co courá po obchoďácích, vymetá bary a diskotéky, jako některé holky, spíš mám raději klid a pohodu, tak mě to táhne za Prahu 😀 ....aspoň, že je kam se chodit chladit 😉 😀

sorini2
7. čer 2011

@aknel1976 opravdu závidím, to moje mamka je jako tvoje tchýně... no jo všude to je jinak... mamka taky moc nemůže a žehlí mi a myje okna.. a vaří jak jsou tepla

karusta
7. čer 2011

@aknel1976 s tou mamkou to je teda síla.. i když já se na mojí maminu s pomocí taky nemohu obrátit. Ale u nás je to tím, že bydlí 30km daleko a je hodně těžce nemocná, takže to nepřipadá v úvahu, ale doufám, že po porodu na chvilku dorazí právě tchýně. Jsme jako kamarádky. Teď si teda zvládám všechno dělat sama, ale mám dojem, že přijde doba, kdy budu za pomoc moc ráda..
@gamma nemám to jako práci. Učení dětí je mým koníčkem a koriguju si sama, kolik toho zvládnu nebo ne. Moc mě to baví. Učím malé děti flétnu a angličtinu. A neschopenku bych asi dostala, ale stále jsem na rodičovské s Terkou, mám ji na dva roky, takže mi to akorát vyjde do porodu a plynule přejdu na mateřskou 😀
@aknel1976
@gamma to vedro v bytech vám teda nezávidím. Přeci jen v tom baráku se to dá udržet. Větrám přes noc a ráno a pak to zavřu a je tu příjemně..

aknel1976
7. čer 2011

@sorini2 je to škoda, spíš jak říkám, je mi to trochu líto kvůli miminkům, budou mít babičku za rohem a možná sem ani nepřijde a nebude hlídat...ale to je daleko, uvidíme co bude 🙂 ....my si poradíme sami 🙂

gamma
7. čer 2011

@aknel1976 mně se na Praze líbí to, že když chci jít do kina, tak prostě jdu a ještě mám na výběr kam půjdu (nejlepší je Aero, hezky pěkně s pivečkem a křupkama, i když teď už to nehrozí 🙂 ), je tu prostě spousta vyžití, ale je pravda, že já srovnávám s Teplicema, kde nemůžeš dělat skoro nic, a já byla před tim než jsem otěhotněla strašně akční 😀 i když na diskotéky a tak nechodím, připadám si na to už stará 😀

gamma
7. čer 2011

@karusta omlouvám se, kdybych trochu přemejšlela, tak na to určitě přijdu sama, že je blbost, abys byla na neschopence 🙂 a je super, že se věnuješ i na rodičovský věnuješ tomu, co tě baví

karusta
7. čer 2011

@gamma se neomlouvej, v tom počtu, co tu jsme, si nemůžem všechno pamatovat 😉 Jo, začala jsem s tím, když se Teri narodila, potřebovala jsem nějakou aktivitu s lidma a ne být jen doma s prckem 🙂 Člověk takhle aspoň přijde na jiné myšlenky, dostane se do jiného prostředí, pokecá s úplně cizími lidmi...je to fajn

alex_dimitropol
7. čer 2011

Ahojte holky tak já jsem dnes byla na kontrole mám zkrácený čípek na 3 cm takže další kontrola bude o 2 týdny a když se zkrátí ještě více tak budu muset jít do nemocky a mám i zvýšený tlak takže to nedopadlo až tak super .. ale viděla jsem miminka na UTZ a jsou krásný pěkně rostou tak aspoň to mě potěšilo 🙂 a cítím už pohyby tak jsem strašně šťastná 🙂

bublina09
7. čer 2011

@karusta taky si to pochvaluju, začala jsem, když byl Peťovi 1 rok. Mám jednu službu týdně, tj. jsem pryč od 15 do 7 do rána. Takže odpoledne se pověnuje tatínek a ráno už jsem doma zase já. Myslím, že to prospívá všem 3. Teď mám ještě rozepsané služby do konce června a pak končím, jdu na PN. A doufám, že zase začnu až přestanu kojit...i kvůli penězům bych byla ráda..přece jen ten příspěvek bude u nás na 3 děti 🙄

bublina09
7. čer 2011

@alex_dimitropol snad se už dál zkracovat nebude a nemocnice nebude potřeba. Tak hodně odpočívej doma, psala jsi, že máš chůvu, to máš parádní..a mimča jsou ok, to je supr 😵

alex_dimitropol
7. čer 2011

@bublina09 no snad nebude 🙂 odpočívám kolik se dá 🙂

alex_dimitropol
7. čer 2011

a jedno miminko se nám ukázalo a je to chlapeček no druhé se skrývalo takže ještě nás nechává čekat 🙂