Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

koubovka1
16. čer 2011

@alex_dimitropol přesne to je nejdůležitejší, hlavne, že se to nezhoršilo, za den se to asi opravdu zlepšit nedá

alex_dimitropol
16. čer 2011

@misanda
@aknel1976
@koubovka1 jo za den se nezlepší ale hlavně že to není horší a miminka jsou v pořádku

aknel1976
16. čer 2011

@koubovka1 koukala jsem, jsou pěkný 🙂
@misanda ahaaa, mně ani nenapadlo, že by to tam mohli mít 😀
@alex_dimitropol já neměla tušení, že za den se to nezlepší 😝 ...tak jak říkají holky, hlavně, že se to nezhoršuje!!

alex_dimitropol
16. čer 2011

@aknel1976 já jsem do včera ani nevěděla že čípek se může zkrátit až na tolik 😀 jo jo hlavně že se to nezhoršuje 🙂

lennik
16. čer 2011

@alex_dimitropol at se ti to vše brzo zlepší a můžeš jít domů!!! ten polštář pro dvojčata vypadá např. takhle http://www.dvojcata.cz/node/687367 @koubovka1 já si říkám, že se může hodit i na krmení lahvičkama, že si je tam člověk položí, ale s tím opravdu zkušenosti nemám. já si pořád nějak nepřipouštím, že by kojení nešlo 😉

aknel1976
16. čer 2011

holky, já jsem dnes nějaká mrtvá, tak se loučím, všem dobrou noc 🙂

karusta
16. čer 2011

@aknel1976
@misanda Ahojte, je vidět, že jste poctivě držely pěstičky 😉 Dnes nás opět proklepli, stav se zhoršil, ale ještě se dá snad vydržet do příštího týdne. Kluci by to měli zvládnout a já snad tu bolest vydržím taky. Mám hodně odpočívat. Měřili i hrdlo UTZ a kontrolovali jizvu, tam je vše v pořádku. Co se týče vody, tak zase přibyla a u druhého ubyla, ale zatím to kluky neohrožuje na životě a větší riziko by spočívalo v odběru a třeba následném spuštění porodu...Tak je to super, další týden snad bude k dobru 😉
Dnes jste toho zase nakecaly, tak vás snad večer dočtu. Teď si udělám véču a musím dát Terku spát, dnes máme nějak skluz..

koubovka1
16. čer 2011

@karusta to znamena, ze bys přisti tyden rodila? nevim jestli jsem to pochopila dobre, proc te tedy nehospitalizujou a nenechaji si vas pod dohledem delsi dobu?

koubovka1
16. čer 2011

@lennik jj možná i může se hodit na krmeni z lahvicek,pokud je dostatek penez si poridit drazsi verzi proc ne 🙂

karusta
16. čer 2011

@koubovka1 Nene, příští týden by mi měli odebírat tu vodu u jednoho z prcků. A to právě může rozběhnout porod, proto se snaží ten odběr co nejvíce oddálit. Hospitalizace není nutná. Tomu se prostě nedá zabránit, jen musím asi teď už začít odpočívat, protože to je pro tělo hodně náročný...

koubovka1
16. čer 2011

@karusta aha, tak aspon, že tak, snad to porod nevyvolá, nezbývá nic jiného než tomu veřit co?

karusta
16. čer 2011

@koubovka1 Jo, přesně tak, já tomu věřím, musím 😉

majka07
16. čer 2011

@gamma prostě mi braly holky železo. M. taky, já byla totál vycuclá , ještě teď beru prášky železíčka 😀 Příčinu mi neřekli tak nevím.

Všem klidnou noc

lita
16. čer 2011

@karusta - to je dobre, ze te jeste nenapichli 😉 Snaz se ted co nejvice omezit pohyb a dost papat, at ti miminka v brisku rychleji povyrostou. To presne naridili me kamaradce, ktera lezela ve 28tt s tou prasklou vodou v Podoli, aby byly deticky co nejvetsi pri pripadnem porodu.

karusta
16. čer 2011

@lita díky za rady 😉 Jen mám trošku problém s omezením pohybu s tou naší cácorou a s jídlem taky, páč mám dojem, že se do mě nic nevejde, ale pokusím se těmi radami držet, protože na nich je určitě hodně pravdy...

bublina09
16. čer 2011

@karusta super, že se držíte, myslím na vás. odpočívej, vytáhni pastelky, plastelínu, dvdčka, knížky a snad se malá zabaví, i když nebude tolik venku..
@lennik na holky už jsou cvalíci 😉
@aknel76 tak to udělám i já, koupím až bude jisté, že využiju. se spaním poradím meduňkový čaj, hodně větrat ložnici (hahaha v těch vedrech) a trochu zintenzivnit fyzickou aktivitu (samozřejmě nějak rozumně, procházky by snad ublížit neměly..nebo říkali ať jen ležíš?)
Jinak s tím nespaním si vybavuju, že pořádně jsem se vyspala až cca po 9 měsících, když jsem přestala v noci kojit. ale dá se to, člověk si zvykne na všechno.
Musím to taky přehodnotit a začnu se v tomto těhot. připravovat fakt dříve, předtím jsem se ještě v 30 tg. vdávala a teprve pak lážoplážo začala řešit výbavičku..Snad ten NT test dopadne ok, když už si to tady tak maluju 😅
@istokovam hlavně, že je vše ok a druhý prcek se drží. vy jste byli na ivf? když píšeš, že se to jedno neuchytilo..
@lenka78 no parádně vám to kojení jde. proč vám dr. říkala, že máte kojení omezit? že děti moc přibírají?
dobrou a klidnou noc!

sorini2
17. čer 2011

dobré ránko....

holky tady je bordel jak v tanku a já zdrhám.... 😀 😀 😀

alex_dimitropol
17. čer 2011

dobré ránko všem 🙂 🙂

majka07
17. čer 2011

Hezké ráno
@karusta držte se 😉
@koubovka1
@sorini2 holky pracantky moc to nepřehánějte, doufám, že pokojíčky pak hodíte do alba 😉

alex_dimitropol
17. čer 2011

@karusta myslím na vás držte se 🙂

karusta
17. čer 2011

Dobré ránko,
@bublina09
@majka07 díkes za podporu
@alex_dimitropol taky na vás myslím, doufám, že tě dají do kupy a bude vše ok. Když budeš hodně odpočívat, tak se snad vše spraví a ještě vás pustí domů, aby si holky ještě užily maminku, než přijdou mimískové na svět 😉
Snažila jsem se vás dočítat..
ad koj.polštáře.. já jsem ho dostala, je to takový ten obyč., ale snad postačí. S Teri jsem ho vůbec nepotřebovala, používala jsem normální polštářek. Teď uvidíme. Do předu bych ho asi nekupovala, je to za to řacha a nikde jistota, že vůbec budem kojit...
ad plínky... včera v Praze útok na Tesko a devět balení Pampers v akci je doma, jupí.. to je fakt prima akce. Pokud to půjde, koupím ještě nějaké příští týden. Jinak mám doma i některé ty žluté Pampersky, ty jsem používala s Teri, byly taky fajn a koupila jsem i Huggiesky, mám s nima dobrou zkušenost, střídám je s Pamperskama. Ale pozor, jen ty premium, ty clasiky ne, ty jsou k ničemu...
ad přípravy.. taška do nemocnice sbalená, postýlky a vše ostatní nachystáno, takže pohoda. Včera jsem stáhla všechny deky pro hosty a naše, takže pračka jela na plné obrátky a musím to vše vyžehlit. Moc se mi nechce, ale nikdo jiný to neudělá. A na zítra mám v plánu umýt v patře okna a dveře, protože to je fakt mazec. Ještě jsem je na jaře nedělala... možná mi s nima pomůže tchýně, tak to snad dám.. 😉

karusta
17. čer 2011

Jo a abych nezapomněla, teď pojedu do krámu a koupím si MELOUUUNÁÁÁÁ 😀 😀

aknel1976
17. čer 2011

Dobrá ráno 🙂
@karusta mrzí mě, že se to zhoršilo, ale skvělá zpráva, že to kluky neohrožuje, aže se odběr dal posunout, kéž by se dal ještě i z týden posunout! 🙂 Šetři se a drž se s bolestma, ale co by jsme my ženský pro dětičky nevydrželi,že? 😉 🙂 A dej si dobroučkýho melouna, já tu na dnešek taky mám 🙂 🙂
@bublina09 já v ložnici větrám celé dny, v těch vedrech aspoň před spaním,ale teď je ten vzduch na prd 😀 😀 ...meduňku znám, spíš jsem nevěděla, jestli tuhle blinku v zěhu můžu 😕 Chodím denně na malou prochajdu, nemám už nakázané ležení, jen být hodně opatrná a chodit pomalu,k nikam se nehonit 🙂 Ono je to těžký, zajdu si sama na půlhodinovou procházku, nevím kam víc tady chodit a pak jsem zalezlá doma, manžel v práci, takže jsem fakt otrávená ☹ rozně by mi vyhovovalo jet na celý den ke kamarádkám, po každé k jdené, dny by utekly, šla bych s nima s kočárkem na prochajdu, nebo by jsme s dětma blbli na zahradě...ale prostě nemůžu-holky jsou daleko a vycházky na to nestačí... To si říkám já, že až po tom NT budu klidnější, že jsou miminka vpořádku, tak bych si napsala seznam a i díky financím začnem hodnotit, co začnem nejdřív kupovat a chtěla bych to mít tak do toho 25-27tt nachystané, kdyby se náhodou něco stalo, tak už mít klid... a polštář koupím až podle kojení, přijde mi to rozumné než ho kupovat hned a pak doma bude ležet, kdyby jsme nekojili, byly by za to pak třeba plínky nebo um.strava 🙂
@sorini2 ale v klidu, žádné honění!! 🙂

misanda
autor
17. čer 2011

Dobré ránko, já taky za chvíli zdrhám, jdu se trošku vyvětrat, i když jenom na poštu a do Tesca 😀 ale tak aspoň něco 🙂

misanda
autor
17. čer 2011

@karusta ty jo, tak se hezky držíte, to mám radost...hlavní je, že to neohrožuje děti a ani tebe. Doktoři ví co dělaj...takže příští týden chci slyšet, že dáte ještě jeden, joo??? I když si to asi chudáku protrpíš, ale co bysme pro ně neudělaly, viď?

misanda
autor
17. čer 2011

dneska jsem ráno posílala dolů tu arašídovou nugetu a chlapeček kopal 😀 nj...asi bude po mamince 😀

aknel1976
17. čer 2011

@misanda tyyyyyyyyyjo, ty děláš chutě!!! Tu já miluju!!!! Jen jsem si ji zakázala, protože jsem pak slepá a hluchá a jsem schopna ten kelímek sežrat na posezení ☹ ☹ ☹ ☹ ...jinak do těch CA jedem až večer, až pojedeme pryč, dnes musím o vycházkách na poštu a jedné zákaznici předat čepičky a koupit buřty na ohýnek, takže toho budu mít dost a do Letňan tak jako tak cestou pojedeme pro něco švárovi k svátku, tak tam juknu do CA na ty trička, snad něco seženu! Dám vědět v Ne, až dorazíme 🙂)

misanda
autor
17. čer 2011

@aknel1976 já to taky většinou sežeru na posezení, teď mi drží už od pondělka, ale je fakt, že už jí tam moc neni 😀. Na ty tříča držim palce, kdyžtak se fakt zeptej prodavačky, že si tam známá kupovala tričko s tygrem a s Bugs Bunnym 😀 kde to jako maj 😀. Já jdu taky na tu poštu, doufám, že ti to v pondělí dorazí!!! a snad v pořádku.

aknel1976
17. čer 2011

@misanda předem děkuju Míšo, moc!!! Určitě to dorazí vpořádku 🙂 ...já to raději nesmím kupovat takovéhle dobroty 😀 😀 Jasně, když to nenajdu sama, zeptám se 😉

gamma
17. čer 2011

dobré ráno všem, včera jsem příteli ukázala, jak jsou @misanda a @sorini2 připravené na příchod miminek, konkrétně ty stohy plenek a výsledek je ten, že v sobotu pojedem do Německa na nákupy 🙂 ten můj pán se už taky vyděsil, že nic nemáme, tak v tom konečně nejsem sama 🙂 se strašně těšim 😉 a pak se rovnou stavíme za mojí mamčou a u kámošky na opejkačku prasete..no sobota bude super a v neděli si plánuju jenom ležení 🙂
@karusta @alex_dimitropol holky, myslim na vás! je dobře, že se váš stav nehorší, tak se držte!
@majka07 aha, dík za odpověď, doufám že je železo mňamka, když se tim musíš ještě ládovat 😀