Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

tonytony
17. čer 2011

Ahoj holky, hodně nesměle nakukuju- bojím se to ještě zakřiknout, ale včera jsme na UZ prožili ten nejkrásnější šok- máme v bříšku 2 mimísky se 2 srdíčky🙂 2x se nám IVF nepodařilo, tak už jsme nevěřili, natož ve dvě... Vím, že je ještě moc brzy, navíc jedno mimi je o trošku menší, tak se o něj trošku bojím, aby to dohnalo, ale už prostě zvědavě nakukuju mezi Vás, snad nevadí... Trošku se bojím, jak to zvládnu- myslím těhu, které je s dvojčátky rizikovější, navíc jsem drobek a mám dost komplikací kolem, ale jsme moc šťastný, byť stále ještě v řádném šoku... Pár známých tvářiček tady taky vidím🙂 Jinak jsem dnes 7+1 a další UZ mám mít za 2 týdny...

koubovka1
17. čer 2011

@misanda já ho hledala, ale nemela jsem sílu to tam procházet, kdyz jsem ho nenašla, pekne me stvou,jestli to tak opravdu je. ☹ ☹ ☹

koubovka1
17. čer 2011

@tonytony ahoooj, no tak vítej a drž se, ted to bude nejhorší období, ale ty i prckové to zvládnou neboj, klidne zatím jen nakukuj.

misanda
autor
17. čer 2011

@tonytony jééééééééé, no nazdar bobe!!! Moc moc moc moc gratuluju!!!!!! Neboj, my měli taky jedno mimi menší a teď už je zas větší 😀

majka07
17. čer 2011

@misanda ty jedeš ve velkém v těch plínách. já měla jen dva balíky 😀 😀 😀 kupovali jsme až po porodu 😀 😀 😀

majka07
17. čer 2011

@tonytony držím palce a určitě to zvládneš 😉

misanda
autor
17. čer 2011

@majka07 no jo, jedu...zvlášť když je mají o 50% levněji..nekup to 😉

misanda
autor
17. čer 2011

holky, příští týden jdu na test na cukr...zvládnu to sama, že jo??? Jenom jestli tam z toh onebudu omdlívat, nebo tak 😀

majka07
17. čer 2011

@misanda to je jasný 😉 Jinak ten test zvládneš, není to tak hrozný jak se říká 😉

karusta
18. čer 2011

@koubovka1
@misanda No, já jsem byla kvůli těm plínám ve dvou různých Tesco krámech. V jednom, tam o tom nebyla ani zmínka a jak píšete, klasická cena. Pod pípákem jsem to nezkoušela. To bylo v Mělníku. Pak jsem byla v Praze, kousek od Krče a tam to bylo normálně i s cedulkou, že 50%sleva. Tak tomu taky moc nerozumím...
Jedničkový mám zatím 3 balíky premium care pampers, 2 balíky těch žlutých pampers a 2 balíky Huggiesek, pak mám dvojky premium care 3x, 1žlutý a dvoje Huggiesky a i nějaký trojky, to teď nevím, kolik. Tak začínám být trochu spokojená. Ale jestli mě příští týden nezavřou v nemocnici, tak se ještě stavím pro nějaký balík, jestli v Tescu ještě bude.. 😉
@suzamen vítej mezi námi a neboj... ty pocity odezní. My jsme to nečekali ani trošičku, byli jsme opravdu ve velkém šoku a teď už jsme dávno v psych. pohodě. Stejně nám nezbývá nic jiného, než to prostě zvládnout.. 😉

karusta
18. čer 2011

@tonytony Vítej a taky gratuluju 😉
@misanda jasně, že to zvládneš.. mně to teda trochu hýbalo pak asi po hodině žaludkem, šlo mi to trochu nahoru, ale dá se to zmáknout, není to nic hroznýho.. 😉

misanda
autor
18. čer 2011

ach jo holky, jak kdyby toho všeho nebylo málo...bolí mě levá noha...nemůžu na ní ležet, takže jsem se celou noc převalovala...já se na to už víte co ☹

red.miky
18. čer 2011

Ahoj holky!
Můžu k vám? Včera jsem byla nečekaně u gyndr, protože jsem lehce špinila a píchalo mě v levém boku, tak naštěstí to bylo v pořádku, ale zároveň nám oznámila, že čekáme jednovaječná dvojčata. Manžel je z dvojvaječných, ale většinou ta pravděpodobnost, že by byla zase dvojčata hned další generaci, bývá menší, no a ono to vyšlo i nám, i když se divím, že jednovaječná. Tak jestli vám to nebude vadit, koukala bych se tady i k vám a pročítala zajímavé diskuse, co koupit a tak podobně, protože vidím, že některé už budete mít za pár týdnů ty své drobečky doma.
Tak vám přeju, ať je vše tak, jak má!!! 🙂

koubovka1
18. čer 2011

@karusta
@misanda tak manžel dneska volala kamarádovi, co pracuje u nás v nejvetším tescu a prý ta akce byla do středy, tak nevím, ale večer tam jeste jedeme kvůli nečemu jinému, tak tam juknu na ty sleep and play, jestli tam nebudou mít jeste nejaké jedničky nebo dvojky, ty bych kdyžtak taky vzala.

koubovka1
18. čer 2011

@red.miky vítej u nás

red.miky
18. čer 2011

@koubovka1: moc díky! 🙂 Koukám, že dnes zápasíš s praním a žehlením. Já mám sice vypráno vše, ale mám tolik prádla na vyžehlení a ne a ne se do toho dokopat. Navíc je mi zle, tak už tím tuplem se mi do toho nechce... 😒

koubovka1
18. čer 2011

@red.miky jj já s tím zápasím už týden,ale ne s oblečením naším, ale vším pro prcky, abych byla už komplet připravená na připadný porod. Jestli ti je spatne, tak jako bylo me ze začátkku, tak to já třeba žehlila oblečení za mesíc, protože jsem nebyla schopná naprosto ničeho

suzamen
18. čer 2011

@red.miky jééé ahoj vítám tě tady 🙂

suzamen
18. čer 2011

@karusta snad máš pravdu a za čas si na to zvyknu úplně 🙂

red.miky
18. čer 2011

@suzamen: ahoj a díky! 😉

karusta
18. čer 2011

Ahojte těhulky,
@koubovka1 no vidíš, já je tam kupovala v pátek. No a s těma oranžovýma, ty ti teda moc nedoporučuju, já s nima měla s Terkou špatné zkušenosti, ale zase některým maminám v okolí vyhovovaly, no tak uvidíš... 😉
@red.miky vítám tě a gratuluju 😉
@suzamen zvykneš, my jsme z toho byli s manželem opravdu hodně vedle a teď se na ty dva rošťáky těšíme a nedovedem si představit, že by nebyli dva 😉

sorini2
18. čer 2011

@suzamen velké gratulace a vítej 😀

sorini2
18. čer 2011

@suzamen já se stím, že čekáme dva taky dlouho smiřovala... jeden týden dr.řekne jedno a druhý týden jééé tam jsou dvě.. a bylo... manžel se málem udusil jídlem jak jsem mu to řekla 🙂

sorini2
18. čer 2011

@aknel1976 tiše závidím.... taky bych někam vypadla... užij si to...sice pozdě... ale užívej 🙂

sorini2
18. čer 2011

@misanda pokud máš kartu do Dm a máš tam 75bodů tak máš, v tom jejich automatu ti nějaká sleva vyskočí nejmíň je 10%

sorini2
18. čer 2011

@tonytony držím pěsti a věřím, že to bude OK. a za pár měsíců se budete radovat z dvojitého štěstí 🙂

sorini2
18. čer 2011

@red.miky vítej... a gratuluji

sorini2
18. čer 2011

ahojky všem... teda Vás dočíst, to je umění... dneska jsme byli utrácet v šopinu a kupili jsme dětem zvlhčovač vzduchu, pro holčičku hnědé body a zelené kalhotky oboje za 70 v HM mají tam slevy a ještě jednu peřinku do postýlky(měli jsme jen jednu výplň) zahlavek jsem zatím nechtěla stejně ze začátku ho moc nevyužijeme, povlečení se mi žádné nelíbilo tak asi juknu v úterý do sconta a ještě potřebujeme jeden kolotoč nad postýlku tak budeme kupovat, ale bacha to jsem neřekla já,ale manžel že jeden máme málo.... jsem byla docela v šoku... ale to se mi už dneska nechtělo, zase mě začala bolet noha... ☹ Jinak jak to tady čtu tak misanda s plenama na nic nečeká.... už jsi určitě lepší... no já půjdu v pondělí do DM a zkusím další čtyřlístek kolik nám tam teť skočí...

karusta
18. čer 2011

@sorini2 no tak to je super, že jste nakoupili a hlavně, že manžel se taky zapojil a přemýšlí aktivně nad tím, co je třeba 😉 Petr před chvílí odjel s Terkou na výlet. Jeli koukat na balony, kousek odsud je každoroční akce, odkud odlétají..Tak jsem uvařila na zítra, trochu poklidila, ještě chci vyleštit kuchyň, dveře a schody, no a vytřít a žehlit, ale vzhledem k tomu, že budu muset taky odpočívat, tak nevím, jestli všechno stihnu..

misanda
autor
18. čer 2011

ahoj holky, já celej den tak nějak odpočívala s tou nohou a pak mě můj Fanošu vytáhl na papů, tak jsme jeli 🙂. Po cestě jsem si koupila melouna a nálož nektarinek 😀

@red.miky vítej a gratuluju k dvojčátkům 🙂 to to budeš mít doma pěkně stejný, ty dětičky 😀

@sorini2 jj, na kartě mám určitě přes 100bodů 🙂 tak aby se mi ta sleva ale vůbec vyplatila...a do kdy je ta akce??? Já bych tam rovnou koupila teda mimi kosmetiku. Je to na celý nákup???? Jůů, v DM slevy, ju? My tam jedeme v červenci až budou ty velký letní slevy, tak doufám, že něco ulovim!!! 🙂 a koukám, že tě taky bolí noha...no, to je otrava, zlatý kyčle 🤐