Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

karusta
22. čer 2011

@aknel1976 jen odpočívej, to je dobře. Já jsem dnes taky párkrát ležela. Dělá mi to dobře, vždycky se mi uleví..
Jojo, kafíčko je kafíčko. Teď tady začíná buřina. Rachot pěknej a začíná pršet, asi bude sranda..

aknel1976
22. čer 2011

@karusta tady je úplně černo a zatím jen hřmí, ale sotva dýchám 😝 😝 ...dneska fakt mazec ☹ ...kééééž by ten déšť pomohl, pokud nějakej přijde!!!

misanda
autor
22. čer 2011

@abecedka pleny z TEsca...joooo, ty ses válela na pláži a já běhala s balíkama 😀

eshta
22. čer 2011

ahoj holky..teda co to tu čtu????? a já alex tak fandila 😕 co se vlastně stalo??? můžete mi to prosím někdo ve stručnosti napsat? jak to, že si vše vymyslela, když měla tak přesvědčivé album? to ani ty holčičky nebyly její nebo co? 😕 hrůza!

karusta
22. čer 2011

@aknel1976 my jsme byly přes dvě hodiny na zahradě, zkoušela jsem vyplít trošku záhonky, ale je to teda přes ten tvrdej pupík mazec..no a pak jsme se přežraly opět hráškem, rybízem a angreštem.. teď půjdu udělat na fofr k večeři koprovku. Mám od babičky i čerstvá vajíčka, tak to bude mňamka 🙂

misanda
autor
22. čer 2011

@lita jj, ona se snažila dlouho o miminko a nic ☹ a pak právě ta rakovina prsu...a opravdu to může být z těch hormonů jako to měla ona...proto se toho bojim jak čert kříže ☹

karusta
22. čer 2011

@misanda no to je teda hustý... snad se vám, co jste si tím prošly, takováhle pakárna vyhne.

misanda
autor
22. čer 2011

cožeeeee? Alex je taková potvora jo? Tak ale dobře jsme jí to sbaštily, noooo...pokud je to pravda...

misanda
autor
22. čer 2011

@karusta doufám doufám, tak ale zase Annička k tomu ještě byla ex narkomanka atd...tak ono se to pak holt sečte, no ☹

karusta
22. čer 2011

@misanda jo, tak o tom nic nevím, každopádně, jestli to může mít spojitost, tak držím pěsti, ať se vám to vyhne..

eshta
22. čer 2011

@abecedka ahojky 🙂 díky za optání 🙂 jj, už jsme zpátky doma v Egy a s klukama trošku bojujeme, už to s nima začíná být trošku víc náročné 😝 rozlezli se 😅 už je mám všude, pomooooooc 😀
k vám vždy tak z nostalgie nakouknu, ale jsme s holkama na emiminu, tak jsem hlavně tam 😉
všem vám tu moc držím palce, já bych tak ještě jednou ráda byla těhu (už jen pro ten pocit 🙂 )..ale s mým počtem dětí už asi neee 😅
a co ty? holčičky potvrzeny? 😵

eshta
22. čer 2011

@misanda co se stalo s Alex? co vše si vymyslela?

aknel1976
22. čer 2011

@misanda neboj Míšo, musíme věřit, že to nehrozí, mohla to být u Anny K jen náhoda!!

aknel1976
22. čer 2011

@eshta sami víme prd, ale tohle tu někdo vložil o Alex:

Holky, to je docela hrozný, co se tady děje.. Řešíme to teď na facebooku..

Nepamatujete si někdo náhodou na holku alex dimitropol (nebo tak nějak) -možná Lenča, abe - ona měla asi devítiměsíční dvojčata a čekala další dvojčata, jenže ona si to všechno vymyslela, vydávala se za někoho jiného a fotky taky ,,kradla,, někomu jinému.. To je hrozný.. ..

misanda
autor
22. čer 2011

@eshta nic nevim...jenom co jsem četla tady...a docela mě to mrzí jestli je to pravda...

eshta
22. čer 2011

@aknel1976 tak to je nářez 😠 njn, veřejná alba jsou kvůli tomuto nebezpečná- něco podobného se stalo před pár lety na emiminu, řešili to pak i v regionálním deníku-dotyčná potrácela, předčasně porodila a dítě pak zemřelo a vše to online řešila, všichni jí litovali..vše bylo vymyšlené..no hnus největší

misanda
autor
22. čer 2011

@eshta a ty fotky jí někdo smazal, nebo najednou ona "zmizela" ???

apole
22. čer 2011

nevíte na co tady kliknout aby se vidělo kdo je na černé listině, jak psala @lita?

eshta
22. čer 2011

@misanda já taky prd vím, jen co tu tak čtu....nevím...ale jako mrzí mě, jestli se to opravdu stalo

misanda
autor
22. čer 2011

@apole jo tak to nevim, ale taky mě to zajímá...

misanda
autor
22. čer 2011

doufám, že na tý listině nejsem i já 😀

apole
22. čer 2011

@misanda no právě, třeba zkontrolovat...🙂🙂🙂 páč není možné aby někdo měl takový přehled ohledně plen, ubrousků, kosmetiky, oblečků 🙂 ba ne, aspoň v tom nejsem taková lajka.

misanda
autor
22. čer 2011

@apole 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

eshta
22. čer 2011

mrkněte, co se může stát... 😠

http://hradecky.denik.cz/zpravy_region/melissa2...

aknel1976
22. čer 2011

@eshta jak si někdo může takovéhle příběhy vymýšlet??? Ono je nejhorší, že to třeba může i nějakou těhulku pěkně vyplašit a sama může mít strach a šíleně plašit a ani mamině ani miminkům to nemusí dělat dobře ☹ ☹ Já si myslím, že takový lidi jsou nemocný a chudáci...
@apole @misanda nevím, kde je taková černá listina?? 😕 😕 ...ale @lita nám poví, ta ví všechno 😉 🙂

eshta
22. čer 2011

@aknel1976 no hrůza..nemám k tomu slov..a bohužel není první a ani poslední 😒

apole
22. čer 2011

fuj, je mi z toho na zvracení,fuj.

aknel1976
22. čer 2011

@eshta teď jsem si to dočetal....já nemám slov.... Chybí mi tu zvracející smajlík, protože se mi z toho chce zvracet ☹ Možná to zní hrozně a omlouvám se za ten výraz, ale tohle je strašnýýýýýý!!!! Jak si tohle může někdo vymyslet??? Dyť ty maminky to prožívají s ní a je jim hrozně, jak může někdo lidi takhle oblbovat??? 😢 😢 😢 😢
Já tomu nějak nerozumím.....vím, jak mi bylo úzko když jsem to všechno četla od Alex a mooc jí fandila a hladila jsem si pupík, aby naše miminka byla v pořádku a měla jsem strach, aby nás něco takového nepotkalo ☹ ☹ ☹ ...a pak se ukáže, že je to výmysl, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj 😢 😢 😢

aknel1976
22. čer 2011

@apole tak koukám, že jsem ten výraz nepoužila sama.... no coment ☹

lita
22. čer 2011

@apole
@aknel1976 - holky, je to de facto seznam nicku lidi, kteri tu nejakym zpusobem skodili nebo nedodrzeli pravidla, tudiz ruzny mix https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/zablokov...