Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

aknel1976
22. čer 2011

@lita díky 🙂

karusta
22. čer 2011

no to je fakt k zeblití

suzamen
22. čer 2011

no tak to je hnus to musela být pěkně praštěná ženská když si dokáže tohle vymyslet 🙄

eshta
22. čer 2011

a bohužel těch příběhů je víc 😠 jj zvracející smailík tu chybí 😀
vy se s tím holky netrapte a užívejte si těhu..hlavně ať máte miminka v klidu 😵
@lita posílám jeden special pozdrav 🙂

aknel1976
22. čer 2011

asi tak holky, @estha má pravdu, kašlem na to, stalo se, stalo ....my jedeme dál a budeme se radovat z našich dvojčátek a užívat si v klidu těhulkování 😉

eshta
22. čer 2011

@aknel1976 koukám, že máš děti pojmenovaný Pat a Mat 😀 já jim dlouho říkala Bolek a Lolek 😅

karusta
22. čer 2011

@aknel1976 jů, Pat a Mat, to je pěkný 😉

aknel1976
22. čer 2011

@eshta @karusta 😀 😀 😀 manžel je má, ty dva panáky, hrozně rád, tak jim tak říkám 😉 😀 😀

aknel1976
22. čer 2011

@eshta Bolek a Lolek je taky dobýýýýý 😀 😀

eshta
22. čer 2011

@aknel1976 no, my jsme jim říkali různě -Čuk a Gek, Bolek a Lolek 😀 dlouho jsme měli vybranou kombinaci jmen Samer a Tamer , tak taky trochu proto 😅 ale pak jsem asi 2týdny před porodem vyměkla a jedno jméno změnila 😉 ale bylo by to celkem vtipný- dvojčata Samer a Tamer a oni si jsou ještě k tomu hrozně podobní a to jsou dvojvaječní 😅

aknel1976
22. čer 2011

@eshta Samer a Tamer to mohlo být zajímavý 😉 Já koukala, že si jsou dost podobní a jsou kouzelníííí 😵 😵

aknel1976
22. čer 2011

@eshta ti ten Egypt tak nějak tiše závidím!! 😉 Byli jsme tam jednou a letěli by jsme hned znovu!!! Čím se tam dá živit?? Tam se asi žije jen z cestovního ruchu,co? ...je tam furt krásně a náááádherné moře!!!! Máte nějaké poblíž? Dyžtak písni do IP, jestli se moc ptám a nechcheš to psát veřejně 😉

lita
22. čer 2011

@eshta - Misko, dekujeme za pozdrav, my take posilame a pusu k tomu 😉 U vas musi byt krasne, hup do tyrkysove vody 🙂

@aknel1976 - Leni, to jsem si nevsimla, Pat a Mat, to je uzasna nadsazka 😀 Ja pro kluky pracovni nazev asi nemela nebo si ho nevybavuju, zato ted to jsou Bramburka a Topinka. Tobisek na to uz i slysi 😀

aknel1976
22. čer 2011

@lita to je nadsázka, no, jsem zvědavá, jestli to nakonec fakt nebudou dva kluci 😀 😀 😀 ...a Bramburka a Topinka je taky dost dobrý 😉 😀 😀 A Tobisek je šikula, že na to slyší 😉

Holky, já pro dnešek mizím, dnes mi není dobře z toho počasí a tak se jdu natáhnout, hezký večer, papa 🙂

eshta
22. čer 2011

@lita Dani, posílám zpátky pusinky klučíkům 😵
@aknel1976 holky, jj tyrkys voda tu je, ale vedro na umření 😝 písnu ti pak do IP, ale k závidění nic moc není, aktivit pro děti je v Evropě mnohem víc 😉 a ano, většina lidí u nás žije z turismu 😉

lita
22. čer 2011

@lita - jestli to budou kluci, tak mate usetrenou praci s vyberem jmen 😀 😀 😀
Dva kluci jsou uuuuzasniiii, vid Misko @eshta 😉 Vlastne 3 😀
Vzdycky jsem chtela 2 holky (mam sestru), ale prisli kluci a ja si to neumim predstavit jinak a jsem obrovsky stastna, ze to jsou kluci, proste priroda je mocna carodejka 😉

eshta
22. čer 2011

@lita já jsem za kluky šťastná!!!! teda ano, u druhého a zrovna dvojč.těhu jsem jednu holčičku chtěla, ale asi to tak má být a kluci jsou mi prostě souzení 😵 a mít 3 raubíře blízko věkově k sobě- to je krása 😵 už se těším na sportovní aktivity, který budu s klukama dohromady podnikat 😉

lita
22. čer 2011

@eshta - ja uz se zase tesim, jak budou s manzelem kluci hrat baseball a fotbal 🙂 A ja si pujdu fotit 😀
Jsou to moji mazlici a doufam, ze jeste nejakou dobu zustanou, fakt jsem netusila, jak uzasni klucici muzou byt a dekuju Bohu, ze to takto zaridil 🙂
Treba ta holcicka prijde ve 3. varce 😉 😀 😀

karusta
22. čer 2011

@eshta tý jo, tyrkysové moře, hned bych tam hupla..záááávist..

majka07
23. čer 2011

@aknel1976 Leni, když jsme vybírali jména tak J. taky že to bude Pat a Mat a pak si dělal srandu že to bude Silvestr a nový rok 😀 😀 😀

Jinak DVOJČÁTKA 2011 + PŘELOM 2012 máme soukromou skupinu..........určena pro dvojčátka narozená 2011/2012

majka07
23. čer 2011

Bože to je věta ....pardon

tonytony
23. čer 2011

Teda holky, nominuju Vás na nejplodnější a nejaktivnější diskusi na MK🙂 Nelze Vás ani dočíst🙂 Přesně za týden jdu znova na UZ, už se zase začínám pekelně bát, jestli to zvládnou oba Bobci, když ten jeden byl o něco menší- asi o 3 dny... a tak vůbc, aby bylo vše v pořádku, ikdyž teda poslední dny mi je fakt zle, tak nsad to je dobrý projev🙂

@eshta Ahoj, neznáme se ještě, ale musím Ti na sebe prásknout, že v dobách mých IVF, kdy jsem chodila na MK, tak jsem se neskutečně zakoukala do těch Tvých rarášků na fotkách a zasnila se, že by to bylo fakt hezký mít dvojčátka🙂 A teď se mi to možná fakt splní- tak díky za motivaci🙂 Jsou fakt nádherní- všichni 3 teda samozřejmě🙂

eshta
23. čer 2011

@tonytony to je pěkný 😵 tak snad ti dvojčátka opravdu vyjdou, držím moc palce 😵

aknel1976
23. čer 2011

@majka07 Jeee, tak nejsme první blázni 😉 😀 😀 😀 ...ale pravá jména pak bude asi záhul vybrat 😝 😀
@tonytony nebooooooj, určitě budou oba bobci v pořádku, on to ten druhej dožene 😉 🙂 ...já teda nevím, ale myslím, že tři dny nic nejsou 😉 ...já měla jednoho bobka, když jsem byla 8+5tt velikého 8+4tt a druhého 9+0tt a pak už se srovnali a nikdo mi neříkal, že je něco špatně!

karusta
23. čer 2011

@tonytony přesně, jak píše @aknel1976, vše bude určo v pořádku, musíš věřit, to je důležité 😉
@aknel1976 hele, neboj, my zase celé rodině tvrdíme, že to bude Pankrác a Servác a že za dva roky si pořídíme ještě Bonifáce a Žofii 😀

tonytony
23. čer 2011

@eshta
@karusta
@aknel1976 Díky holky, máte pravdu, musím věřit🙂 Toho zklamání už bylo nějak moc, tak už by mohlo být konečně líp🙂

valkat
23. čer 2011

Ahoj holky,přidám se mezi vás.....včera my na utz ukázali překvapivě dvě miminka,jsme s manželem měli šok,protože jsme to nečekali,ale už si na to zaačínáme zvykat......setkala jsem se s výsměchem,jako že to si teda užijte...bych to nechtěl...atd,tak jsem to včera obrečela......ale jsou to naši drobci,tak to nějak zvládneme......

majka07
23. čer 2011

@valkat ahojky, na tyhle řeči kašli, dvojčátka jsou super, kdo nezažije nepochopí, já nevím, nepřijde mi nic hrozné, prostě se vše dělá dvakrát a člověk musí počítat s časem, kolikrát pěním když mi to trochu nevychází, teda pěnila jsem, teď to neřeším, vezmu hamku a jdeme pro malou do školky, já než se naobědvá v klidu nakrmím holky 😀 Jinak gratuluji 😉

zuzka72
23. čer 2011

@valkat Na blbý kecy svýho okolí nereaguj, za chvíli ti to nepříjde a řeči typu to je nadělení a počkej, jak zhubneš, jak se za nima budeš otáčet a nebudeš to zvládat mě uzemňují do kolen....je to pohoda, a po pravdě zhubnout jsem chtěla, ale namísto toho jsem od porodu nabrala 15kg, jelikož nic skoro nedělám... Takže na kecy nedej a uvidíš, že vše bude OK... A na 4děti jsem 24hodin sama, žádné babičky, chůvy nic...

aknel1976
23. čer 2011

@karusta to máte taky krásný jména i pro další dvojčátka 😉 😀 😀
@tonytony taky mám pořád strach a obavy, ale to je normální, tomu se prostě nevyhneme celé těhotenství, ale musíš věřit a já těm prckům mooooc věřím, musíš si říkat, že když už je jednou máš v pupíku, tak tam prostě zůstanou a hotovo 😉
@valkat vítám tě mězi námi a gratluju k dvojčátkům!!!!! 😵 😵 ...takové řeči od lidí znám, ale kašli na to, já sama jsem ty první dny měla strach a obavy, ikdyž jsme věděli, že dvojčátka mít po IVF můžeme, že s tou verzí musíme počítat a pak jsem si uvědomila, že to bude neskutečná prča a aspoň nebudeme mít jedináčka a už se na tu srandu s prckama neskutečně těšíme 😵 😵 ....když tu budeš číst něco od holek, co už mají dvojčátka doma, tak se budeš těšit ještě víc, mě to tak nabudilo, že jsem šťastná, že máme dvojčátka!!!!! A hlavně neplač, těš se a všechno bude dobrý 😉 😵 😵