Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

koubovka1
7. čer 2011

@gamma chválím výběr kočárku 😀 😀 😀
jinak holky kontrola dopadla v pohodě, čípek zůstal stejný, tlak v normálku. na kontrolu jdu sice už příští středu, ale to se tesím, budeme merit, vážit a brát krev na nejaké testy.
Zase vás nestíhám dočítat, koukám, že řešíte bydlení, je to peklo, my jsme v plzni v paneláku 2 pl 1 skoro 60m, ale taky bych brala vetsi, samo taky na hypotéku. Chybí nám jen "14" let. 🙂 🙂

koubovka1
7. čer 2011

@alex_dimitropol bud v pohode, já to mela taky a dneska byl čípek v pohode a i tlak, to asi hodne delá počasí. Taky jsem se ten týden mezi kontrolami snažila odpočívat, ale melo to vliv také na váhu 1.2 kg za týden to je mazec, poprvé me pokáral i dr. ☹

koubovka1
7. čer 2011

@karusta závidím vztah s tchýní, já nemám tchýni zlou, ale tak trochu k ničemu, pořád nemá čas, ale je to jen o tom si ho najít, jen chtít. Maminu nemám už sedm let, po tý se mi moc stýská a s tátou mám vztah, jako že žádný, toho jsem už sest let nevidela. Prakticky mi zbyla jen starší ségra a manžel a jeste mám hodnýho strejdu. Ani dedu, ani babi, mrzí me, že o to budou moje deti ochuzený, to je na detství to nejhezčí, prázdniny u babičky a když se tam celá rodina sejde....hned se mi chce brečet, když si vzpomenu ☹ ☹

lennik
7. čer 2011

holky, ahoj, taky vás nestíhám dočítat!! my bydlíme ve 3+1, je to přízemní byt a má velkou zahradu, to je hrozná výhoda!! no ale je taky na jihozápad, takže v létě je to trochu peklíčko 😉 ale ideální na vypuštění dítěte ven, má tu domeček, skluzavku, bazének a trampolínu, takže i když přijdou návštěvy s dětma, tak super, fakt si tohle bydlení nemůžeme vynachválit, ale jsme bohužel v nájmu 😒 někdo tady psal o příbuzenstvu okolo Domažlic, tak tam já mám skoro všechno příbuzenstvo, ve Stodě, v Horš. Týně a já jsem z Klatov a Praze jsem už 11 let, ted bydlíme na Praze 5. 😉

aknel1976
7. čer 2011

@gamma jasně, je fakt, že na tohle je to v Praze v pohodě, ale my ani do toho kina moc nejdem, protože nám přijde, že tam věčně nic nedávají 😀 ...a na některé kraviny mi to přijde za cca 150,- víc než dost, to jdem raději na večeři 😅 😀 ...třeba je to tím, že jsem tu od dětsví a tchýně bydlí v takové větší vesnici, nebo spíš pidi městečku, kde mají i školy, školky, doktory, obchody a mně to docela vyhovuje, když tam jsme, ten klid 😀 ...do Prahy na Zličín po dálnici cca 20min. a stejně tak do Plzně, takže kdyby byla chuť, tak jsem v kině nebo na nákupu za chvilku 🙂 ...asi stárnu 😀 😀 😀

aknel1976
7. čer 2011

@alex_dimitropol to mě mrzí ten čípek ☹ ...opatruj se!!!! A dá se to něčím ovlivnit?? Třeba to za 14 dní bude lepší, jestli je to možné 😕 Hlavně, že jsou miminka vpořádku 😵 😵 Já myslela, že už víte, že máte 100% chlapečky?? 🙂
@koubovka1 gratuluju k úspěšné kontrole 😵 😵 ...takže ty tvoje "nevolnosti" jsou čistě jen z toho, jak prdelky rostou,co? 😉 A za co tě pokáral? Že jsi přibrala moc?? Nesmutni s babičkama a dědečkama, není to jednoduché, ale důležité je, že miminka budou mít hlavně vás a strejdu s tetou 😉 🙂 ...vím, co myslíš, my trávili víkendy na střídačku u babiček....to u nás taky nehrozí...teda kromě tchýně s tchánem, hold budeme pečení vaření u nich.
@lennik teeeda, tak to máte krásné bydleníčko, snad vám ten nájem vydrží co nejdýl!! 😉

koubovka1
7. čer 2011

@aknel1976 díky, jj za to, že jsem přibrala dost, je to paradox minule za 14 dní to bylo 40dkg a ted za týden 1.2 kg to je to, že jsem z strachu z toho čípku víc ležela než normálne. Dneska jsme staveli ty postýlky a jeste nám kamarád maluje chodbu a kuchyň, tak mám víc pohybu a to nejhorší přijde, až začneme s manželem uklízet, už jsem se to tech lehčích vecí pustila a potím se jak vrata vod chlíva 🙂 🙂

sorini2
7. čer 2011

@aknel1976 přesně uvidíš co bude... třeba se zpamatuje.. já taky čekám co bude...ale moc tomu nevěřím...

aknel1976
7. čer 2011

@koubovka1 no co, ať si zanadává 😉 Důležité je, že je vše vpořádku, kila moc asi neovlivníš, když se snažíš šetřit. Já na postýlky koukala a přesně do těchto s žirafkou nebo želvičkou jsem se zamilovala a moc bych je chtěla, jsou krásnýýý 🙂 ...a kde jsi koupila to povlečení do nich?? Já na postýlky koukala na www.mamitati.cz
Tak opatrně s úklidem, všeho s mírou 😉
@sorini2 hlavně, že budou mít dětičky nás, rodiče, to je nejdůležitější!!! 😉 Třeba tchýně dostane rozum...uvidíš, hlavně se nenervuj!! A co kočárek, už jste rozhodnutí, zda jdete do toho ABC?

koubovka1
7. čer 2011

@aknel1976 já ho kupovala tady na tech stránkách http://www.maxim-nabytek.cz/maxim-nabytek/eshop... koupili jsme ten komplet vč matrace, povlečení, mantinelu a nebes za super cenu

gamma
7. čer 2011

@alex_dimitropol držim palce, ať do nemocnice nemusíš, hezky odpočívej a bude to dobrý 😉 I když s dvěma dětma se to asi moc nedá,co? Moc gratuluju k dvojčátkům, k prvním i druhým 🙂 teprv teď jsem zjistila, že čekáš dvojčátka podruhý 🙂 strašně bych pak chtěla ještě jedno mimčo, jsem ze tří holek, ale přítel se na to netváří, protože má strach, že by to byly zase dvojčata a to já mu tvrdim, že snad nikdo takovej, kdo mi měl dvojčata dvakrát po sobě neexistuje 😀 a teď vim, že existuje, mu tě zamlčim 😀

gamma
7. čer 2011

@koubovka1 trošku ti závidím tu barvu 🙂 máš úplně novej viď? my máme červený korbičky po jedněch dvojčatech a sporťák bude taky červenej, nebylo na výběr, objednali jsme ho v Anglii i s autosedačkama a adaptérama v přepočtu za 23 tisíc, akorát ho ještě neposlali ☹
holky a jak vám ten čípek měří? mě vždycky jen šáhne a řekne dobrý, vůbec nevim, kolik mi měří...ani to CS mi do průkazky nepíše...

gamma
7. čer 2011

@aknel1976 člověk spíš chce to co nemá 🙂 já si klidu užila a teď mě baví ruch a ty to máš přesně naopak, asi je to tak normální 😉 Zítra jdeš na kontrolu viď? držim palce, ať slyšíš samý dobrý zprávy!

aknel1976
7. čer 2011

@koubovka1 díky za odkaz, pak mrknu oc mají hezkého 🙂

holky, já jak jsem teď furt doma, tak normálně šílíííííím!!!!!! Nad námi bydlí mladý pár,mají rok a půl starou holčičku. Je to cca měsíc, kdy jsme si u nich byli stěžovat kolem 22:30, že by jsme se rádi vyspali, ale že to nejde, když jim tam běhá dítě v noci a dělá to rachot, že se nám občas klepou skleničky, že mi to ani nepřijde, že tam běhá dítě, ale dospělý, a že slyšíme zvuky, jako by tam po bytě furt něco tahali...duní to, jako když taháte nábytek po bytě, TV jim tam řvala jak ďas a dítě v plném elánu lítalo po bytě na umělohmotné motorce (mají jednu místnost, neoddělili si to jako my), takže spí všichni v jedné místonosti....toto je skoro každý den do 23:00 a nejen to, je to už od rána od 7:30 ☹ ☹ ☹ ☹ Paní mi však arogantně vysvětlila, že toto je vyjímka, že chodí denně spát v osm večer a ráno dřív jak v devět nevstávají...a hádejte se s nima ☹ ...stěžovali jsme si i majitelce bytu (oni jsou v nájmu) a ta je hájila, jak nevím, co, že jí přísahali, že oni nic, že to musí jít někde ze zhora a hotovo, nezájem. Tak jsme napsali na družstvo vlastníků a tam nám řekli, že jedině na ně zavolat městskou policii, že porušují noční klid. Takže na to prdíme a hold se s tím musíme smířit, na někoho fakt nemíním volat policajti, že jim tam běhá dítě a dělá rámus ☹ Manžel,kterej je kliďas, tak už je z toho totálně na nervy, protože když přijde po noční, tak ani nemůže spát. Když zabuší na zeď, tak nám zabušeji zpátky...
Ale co mě žere nejvíc je to, že ta ženská je přez týden sama doma s tou holčičkou a ona skutečně celý den lítá po tom bytě a teď, jak je krásně, tak sedí od rána na balkoně, ta maminka s ní vůbec nechodí ven!!!! ☹ Chudák dítě...jak by spinkalo, kdyby ho maminka vzala na procházku, na písek mezi ostatní děti a tam by se holčička vyřádila! Ale ona raději dřepí doma na prdeli a hulí cigarety, dítě nechá lítat po bytě a po balkoně a má klid...nechápu ☹ Já se už teď děsně těším na procházky!!!!
To jsem si teda vylila srdce 😀 😀 😀 ...ale opět je tu rámus a mě už to zase vytočilo 😀 😀

aknel1976
7. čer 2011

@gamma asi tak chceme to, co nemáme 😉 🙂 ...ale nakonec nám postačí i to, co máme 😉 🙂 Jojo, zítra jdu na kontrolu, děkuju 🙂 Chci se zkusit domluvit, abych mohla 100% do Gennetu na ten NT screening, tak jak to udělat, apod. dají mi už papíry na předání k mému gynekologovi 🙂 ...už se na prcky moc těším 🙂)

gamma
7. čer 2011

@aknel1976 se ti nedivim, že se těšíš, já vždycky před ultrazvukem nemůžu dospat 🙂 dokud byli prckové maličký, tak šli krásně vidět a i jsem poznala ruku, hlavu atd, zatimco teď už na ultrazvuku nepoznám vůbec nic.. ba jo, pindíka jsem poznala 😀

gamma
7. čer 2011

@aknel1976 tak to máte teda veselo 😠 se můžeš leda těšit, že jí to dvojnásobně oplatíš, až spustěj za pár měsíců vaši prckové 😉

aknel1976
7. čer 2011

@gamma fakt jsi pindíka poznala? 😀 😀 😀 Neboj,já jak jsou ještě hodně malinký, tak se v tom nevyznám, já tam vidím jen dva bobečky 😀 😀 Třeba zítra budou vypadat už trochu jinak 😉
Nooo, ne že by jsme si přáli uplakaná miminka, ale i manžel říkal: Počkej, však mi jim to v zimě vrátíme, až nám tu pořád budou brečet miminka a pak jim později budeme kupovat samý trumpety a bubínky" ...vtipálek 😀 😀 😀

gamma
7. čer 2011

pro dnešek se loučim, jdu s kámoškama na drby do hospůdky na zahrádku, snad nebude pršet 🙂 mějte se pěkně!

aknel1976
7. čer 2011

@koubovka1 ta cena není vůbec špatná, na to, že to je s matrací, povlečením, mantinelem, nebesy a i s peřinkama. Je to i s držákem, nebes,že jo? Hmmm, uložila jsem stránku do oblíbených a uvidíme, u čeho nakonec skončíme, ale tohle se mi moooooc líbí 🙂

aknel1976
7. čer 2011

@gamma užij si krásné odpoledne 🙂) papa

alex_dimitropol
7. čer 2011

@gamma no musím se jim věnovat ale snažím se odpočívat tak doufám, že to bude dobré 🙂 tak raději zamlčí😀 já jsem se setkala s případem že měli 1 dítě pak dvojčata a pak trojčata a že už se těší na čtyřčata😀

sorini2
7. čer 2011

@aknel1976 asi jo ABC dneska jsme se byli ptát tady u nás v Bohumíně a uvidíme co pan majitel... vypadá to i na dobrou cenu... uvidíme...

misanda
autor
7. čer 2011

@koubovka1 postýlky jsou úúúúžasný...ale ta cena 🤐 ufff...jinak gratuluju ke kontrole!!

Já dneska celej den polehávám, zjistila jsem, že máme málo oblečků 50+56 a tak sjíždim net a něco objednávám 😀

misanda
autor
7. čer 2011

@aknel1976 jooo, tak jednu sousedku máme nahoře, ta do toho buší a řve na celej panelák...ve dvě v noci...super...a jedna dole..tak ta místo aby šla s dětma ven na koupák - máme akvapark hned za barákem - tak jim napustí bazének na balkoně... 😀 lidi jsou fakt divný!!!! Já už se vidim s dětma furt venku a některý lidi nevytáhnou za celej tejde paty z bytu...nechápu...

misanda
autor
7. čer 2011

@sorini2 my koupili celou trojkombinaci s i pláštěnkou. taškou atd za 27tis...paráááááda 😵 😵 😵

misanda
autor
7. čer 2011

@koubovka1 a kolik už máš nahoře celkem?já byla včera, a ve 22tt mám +9kg, takžýe se docela děsim... 😔

misanda
autor
7. čer 2011

@alex_dimitropol bobe, já tak nějak celý těhu spíš polehávám a čípek se zatím ani nehnul...takže určitě to chce odpočinek a bude to dobrýýýý, věřim tomu!!!!

sorini2
7. čer 2011

@aknel1976 nezávidím, ale já bych asi tu policii zavolala, zaprvé každý má nárok na svůj klid a za další dítě ne dítě ale matka je odpovědná za chování... Já taky volala loni policajty na sousedku, co bydlí vedle mamky, přes zavřené naše plastové okna a to jsme asi 100metrů od sebe jsem slyšela její celé slovo, policajti dojeli a já koukala z balkonu schovaná v rohu 😀 a ti asi 10minut stáli dole a poslouchali, já jim totiž neřekla jméno té paní od které jde kravál jak prase a tak na ní volali dobrých 10 minut měla otevřené okno a ona nic, tak jsem na pyžamo hodila svetr a šla tam je pustit do baráku, a jaké to bylo překvápko jak dojel kamarád, a on na to, to ty jsi volala já že jo tak jsem je pustila a oni čekali až zalezu do svého vchodu a šli dělat pořádek a on mi pak volal že jim ona tvrdila že jsou potichu a oni na to že 10 minut je poslouchali a pak na ní dalších 10 minut volali, takže klid nebyl.. samozřejmě odjeli asi půl hoďky byl klid a pak zase, kdybych nebyla po 13 a nešla na 12 tak je mi to jedno ale jak píšu pak byl další kravál, tak jsem volala mu na soukromý mobil a oni zase přijeli a napařili ji pokutu... a řekli ji že můžou přijet zase a že to už ji odvezou ,zaprvé najebaná jak cip (pardon za výraz) a zadruhé doma malé dítě 2leté.. a pak už byl klid, na druhý den jsem šla k našim večer a seděli ještě na lavce a ona si stěžovala že na ni nějaká důchodkyně zavolala policajty a že ji to stálo 1000kč a že jak zjistí kdo to byl že uvidí... pak jsme šli s našima nahoru a taťka říká, tos byla ty že.. a já že jo že se nedalo že jsem měla dlouhý víkend.. a smál se a i mamka.. dodneška neví kdo to byl... a pokud to bude zase letos jak budou děti tak budu volat znova... je mi to fakt jedno.. kamarádka ne kamarádka.. každý má nárok na klidný spánek a děti zvlášť

sorini2
7. čer 2011

@misanda teda dobrá cena.. tak já to počítala a nás to vyjde na 17000kč, já totiž autosedajdy nechci, manžel řidičák nemůže mít (kvůli zraku on na jedno oko nevidí do boku musí se otočit ) a já s autoškolou praštila, dělala jsem ji na škole a skoro ke konci autoškoly to do mě napálil jeden magor (né moji vinou), a byla jsem ráda že jsem z toho auta vylezla a od té doby mám strach...