Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

koubovka1
27. kvě 2011

@koubovka1 já zatím jinak moc hračky nemám, snad nejaké taky dostanou ne? Doufam tedy

koubovka1
27. kvě 2011

@misanda jsem si trubka odpovedela sobe 😀

misanda
autor
27. kvě 2011

@koubovka1 no, nám budou spíš všichni kupovat ty praktický dárky - fusaky atd...takže hračky jsme nějaký koupili a ty miminka toho stejně moc nepotřebujou...spíš až budou větší 😉

werty
27. kvě 2011

@misanda Já jsem i na kontrolu do nemocnice řídila v autě sama ve 26tt. Jen mi nešlo podélně zaparkovat - nemohla jsem se přes břicho otočit, tak jsem poprosila nějakého pána. Když si mě tu nechali, tak jsem scháněla, kdo by autíčko odveze... 😉

misanda
autor
27. kvě 2011

@werty héééj, ty jsi frajerka 😀

koubovka1
27. kvě 2011

@misanda jo taky to tak máme, ségra nám koupila ty postýlky, kamarádka odsavačku mléka, kamarádky ty zavinovačky, jinak tak nejak vse máme. Když oni ty prachy tak lítají...

sorini2
27. kvě 2011

@aknel1976 plodovka nebolí,je docela nepříjemná, dá se vydržet. já ji absolvovala u prvního těhu,ale až po to co nám řekli dítě nemá moc šance, tak genetika chtěla plodovku na rozbor,ale teť u dvojčat jak jsme byli v 1trimestru na screnningu kolem 11tt tak mi ji doktor na Fn nepřímo zakázal. že u dvojčat to oni nedělají a když scren.. dopadl super.prostě nedoporučil..

aknel1976
27. kvě 2011

@misanda to je pěkný teda, to jsi musela být chuděra vyplašená ☹ Hlavně, že je vše vpořádku 🙂
@koubovka1 já jsem šťastná, že budou mimi dvě, že nebudem mít jedináčka věřím jim, takže si nic špatného nepřipouštím a strašně se na ně, na bobky těšíme 🙂

koubovka1
27. kvě 2011

@werty jj z couváním a parkováním už mám taky probléma včera zrovna jsem tak dobře zaparkovala, že jsem s tím pupkem nemohla vylézt, no me jestli nekdo pozorovat, tak se hodne pobavil. 😀

koubovka1
27. kvě 2011

holky oni ty mý prckové snad ví, že se o nich bavíme 🙂 co delají v břiše

koubovka1
27. kvě 2011

jdu se už natáhnout, tak vás opustím pro dnešek, tak se mejte a přeju krásnou dobrou noc a tem co se tu neukážou i hezký víkend

misanda
autor
27. kvě 2011

@koubovka1 taky už půjdu...taky mi tam skáčou 😀 tak brou brou, brouku 🙂

aknel1976
27. kvě 2011

@koubovka1 to je mazec, u dvou dětiček to musí lítat, ikdyž to člověk koupí v bazaru ☹ Kolik vás stál ten kočárek?
@sorini2 díky, já věřím, že to bude všechno o.k. 🙂

sorini2
27. kvě 2011

@aknel1976 bude vše v pořádku.. věřím tomu...

koubovka1
27. kvě 2011

@aknel1976 kočárek máme také po jednech dvojčatech, dali jsme i s autosedačkama maxi cosi 22 tis. takže ok a kočárek je jako nový.
takže kočky brou brou brou brou

aknel1976
27. kvě 2011

tak papa holky, dobrou a krásný víkend 🙂 Jsem ráda, že tady ta diskuze je, budu asi potřebovat spoustu rad 😀 😀 😀 papa 🙂

aknel1976
27. kvě 2011

@sorini2 určitě, díky 🙂

werty
27. kvě 2011

@aknel1976 Mě v 10tt brali krev a ve 12tt screening. Jednu hodnotu krve jsem měla na hranici. Zvali nás pak častěji na kontroly na ultrazvuk. V 16tt jsme byli taky u Břešťáka a ten nás uklidnil, že jsou ok. Ted je kontrolují jednou za 14 dní.

sorini2
27. kvě 2011

dobrou všem.. já jdu na drby.. manžel na noční... tak co doma...

aknel1976
27. kvě 2011

@koubovka1 tak to je dobrá cena! dobrou 🙂

taky mizím, lehnout si a koukat na TV 🙂

sorini2
27. kvě 2011

@werty je Ondru chci taky,ale nevím k příjmení...

misanda
autor
27. kvě 2011

@werty Břešťák je fakt super kapacita, akorát mi hrozně tlačil na bříško a ty jizvy po laparce mě pak bolely ještě 14 dní ☹ Ale jinak nám všechno projel, tak doufám, že nám vyjdou dobře i srdíčka až teď půjdeme...zase si řikám že když to kontroloval i on, tak to musí vyjít snad dobře...ale mám z toh onahnáno...

aknel1976
27. kvě 2011

@werty díky moc za info, jsem hned klidnější 🙂 A držím palce, ať je každá kontrola O.K. 😉 🙂

werty
27. kvě 2011

@misanda Určitě to bude dobré. Už by to viděl předtím.... 😉

werty
27. kvě 2011

@aknel1976 🙂 🙂 🙂 Tobě taky, bude to dobré. Hlavně vydržet. 😉

majka07
27. kvě 2011

ahojky, já se taky hlásím ikdyž už dvojky jsou na světě 😉 😵 😵
@misanda Míšo tak to jsem nevěděla, s tím uzamčením, njn, už člověk nemá tolik času 😀

majka07
27. kvě 2011

@sorini2 zpětně čtu, že řešíš monitory, já u první neměla a u dvojek jsme koupili, ale vůbec nepoužili 😀 páč holky mi spaly v jedné postýlce a stále ještě spí. Kdyby měly problém s dýcháním tak bych určitě monitory využila.

apole
28. kvě 2011

ahoj ženy, no paráda, konečně nějaká nezamčená diskuse o dvojčatech, já jsem tu dvojčátka 2011 nemohla vůbec najít🙂 jsem ve 20.týdnu, dvojky mám po KET a jsou to vymodlené děti....ještě mě čeká příští týden 3D UZ - místo toho UTZ ve 20. týdnu, pak ještě srdíčka dětí a pak snad konečně začnu něco nakupovat🙂 jsem trochu pověrčivej magor asi, ale vaše příspěvky o věcech, co jsou potřeba jsou pro mě velmi přínosné🙂

rurunka
28. kvě 2011

Ahojte holky. Taky bych se k Vám ráda přidala. Dvojčátka čekáme spontáně a mělo by to být v listopadu, ale jak všechny víme, dvojčátka chodí dřív, tak spíš počítám s říjnem. Chtěla jsem se zeptat na Váš názor. S manžou máme od února zaplacenou dovču v itálii, tehdy nás dvojčátka ani nenapadli a s jedním mimčem v bříšku bych to neřešila. Máme odjíždět za měsíc, což budu ve 20tt. Ale dr. mě od toho docela zrazuje, že s dvojčátkama je vše náročnější atd. To Vám tu asi nemusím popisovat. Ale já se zatím cítím naprosto v pohodě, žádný problémy jsem od začátku neměla. Tak by mě zajímal Váš názor... A taky bych se chtěla zeptat na Váš názor ohledně nemocenské. Dr. by mě chtěl vypsat po tom 20tt., ale mě se doma nechce moc být. Pracuji v kanceláři, tak že celý den sedím u PC a doma pak odpočívám.

majka07
28. kvě 2011

@rurunka můj názor, všechny děti mám přirozeně a jediné co mi v těhu přišlo u dvojek náročnější byla nemotornost, ale to su nadávala až po 29 tt 😀 😀 😀 jinak do té doby to probíhalo úplně stejně jako u prvního těhu. Na dovču jsme jeli ale byla jsem 13tt, v tom 20tt bych si to už nelajzla já osobně 😉