Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

sorini2
17. čer 2011

@koubovka1
@misanda
@lita
@karusta
@aknel1976
@gamma
@majka07 tak jsem Vás konečně dočetla, a pěkně, zase pleny... teda děvčata no já raky dneska donesla domů 3 balení a málem jsem jich měla tak asi 10... byla jsem v DM a paní mě ukecala že mám hodně bodů na kartě a jestli nechci zkusit ten čtyřlístek na ty slevy že je tam i 75% a představte si o chlup mi to skočilo z 75 na jen 10% mít tam těch 75% tak beru fakt tak 10balení...to bych ještě chodila teť s plenama domů 😀 a o kosmetice nemluvím... manžel by se divil... jinak pojok vymalován, vše uklizéno, okna umytá a já jsem K.O: takže jsi jdu lehnout. opatrujte se

lita
17. čer 2011

@misanda - na noc byt ti tedy koj-prdu doporucila bez kostic, je to pohodlnejsi. Navic pokud se kostice nekde nechtene priplacne na prso, muze branit prutoku mleka. Pokud mas nejakou pohodlnou s kosticema, neresila bych to, hlavni je, ze ti vyhovuje a citis se v ni dobre, ale na noc bych byt tebou koupila bez. Muzes i sportovni, ale hlavne bavlnenou, zadna syntentika.

koubovka1
17. čer 2011

@misanda no to by byl dost tezky balík, to neva neres to, treba je to dobre a u nas to tak bude taky, a kdyz ne, tak je to fuk 🙂 ale dekuju, jsi zlata

aknel1976
17. čer 2011

vy jste toho nadrbali 😀 😀 😀
@sorini2 jdi se lehnout a odpočiň si 🙂 Hlavně, že máte hotovo 😉
@misanda ty jsi prostě plenkový blázen 😉 😀 ...ale budeš za ně ráda a těch ušetřenejch peněz!! Ty jsi si něco z HM objednávala po netu, že píšeš, že ti dorazilo 9 balíčků?
@istokovam hlavně, že máte aspoň jedno miminko 🙂 Já ani krom 5tt až 6tt žádné nevolnosti nemám, je mi fajn 🙂 Tak snad tě to brzy přejde 😉 Já jsem byla v břichu nafouklá cca od 5tt, což jsem nechápala a dnes ráno jsem měla dojem, že se mi nějak přifoukl pupík, tak jsem se vyfotila a on fakt povyrostl, jsem se změřila a mám přez pupík 100cm 😀 😀

suzamen
17. čer 2011

ahoj holky můžu k vám? čekáme dvouvaječná dvojčátka...

sarik1
17. čer 2011

@aknel1976 TO máš pěkné bříško, já měla před porodem 105 cm 🙂

aknel1976
17. čer 2011

@suzamen ahoj, to víš, že můžeš 🙂 A velká gratulace k dvojčátkům 😵 😵 😵
@sarik1 to víš, já nejsem žádnej drobek 😀 ...ani nevím, kolik jsem měla normálně 😀 Mám velikost 40-42 a tu jsem měla vždycky, ikdyž jsem byla hubená 🙂

aknel1976
17. čer 2011

Holky já se loučím, jdu něco pobalit, za chvilku dorazí manžel a jedem na víkend ke tchýni, jupíííííííííííí 😵 😵 😵 😵
Tak se tu mějte krásně, příjemný víkend 🙂

suzamen
17. čer 2011

@aknel1976 děkuji akorát se stím ještě smiřuju 😅

aknel1976
17. čer 2011

@suzamen dyť je to krásný 😉 🙂

suzamen
17. čer 2011

@aknel1976 jo je ale mám doma skoro čtyřletou dračici a chlapa na baterky takže budu na všechno sama ☹

aknel1976
17. čer 2011

@suzamen neboj, třeba se chlap dá do kupy, když budete mít dvojčátka 😉 Já mizím, tak krásný víkend 🙂 Hlavně klid!!

koubovka1
17. čer 2011

@aknel1976 to se nekdo má, krásný víkend přeju

koubovka1
17. čer 2011

@suzamen vítej a teš se, zvládnete to, je to normální, že je človek zaskočený, když s tím nepočítá

misanda
autor
17. čer 2011

@koubovka1 tak teploměr nemaj ☹ a plínky zatím nedoplnili, jsem se hned koukala 😀 tak jsem si dala nanuka, koupoila si novou dardu nektarinek a už se válim doma 🙂

misanda
autor
17. čer 2011

@aknel1976 to HM se dá objednat na mmb, starší ale hlavně i nové a je to levnější než v obchodě 🙂 protože ty holčiny to tahaj z Německa 😉 tak ti můžu pak poslat nějaký odkazy, jestli budeš chtít 😉

misanda
autor
17. čer 2011

@aknel1976 a užij si víkend, tiše závidim 😝

misanda
autor
17. čer 2011

@suzamen vítej...člověk je zaskočený, i když by s tím počítat měl...viz já 😀

suzamen
17. čer 2011

@misanda já stím počítala věděla jsem že se mi budou uvolňovat 2 vajíčka ale pořád jsem si říkala že se určitě obě neoplodní 😅

koubovka1
17. čer 2011

@misanda moc ti děkuju za snahu, já dostanu ty premiumky jeste od svagrovy a v DM mám slevu a jeste je tam ten čtyřlístek štestí, kde jsou další slevy, tak to tam taky vyjde levneji. Aspon neco

misanda
autor
17. čer 2011

@suzamen 😀 no vidíš 😀 počítat můžeš 😀 a co malá, těší se na dva sourozence??? 🙂

misanda
autor
17. čer 2011

@koubovka1 já furt nechápu funkci čtyřlístku v DM? taky na něj mám nárok??? nebo jak???

suzamen
17. čer 2011

@misanda jj malá se moc těší i když ještě jí moc nedochází že budou 2 😀 ale já z toho mám hroznej strach malá je divoch a občas se jí musím hodně věnovat takže nevím jak to bude až tu budou další dva prcci 😒

koubovka1
17. čer 2011

@misanda jestli máš tu jejich beaty kartu a sbíráš při nákupech body, tak můžeš za 75 bodů zatočit tím čtyřlístkem a můžeš tam mít další slevu.

istokovam
17. čer 2011

@aknel1976 jé tak to jsem ráda že nejsem sama komu tak rychle vyskočil pupík 🙂

karusta
17. čer 2011

@misanda tu akci na ty plíny opravdu mají.. Byla jsem taky v tescu a mají tam ze 320 slevu o 50% normálně napsanou.. brala jsem je taky útokem. Jsou to ty světlý premium care..mám tu devět balíků a ještě určo přikoupím, jen jsem musela vzít i 2 a 3 velkosti, protože jedniček už měly jen tři balíky.. 😉

koubovka1
17. čer 2011

@karusta tak mi to nedalo a na ty pleny jsem do tesca jeste sjela a mají tam pořád jen ty oranzový, premium care mají pořád za 320,- tak nevím.

majka07
17. čer 2011

@suzamen gratuluji k dvojčátkům 🙂

misanda
autor
17. čer 2011

@karusta tak u nás mají premium jenom jedničkový ☹ mám devět balíků, koupim ještě jeden a myslim, že to bude zatim stačit. Pak se stejně asi najede na ty dvojkový zelený co máme...

misanda
autor
17. čer 2011

@koubovka1 hele, máš zkusit s těma plenama pod pípák...u nás vždycky dělaj čachry a na pípáku je jiná cena 🤐 třeba o těch premium care u nás ani zmínka, že jsou slevněný, dokonce tam neni ani cenovka 🤐