Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
1. čer 2011

@sorini2 zlato, klídek..jsou to vymodlený děti...jsou...a nic ti je nenahradí, ani jedinej pitomej chlap!!!! Já kdybych byla v nějaké fázi rozhodování koho se musim vzdát, tak se vzdám prostě chlapa...už mi to takhle mateřsky chroupe uvnitř hlaviny...tolik je miluju!!! Ale jak říkám, myslím, že se u vás všechno srovná...tvůj chlap se prostě bojí a neumí o tom asi mluvit, takže reaguje jak reaguje...nebooooooj...posílám hodně sil!!!!

aknel1976
1. čer 2011

@misanda to jsou zážitky teda....a poslali nový?

misanda
autor
1. čer 2011

@aknel1976 ne, nakonec vrátil ty peníze, já už bych od nich nechtěla ani posratou plenku 😀

misanda
autor
1. čer 2011

tak tady je můj super obchůdek, takže bacha 🙂 http://ajashop.mimishop.cz/

aknel1976
1. čer 2011

@misanda 😀 😀 😀 😀 chápu, taky už bych od nic po takové zkušenosti nic nekoupila!

koubovka1
1. čer 2011

@werty holky, me kamarádka doporučila tohle, mám to v albu výbava jinak tady je odkaz http://www.vsebio.cz/vyhledavani/?search=perlička

aknel1976
1. čer 2011

@koubovka1 díky za tip 🙂

koubovka1
1. čer 2011

Holky chtela jsem se zeptat, kolik bude pořizovat klasických látkových plen, já jich mám asi tak dvacet a to je asi málo co?

lennik
1. čer 2011

ahoj holky, mohla bych se přidat, taky čekáme dvojčata, v říjnu, asi 2 holčičky, jedna je zatím jistá, ta druhá na 90% 🙂 ted jsem na vaši diskuzi narazila, tak vás musím dočíst. na mimibazaru mám taky jednu úžasnou zkušenost, kdy mi paní prodala fiktivní kočárek pro dvojčata.

aknel1976
1. čer 2011

@lennik jasně, přidej se k nám 🙂 Gratuluji k dvojčátkům 🙂 A koukám, že to je silný kafe, že tohle někdo na Mimibazaru dokáže 😠 ...oblbovat a okrádat lidi 😠 😠 A vrátila ti peníze? Jednou byl stejný případ v TV...no coment!

sorini2
1. čer 2011

@aknel1976 děkuji, ale oblečení máme dost jste moc hodné, ale toto nemohu a nepříjmu 🙂

lennik
1. čer 2011

@aknel1976 děkuji za přivítání, moc si potřebuji s někým o dvojčátkách pokecat! 😉 no právě paní z mimibazaru zmizela, zablokovaný účet, a peníze už jsem neviděla, naštěstí to nebylo moc, mělo mě napadnout, že Easywalker za 4000,- je blbost, ale paní tvrdila, že se ho potřebuje rychle zbavit a že jí o peníze nejde, no naletěla jsem pěkně!!!

sorini2
1. čer 2011

Děvčata moc Vám děkuji, uvidíme jestli dojde v pátek dopis a jedu, ale bohužel tam nemají připojení na internet, no jo staroušci jeden 80 a druhý 82 tak na co by jim bylo.. takže budu jen odpočívat na zahrádce nezvedat telefóny a užívat si rozmazlování babi.. a uvidíme jak dlouho to ten můj manžel vydrží.. já stejně musím v útery na kontrolu k dr. tak to vidím do úterka ale klidně si to pak můžu zopakovat,

sorini2
1. čer 2011

@lennik vítej...

majka07
1. čer 2011

@lennik ahoj Lennik a gratuluji k dvojčátkům 😉
@misanda a vymění to nakonec?

karusta
1. čer 2011

@sorini2 Dobrý plán, držím pěsti, ať je účinný a ten tvůj zlobivý manžílek si uvědomí,, o co by mohl přijít...

aknel1976
1. čer 2011

@sorini2 hlavně si odpočiň!!! 🙂 Drž se beruško !!!

epicharis
1. čer 2011

@bublina09 - přesně tak to beru i já, dvojčátka vlastně nikdy nezažijí to, co prožila Anežka, když nás měla jen sama pro sebe
@apole - přeji pěkné pokoukáníčko 😉
@aknel1976, @werty - jo, holky, to je ono, my jen nekupujem role, ale už nařezané kusy cca 60cm na metr, ale to záleží, co vám víc vyhovuje
@koubovka1 - já měla pro jedno přes 30 plínek a teď jich dokoupím ještě tak 10 a bude to akorát
@lennik - vítej 🙂 já jsem taky takový důvěřivý trouba, kdyby to řekla mě, taky bych jí uvěřila...
@sorini2 - přeji, ať tvůj plán zabere a manžel se probere 😉

misanda
autor
2. čer 2011

@koubovka1 já jich mám jenom deset a víc se mi do toho investovat nechce 🙂 koupím si ty super utěrky z Ikey, ty jsou stejně nejlepší 🙂

misanda
autor
2. čer 2011

holky, nelátkujete některá? Mám tu krásný dvě ortopedický vložky přes plínku, jestli nechcete...????

aknel1976
2. čer 2011

@misanda ahoj 🙂 Copak mají v Ikee za super utěrky? 🙂

misanda
autor
2. čer 2011

@aknel1976 simtě, jenom klasika bílý asi za pět korun...😀 ale právě krásně sajou a i sestřenka je používá na malou - na utírání prdelky atd 😉. Já jsem koupila plenky od Kikko a ty utěrky mi přijdou na omak i lepší 😀

aknel1976
2. čer 2011

@misanda aspoň chytám moudra 😀 😀 😀 ...a za 5 Kc neni co komentovat, pokud jsou jemne 🙂 Je fakt, ze mi prijde, ze ty vlhcene ubrousky by nas pri dennim pouzivani zrujnovaly 😝 a hlavně, co je v nich za sajrajty 😅 Já je budu mít čistě na cesty, ale dom astačí určitě žínka, za nás to jinak nebylo a taky jsme to přežili 😉 😀

majka07
2. čer 2011

Zdravím
@koubovka1 latkovejch plen mám víc jak 50 ks 😀 😀 😀 45 jsem měla u M ty jsem měla schované, teď jsem ještě dostala od kamarádky pytel pidi oblečení+igelitku velkou plen 😀 😀 😀 U M jsem si koupila jen asi 10 plen s obrázkem 😀 jinak su měla po sobě a to je prostě super kvalita, ne jak teď řídké atd.

koubovka1
2. čer 2011

@misanda jj já to počítám včetene tech z Ikei, ty jsou fakt super a chci jeste tedy v DM ty bambusový, ty prej jsou taky perfektní, me práve taky přijde,že jsou strasne drahý, na to že na ne budou slintat a utírat jim ti pusinu. 🙂 🙂

koubovka1
2. čer 2011

Jinak přeji krásné ráníčko, jsem si trochu přispala. 🙂

aknel1976
2. čer 2011

taky opožděně všem krásné ráno 🙂
@koubovka1 co by jsi si nepřispala, však to potřebujete 🙂
@misanda je fajn o těch variantách ubrousků vědět, bude potřeba šetřit kde se dá 🙂

aknel1976
2. čer 2011

@lennik to je fakt strašný, takhle lidi obrat o peníze!!!! A dali jste to někam na policii? Ono i ty 4000 jsou pěkný balík peněz, to máš třeba dvě autosedačky ☹

koubovka1
2. čer 2011

@lennik no ted jsem se dočetla, jak jsi pekne naletela. Jo to je riziko, ale zase ponaučení, že dražší veci si jet převzít osobně. My si ho vyhlídli a jeli se na nej podívat a pekne z ručky do ručky. taky máme easywalker limetkový. Aspon ted bude clovek obezretnejsi vid?

koubovka1
2. čer 2011

@aknel1976 to je jasný, já se za to nestidím, máme všechny na to nárok ne? 🙂