Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

aknel1976
23. čer 2011

@valkat vidíš, už ti to tu holky @zuzka72 i @majka 07 píšou, je to náááádhera 😵 😵

eshta
23. čer 2011

@valkat valkat koukej-na kecy kašli..kolik já si jich musela vyposlechnout 😕 😠 mám ještě o trochu starší dítě a těch keců kolem 😠a když jsme ještě zjistlili, že jsou to další dva kluci- to snad obraceli oči v sloup všichni 😠
já to brala s nadhledem a nic si z těhle blbejch řečiček nedělala 😉 dvojčátka jsou krása, uvidíš 😵

karusta
23. čer 2011

@valkat vítej a gratuluju 😉

karusta
23. čer 2011

@eshta ty mě vždycky nabiješ pozitivním myšlením a těšením se 😉

zuzka72
23. čer 2011

@eshta A co teprv u nás, já stará matka, 2velký kluky a hnali jsme se do umělýho-nikdo nechápal a ještě nás i rodina pomalu odsoudila a to, že jsme chtěli kluky a vyšlo nechápal nikdo a když mi někdo řekne, že aspoň 1 mohla být holka, tak rostu o 2 metry-my chtěli fakt kluky (samo, že kdyby byla holka tak si ji necháme, ale kluky jsme chtěli)

lita
23. čer 2011

@valkat - na reci nedej, to ti spis zavidi, ze budes mit dvojitou porci lasky najednou, budes moci citit pohyby obou miminek a budes se smat jejich vzajemne interakci, az zacnou vnimat 😉 Dvojcatka jsou uzasna, nekdy sice intenzivni, kdyz se rezou a rvou u toho, ale to mas u vsech sourozencu. Je to pozehnani a dar, tak se z neho, vlastne z nich, tes 😉

misanda
autor
23. čer 2011

jako vono se kecá i tady, nebo co? 😀

misanda
autor
23. čer 2011

@valkat jéé, gratuluju ke dvojčátkům...a lidi ať si trhnou...hele, mě se taky vždycky ptaj a tak říkám, že tam máme dvě děti a to jsou kecy, jako že to bude fuška atd...a pak co čekáme...tak říkám že kluka a holku a to se můžou pokakat a rozplývaj se...takže tak asi 🙂

misanda
autor
23. čer 2011

a nejradši teda odpovídám na otázku : "A bude to kluk nebo holka?" A Mišanda "Obojí" 😀 😀 😀

aknel1976
23. čer 2011

@misanda no jistěéééééééééé 😀 😀

karusta
23. čer 2011

@misanda obojí, to musí být super reakce, to je parádní 😀 😀 😀

koubovka1
23. čer 2011

@misanda jj tohle mám taky ráda, když se na pohlaví zeptal jeden kamarádk a Honza mu řekl, že budem mít kluka a holku, tak mu na to řekl "a to taky jde"? 😀 😀

sorini2
23. čer 2011

@valkat gratuluji k dvojčátkům

valkat
23. čer 2011

holky,děkuju moooc za podporu,mě by se taky líbil páreček,ale havně ať jsou zdraví,čekali jsme na ně šest let......jsou to naši malincí broučci........

aknel1976
23. čer 2011

@valkat tak to jsme na tom stejně, taky jsme si na ně počkali, snažili jsem se od r.2005 a o to máme věší radost 🙂 Jen se krásně raduj s námi, od nás žádné rozmlouvání a hloupý kecy neuslyšíš 😉 🙂

valkat
23. čer 2011

@aknel1976 budeme si těch miminek víc vážit,nikdy bysme je nenechali někde v igelitce,protože mi je máme doslova vymodlený...a budeme je moooc milovat..... 🙂

aknel1976
23. čer 2011

@valkat přesně tak 🙂 A jak manžel reagoval na dvojčátka? Taky má radost,viď? 🙂

valkat
23. čer 2011

@aknel1976 no my jsme byli oba v šoku protože deset dní před tím nám řekli že je tam jen jedno......nechtěl tomu věřit,myslel že si děláme srandu....jj to víš že se těšíme oba,dneska jsem dostala kytku,bude skvělý táta......a co vy,jak jsme reagovali?

aknel1976
23. čer 2011

@valkat tak my jsme tak trochu doufali, že tam jsou dvě, podle výšky HCG, ale pak mi v 5tt Dr.řekl, že vidí jeden váček a cystu a tak jsme si řekli, že je to škoda, ale hlavně, že je tam aspoň jedno a byli jsme rádi 🙂 ....nooo a tuším že v 6tt jsem šla na další utz, protože jsem špinila a oni tam byli dva a měli srdíčka, já myslela, že se zblázním šokem a radostí a hned jsem to manželovi volala 😵 😵 A manžel pak přišel z práce trochu v náladě a furt se omlouval, že to musel zapít, že má hroznou radost, ale že si musel dát dva panáky, když jsou prckové dva, tak je hotovej, nooo a od té doby jsme prostě šťastní 🙂 Ikdyž jsem ze začátku měla obavy a strach,ale to k tomu prostě patří 🙂 Určitě budou dobří tátové 🙂

valkat
23. čer 2011

@aknel1976 my jsme právě měli nízké hcg,měli jsme jen 305,tak proto řekli že jen jedno a včera jsme měli 11 000 a dva puntíky na utz......

aknel1976
23. čer 2011

@valkat já měla 14 dní po transferu 1060 a // už od 6.dne po ET, tak jsme tak nějak doufali, proto zase mě naopak potom zklamalo, že na utz byl jen jeden váček. Je to blázinec 😀 Ale HCG máš krásnýýýý a dva puntíky jsou ještě hezčí 😉 ...kdy jdeš na další konrolu?

lennik
23. čer 2011

@valkat gratuluju ke dvojčátkům!!! řečí ohledně dvojčat si bohužel ještě vyslechneš a mrzí to, ale kašli na to! mě to tedy taky občas zamrzí, třeba dneska jsem byla se synem na cvičení a nějaká mamča mi tam řekla: jeee, to vám teda nezávidím, to bych teda nechtěla ani náhodou!!! 😒 😒 ale zvykneš si rychle tyhle řeči ignorovat.

bublina09
23. čer 2011

@valkat v první řadě gratulace a ať jde vše tak jak má a bez komplikací! 🙂
Taky mám v okolí takové "přející" a "taktní" lidi. No a co? jsem prostě schopná a jedině schopným lidem se rodí dvojčata. Protože se o ně zvládnou postarat. To tu psala @misanda a zalíbilo se mi to 😉
Zpočátku to bude náročné, ale to je s každým novorozencem a pak to bude naopak jednodušší, protože se děti zabaví i spolu. Takhle to 1 dítě má jen mně a někdy mně to už nebaví 😅
Mně by přišlo náročnější mít děti velice malým věkovým rozdílem, třeba 1rok. Dvojčata jsou v klidu 😉
Hlavu vzhůru a žádné brečení!

valkat
24. čer 2011

@aknel1976 jdeme 7.7. na srdíčka tak sna d už se budou chtít i vyfotit..... 🙂 🙂

valkat
24. čer 2011

@bublina09
@lennik holky děkuju,je to překvapující,lidi,který jsem brala za kamarády se projevili takhle,ale zítra odjíždí pracovně do Rakouska a vrátí se až miminka budou na světě,takže kvůli nim už brečet nebudu.....pak nám je budou závidět.....oni mají na děti pořád čas,šetří na barák.....ona má 37,on 33 let.....zase tak lehce jim to asi už nepůjde........

misanda
autor
24. čer 2011

@valkat @aknel1976 holky, tak mi to měli naopak 😀 musela jsem opakovat HCG, protože první bylo nízký, tak jsme s manžou doma seděli a byli smutní, že nebudou dvojčátka 🙂. No a pak jsem šla v 5+3tt na první utz a buch ho 😀 😀 byli tam 😀, tak jsem se ještě celá vyděšená ptala mudry, jestli se jako nepřekoukla 😀

valkat
24. čer 2011

Holky,jaký jste si vybrali kočárek......???

aknel1976
24. čer 2011

@valkat budu držet palce na srdíčka, určitě se budou chtít vyfotit 😉
@misanda je to sranda s dvojčátkama, prostě si s námi hrají už od malinka 😉 😀
@valkat my zatím váháme, ale nakonec to asi vypadá na Easy Walker...

valkat
24. čer 2011

@aknel1976 děkuju,to bych jim radila,chci je mít doma v rámečku..... 😉

gamma
24. čer 2011

@valkat gratuluju k dvojčátkům! my vybrali kočárek Easy walker duo, je super..teda ještě ho nemám úplně vyzkoušenej, ale obhlížim ho v garaži 😀 Sporťák máme novej, nechali jsme si ho poslat z Anglie i s autosedačkama a nástavcema na ně a korbičky jsme koupili po jedněch dvojčatech od jedný maminky tady z Koníka 🙂