Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
18. čer 2011

já mám dneska celej den žaludek na vodě...a furt mám hlad a nemám hlad...to však víte 😀 tak si udělám rajčátka s mozarellou a snad mě to trošku zasytí...

karusta
18. čer 2011

@misanda já chcííí taááákkýýý MELOUUUNNNAAA!!! 😀

misanda
autor
18. čer 2011

@karusta se podívej směrem k zemi...a hned ho tam máš 😀

karusta
18. čer 2011

@misanda jedna nula vedeš, jsi mi to nandala 😀 😀 😀 já bych ale raději toho, co se dá baštit 😀

sorini2
18. čer 2011

@karusta hele víš že máš brzdit... tak pomalu... já si taky včera mákla a večer jsem byla K.O. taky mám hromadu prádla ale musím pomalu... tak asi zítra i když dneska by se to super žehlilo není teplo, dusno... ale fakt nemůžu dva dny po sobě hárovat.. od rána jsem na nohou..

sorini2
18. čer 2011

@sorini2 je to na celý nákup, a 100bodů ti bude stačit... kosmetiku nějakou mám tak to už teť nebudu kupovat, až pak, kdo ví jak budou děti na ní reagovat.ale ta 75% by nebyla marná

sorini2
18. čer 2011

@misanda je to na celý nákup, a 100bodů ti bude stačit... kosmetiku nějakou mám tak to už teť nebudu kupovat, až pak, kdo ví jak budou děti na ní reagovat.ale ta 75% by nebyla marná

sorini2
18. čer 2011

@misanda já už fakt asi magořím, píšu si odpověď sama sobě, místo tobě

majka07
18. čer 2011

ahojky
nakukuju pozdě, máme po oslavě, bylo skvěle a zítra pouť 🙂 Všem hezkou neděli.

karusta
18. čer 2011

@sorini2 jasně, už brzdím.. Zmákla jsem všechno, co jsem chtěla, jen mi tu zbylo trocha nádobí, co nadělal manžílek teď u televize. Jsem teda KO, pupík bolí, nepřestává ani v lehu, tak bude asi zajímavá noc. Asi jsem to trošičku přepískla, ale to se zase zlepší 😉 Mám radost z vykonané práce 😀
Hihi, to je dobrý, hezky si tu dopisuješ sama se sebou 😀
@majka07 Jů, pouť, já chci taky.. užívejte, snad bude hezky..
Všem přeju dobrou noc, dnes to balím poněkud dříve, už se těším do postýlky. Tak páčko 🙂

red.miky
19. čer 2011

@sorini2: moc děkuju za vlídné přijetí! 😉
@misanda: taky moc děkuju za gratulaci! No jo, budu mít zmatek v tom, které je které, haha. Ale ne, matky to prý poznají a není se čemu divit, když jsou s nimi 24 hodin denně, že? Akorát mám z toho trochu strach, protože ještě žádné dítě nemám, tak to pro mě bude o to větší záhul, že vůbec nebudu vědět, co a jak. Ale tak pořád se konejším tím, že když to zvládly jiné, tak proč ne. A navíc mám chlapa, který se na prcky moc těší, tak mi bude muset pomáhat. Chudáci maminky, které jsou na všechno samy... Před nima teda klobouk dolů. 🙂
Holky, od kdy jste si začly pomalu nakupovat různé věci? Až po 3. měsíci??? Nebo tak postupně už i během prvního trimestru?

apole
19. čer 2011

pěkné nedělní ráno, včera bylo tak pěkně chladno, ale tenhle týden zase budem trpět ve vedrech, děs
@red.miky, suzamen vítám nováčky. s výbavičkou to je různé, misanda jede třebe od začátku, já až poslední dva týdny 🙂
@koubovka, sorini stejnak vám zavidím ty vaše týdny, sice asi toho už máte dost, ale kdyby cokoliv, tak už by to děti zvládly
já furt někde trajdám po venku, zatím to jde, jen mi natýkaj prsty na nohou, pěkný zbytek neděle

majka07
19. čer 2011

Ahoj
@red.miky vítej a gratuluji 🙂
@karusta díky, právě prošlo procesí na mši, sluníčko vykukuje, tak by to mohlo být super 😉

red.miky
19. čer 2011

@majka07: děkujiiii!!!

koubovka1
19. čer 2011

@apole prosím te, ani se neotočíš a máš tam tu 30 taky, ono to vypadá nejdřív, že to vůbec neutíká a pak se ohlédneš a řekneš si skoro celé tehu za sebou, včera jsme byli na oslave, byli tam cizí lidi a na muj termín porodu mi všichni říkali "no to je už za pár co?"

koubovka1
19. čer 2011

@koubovka1 jinak všem krásne poledne, zase jsem si prispala 🙂

koubovka1
19. čer 2011

jsem si to napsala sama sobe, to je jasný, že to patří vám všem

koubovka1
19. čer 2011

@red.miky neboj se mimísky poznáš, taky me to ale napadlo, že by byla ostuda, aby matka svoje deti nerozpoznala co? ale to je asi daný od přírody, kdo jiný by je mel poznal nejlépe. 😀 😀
Já jsem začala nakupovat po 1.trim screeningu NT a když bylo vše v pořádku, tak jsem pomalu začala nakupovat, je to podle me lepší, než se pak stresovat z toho, že nemám to a tohle a porod se blíží, je dobrý se poradit, co kupovat a co ne, to je výhoda mít okolo sebe zkusené maminy.

koubovka1
19. čer 2011

@sorini2 a jak jsi dostala tech 75procent, ja myslela, že na tom čtyřlístku jde max. 20procent?

karusta
19. čer 2011

Krásné skoro poledne 🙂,

@red.miky s nakupováním jsem začala v druhém trimestru.. je to na každé z nás, přesně, jak psala apole..

@koubovka1 @sorini2 holky a jak se dostanu k tomu čtyřlístku, jak to funguje, to pak je sleva na celý nákup? Já tam budu mít asi docela dost bodů, tak bych taky mohla něco vyčerpat..a do kdy ta akce s čtyřlístkem platí?

lita
19. čer 2011

@koubovka1
@karusta - holky, tady mate pravidla toho ctyrlistku v DM 😉 http://www.dm-drogeriemarkt.cz/aktuality/?qid=197

sorini2
19. čer 2011

@karusta já ráda si dopisuji sama ze sebou 😀 😀 😀 😀 no jo to ty hormóny

sorini2
19. čer 2011

@koubovka1 né je tam i 75% já to teda nedostala skočilo nám to o chlup na 10% ale paní prodavačka říkala že je tam i 75% jsem říkala to tak dostat tak jste bez plenek....a o kosmetice nemluvím, jak pro sebe tak něco pro miminka i když nevím jak na jejich kosmetiku budou reagovat

karusta
19. čer 2011

@lita díky 😉
@sorini2 😀

sorini2
19. čer 2011

@karusta je tak to nevím do kdy to platí a to vyjedeš v tom jejich automatu na ty slevy... mě to udělala paní prodavačka, já to stím taky neumím, a je to na celý nákup a můžeš to uplatnit hned a nebo na další nákup, a nebo hned jak vlezeš tak si ten lístek vyjet a pak jít nakupovat a podle toho kolik ti vyjede sleva tak nakupovat...

sorini2
19. čer 2011

@apole ahoj není co závidět, v těch teplech bych raději byla kolem 20tt to mi bylo ještě hej..

karusta
19. čer 2011

@sorini2 díky za info 😉

sorini2
19. čer 2011

@lita tyjo tak jsem kukala a jen 20% a mě paní řekla že až 75% můžu získat... ☹ ☹ ☹ ☹ a pak někomu věř

misanda
autor
19. čer 2011

@sorini2 noo, tak na 20% jim víš co 😀 DMko je docela drahý, to si to nakoupim po netu, tu kosmetiku 🙂 a vyjde mě to na tu samou cenu jak v DMku s 20% slevou ;-p

lita
19. čer 2011

Ja jsem zase zmatena ohledne akce na Pampers v Tesco. Vcera jsem byla v Letnanech a maji slevu jen na ty oranzove, ktere nemam rada, protoze jsou dost forove.
Ma byt ta sleva i na ty modre Pampersky?

@sorini2 - pani to asi pomotala, misto 75 bodu se ji tam primichala procenta 😉