Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

majka07
30. kvě 2011

@misanda já od 13 tt brala železo, napsal mi ho dr. ale měla jsem holky železožroutky 😀 😀 😀

majka07
30. kvě 2011

Nic, jdu pověsit prádlo, za chvilku bude krmenda, vyrazíme ven a pro kotě do školky

aknel1976
30. kvě 2011

@misanda A asi jak čtu, tak tam nejdou autosedačky,viď? Tady právě píšou kola nafukovací...mě to zarazilo??? Já se taky bojím, že bych měla věčně píchnuté kolo 😀 http://www.kocarky.cz/kocarek-teutonia-cosmo-te...

misanda
autor
30. kvě 2011

@majka07 potvory jedny 😀

@mirka77h jenomže já právě četla, že černý čaj drží vodu a navíc obsahuje kofein 🤐

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 jdou tam autosedačky a víc druhů než u EW 🙂 a kola nafukovací to fakt nemělo, ještě nám to i prodavačka říkala 🤐

aknel1976
30. kvě 2011

@misanda to je tak, když někdo neumí číst 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 píšou "NENAFUKOVACÍ" 😀 😀 😀 😀 😀

aknel1976
30. kvě 2011

@misanda super, začíná to být první favorit 😉 ...ani jsem nevěděla, že existuje 😅

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 😀 😀 😀

hele, žádný favoriti...zajdi do obchůdku 🙂 do MAlvíka..jsi z Prahy, máš to kousek...tam poradí, řeknou atd...uvidíš 😉. Jo a v Kice maj ten náš za sebou 😉

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 jo a ještě když do Malvíka vezmeš těhu průkajdu, tak dostaneš krabici plnou dárků 😉

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 tenhle máme my...ale sporťáky budeme vozit naproti sobě, jak je na těch obrázcích 🙂 http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojca...

mirka77h
30. kvě 2011

@misanda no uvidím jak to se mnou půjde dál kazdopádně mám doktora opravdu skvělého tak snad není proč mu nevěřit ,ale na ten kofein se zeptám. Vy už máte kočárek ??? Nechystáš se na výstavu do Brna?

misanda
autor
30. kvě 2011

@mirka77h jo, zeptej, mě to taky zajímá, pak chci info 😀 Já si teda dávám zelený nebo bílý čaj...prý by se snad neměl ani ten zelený, ale už nevím proč...nejlepší jsou prý bylinkové, ale to nedám...fuuuuuj 🙂 A do Brna ne-e, kočárek už máme a Brno máme 350km 😉

mirka77h
30. kvě 2011

@misanda už to vidím krásnej kočár 🙂

mirka77h
30. kvě 2011

@misanda No my máme Brno asi 120 tak uvidím jak manžel v práci hrozně ráda bych jela a jestli to nedopadne tak zkusím asi ten obchod v Kolíně 🙂 Easywalker Duowalker Plus
viděla jsi tenhle jak vypadá ve skutečnosti? ten láká mně ale nevím , neviděla jsem ho 😒

ladislava51
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aknel1976
30. kvě 2011

@misanda Kiku máme kousek 🙂 ...kouknu, kde je Malvík a pak až budu mít těhuprůkajdu, tak půjdeme očumovat, ale aspoň vím, na které kočárky se zaměřit 🙂 Já na ten tvůj koukala, ale to chce vidět 🙂 ...To Brno je fakt daleko na to, že mám mít klidový režim...a ani se mi tu dálku nechce 😝 😝
@mirka77h @misanda Kofein se v těhu nedoporučuje, Dr. mi i řekl, pokud piju víc kafe s kofeinem, ať ho hodně omezím, nejlépe vyřadím a stejně tak černý čaj, že mám pít čaje pro těhotné (ty mi chutnají) a ovocné čaje.

misanda
autor
30. kvě 2011

@mirka77h jj, Easyho jsem si taky zkoušela...je to nejprodávanější kočárek pro dvojky vedle sebe...no, ten design je super, no. Ale mě nevyhovoval. My zase máme 100km Prahu, takže jsme nafrčeli do Malvíka atd...a tam drandili 🙂

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 hele, hlavně teda já se necítím v autě vůbec ok...ty nerovnosti a silnicích mi dávaj zabrat..neni to pro mě nic příjemnýho no...takže Brno padlo hned...

bublina09
30. kvě 2011

Ahojte

@mirka77h zdravím 😉
Holky neplašte s čajema a minerálkama - všeho s mírou. Čaj jakýkoli obsahuje tein, ale když si dáte pár šálků tak se nic nestane, to samé káva...Ale nej je samozřejmě voda.

@misanda to jsi mě nepotěšila s těma zipama na polohování. Já to nemám ani teď ideál - mám quinny speedi a MM mi tam dodělal suchý zip ať to drží do kolma. tak prostě když to chci položit tak rozdělám zip. Přinejhorším to tak udělám i na EW. Ale štve mě, že není jediný kočár, který by vyhovoval komplet 😕

mirka77h
30. kvě 2011

@aknel1976 Jj všeobecně známo že kofein není v těhotenství moc dobrý nic méně já jsem asi takový jiný případ... 🙂 Jinak piju obyčejnou kupovanou vodu to mi nevadí čaje sem pija hodně ze začátku na ty ted vůbec chut. 😒

mirka77h
30. kvě 2011

@bublina09 Ahoj jj...taky říkám všeho s mírou 🙂

mirka77h
30. kvě 2011

@misanda no já jsem zvědavá až ho uvidím 🙂 Před chvílí jsem četla že jeho cena je přemrštěná....

werty
30. kvě 2011

My byli v Malvíku, když jsem byla v 16tt a byla jsem strašně nespokojená. Protivné prodavačky, malý obchůdek - rozhodně ne, to co píšou na netu. Celou cestu zpět jsem byla naštvaná. Horší přístup jsem nezažila a tuto neděli tam jel jen manžel a byl z toho dost špatnej - a to ho nic nerozhodí. Skoro žádný kočár pro dvojčata tam neměli vystavený. 🙄

aknel1976
30. kvě 2011

@mirka77h já pila stejně tak 1-2kafe za den a teď v těhu na něj ani nemám chuť 😀 ...jinak celé dny piju jen vodu z kohoutku, já nikdy ani sladký šťávy nepila ani minerálky, tak mi to nijak nevadí 🙂 A jak píšou holky, všeho smírou...někdy mám dojem, že by těhotné nesměli nic 😀 😀

misanda
autor
30. kvě 2011

@bublina09 jo, ideální kočárek asi neni 🙂

@werty kecáš!?? Tak to já s Malvíkem naprostá spokojenost, prodavačky kolem nás běhaly, no prostě super!!! Kočárek dodali hrozně rychle, žádný čekání..paráda...tak my když tam byli před měsícem, tak tam měli EW, TEutonku, Dorjan, Jane a ještě nějaký dva pro dvojky...tohle snad nikde ani na prodejnách nemaj..se s těma dvojčecíma nikde nemažou...

aknel1976
30. kvě 2011

@werty třeba jste měli jen špatný den??? ☹ ...jenže tady poblíž Prahy jiná prodejn aasi není ☹ Jen www.detskyraj.cz ...ale tam mi pripada, ze nemaji skoro zadny vyber ☹

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 no, to toho maj teda víc v Malvíku 😀 já jsem fakt naprosto spokojená...neboj, za ten balíček to stojí 😀

werty
30. kvě 2011

Co rozhodně doporučuju je Daniela v Kolíně. Tam jsme si udělali výlet další víkend - okolo 20tt - fakt super. Bezva prodavač, velké množství vystavených kočárků. Já jsem všechny ošahala a pojezdila s nima. Vše nám hezky ukázal...Byli jsme tam asi 2h. Rozhodně to stojí za to si je ošahat a vyzkoušet. 😉
Malvík byl proti tomu ztráta času.

mirka77h
30. kvě 2011

@aknel1976 já si dávám kafe s mlíkem každý ráno a jinak piju caro , vodu z kohotku my tady máme hnusnou tak že nehrozí 😀

aknel1976
30. kvě 2011

@mirka77h jeeeee, caro piju často, kolikrát nikdo nevěděl co to je 😀 😀