Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 EW mě spíš zklamal jako sporťák...polohování na suchý zipy je katastrofa..mě to prostě přijde nepraktický, když nemůžu dítě položit raz dva a musim to tam všechno rozepínat 😕 . No a korbičky jsou docela malý, máme na tom našem teda o dost větší, což jsme chtěli kvůli podzimním miminkům. Jo a taky jsme byli na výstavě, tak samozřejmě převaha EW a jak tam děti seděli tak jedna nožička jim vysela z kočárku 😀 protože to tam je designově seseknuté 🙂. Ale každýho věc a názor...já jsem prostě fakt vybírala dlouho a zkoušela...nakonec jsme chtěli Teutonku vedle sebe, ta je fakt vymakaná, kam se hrabe EW. No, ale představa, že se s kočárkem dostanu fakt jenom někam a budu furt na někom závislá...e-e...takže máme autobus za sebou 🙂

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 neboj, to špinění může být i placentace, já jsem zašpinila v 8tt 😉

aknel1976
30. kvě 2011

@misanda je super slyšet takový názor, fakt není nad to, si kočárky fakt prohlídnout, přeci jen nestojí pár stovek...a my budeme na zimní miminka určitě potřebovat větší korbičku, nebo vložnou tašku...ty sucháče na mě působí teda taky dost blbě ☹ ...hele a jak máš ten aoutobus 😀, tak nemačkají se tam ty děti, když pak budou už sedět?? 😀 😀

majka07
30. kvě 2011

@aknel1976 to píchání je normální, je to pro tělo novinka a jak se děloha roztahuje a je to fakt normální, nenormální by to nebylo kdyby jsi měla nesnesitelné křeče ....u mě píchání bylo většinou jak jsem ráno vstávala tak jak jsem si sedla tak mě tak píchlo 😀

aknel1976
30. kvě 2011

@misanda díky za uklidnění, asi to prostě bude jen nějaká normální věc i na netu píšou, že v 8 i 9tt bývá špinění normální 🙂 ...mě by odvezli, kdyby se s prdelkama něco stalo, jsou sice ještě strašně malilinkatý a tak vymodlený, že už teď je strašně miluju a těším se na ně 🙂

aknel1976
30. kvě 2011

@majka07 tak to tak nějak mám já, jak plehávám a pak si sednu, jinak pak už ne 😀 Díky moc!!! Asi jen prostě potebuju uklidnit....jsme plašan...dřívější špinění vždy byla špatná zpráva....a já už jsem z toho prostě magor 😀 😀

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 hele, ty autobusy jsou taky drsný, ale vybrali jsme takovej, kde je místo...navíc ho má kamrádka, takže jsem slyšela pro a proti a vyzkoušela si ho v provozu. Každopádně děti tam maj prostoru habaděj. Jinak Teutonka má právě vložený tašky a přišlo mi to lepší než korbičky...zvlášť když se s tim člověk bude tahat do patra, je to lehčí 😉. Ten náš má korbičky, tak to budu muset nějak zvládnout, no. Každýmu ale fakt vyhovuje něco jinýho, kočárek se musí ošahat 😉 já jsem fakt ráda, že zajedu i na pitomou poštu, kde jsou 60cm dveře atd...a našem zámeckým parku bych s dvoj kočárem taky všude neprojela ☹ je to děs...mohli by to začít přizpůsobovat - samozřejmě kde se dá...

mirka77h
30. kvě 2011

Ahoj všem 🙂 Já jsem ve 13. týdnu PT mám 8.12. ale mudr říká at s tím moc nepočítame , že to bude dřív 🙂

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 jooo, taky mě píchalo...jak píše Majka, je to normální. A teď mě píchá vlastně taky furt...takže to už budeš mít, bobe, celý těhu 🙂. Mě se do toho přidalo píchání střev, pokaždý, když se začne děloha víc roztahovat. Kdybys začala špinit třeba víc, což si myslím, že se nestane, tak určitě na pohotovost a neváhat 😉

misanda
autor
30. kvě 2011

@mirka77h hahaha, to samý řekla doktorka mě 😀 Vítej 😉

mirka77h
30. kvě 2011

@misanda Ahoj no uvidíme jak to dopadne 🙂 a jak vše snášíš? Už víš co budete mít? 🙂

aknel1976
30. kvě 2011

@misanda je fakt, že ten prostor na dvojkočárky je mizérie 😝 ...ale to je sejné, jak už tu někdo psal, jako lidi na vozíčku ☹ ...s tím špiněním uvidím, samozřejmě nejsem blázen, takže kdyby se to zhoršovalo, okamžitě mažu k Dr. 😉
@mirka77h jeee, ty se máš, že už máš 1.trimestr za sebou 😉 😀, to já si ještě chvíli počkám 🙂 ...já jdu na předání k mému gynekologovi ve středu, tak jsem zvědavá, kdy mi on spočítá termín, jinak mi podle MS vychází na 13.1. ale taky bych to viděla o měsíc dřív 😀

majka07
30. kvě 2011

@aknel1976 není zač, kdyby se Ti něco nezdálo, vždycky je lepší zavolat dr. 😉 My v noci taky alili na pohotovost, páč bylo krve jak nevím co a nic to nebylo tam už vložka byla čistá a po krvácení ani památky, dr. nic nenašel, jsem si připadala jak debil, ale když jsem viděla že jsou v pořádku tak mě to uklidnilo, druhý den jsem zavolala svému dr. ten už věděl o mé noční návštěvě 😀 tak jsme si popovídali já už byla v poho a jaký jsou holky pěkný 😵 😉

misanda
autor
30. kvě 2011

@mirka77h my čekáme páreček 😉. Já to snášim tak nějak v normě, řekla bych...někdy je hůř, někdy líp...zatím převažujou ty lepší dny...uvidíme, jak bude dál 😀 a co ty? 🙂

misanda
autor
30. kvě 2011

@majka07 Maji, a v kolikátým tt jsi rodila?

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 jj, přsně...chudáci lidi...v tescu u nás musíš přes info, tam nikdo většinou neni, takže tam čekáš jak trotl...v Lidlu zase musíš přes poslední pokladnu, která je většinou uzavřená...takže sem se fakt naštvala. Nedostala bych se ani do lékárny 🤐 je to děs s tim přístupem ☹

mirka77h
30. kvě 2011

@aknel1976 Neboj ono Ti to taky uteče mně teda v CARU spočítali termín a můj doktor mi taky řekl jiný asi teda jenom o pět dní jiný tak uvidíme 🙂

majka07
30. kvě 2011

@misanda Míšo já rodila podle poslední MS v 36 a podle početí 34+5 a holky měly 2100 g a 43 cm a 2900 g a 47 cm, kdyby věděli, že mají takový rozdíl ve váze, rodila bych dřív, ale UTZ furt ukazoval, že mají rozdíl ve váze tak 200 g, do inkubátoru vůbec nešly, byly na vyhřívaném lůžku, samo měli hodně železa, přesně jako měla M. takže dostaly kapačky obě, žloutenku neměly, byly furt u okna na lůžu na JIP, já tam za nima chodila.

V sobotu to byl rok co jsme je zplodili 😵 😵 😵 😵 😵 Mi to teďka došlo 😀

misanda
autor
30. kvě 2011

@majka07 jů, tak to jsi rodila krásně, 36tt a rozdíl teda byl...ale už to holky určitě dotahujou, ne? 🙂 A super, že nebyly ani v inkuboši...jéé...kéééž by 🙂 A vůbec nevím, že mimino když má hodně železa tak je to špatně...??? a proč???

mirka77h
30. kvě 2011

@misanda Páreček to je krásný moc gratuluju 🙂 Já zatím taky v pohodě když teda déle někde trajdám taky mi netékají nohy , ale to už teda znám když jsem byla těhotná poprvé 🙂 Tak že mudr. jenom zakázal minerální vody a zatím je vše v pořádku ( tukám tady teda na co to jde abych to nezakřikla)

misanda
autor
30. kvě 2011

@mirka77h zakázal minerální vody? 😲 já do sebe právě rvu neperlivou Magnesku, kvůli tomu obsahu magnezia...to ti natejkaj docela brzo, což? 😖

aknel1976
30. kvě 2011

@majka07 no jo no, hold si Dr. musí uvědomit, že jsme ženský bláznivý 😉 😀 ...ale zase lepší jet nadarmo, než si pak něco vyčítat 🙂
@misanda to taky nechápu ty obchoďáky 😠 ...kolikrát jsem viděla, jak se tam maminky perou s kočárkem a to třeba byl jen na jedno mimnko 😝 ...hele, teď jsem koukala na tu Teutonku a kurňa holka vůbec nevypadá špatně!!!! Píšou, že má nafukovací kola a vypadají jako plastový. Má je fakt gumový? Sakra, docela se mi líbí!! http://www.kocarky.cz/kocarek-teutonia-cosmo-te...
@mirka77h ...to je jasný, že se to bude o pár dní lišit, v caru to berou od OPU a běžný gynekolog zase podle MS 😀 ...hlavně, ať jste zdraví 🙂

majka07
30. kvě 2011

@misanda u nás je to asi klasika, já bez železa a holky nadbytek mnoho červených krvinek, to jsou pak takový ty hodně červený děti, u holek to nebylo nijak hodně výrazné, u M. víc, buď v klidu, mi přijde, že tohle jsme snad měli jen my, páč zatím nikoho jiného neznám 😀 Já skončila na aru a pak samo transfúze. Museli jim vyrovnat nějak tu hladinu. Jinak vyšlo všechno krásně, to jak jsem se bála tak jsem byla držák, vůbec jsem se neotvírala, každá kontrola v pohodě. Vůbec neví proč rupla voda

majka07
30. kvě 2011

@aknel1976 jj to máš pravdu, furt lepší udělat ze sebe blbce

misanda
autor
30. kvě 2011

@aknel1976 nafukovací? 😀 Vždyť nemá nafukovací, my jí okoukávali v Malvíku...co vim, tak si stejně plno lidí v okolí na ty nafukovací stěžuje, maj to věčně píchlý 🙂 nebo musí dofukovat...já po nich ani netoužila 🙂. Ale je super, má ruční brzdu, má právě ty vložený tašky, což je se dvouma dětma podle mě veliká výhoda, má super polohování ve sporťáku , jenom zmáčkneš a polohuješ 🙂 a přijde mi, že je krásně prostorná, jak ty děti nejsou jakoby oddělený.

misanda
autor
30. kvě 2011

@majka07 já se taky bojim, že se mi začne zkracovat čípek a bude to v tahu...kéž bych porodila aspoň po tom 30tt...snad to dáme...hele a to železo v krvi ti nějak ohlídali, nebo jak?

mirka77h
30. kvě 2011

@misanda Jj zakázal nebot mi říkal že minerální vody obsahují hodně soli a ta samozřejmě zadržuje vodu v těle tak že říkal at si radši uvařím hrnek černýho čaje a pít jenom vody, džusy to mi teda nevadí tak zatím v poho. 🙂 Nevím koli měřili vaši mimísci v 12 týdnu já byla minulý týden a jeden měl 5,5 a druhý 5,6cm 🙂

misanda
autor
30. kvě 2011

@mirka77h černej čaj!!?? Vždyť ten je právě špatnej 😲 Na to bacha... 🤐

mirka77h
30. kvě 2011

@aknel1976 Jj a taky podle ultrazvuku , no ono už je to celkem jedno hlavně at je vše v pořádku to máš pravdu 🙂

mirka77h
30. kvě 2011

@misanda Jj ale v mém případě mi prý nic jinýho poradit nemůže 🙂