Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
12. čer 2011

@aknel1976 já mám z CA těhu džíny...moc jsem je neunosila, je v nich vedro. pak jsem si koupila v HM takový pláťáky jak mám na všech fotkách a ty se nosí mnohem líp, hlavně maj i lepší ten těhu pas, vyšší 🙂 Já prostě miluju HM 😀

sorini2
12. čer 2011

@misanda tak já je taky nemusím, ale tet jsou akorát, a taky už v ních mám obepnuté bříško... ale naštěstí jsou dlouhé takže je můžu nosit, tak jsem to myslela, že mi z pod trik neleze bříško, to nesnáším...a vůbec se mi nelíbí jak tak některé budoucí maminy chodí... no každý to má jinak...

sorini2
12. čer 2011

@aknel1976 přesně tak na tom se přece vydělává nejvíce, protože si to bohužel koupíš, pokud nemáš po kom zdědit..

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 mě se taky nelíbí, když ten pupík leze ven...mě to přijde jako "soukromá věc" na kterou chci koukat jenom já a můj mužík...a ne celá ulice 😉 taky kupuju dlouhý trička 😉

sorini2
12. čer 2011

@misanda já se taky na ní ptala protože mám na ní nárok a manažerka mi řekla že mi ji prostě proplatí.. ale neví jestli mezi nemocenskou a mateřskou a nebo hned po mateřské než mi začne rodičák

apole
12. čer 2011

@misanda jasná věc, na dovo máš nárok, když jsi na neschopence, jen se i to krátí po myslím 90 dnech marodění co měsíc to nějaká část dovo, třeba den dva. ale...proplatit si to nech až po mateřské, než půjdeš na rodičák páč mateřská se počítá do výkonu práce

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 takže na ní mám taky nárok, i když jsem nasotupila na nemocenskou v lednu, ju? Já si to musím nějak ohlídat, u nás se dělaj šméčka a člověk se musí umět ozvat...

sorini2
12. čer 2011

@misanda přesně tak.... já jsem nervozní jak jdu těch 5kroků k našim a mezitím mi vyleze bříško...

sorini2
12. čer 2011

@misanda jo máš na to nárok, tak já naštěstí šla v prosinci... a z 20dnů tam bude nějakých 15 taky si to musím pohlídat ale mě nedali na vybranou kdy to chci takže vše je v rukou personálních

misanda
autor
12. čer 2011

@apole super, díky moc!!! 🙂 teď na ně můžu machrovat 😀

sorini2
12. čer 2011

jé ani jsem si neuvědomila že už jsme 32tt toto letí 🙂

aknel1976
12. čer 2011

@misanda a mají tam výběr kalhot? Já včera nakonec v CA koupila pláťáky, ale byla to taková nouze 😅 Nějak ne a ne mi nějaký pořádně sednout, jsou dobrý, ale furt to není úplně ono, nějak měli v CA hlavně džíny 😝 A manžel už byl otrávenej, že tam hodinu lítám kvůli jedněm kalhotům, tak už jsem ho nechtěla tahat do HM 😀

sorini2
12. čer 2011

ten náš pes je nějaký divný jak mi nelíže nohy, v noci zadek nevím proč... tak mi olizuje pupek... a nejde ho odehnat...a ono to lechtá.....

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 paráda..já si furt řikám, že vydržet hlavně do 30tt...tak snad!!!!! závidím ti tvoje týdny 😉

sorini2
12. čer 2011

@aknel1976 chlapi, taky to znám.... raději koupím první co vidím a co sedí a mizím...

misanda
autor
12. čer 2011

@aknel1976 jo, výběr tam docela mají, nejlepší je HM na Zličíně nebo na tom Chodově právě 😉 tam budeme řádit 😀

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 fuuuuuj, nemám ráda, když mě zvířata olizujou 😀 a oni jak to asi tuší, tak to dělaj o to víc, tak je vždycky tak nějak zlehka nakopnu 😀 hlavně teda psiska mi to dělaj, naše čiči jsou vychovaný 😀

sorini2
12. čer 2011

@misanda já sobě nééé, 😀 😀 větší tepla a větší bříško.. a víc jsem neohrabaná... 😀 😀 já zase závidím ty tvoje týdny.. ale ty si budeš ještě užívat klidu a my už budeme v jednom kole...

apole
12. čer 2011

já to mám stejně, na neschopence od ledna, po 3 měsících se mi to začne krátit o nějaké dny (ale já pracovala ve spec.školství, takže 40 dnů dovo), pak mateřská je výkon práce- mateřská 70%platu a ne jako neschopenka 60% platu, takže snad logicky lepší průměr na proplacení dovo po mateřské než po nechopence 🙂

sorini2
12. čer 2011

@misanda jo ten náš mi začal lízat bříško a to jsme neveděli že jsme těhu, nikdy předtím to nedělal,a tak nám došlo že asi budeme to .... a by,i jsme to... a jinak pořád mrňousky hlídá a dává jím pusinky...

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 no neboj, brzo tě doženu a budu v jednom kole s tebou.

Tenhle víkend byl sraz dvojčátek...doufám, že se příští rok holky sejdeme 😉

sorini2
12. čer 2011

holky tak si to užijte příští rok i za nás... a budeme se těšit na fotky...

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 no, ty zvížátka to asi tak nějak tuší, že se něco děje...mě se zase furt hlavou o bříško otírá jedna číča, taky to nikdy nedělala...a vždycky dětem přede 🙂

aknel1976
12. čer 2011

@sorini2 manžel je sice v pohodě, jemu nakupování nevadí, říkal ať si v klidu vaberu, že i zajdem jinam,ale už jsem viděla, jak je nervozní 😉 😀
@misanda tak já počkám na Chodov, Zličín je moc daleko a i ten Chodov 😖 ...já mám nejblíž Letňany a tam kolikrát mají prd ☹

sorini2
12. čer 2011

@misanda jojo doženeš, ale to my už snad budeme nějak zaběhnutí 😀 😀 😀 včera jsme měli s manželem debatu o výchově dětí a docela byl boj... já řekla že bude sparťanská výchová od začátku a on že né že je bude rozmazlovat... no mazec... ale já stejně vím že je budu taky rozmazlovat 😀 😀 jak nebude doma, ale k tomu se nemůžu přiznat, přeci...

sorini2
12. čer 2011

@misanda přesně tak, jsem byla v útery na kontrole a sestar říkala že má švagrovou a že taky mají maltezáka a že jak rodila tak pes celý den u ní, no jak to na ní doma přišlo, než věděla že je to ono... 😀 jsou to šikulky

sorini2
12. čer 2011

@aknel1976 u nás je to taky tak, nic nepřizná.. ale člověk to na těch chlapech vidí...

misanda
autor
12. čer 2011

@aknel1976 no na Letňanech je asi nejlepší CA a v Orsay se dá koupit dost věcí ve výprodeji. Jinak na Chodově je třeba i parádní Mothercare 🙂

misanda
autor
12. čer 2011

@sorini2 tsss, ještě abysme je trošku nerozmazlovali, když to jsou vymodlený děti 🙂 ale taky razím normální českou výchovu... 😉

aknel1976
12. čer 2011

@sorini2 právě, sice je to od nich fajn, že mají trpělivost, ale nechci ho tím nudit a tak si v klidu zajdu na nákup tak za měsíc sama 🙂