Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
21. čer 2011

@aknel1976 a tobě nedělali základní odběry před IVF???? Mě to dělali před každým... 😔

misanda
autor
21. čer 2011

jinak tady je taky hnusně a to jdu dneska k tetě na oběd...hm... 😢

gamma
21. čer 2011

Dobré ráno všem, mám dobrou náladu, na kontrole vše v pořádku, čípek beze změny, jsem zavřená na sedum západů 😀 díky @majka07 @aknel1976 @bublina09 @karusta že jste na mě myslely, na výsledku je to znát 😉
@aknel1976 tak to tě dobře vysosali 🙂 neboj, všechno budeš mít v pořádku. Dorazila ti už ta nemocenská? mně furt nic, jdu tam zavolat, už mě pěkně se... 😠

misanda
autor
21. čer 2011

@gamma tak super, gratuluju k super čípku 🙂 jen ať tam ještě vydrží, bubáci 🙂

gamma
21. čer 2011

@misanda dík, teď mám v plánu už jen odpočívat, tak snad mě čípek nezradí 🙂

majka07
21. čer 2011

holky jen odpočívejte 😉
@gamma @aknel1976 hlavně že všechno vpořádku. Ono té krve se bere na začátku fakt hodně. Valím krmit.
Musela jsem udělat obr objednávku na mlíko, máme doma poslední 2 krabice po 600 g beby takže nejvyší čas 😀 😀 😀

aknel1976
21. čer 2011

@misanda před IF mi taky brali krev, na hormonální profil a pohlavní choroby. Ale můj gynekolog to u sebe nemá, tak asi proto jsem šla znovu ☹ Ale krevní skupinu a to co tam ještě bylo zaškrtané, to mi nikdy před IVF nebrali.
@gamma gratuluju k úspěšné kontrole!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂
Nemocenská mi taky stále nedorazila a když jsem tam dnes volala, tvrdili, že SNAD do konce týdne 😠 😠 😠 😠

aknel1976
21. čer 2011

@majka07 naštěstí mi odběr nevadí, paní přede mnou byla vyřízená, že prý omdlívá ☹ Tak mi jí bylo líto. Hlavně, ať nám vše vyjde dobře 🙂

gamma
21. čer 2011

@aknel1976 tak já tam taky volala, taky mi tvrdili, že snad do konce týdne, tak snad..už mě nebaví být bez peněz ☹ a prej je to tím, že v práci ten papír předali až 10.6. 😠

aknel1976
21. čer 2011

@gamma no, tak mně tvrdili úplně to samé!!! Ale jako z čeho máme jíst??? Samozřejmě já to zveličuju, chvíli to vydržím, ale tak teoreticky. Co kdyby jsme to měli i s nemocenskou fakt ťip ťop??? ☹ ☹ ☹ Nikoho to nezajímá a kdyby nám nezbylo na poplatky, tak už vidím, jak je zajímá, že mi nepřišla nemocenská 😠 😠 😠

misanda
autor
21. čer 2011

@aknel1976 😲 ti nebrali krevní skupinu, jo? a přitom zrovna v tomhle může být velký problém...nějak nechápu 🤐

holky, ale ona ta nemocenská prostě chodí do toho 25..já to mám taky tak ☹

misanda
autor
21. čer 2011

i když teda předaj papír v práci dřív, tak stejně to přijde 25 🙂

gamma
21. čer 2011

@misanda mně právě vždycky chodila max. 15., spíš i dřív, třeba v březnu mi přišla už 5. ...tak proto se divim kde to tenhle měsíc vázne @aknel1976 holt si teď musíme zvyknout, že jsme závislé na dávkách..ale je to teda děs 😠

aknel1976
21. čer 2011

@misanda nene, tu mi fakt nebrali ani při jednom IVF 😕
Mně tvrdili na sociálce, že čím dřív dorazí lístek na peníze, tím dřív peníze dostanu...ale je mi divný, že by ho z práce posílali až tak pozdě ☹ Příští čtvrtek vezu lístek na peníze do práce osobně a zeptám se účetní, kdy to posílala a poprosím ji, ať to posílá hned toho 1.
@gamma jojo, hold si musíme zvykat na dávky 😝

aknel1976
21. čer 2011

@misanda nene, tu mi fakt nebrali ani při jednom IVF 😕
Mně tvrdili na sociálce, že čím dřív dorazí lístek na peníze, tím dřív peníze dostanu...ale je mi divný, že by ho z práce posílali až tak pozdě ☹ Příští čtvrtek vezu lístek na peníze do práce osobně a zeptám se účetní, kdy to posílala a poprosím ji, ať to posílá hned toho 1.
@gamma jojo, hold si musíme zvykat na dávky 😝

karusta
21. čer 2011

@aknel1976 jojo, taky mi takhle brali asi pět zkumavek.. je to na krevní skupinu+RH faktor, HIV, Sifl, tuším, že i žloutenka, kompletní krevní obraz-z toho budou ty zkratky (hemoglobin, leukocity...)... to si piš, že všechno bude v pořádku, máš to příkazem 😉
Tady taky sprchlo, teď už neprší, ale je hnusně. Jsem nějaká ospalá, už se těším, až s Terinkou po obídku zalehneme 😀

karusta
21. čer 2011

@gamma gratulace ke kontrole, to je super!! Jé, kéž bychom se také dostali aspoň k tomu 31.tt jako ty 😉

majka07
21. čer 2011

@gamma Marti, manža by měl odeslat dneska balíček, včera mu to nějak nevyšlo a penízky dneska dorazily na účet 😉 Děkuju 😉
@aknel1976 jj, hlavní je, když je vše vpořádku 🙂

sorini2
21. čer 2011

@koubovka1 no co já palačinky s nutelou, hromadou šlehačky a cukrem a ty hranolky... no chutě jsou chutě 😀

sorini2
21. čer 2011

@karusta já měla ještě zbytek melouna 😉

sorini2
21. čer 2011

@bublina09 jo já chytla v egyptě průjem, ale jestli pojedete tak si hned na letiště v lékarně kup jejich tablety na průjem Antinal.. naše nezabírají a preventivně každý den jednu, ale zase na druhou stranu nevím jaký mají vliv na těhotné, takže bych raději egypt oželela...

sorini2
21. čer 2011

@suzamen vítej v klubu my řešili to samé a tak jdeme do kočárku za sebou, máme vybrány ABC... no jo někteří holt neuvažujou hlavou ale tím na čem sedí...

sorini2
21. čer 2011

@koubovka1 počkej ty nevlezeš do výtahu ani s kočárem za sebou? to máte jen krátké výtahy? tak u nás je naštěstí i nákladní výtah...

aknel1976
21. čer 2011

@karusta jojo, to je ono, ta krev :D ....tam nemá co být špatně 😉 🙂 Jdu si 30. prolístek, tak se zkusím zeptat, zda je vše o.k., jestli to už budou vědět.

sorini2
21. čer 2011

@aknel1976
@gamma mě nemocenská dorazila včera...

Jinak všem pěkný den... včera jsem odpadla ani nevím jak ☹ dneska kontrola u dr. ani kilo navíc.. jupíííííí a ozvy super... a další týden repete...
A Egypt je fakt super, až na ten průjem... ale mě ty jejich tablety zabrali a na druhý den jsem o ničem nevěděla..

koubovka1
21. čer 2011

@sorini2 no my máme jen krátké osobní výtahy, žádný nákladák 🙂

koubovka1
21. čer 2011

@sorini2 tak ty kila ti závidím, to me se určite nestane

karusta
21. čer 2011

@sorini2 gratulka ke kontrole, ty kilča, to je super.. a s tím melounem neprovokovat!!! Jsem dnes odpo bez auta, nemám si pro něj jak zajet. Bere si ho manža do práce, grrr

aknel1976
21. čer 2011

@sorini2 to máš nějakou protekci na sociálce,ne??? 😀 😀 😀 Taky jsem včera padla za vlast, byla jsem nějak utahaná 😝 ...gratuluju k úspěšné kontrole!!!
Nás naštěstí ten průjem vůbec nepotkal a to jsme jedli na co jsme přišli 😀 😀
@koubovka1 myslíš, že nějak moc přibíráš? A jak se jinak cítíš, stále zničená?

koubovka1
21. čer 2011

@aknel1976 no minulý týden jsem mela patnáct kilo, ale abych nic nepřibrala z kontroly do kontroly to se mi fakt nestalo, už aby byl konec. No tak dneska jsem vstala před devátou a v půl desátý jsem to šla jeste zalomit a vstávala jsem v půl dvanáctý to je peklo, točí se mi pořád hlava, ale není to každý den, vetsinou ráno a dopoledne je to horší.