Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

sorini2
8. čer 2011

@aknel1976 určitě se na to zeptej, já jdu taky v útery na kontrolu, ale já jezdím ráno... a já bych taky ty peníze za to dala... u prvního těhu jsem na to nešla, vlastně mi o tom nikdo neřekl a dopadlo to jak to dopadlo, prcek byl nemocný a já musela rodit (od pátku do neděle 😢 )... a tak kdybych na to šla tak se na to příjde a nemusela bych se tak trápit..a tet jsme s manželem ani na minutku neuvažovali jestli ty peníze dáme, to se ještě nevědělo zda se to pak dá proplatit..

sorini2
8. čer 2011

@misanda a co jsi nakoupila v tescu, vůbec... honem fotečky....

misanda
autor
8. čer 2011

@sorini2 to je hrozný...já zrovna dneska řikala mužovi, že si nedovedu představit, že by byly srdíčka špatný a já musela jít miminka odrodit a nechat je ☹

misanda
autor
8. čer 2011

@sorini2 fotky nemám, ale včera jsem koupila na mmb super soupravičky...jenom za stovku 😀 jsem měla štěstí, no 😀

sorini2
8. čer 2011

@misanda není to příjemný pocit, ještě se máš rozhodnout zda ukončit a nebo donosit a nechat hned operovat... no mazec...ale můžu říct, tehdy jsem měla šíleného brouka v hlavě a hlavně jak do mě pořád cpali něco na vyvolání a on nechtěl ven, to se ti pak hlavou honí samé myšlenky že chtěl bojovat, že by to po těch operacích zvládl.... atd... já už jsem se tam pak složila dr. a brečela ten mě tam uklidňoval, manžel taky na prášky.. ale tet toho nelituji, představa že by to nezvládl a nebo že by chudák nemohl žít jak by chtěl... né myslím že jsme se rozhodli dobře i když to hodně bolelo..

sorini2
8. čer 2011

@aknel1976 já tu cystu měla u každého těhu. dr. říkal že to způsobují tablety na podporu ovulace a ty já brala pokaždé, ale naštěstí se hned do dvou týdnu vytratila..

aknel1976
8. čer 2011

@misanda jasně, určitě se zeptej, to bude nádhera ten 4D 😵 😵 😵 Tak ty věcičky za 100, ty jsou úúúžasný!!!!
@sorini2 asi tak, v tomhle směru peníze neřeším, na tohle jsou důležité!! Mrzí mě, co jsi si před tím zažila ☹ Já bych se rozhodla stejně, určitě jsi udělala dobře ☹ Ale hlavně, že teď je vše vpořádku a budete mít dvě prdelky najednou 😀 😀

nejhorší je, že člověk má radost z každé úspěšné kontroly a přitom se zase bojí té další, protože se furt může něco stát...ale prostě asi jen musíme věřit, že jsou to bojovníci a budou vpořádku, však to znáte 😉

alex_dimitropol
8. čer 2011

@sarik1 fúha .. no hlavně že jsou dětičky v pořádku 🙂
@karusta jo jo odpočívám 🙂 už se snažím víc 🙂

aknel1976
8. čer 2011

@sorini2 když mi poprvé hlásil Dr., že mám cystu (přitom to byl druhej prcek 😀 ), tak hned říkal, že to je po stimulaci běžné....a když se to ohlídá, nic to není, ale je jasný, že je to nepříjemný, že se člověk bojí... ale co, já mám radost, že tam u mě už nic není a je klid 🙂 🙂

alex_dimitropol
8. čer 2011

jinak dnes se narodil mé švagrové chlapeček Andres tak se těším spolu s ní 🙂 měla to dost těžké protože její manžel zemřel při těžké autonehodě kdy byla v 11tt bylo to hrozné pro ni i pro nás protože to byl bratr mého manžela ☹ tak jsem jí nabídla, že může bydlet u nás aby nebyla doma sama s malým miminkem 🙂 takže od pondělí budeme mít doma další miminko 🙂

aknel1976
8. čer 2011

@alex_dimitropol to mě mrzí s tou švagovou ☹ ...život je někdy pes.... Ale je skvělé, že ji vezmete k sobě, určitě jí to moc pomůže a budete mít veselo a bude určitě ráda, že jí i v začátku se vším poradíš 😉

alex_dimitropol
8. čer 2011

@aknel1976 jo jo je to strašné ☹ škoda že se nedožil svého syna byl by jistě velmi šťastný ale jak říkáš život je někdy pes ☹ jo i já si myslím že jí to pomůže alespoň se bude mít s kým popovídat 🙂 jinak gratuluji ke kontrole že všechno dopadlo dobře 🙂

sarik1
8. čer 2011

Aknel: Mám z Vás obrovskou radost.....!!!! Ještě páreček a je to ideál... Dneska doktoři dokáží divy, mě Adam v 8 měsících korigovaně 6 měsíců začíná lézt 🙂 ani není znát že byli tak brzy

Takže holky, všechny ještě mimča dopíkejte, jak říkám mají tam all inclusive.... bazen, teplo, jídlo, pití.. 😀

gamma
8. čer 2011

@alex_dimitropol to jste moc hodní, že jste vzali švagrovou k sobě, to co se jí stalo je strašný..neumim si představit, že by se něco takovýho stalo mně nebo někomu koho znám.. ☹ radši nemyslet ☹ tak ať se malému dobře daří a dělá mamince jen samou radost 😉

gamma
8. čer 2011

@sarik1 jéžiš, ty tvoje dětičky jsou krásný! jsou šikovný, že to tak pěkně zvládli, i když se narodili dřív

alex_dimitropol
8. čer 2011

@gamma jo je to strašné ☹

alex_dimitropol
8. čer 2011

tak toto je můj malý synovček 🙂

gamma
8. čer 2011

@aknel1976 kam půjdeš na NT screening si můžeš vybrat, protože to ještě neni povinný vyšetření, tak by ti tvůj doktor neměl nikoho nutit..aspoň já to tak měla. A už víš kde chceš rodit? Já jsem registrovaná v Podolí, ale na ultrazvuky zatim chodim k Apolináři do fetálního centra a jsou tam moc milý a pečlivý

aknel1976
8. čer 2011

@sarik1 Díky 🙂 Bylo by to nádherný, ale hlavně ať jsou obě mimnka zdravá!!!! Jeee, ti jsou nádherní 😵 😵

gamma
8. čer 2011

@alex_dimitropol to je fešák! a těch vlásků co má

gamma
8. čer 2011

@sorini2 @koubovka1 @misanda já zatim přibrala 13 kg a na těch 20 se myslim taky dostanu..začla jsem nabírat až od 14 tt a šlo to co tejden to kilo, jsem z toho byla hotová, že budu jak slon, až teď za poslední měsíc se to trochu zpomalilo, asi kvůli tý cukrovce, protože vůbec nejim ani nepiju sladký, a zrovna dort nebo zmrzku bych si tak dala ☹

aknel1976
8. čer 2011

@alex_dimitropol jeeeee, to je prdelka 😵 😵 😵 Tak mu přejeme hodně štěstí a zdravíčka 😉
@gamma taky si říkám, že když to není povinné, že si podle mě vybrat můžu.... Nad porodnicí jsem zatím moc nepřemýšlela...vím, že to nebude Motol ani Podolí, je to jen můj blok, že tam několik kamarádek má šatné zkušenosti, ale ty můžou být bohužel kdekoliv...mám kousek od baráku Bulovku, kterou nedávno zrekonstruovali a 2x jsem tam ležela a byli tam v porodnici strašně příjemný, takže asi první verze, nebo Apolinář a pokud by jsme se odsunuli k manželovo rodičům, tak přemýšlím o Hořovické porodnici, též jsem tam ležela a skvělý přístup i personál, jenže nejsou vybavení na nedonošeňátka, takže to spíš bude Bulovka nebo Apolinář...uvidíme 🙂

gamma
8. čer 2011

@misanda ty soupravičky z mmb jsou boží 🙂 jo a dík za tip na ten Lidl, taky tam vyrazim, doufám, že na mě něco zbyde 😀 a chci se zeptat, kolik věcí koupíš ve velikosti 50 a 56? já mám zatím jen pro každýho asi 3 bodýčka, dva overálky a jedny dupačky a vůbec netušim co dál..

gamma
8. čer 2011

@aknel1976 no já bych se dneska asi taky rozhodla jinak a šla k Apolináři místo do Podolí..tchýně mi poradila to Podolí s tím, že tam mají jednu z nejlepších neonatologiíí a péče o nedonošeňátka je tam prý skvělá..tak doufám, že tuhle skvělou péči nebudem muset zkoušet a dostanu se s prckama rovnou na normální oddělení 😉 a pak rychle domu, protože nemocnice nesnášim, je to tam strašně depresivní..v 7 tt jsem týden ležela ve Vinohradský z hematomem a celý to tam probrečela..

aknel1976
8. čer 2011

@gamma to je fakt, že tím je Podolí známé a ta péče o tyhle nedonošeňátka tam určitě bude fajn, jsou to jen zkušenosti druhých a hlavně stejně záleží na jaký personál zrovna narazíš 🙂 ...jen mě prostě odradily zkušenosti druhých 😝 ...a jak říkáš, musíš prcky hýčkat a půjdete rovnou na normální oddělení 😉 ...o nemocnicích mi nemluv...mám na ně alergii, s oběma mimoděložníma těhu jsem tam byla cca 3-4 týdny a to bylo na mrtvici!!! Ale s miminkama nám tam bude líp 🙂

gamma
8. čer 2011

@aknel1976 jojo, s miminkama to tam vydržíme 😉 dneska jsme byli na tý matrice, kde se přítel přiznal k otcovstí, trvalo to celý asi 5 minut, tak jsem ráda, že už to máme vyřízený

aknel1976
8. čer 2011

@gamma to zní hezky, přiznal se k otcovství 😉 😀 😀 😀 ...hlavně, že je to za vámi, gratuluju 🙂

koubovka1
8. čer 2011

@sorini2 tak to máme stejnou zkušenost, já sice rodila ve 20tt a velikostne byl tak na 16tt, ale bylo to hrozný, nikomu to nepřeju.

koubovka1
8. čer 2011

@alex_dimitropol malinkej je krásnej, je videt, že je to jižan, takovej krásně snedoučkej. Zivot ale neni pes, život je kurva. Dokazu si to predstavit, moji sestre zemrel manzel pred tremi roky v 36 letech, bylo to taky hrozný a malej byl v tom nejhorším veku 14 let.

koubovka1
8. čer 2011

@gamma to jsme na tom s tima kilama podobne, ale já na začátku jeste asi 5kg spadla, jak jsem zvracela, kolik bych mela, kdyby ty kila neubyly 🙂