Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
16. čer 2011

@aknel1976 ne, to určitě ne...česnek je zdravej...mě jenom po něm bolí žaludek, víš...dělá se mi blbě 🙂, tak doufám, že když je jakoby převařenej, že to bude ok. Já miluju jednohubky s česnekovou pomazánkou, ale po tom je mi blbě 🤐 ale stejně se vždycky přežeru 😀 a jinak teda mozarella, na tý hodně teď ujíždim...rozbalim pytlí, vyleju nálev, a beru do ruky a jim to jak chleba 😀

misanda
autor
16. čer 2011

@aknel1976 nemají? Musíš hodně šmejdit, já tam kupuju i ty s Mickeym, Tygříkem a tak 😀 a ono to vypadá fakt pěkně na tom bříšku 🙂 a máte větší CA????

aknel1976
16. čer 2011

@sorini2 jo taaaak, těm kilům nahoře 😀 😀 😀 no po takové krásné véče 😉 Dneska taky nebude asi o moc dietnější,co? 😉 😀 ....já budu mít k večeri asi zbytek melouna 🙂 ....a těším se na víkend!!!! Zítra jedeme k tchýni a v sobotu bude k obědu bramborovej salát a řízek a večer opékané buřtíky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Budu mít týden co trávit 😀 😀 😀

aknel1976
16. čer 2011

@misanda já mozzarelu miluju, kor s těma mýma oblíbenýma rajčatama, ale i samotnou 😀 😀 Manžel říká, že to je bílej hnus bez chuti 😀 😀 😀 😀 😀 a česnek mi teda vůbec nevadí, ten můžu furt, my ho teda jime oba, tak aspoň nemám výčitky, že pak smrdím česnekem 😀 😀
Jojo, přesně takový trička bych brala, u nás je CA Letňany, malé to není, ale někdy tam prostě není vůbec nic a když mám jednou za čas štěstí, tak koupím víc pěkných věcí, ale už se mi to dlouho nestalo...ještě jsem koukala na trička s obrázkama v New Yorkru, ale stojí 300 a mně to přijde za obyč bavlněný tričko nic moc kvalita docela dost ☹

misanda
autor
16. čer 2011

@aknel1976 no, to snad říkaj všichni, že je to bez chuti, ale já tam tu mléčnou chuť prostě cejtim!!! 🙂 Hele, ale na Letňanech je veliký CA, tam to musej mít!!!! 🙂 Se zeptej nějaký pani, kde maj Disney trička 🙂

sorini2
16. čer 2011

@aknel1976 hele s tím melounem neprovokuj... já snědla jen ten vrch a zbytek letěl do koše...fůůůj... raději si počkám.. a přitom byl červený... a my máme v sobotu striky a tak si dám hodně česneku, ten já můžu 🙂 a mrňousci si už zvykli.... už se těším.. k tomu mléko.... už aby to bylo... ještě přežít ten zítřek, to zase bude jak mě se nechce, budeme konečně dělat ten pokojíček a dneska bych už pomalu měla vyklízet, co unesu... a jinak mě ze začátku chodila nemocenská kolem 16 a je fakt že poslední dobou taky chodí pozdě a to vím že přesně 1 mi jde lístek na peníze na učtárnu, chodím si ho posílat sama...máme divnou účetní a občas zapomene... 😠 😠 😠

aknel1976
16. čer 2011

@misanda já to taky cítím!!! 🙂 🙂 ...já se tam zítra zeptám 🙂 Sice jsem tam chtěla jet už dnes, ale na 16:00 jdu ke kadernici, tak se mi nechce tolik cestovat, hlavně bych dneska musela tam i zpět pěšky kvůli tý stávce😝 😀. Mně to normálně nevadí, ale teď se mi zatím nechce cca 7km s miminkama ☹

aknel1976
16. čer 2011

@sorini2 to je pech teda a tím melounem...to je těžký to poznat ☹ ...co jsou to striky?? 😀 Musíš pak pokojíček nafotit 😉 A neboj, to zvládnete! ...já ho právě taky posílám hned 1.a doporučeně, takže druhý den to v práci mají 100%!!!! A to jsem v účtárně dělala a vím, že je kolegyně spolehlivá, tak jestli to není jen jejich výmluva ☹ ☹

misanda
autor
16. čer 2011

@aknel1976 jen pokud můžeš, tak fakt moc necestuj...já si taky radši došlápnu všude pěšky, pokud to jde 😉 a ten klídek doma je v pohodě... 🙂

sorini2
16. čer 2011

@aknel1976 striky.... tak takhle na moravě říkáme bramborovým plackám.... teda tady u nás nahoře u polským hranic...

sorini2
16. čer 2011

no nic jdu pro bedny od banánu a hurá do vyklízení... ale že by se mi chtělo, nééééééééééééé 😖 😖 😖

aknel1976
16. čer 2011

@misanda já zatím teď v tom prvním trimestru nechci moc chodit pěšky, abych něco nepo... ☹
@sorini2 juuu, tak to bych si dala!!!! 😵 😵 😵 Tak opatrně s vyklízením, žádný hlouposti 😉

majka07
16. čer 2011

teda vy jedete 😀

gamma
16. čer 2011

@sarik1 já nad těma monitorama pořád přemejšlim, bojim se, že mě to bude jěště víc stresovat..a navíc jsme chtěli dát prcky do jedný postýlky, aby byli spolu stejně jako předtím v bříšku..a to prej nejde dát dva monitory do jedný postýlky ☹ tak je asi koupíme jen kdyby se narodili dřív..pokud se naroděj až v tom 38tt (v což pevně věřim) a nebudou mít v porodce problémy s dechem, asi to risknem bez monitorů..ale uvidíme až se naroděj, možná se budu o ně tak bát, že pro monitory hned přítele vyšlu 🙂

gamma
16. čer 2011

@aknel1976 já mám taky trička z C&A nebo spíš z toho oddělení clockhouse (nebo jak se to sakra píše 😀 ), maj tam dlouhý trika pod zadek, co nosej mladý holky k legínám a já je mám kezky pod pupek 🙂 taky jsem je nakoupila od ccc 125 do 250 Kč

sorini2
16. čer 2011

@aknel1976 neboj já se do toho ani moc nehrnu,, mě se nechce.... ale musím se dokopat, jsem manželovi slíbila že to co zvládnu udělám... a s tím pokojíčkem to nebude jak u jiných holek, dvě skříně dvě komody a dvě postýlky... každá jiná 😢 jedna rok stará a jedna 30let,

sorini2
16. čer 2011

holky nechcete psát pomalu, já nestihám dočítat 😀 😀 😀 a jak jinak Praha jak to tam vypadá jsem nestihla zprávy...

jéé musím se pochlubit včera jsem si udělala radost 7páru náušnic za 110kč, super néé

aknel1976
16. čer 2011

@gamma díky za tip 😉 🙂 Zítra tam juknu 🙂
@sorini2 na tom přeci nezáleží, jaké budou skřínky, hlavně, že budou v teplíčku a u vás doma 😉 🙂 Taky nebudem mít to co ostatní 😉 😉 Ty budeš teda kočka, takhle střídat náušnice 😉 Já snesu jen stříbro, takže si tak vybírat v bižu nemůžu a přitom jsou někdy krásnější než ze stříbra 🙂

Co se týče v provozu v Praze, tak já z domova poznám prd, ale v TV ukazují, že snad nejedou vlaky a metro, spousta MHD je omezeno, ale manžel se dostal do práce bez problémů 🙂 Jinak tady teď svítí sluníčko a přitom děsně leje 😀 😀

sorini2
16. čer 2011

@aknel1976 jo já si je dělám sama, ty naušnice....

aknel1976
16. čer 2011

@sorini2 to jsi šikula 🙂

majka07
16. čer 2011

@gamma taky jsme měly holky v jedné postýlce až teď 13.6. šla každá do své, zvládli jsme to bez monitorů, ty do jedné postýlky opravdu nejdou, jedině mít monitor na tu plínku 😉 Holky problém s dýcháním neměly a tak nakonec jsme je nevyužili.
@sorini2 šikulka 😉

sarik1
16. čer 2011

To je dobře, že jste byli bez problému, Adélka měla zástavu srdíčka a doktor ji musel oživovat, já na monitor nedám dopustit , my dávali od narození každého do své postýlky

koubovka1
16. čer 2011

caues holky, vás je teda nadlidský výkon dočíst, mám v tom peknej maglajs, kdo, co a jak? 🙂
@alex_dimitropol je mi líto, co je s tím čípkem, proste ted jen verit doktorům a bude to urcite v poradku, chvilku si polezis, zdlábnes nejaký prášky a možná pujdes domů driv nez myslíš . Držím palce mooooooc

Jak jste resili ty polstáre, tak já mám ten klasicky U ale velky a taky kulickový, je fakt, že trohu sustí, ale uvidíme jak to bude fungovat. Koupila jsem ho na MMB za pár kacek a je temer jako novy i nahradni kulicky jsem k nemu dostala. Kupovat predem nejaky drahy, jak jste psaly je zbytecky, az se rozkojis a budes vedet, jestli ho vyuzijes pak bych ho objednala, jak uz nekdo rikal, je tohned.

Další vec, ta nemocenská, je to peklo, já to delam ted tak, ze si odnesu do prace listek okopiruju ho pro úcetni a na socilálku si ho odnesu sama a vyplatilo se mi to penize jsem mela na úcte do tydne. Ze zacatku jsem taky cekala i dva mesice, treba ten listek i ztratili 🙂

koubovka1
16. čer 2011

@sorini2 pomalu s tím vyklízením, ikdyz te moc chápu, mi kdyz ted malovali, tak mi to taky nedalo, proste a jednoduse zenska musi zvladnout skoro vse.

JInak ten prací a zehlící maraton me uz pekne stve, dneska jsem ráno povásela a jak jsem mela obe rue nahore, tak se mi zase tak zamotala makovice, musela jsem si kleknout a rozdejchat to, pak jsem byla jak opařená a pul hodinu jsem musela lezet. Chjoooo ☹ ☹ ☹ ☹

aknel1976
16. čer 2011

@koubovka1 s tou nemocenskou bych to tak nejradsi delala taky, ale pro me je jak prace, tak socialka dost z ruky ☹ Takže ho teď dovezu do práce, aspoň se uvidím s holkama a poprosím účetn, ať mi ho tam vždycky hned toho 1.pošle, že jsme dost na štíru, když pak 15.peníze nedorazí...

koubovka1
16. čer 2011

@sorini2 jo a posli potom fotecky pokojícku, je super, ze budete mit zvlastní pokojícek, to mi jen tu loznici...no nic, chtelo by to jeden pokoj navic

koubovka1
16. čer 2011

@aknel1976 je mi jasný, ze to tak vzdycky nejde, ja mam stesti, ze to tak u nas jde, jinak je to peklo, jim je jedno, ze clovek jiny penize nema 😠

aknel1976
16. čer 2011

@koubovka1 zlato, ty se jednou zničíš ☹ 😉 ...ono to ale jinak nejde, kdopak by to za tebe udělal,co? Tak hlavně opatrně, hold denně po malých částech, ale v klidu. Aby jsi pak sebou ještě nesekla a nebyla sama doma ☹

koubovka1
16. čer 2011

Tím melounem jste me teda vsechny nakazili, ze ho zitra az pojedem nakoupt koupim taky a basta 🙂 🙂

aknel1976
16. čer 2011

@koubovka1 asi tak, je to nezajima...ja si pamatuju jak v jeden cas meli skoro vsechny kamaradky problem v Praze s materskou, ze ji nedostavali treba 2-3 mesice a jen se vymlouvali, ze diky novemu systemu to nestihaji, ale ze detem nemaji co dat jist a do ceho je prebalit, to nikoho nezajimalo 😠 😠 😠 ...skoda slov...