Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

aknel1976
5. čer 2011

@sorini2 takže déšť k prdu ☹ 😀

majka07
5. čer 2011

@aknel1976 😀 😀 😀 si pamatuju jak to začalo, všichni pak háčkovali, já se přihlásím na kloboučky příští rok 😀 😀 😀
@karusta přesně 😉

karusta
5. čer 2011

@aknel1976 Jo, je to prima, právě jsem se u ní stavovala, když jsem jela z poslední kontroly. A i kdyby ne, tak Praha není zas tak daleko a i tak jsme tam docela často.. No a ta flétna, já strávila v "Lidušce" celé dětství a pak jsem dělala "peďák", takže je to hodně blízko mému povolání 😉
@lita díky za pochvalu, veselo bude určitě, jsem zvědavá, jak to bude Teri snášet. S tím mlíkem máš pravdu, tak jsem odstříkávala a dávala do mrazákku. Když jsem třeba jela učit a nestihla se vrátit, tak dal manžílek z mrazáku a bylo. Dobrý bylo, že Teri pila z obojího a z té flašky nezlenivěla a prso neodmítala. Jen z toho levého jí nechutnalo..

sorini2
5. čer 2011

@aknel1976 jojo na houby...

koubovka1
5. čer 2011

@sorini2 no to se teda máš, už to chci mít taky za sebou, hlavne na to žehlení se netesím ☹ ☹

sorini2
5. čer 2011

@koubovka1 já se taky netěšila, je to sice malé,ale o to se mě to žehlilo hůře...

aknel1976
5. čer 2011

@karusta tak to jsi šikula s tou flétnou 🙂
@sorini2 já mám pocit, že dneska umřu na vedro!!!! 😝 😝 😝 Chtěli jsmevytáhnout větrák, ale zatím na to prdíme, počkáme, až budou fakt větší vedra...

mám dost, jdu se natáhnout a snad něco bude v TV 🙂

majka07
5. čer 2011

mě by zajímalo, jestli se na to žehlení fakt někdo těší 😀 Já žehlení nesnáším....na plíny a pár věcí mi dorazila kamarádka což jsem byla vděčná, no a abych řekla pravdu, teď už vůbec nežehlím 😅

koubovka1
5. čer 2011

Holky, tak já se taky loučím, jdu se natáhnout a koukat na superstar, jsem na ne zvedavá na ty dva zpeváčky. Ale jeste, že to už končí. 🙂 papa zítra

sorini2
5. čer 2011

@aknel1976 v telce je prd jako vždy... taky nevím na co koukat... a já pořád říkám že ho ukradu našim ale ještě jsem to neudělala.. ale budu muset..

sorini2
5. čer 2011

Všem přeji pěkný ničím nerušený večer 😀

karusta
5. čer 2011

Taky přeji všem hezký večer. Tatínek začal montovat postýlky pro kluky, já jdu vykoupat dítě a dát ho do hajan. Pak budu asi koukat na tu superstar.

lita
5. čer 2011

@majka07 - ja take nezehlim, loupnu to do susicky a kdyz se to vynda jeste za tepla, tak je to skoro jak vyzehlene. Manzel nastesti nosi kosile minimalne, takze jsem zehlicku dlouho nemela v ruce 🙂

@aknel1976 - na kojeni si udelas svuj vlastni styl, ktery vam vsem bude vyhovovat, mozna ho budes chvili bolestne hledat, ale najdes a bude to zase jednodussi 😉 Ja si treba poridila krasny mekkounky kojici polstar a pak jsem ho skoro nepouzila. Teda pouzila, ale jako podperu zad a jak se osvedcil 😀 A kluky jsem davala na normalni postar z nadychaneho husiho peri, ktery se pod nimi hezky vytvaroval.

@sorini2 - v mrazaku muzes odstrikane mleko nechat 3 mesice (nekdo rika i 6 mesicu). Ty 3 mesice by tak odpovidaly, protoze slozeni mleka se ti meni s vekem deti, aby se pokryly jejich potreby, proto treba je nejlepsi lek pro nedonosenatka materske mlicko, protoze je slozeni namichane od prirody presne pro ne. Ja mela kelimky Via od Aventu, jsou to ty poharky a ne ty drahe zasobniky, poslouzi stejne a ted je pouzivam na zamrazovani jidla pro mrnouse 🙂 Na kelimek jsem si nalepila stitek s datem odstrikani, abych to pak rozeznala. Pozor, prodavaji se nepochopitelne bez vicek, ta je potreba dokoupit separatne http://www.aventbaby.cz/sortiment
Cerstve odstrikane mleko muzes nechat v lednici 24 hod. Jen se nelekej vzhledu, ten tuk jakoby se vysrazi na povrch a mlicko zpruhledni, staci tim pak jen zatrast a je to 🙂 Mliko se nesmi ohrivat v mikrovlnce, ani UM. Pry se v nem uvolnuji nejake nebezpecne latky. Pouzivala jsem ohrivacku, muzes klidne pouzit hrnec s horkou vodou, ale ohrivacka je rychlejsi. Mela jsem tuto a byla moc fajn http://babygoods.cz/produkty/krmeni/ohrivacky-k...
O odsavacce uz jsem psala, pri dvojcatkach zapomen na pakovou, ten kdo ji mel, se ji rychle zbavoval a stejne poridil elektrickou. Na doma je fakt asi bezkonkurencne nejlepsi Medela Swing, na tom se nas shodla vetsina na nasi diskuzi. V porodce si pujc jejich elektrickou nemocnicni, ma vetsi vykon a pomuze ti se rozkojit, tedy pokud maji a pujcuji. Na doma je lepsi koupit, az kdyz je jasne, ze kojit budes. Muzes ji casto sehnat pouzitou na MMB nebo ti ji objednaji do druheho dne v lekarne, ale je to palka. Na netu ji muzes sehnat levneji a take ji maji casto s rychlym dodanim. Viz detaily http://www.medela.cz/produkty/swing.php Tady ji maji novou za lepsi cenu http://www.1dvorska-lekarna.cz/index.php?detail...

aknel1976
5. čer 2011

@sorini2 větrák je prima 🙂 ...my koukali na Donutila, nic tam nedávaji ☹
@karusta to je tatínek šikula 🙂
všem dobrou 🙂

lennik
5. čer 2011

ahoj holky, moc vás zdravím!! s tima tripple testama to fakt nechápu, že se ještě u dvojčátek dělají, mě dr rovnou řekla, že mi je dělat nebude, že vycházejí u dvojčat špatně a zbytečně se pak ty maminky stresují.
@karusta moc krásné fotky ze 4D!! taky se chystám a jsem moc zvědavá, jak budou holky vypadat 😉
s oblečkama to mám taky zajímavé, mám doma kluka a čekám holky 😀 takže ted řeším, jestli to všechno po Honzíkovi prodat, měl fakt krásné oblečení, Next, Zara, HM a tak nebo to nechat a průběžně "zjištovat" jestli holky něco z toho unosí nebo ne. Já zas hodně brouzdám na eBay 😉
Kojení obou dětí najednou si taky zatím nedokážu ani představit!!!

karusta
5. čer 2011

@aknel1976 na postýlkách neshledávám nic složitého, taťka postavil sám nový dům, díky tomu pochvalu zaslouží, ale postýlky bych smontovala i já 😀 😀 😀
@lennik na 4Dse těš, je to prima, když vidíš, jak ti drobečkové vypadají
S oblečkama to máš přesně naopak jak já, ale pro holky spíš využiješ i modré, když to nakombinuješ, ale já klukům tu růžovou fakt nenarvu 😀

apole
6. čer 2011

dobré ráno, na víkend jsme byli pryč, paráda
@misanda držím palce na UTZ ať je vše ok
@karusta fotky ze 4D nádhera, myslíš si,že ten 25 týden jak jste byli vy je optimální, nebo by jsi doporučovala jinší termín?

karusta
6. čer 2011

@apole bylo to super. Když jsem tam volala na objednání, tak mi sestřička řekla, že je to nejlepší v rozmezí 24. a 26.tt 😉

aknel1976
6. čer 2011

Dobré ráno všem 🙂
@karusta ooo, tak to bych tatínkovi křivdila 😅 Ty se máš, že máš takového šikulu, taky bych potřebovala, aby nám někdo postavil barák 😀 😀 😀 😀
@lennik to je zajímavé slyšet takovéhle názory ohledně tripple testů...tak by nám je u dvojčátek asi fakt neměli raději dělat 😉

karusta
6. čer 2011

@aknel1976 jojo, to on šikovný je, kudy chodím, tudy chválím 😀 😀 😀

sorini2
6. čer 2011

Dobré ránko, včera slejvák, dusno zůstalo a dneska zase vedro... ach jo... 😀

aknel1976
6. čer 2011

@sorini2 ahoj 🙂 Hnuuuus 😝 😝 😝 😝 jsem upocená od rána ☹ ....ještě jsem jak na schvál měla nějaké objednávky na klubíčka, co prodávám a tak jsem dělala balíčky, abych to hodila odpoledne na poštu a mám dost 😝

karusta
6. čer 2011

Já dneska ještě nestihla vylézt ven. Dávala jsem do vaku pytlů nějaké věci po Teri a odstrojila jsem jí komplet postýlku a odtáhla do chodby. Tato byla půjčená a musím jí vrátit. Tak dneska manža dá do kupy tu novou a já jí to hnedle povlíknu. Pro kluky už jsou ze včera skoro hotový, ale něco tam musel lepit, tak to dodělá až dnes. Terka už je po obědě, měla dnes hlad nějak brzy. Já si dám opět k obědu melouna, nemám na nic chuť.

aknel1976
6. čer 2011

@karusta koukám, že jsi taky pracovala 🙂 A to máš takové ty osávací pytle?? Jsou dobrý?? Já dnes balila ty balíčky na objednávky a honem honem dodělávala ještě nějaký klobouček, ten mi dal! Ale moc se povedl, se musím pochlubit 😀 Takže se pak odpoledne potáhnu na poštu, se mi v tom vedru chce 😝

gamma
6. čer 2011

Ahoj všechny!
Ráda se k vám přidám, taky čekám dvojčátka, holčičku a chlapečka. Tyhle stránky jsem objevila náhodou, když jsem sháněla korbičky 🙂 Tak mi to nedalo a celýho Koníka jsem prošmejdila 🙂 Je super, že si člověk může popovídat s lidma ve stejný situaci aspoň takhle, když osobně žádnou dvojčecí maminku neznám.

misanda
autor
6. čer 2011

Ahoj holky, tak kontrola za náma, všechno prý vypadá super...mudra říkala, že si myslí, že vydržíme dlouho 3v1, hrdlo je stále pevně uzavřený, čípek ok...holčičku už máme hlavičkou dolů, chlapeček si hoví napříč. jinak máme macíčky...holčička 500g a chlapeček 530g, takže jsou "lehce" větší 😀 a to jsem se bála, jak budou malý 😀

misanda
autor
6. čer 2011

a ve středu jdeme na srdíčka a v pátek ráno na 4D, tak se hrozně těšíme 😵 😵 😵

eshta
6. čer 2011

@lennik jen tak nakukuju a vidím tuhle krásnou zprávičku 😵 takže to budou holčičky? to je krásný 😵

gamma
6. čer 2011

@misanda To je super, že ti kontrola dopadla dobře, máš teda pěkný macíčky 😉 Závidim ti, že jdete na 4D, mně to všichni rozmlouvali, že když čekám dvojčata nebude nic vidět, tak jsme nakonec nešli ☹ A teď koukám, že i s dvojčatama se na 4D chodí, ach jo. Tak třeba příště 😀

aknel1976
6. čer 2011

@gamma ahoj, tě tu vítám 🙂 Ale jste tu nějak všechny skoro před porodem 😀 😀 Aspoň od vás něco pochytím 🙂
@misanda supeeeer!!! Moc gratuluju k úspěšné kontrole 😉 To je super, že nikam nespěchají a už jsou to pořádní cvalíci, to je paráda 😉 😀 To ti tenhle týden uteče, když tě čekají ještě takové dvě krásné vyšetření a 4D ti tak mooooc závidím, já to mám faaaakt daleko 😀 😀