Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

sorini2
7. čer 2011

@misanda tak i ty podprdy jsou za doboru cenu a i ty štramlíky a i ta jídelní židlička ale to je ještě brzo... 😀 😀

sorini2
7. čer 2011

@misanda uvidíme jestli vstaneme...🙂))

misanda
autor
7. čer 2011

@aknel1976 tak i těch 1700 je pěkná cena 😉. jo, tak povlečení máme pěkný, postýlky klasika obyč, proto jsem chtěla pořádnou sadu povlečení. máme tam i kapsář, tak aspoň schováme ten předek postýlky 🙂

misanda
autor
7. čer 2011

@sorini2 jo, v lidlu když chytíš dobrou akci, tak je z čeho vybírat...ale člověk tam musí fakt hned ráno, no...

sorini2
7. čer 2011

holky mám hlad asi půjdu papat🙂) tak papa a manžel je ve fitku a jak dojde tak si zajdem na jedno... už tet mám sliny na krajíčku... 😀

sarik1
7. čer 2011

Já mam strašně lehký kočárek je to paráda... ale děti už v něm moc nechtějí být, takže na zahrádce rozkládám cestovní postýlku a paráda..... 15kg - 20 kg je super s dvojčátkama, já ted začínám pěkně kynout víc než v těhu.. jak tak často nekočárkuju, ale jinak bych měla domácnost dost zanedbanou...... já byla 3 týdny po porodu na své váze, ted už sem navrh.. ach jo... :( Je super, že Vám kontroly holky dopadli dobře, já rodila ve 30 + 0 a vše dopadlo díkybohu OK 🙂

Leni, ty máš zítra kontrolu co? Tak držím palce....

sorini2
7. čer 2011

@misanda jo já vím, ještě jak žila babička moje milá(umřela mi teť v únoru ani těch bobíšku se nedočkala a na 100% zavinili lékaři v té naši bohumínské nemocnici, tady se tomu říká pitevna, ale co naděláme, pravdu se nikdy nedovíme, ale je to divné dr. na rychlo nařídí pitvu a na noc aby náhodou..staršně mi chybí, jsem se těšila že v létě budeme u ní na zahrádce na baráku a prd.. bydlela u syna.. sice ten mi řekl kdykoli můžeš přijít ty to víš ale nějak mě to tam už netáhne a to mě má rád víc než svého prvního syna) tak ona bydlela hned u lidlu tak chodila nakupovat...jak správný důchodce... 😀

sorini2
7. čer 2011

@sarik1 božinku sladké a opožděné gratuluji...

aknel1976
7. čer 2011

@sorini2 dobrou chuť, papa 🙂
@misanda jojo, dobrá cena to je i jen za postýlku, uvidíme co zvolíme za povlečení a možná, pokud bude tento set stále v nabídce za pár měsíců, tak půjdeme do něj 🙂

Já si jdu zas dát svá oblíbená rajčata, to je moje těhotenská nemoc, úplně mi tečou sliny 😀 😀 😀 😀

sarik1
7. čer 2011

@sorini2 Byli jsme v Hradci, v tvém tt už byli na světě 🙂 jinak jestli můžu jen tak podebatit... Já teda lehátko do vaničky nevyužila, protože mě naučili v porodnici koupat. a jinak děti mám naučené na spánek od 20:00 - 06:00. Ono paradoxně pomohlo to, že když jsme krmila jednoho a druhý brečel, tak sem ho musela nechat vyplakat, nic jiného nezbylo a ted mám parádní klid..takže nejsou naučený na každý brekot, že tam běžím, a zásadně sem je budila na jídlo denně ve stejnou dobu a krmila je hned po sobě, a měla sem pak 2, 5 hodiny čas mezi jídlama, ale každé mimčo je jiné 🙂

sarik1
7. čer 2011

@aknel1976 Já měla piknik, pikao a jesenku 😀

aknel1976
7. čer 2011

@sarik1 ahoj Šári 🙂 Jojo, zítra kontrola, už se těším, děkuju 🙂 ....krásná fotka 🙂

sarik1
7. čer 2011

Aknel: Já měla postýlky z Vesny... jedná stála 1.000,-a naprostá spokojenost, kapsáře a mantinely jsem vůbec nevyužila, protože děti chtěli mít rozhled 🙂

aknel1976
7. čer 2011

@sarik1 ajajajaj...to bych se za chvíli sotva valila 😀 😀 😀 Já ani kapsář nějak nechci a mantinel jo, hodně jsem vídala u kamarádek miminka na špriclích...přijde mi to lepší, ale je to věc názoru 😉

sarik1
7. čer 2011

@aknel1976 To bylo 3 týdny po porodu, už sem měla normálni rifle

sarik1
7. čer 2011

@aknel1976 Já měla 11 kilo, oni si to prckové všechno vzali 🙂

sarik1
7. čer 2011

@aknel1976 A ještě špiníš?

sorini2
7. čer 2011

@sarik1 určitě, já taky nedudu běhat na každé zakňourání... jo to bude sparťanská výchova od začátku 😀

aknel1976
7. čer 2011

@sarik1 tak to jsi nabrala docela málo 🙂 Asi 3.den už mám naprostý klid...jednu chvíli jsem si myslela, že mám podrážděný čípek od utroše a i to je fuč 😵 😵 ...jen mi dneska nějak hapruje žaludek 😝

sarik1
7. čer 2011

@aknel1976 Mě už po postýlce lezou a jakmile tam dám třeba osušku přes postel, tak to je řevu 🙂 jak ji dám pryč, je klid 🙂

sarik1
7. čer 2011

@sorini2 no ale dá se to zvládnout, je to starost ,ale hlavně radost..... jen at se u tebe ještě dopíkají 🙂

sorini2
7. čer 2011

@sarik1 jojo ať se ještě zkrášlujou pak už nebudou mít kde 😀

sarik1
7. čer 2011

@aknel1976 No ale já rodila o 9 týdnů dřív.... takže bych těch 20 jinak si myslím dala 🙂

sarik1
7. čer 2011

@sorini2 přesně tak... no my půjdeme koupat, tak zatím ahojda..

alex_dimitropol
7. čer 2011

@misanda jo jo já vím že to chce polehávání i se snažím když můžu 🙂 no musím ještě víc .. asi zavolám tchýni ať přijde k dívkám, že si odpočinu alespoň na týden

alex_dimitropol
7. čer 2011

@aknel1976 no my jsme se přesně proto s manželem přestěhovali do domu protože to se nedalo vydržet .. no vím, že finančně to není tak lehké se jen tak odstěhovat tak to budeš muset vydržet .. ale já bych na ni v pohodě zavolala policii

alex_dimitropol
7. čer 2011

@misanda já jsem při dívkách přibrala také kolem 20kg a po 4 měsících jsem měla už jen + 2kg 🙂 takže ničeho se nemusíte bát 🙂

aknel1976
7. čer 2011

@alex_dimitropol to by bylo celkem rozumný, poprosit tchýni 🙂 ....jojo, my to hold s tím bydlením musíme zatím nějak vydržet 🙂

alex_dimitropol
7. čer 2011

@sarik1 krásná fotka 🙂 a měla si nějaké problémy že jsi porodila tak brzy? jinak dobrá výchova 🙂 já také nechodím na každé pláči, ale když s krmením to bylo hrozné strašně plakali když byli menší tak jsme je museli krmit najednou manžel jednu a já druhou no teď je to už lepší už počkají 🙂

alex_dimitropol
7. čer 2011

@aknel1976 jo musím jí zavolat 🙂 neboj nějak zvládnete 🙂 držím palce na zítřejší kontrole ať všechno bude dobré 🙂