Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

aknel1976
9. čer 2011

@sorini2 to je jasný, když to máš za rohem, tak se to 100% vyplatí, kor na tu zeleninu, to je bomba! Já si dnes chtěla jen tady u nás ve večerce koupit melouna a oni z apůlku chtěli 65,- ...mě nějak přešla chuť ☹ ☹ Jojo, pod šaty střídám trička a je to paráda, ale to je na tepla.

sorini2
9. čer 2011

@aknel1976 přesně tak, je rozdíl dát třeba za květák 30 nebo 50kč, že a tak samo třeba brambory... meloun bych si taky dala,ale ta cena ještě mě odrazuje....
No asi půjdu hajat. tak pěnou noc a hlavně klidnou🙂

bublina09
9. čer 2011

@sorini2 dobrou noc

aknel1976
9. čer 2011

@sorini2 ještě je drahej,no 🙂 ...dobrou 🙂

lita
9. čer 2011

@werty - z vlastni zkusenosti ti mohu rict, ze bych ti prala, aby ty inkubatory byly u Apoli plne!! Protoze pak ti nabidnou prevoz do Krce, kde je uzasna JIRP. Nemaji inkubatory pro uplne malinkate nedonosenatka narozena hodne brzy, ale do te skupiny ty uz nepatris. Tohle jsem nevedela a desila jsem se, do ceho to jdu, moje kamaradka mela z Krce hruzny zazitek s porodem. Pokud by nemeli inkubatory, museli by te i v Krci odrodit, aby miminka nemuseli prevazet po porodu, coz by jim neprospelo. Mne tam delali akutniho cisare, vsichni byli moc fajn a odvedli vybornou praci. Pak jsem byla na JIP a kluci nahore na JIRP. Po JIPce me dali na pooperacni, ktere tedy nic moc, je to nezrekonstruovane oddeleni a sestry take docela pruser. Ale to uz mi nevadilo, protoze nahore na JIRP byli vsichni strasne mili, hned se me pokouseli rozkojit a prikladat, mohla jsem tam kdykoli prijit si kluky pohladit, pochovat nebo se jen podivat. Maji tam uzasny intermediar, snad nejlepsi v CR. Maji 10 pokoju, kde jsi pak sama s miminky, vsechny sestry jsou laktacni poradkyne a sefuje tomu skvela primarka. Vsechno me tam naucili, dokonce i pujcili odsavacku, byli jsme tam skoro 2 tydny. Dulezite je, aby se uvolnil pokoj, jinak jdes domu a cekas, ale muzes tam chodit kazdy den a byt tam od rana do vecera. Ja mela stesti, ze jak kluky vyndali z inkubatoru, bylo najednou nekolik pokoju volnych. Proto pro lehka nedonosenatka mohu Krc jen a jen doporucit, je tam nejosobnejsi pristup a skvele zazemi 🙂
Muj porod i zkusenost z intermediaru jsem popsala v albicku https://www.modrykonik.cz/fotoblog/lita/album/k...

misanda
autor
10. čer 2011

dobré ránko, nějak vás nestíhám... 😝

@aknel1976 tak tu polívku bych nemohla, samej párek a klobása..bych vrhala ještě za týden 😀 Se ditim, že ti to "zatim" jede 😀

a já si melouna koupím i za stovku 😀 takhle jsem si ho kupovala v březnu...prostě když je chuť, tak není co řešit 😀

sorini2
10. čer 2011

@aknel1976 jo ale po tom já se mohu utlouct, jak ho miluju, i studený, ale obalovat to nééé. to dělá manžel 😀

sorini2
10. čer 2011

@misanda děvčata přestaňte tady mluvit o melounu, jinak ten počítač bude pod vodou, jak tady slintám... a já si vždy zajdu do práce, holky mi rozkrojí a já zkusím který chci a který né
😀

jinak všem dobré ránko

aknel1976
10. čer 2011

Dobré ráno 🙂

@misanda nooo, taky mi včera bylo pekelně blbě 😀 😀 😀 😀 ...asi z těch uzenin,bleee 😀 😀 😀 Ale huťově je super! Dávala jsem si pak jen tu vodu, mňam 😀 O víkendu zkusím tu bramboračku 😉

jenže mě právě naštval meloun za 100 a já ho vyhodila, protože byl vyblitej a bez chuti 😀 😀

@sorini2 tak to se máš,když si ještě můžeš melouna vybírat 😉 😀

sorini2
10. čer 2011

@aknel1976 že jo... přece si neveme nějaký fůůůj
a jak jsem dělala a byli melouny a pokud se rozkrojil a byl prasklý tak se nesměl prodat musel se odepsat a tak jsme ho pak snědli.. jojo někdy ty celé dny stály za to, jsme pořád čůrali a manažerka se smála a jen... zase meloun zase...

aknel1976
10. čer 2011

@sorini2 😀 😀

misanda
autor
10. čer 2011

hooolky, tak 4D veliký zklamání a pro mě teda blbost 🙂. Byla vidět samá ruka, samá noha...ve finále nám chlapeček furt ukazoval jenom pindoura, takže toho jsme moc neviděli. Hlavně oni jsou obráceně, takže chlapeček má těsně u obličejíku zadeček holčičky...ta kdyby si uprdla, tak chlapeček odlítne 😀. Holčičku jsme viděli teda líp, z profilu, ale taky nic extra, furt si šmrdlala obličejík. Sestřička hned "Jo, to jste vy s těma velikýma dětma 😀" a jinak se vyjádřila, že máme hooodně aktivního chlapečka, takže bude asi doma veselo 😀
Takže shrnuto, a podtrženo, pro mě vyhozená tisícovka, za kterou mohli mít děti něco jinýho 🙂. Hlavně teda sestra přepínala mezi klasika utz a tam bylo všechno vidět mnooohem líp 🙂. Takže jsem vyléčená 🙂

karusta
10. čer 2011

@misanda jé, tak to mě mrzí, že jste si to neužili jako my.. ☹

misanda
autor
10. čer 2011

@aknel1976 no, já normálně uzeniny jooo, ale ted neee 😀 Věřím že je dobrá 😀 a já dneska budu dělat tu savojskou bramborajdu...za chvilku jdu na to 🙂 JEště si dočtu knížku, co mám rozečtenou. A pak ještě budu dělat smetanovej dortík z našich jahůdek ze zahrádky 🙂, ňami!!!

Já vždycky se chlubim, že jsem sežrala půlku melouna na posezení a všichni se mi podívaj na břicho a prej "No, to jde vidět" 😀 😀

misanda
autor
10. čer 2011

@karusta aspoň budeme mít překvápko...tak vzhled pinďoura víme, tak to je prej to hlavní, tak jsem dala za úkol manželovi, ať rozhlašuje, jak ho má malej velikýho, že byl přes celej monitor 😀

misanda
autor
10. čer 2011

@karusta čtu to s tou tvojí kontrolou...a když se ta plodovka odpustí, tak to jako bude dobrý, jo? nebude jí zase málo???? Ty jo, to jsou věci. Ale věřím, že to fakt přes ten 30tt vydržíte!!!!

karusta
10. čer 2011

@misanda hihi, přes celej monitor, to je dobrý 😀
no jo, kluci si trošičku vymýšlejí, ale snad se ještě udržíme. Břicho hodně bolí, prakticky v kuse. Přestane jen, jak si lehnu. Odpustí té dvojce, co jí má hodně. Jedničku nechají být a budou mě sledovat..Ona se ta voda postupně pořád tvoří, takže spíš se to pak bude opakovat.. uvidíme, co bude. Nestresuju se. Dnes jedu na koncert Kollera na Loket, tak už se moc těším, že si ještě užiju, než lehnu 😀 😀

misanda
autor
10. čer 2011

@karusta a to tě bolí z těch plodovek, jak jsou nevyvážený? No drsný..chuděro...koncert si užij, ale moc je tam nenatřásej 😀

karusta
10. čer 2011

@misanda bolí to asi z toho, že tý vody je tam moc a hrozně mi pne břicho a tlačí mi to taky na orgány..je to mazec. Už to bolí asi týden v kuse. Jen když ležím, tak ne.. A s tím natřásáním, to už nebude tak žhavé, jen sem tam možná hodím hřívou 😀

werty
10. čer 2011

@bublina09 Já vás hlavně sleduju. 😉 Víc bych přizpívala do uzamčené diskuze. No, je to tu dlouhý, ale člověk si zvykne. Hodně čtu, koukám na filmy na NB - vzdělávám se v klasické kinematografii. 😉
Spolupacientka je divná - už je pátá.
1. chrápala, ale jinak fajn
2. byla trošku lítostivá, stýskalo se ji po 2leté holčičce, ale to se dá pochopit
3. super
4. super
5. "slepičí mozeček", pořád čučí na tv seriály, je nahluchlá, sobecká, mě považuje za starou, negativistická, poslední 2dny jsme spolu nepromluvily - ani neodpoví na "Dobrou chut"
asi ji něco žere a možná jsem to já 😀 uvidíme...

sorini2
10. čer 2011

@misanda teda, tak to je blbý jak jste z toho nic neměli, my teda nebyli a asi jak to čtu tak nelituji, ale mají super polohu, teda segře hned očuchávat zadek... a velké děti? JO? bych se normálně urazila na ně 😀 😀 😀 zato ti naši na genetickém ultrazvuku leželi obličejemi k sobě a tuším chlapeček chtěl dát segře pěstí do obličeje, jsme viděli jak mu vylítla ruka přímo k ní, no asi moc slintala a nebo na něj pořád mluvila... 😀 😀 😀 no ženská 😀 😀

misanda
autor
10. čer 2011

@werty asi jí žere, že čekáš dvě najednou 😀

werty
10. čer 2011

@misanda Ona taky čeká 2. Myslím, že ji vadí, že je v nemocnici, ale to vadí každému, ne?

S tím ultrazvukem je to legrace - alespon jste je viděli. My jsme nebyli. Mě okolo 23tt začalo tvrdnout břicho, tak jsem nechtěla provokovat.....

misanda
autor
10. čer 2011

@werty no, měla by být spíš ráda, že dělá pro miminka maximum a že tím pobytem v nemocnici jim dá se říct pomáhá, viď? Slepice 😝

Já se dneska ptala sestry na to tvrdnutí, že to mám jakože alá tlak a ona říkala, že pokud to není 5-6krát do hodiny a nebolí to, tak je to v pohodě...no, měla jsem to asi 4x za celej den a jenom tak zlehka...tak asi dobrýýýýýýý....

aknel1976
10. čer 2011

já dneska nějak nestíhám, tak sem spíš nakouknu k večeru 🙂

@misanda taky mi ty uzeniny asi moc nesedly 😝 O víkendu budu dělat tu bramboračku, co vaříš, tak jsem zvědavá 🙂 ...sem se musela smát tomu "pinďourovi" 😀 😀 😀 😀 ...přez celý monitor 😀 😀 😀 😀
To je dobrý, že už aspoň trochu víš, jak je to s tím tvrdnutím, tohle je určitě dobrý, jen jsi ten den byla utahaná 😉
@werty koukám, že si se spolubydlícíma užíváš, ta poslední by asi potřebovala proplesknout 😉 😅 Nikdo z nás není v nemocnici přeci rád, ale aspoň by mohla na dobrou noc odpovědět ☹ ...snad ti ji brzy vymění!!!! 😉 Jak napsala @misanda, je to slepice, prootže to dělá kvůli miminkům!

sorini2
10. čer 2011

@werty no nevybereš si... chudáku raději být sama na pokoji... já teda v nemocnci chytla super holku (před dvěma lety, měli jsme stejný verdikt lékařů.. ukončení těhu ve 22tt) a dodneška jsme kamarádky a i věci po malé mám od ní. ale na tu tvou spolubydlící mám jedno slovo.. promiňte mi ten výraz ČÚZA!!!! 😀 😀 😀

sorini2
10. čer 2011

@misanda
@aknel1976
@werty
tak to Vám povím že taky o takové jedné vím doslova by zasloužila peřs tu hubu dostat a to tak aby ji zeď vrátila druhou... kamarádka má holčičku které budou v červenci 2ročky a jak porodila tak ležela na pokoji a měla tam mladou blbou holku, co beztak ani nevěděla jak k tomu přišla, no a ta trubana si zašla kolem 20tt na solárko!!! No chápete to, my jsme jen kroutili hlavou jak nám to ta kamarádka říkala, a samozřejmě ji praskla voda, tak ležela v nemocnici a udržovali ji alespoň do 28tt aby mohla porodit, a ty kecy co tam měla no hrůza, a to ještě se rozčilovala jak ji lékaři řekli že tam bude dál, a bude dávat mléko... tak prý jen prohodila, že porodí a jde domů a pak si pro dítě příjde... no mazec... bych ji nakopala do zadku

aknel1976
10. čer 2011

@sorini2 no coment.... ☹

sorini2
10. čer 2011

@aknel1976 no to se nedá komentovat...

sorini2
10. čer 2011

@misanda jo a malá otázka jakou měl pan doktor velikost televize, uhlopříčka... no jestli to bylo přes 100 nebo pod 😀 😀 😀 no já ať si to představíme 😀 😀 a závidíme 😀 😀