Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

misanda
autor
11. čer 2011

@koubovka1 tak to jsme na tom s tim porodem stejně...taky nemusíme nic "rezervovat" 🙂. A já myslim, že i v těch nejlepších porodnicích to je vždycky o lidech, který u toho porodu chytíš...

misanda
autor
11. čer 2011

@jedna11 já bych zatím byla doma, baštila magnesko a snažila se co nejvíc být v klidu.

aknel1976
11. čer 2011

@koubovka1 to máte u vás docela fajn s těma porodnicema, tu registraci fakt nechápu 😝 Ale co se dá dělat. A jak píšeš, nic neni ideální, jako ve všem ostatním 😉

koubovka1
11. čer 2011

@jedna11 myslím si přesne to samý,proste, když odvezes malýho do školky, tak si lehni a vař proste ob den třeba a jen rychlý jídla a magnesium k tom u a bude to v pohodě. Já bych to zatím neřešila až tak definitivne nemocnicí. Hlavne, že máš čípek a hrdlo v pohodě. Rekni to tvému ošetřujícímu doktorovi, ten snad bude mít přístup lepší.
Jinak vítej.

aknel1976
11. čer 2011

jinak si taky myslím, že v porodnicch nakonec asi záleží na směně a na lidech, hold si člověk asi bude muset občas i dupnout a nenechat si vše líbit 😝

aknel1976
11. čer 2011

@jedna11 gratuluji k dvojčátkům a souhlasila bych s tím, co píšou holkky 🙂 Hlavně klid, žádý stres a snaž se co nejvíc odpočívat 😉

koubovka1
11. čer 2011

@aknel1976 ono je to i logický, na co registrovat, když máš na výber ze dvou porodnic a v jedné te proste odrodit musí, nemůžou te poslat pryč z obou vid 🙂

jedna11
11. čer 2011

holky, a vy jste to zadna nemela?

misanda
autor
11. čer 2011

@jedna11 mě začíná tvrdnout pupík teď, ale spíš když hodně běhám, takže taky odpočívám. Jak často ti tvrdne? Nemělo by to prý být víc jak 5-6krát za hodinu a nemělo by to bolet...

koubovka1
11. čer 2011

@aknel1976 přesne nenechat si vše líbit, ale kdo má všechno vedet, když si k tomu jeste prvorodička vid? co se týče tech lidí v porodnicích, je to taková menší ruská ruleta, je pak blbý, když na necí blbost doplatí maminka nebo miminko a pak se stane nejaký průser 😠 ale to se nás netýká

koubovka1
11. čer 2011

@jedna11 jj taky tak jak misanda, kdyz se hodne hýbu, tak tvrdne, ale myslím, že je tonormální, proste se človek musí naučit trochu odpočívat.

aknel1976
11. čer 2011

@koubovka1 přesně a ještě hormony a ta zmatenost, že nevíš co přesně dělat a ještě s dvouma bobečkama 😕 ...hlavně, ať máme v porodnicích štěstí a nejlepší bude až budeme všechny s miminkama už doma 🙂

misanda
autor
11. čer 2011

no holky, já si jdu umýt vlásky, připravit obídka a pak asi vyrazíme na prochajdu ven...nemusím být zavřená celej týden 😉

aknel1976
11. čer 2011

@koubovka1 a to se může stát i tady, zaregistruješ se a pak tam není místo, tak tě stejně odvezou do první, kam je to vůbec možný...no a někde musíš i od 6.00 ráno stát fronty, aby tě vůbec zaregistrovali 😠 a přesně 14+0 o den dýl už máš smůlu 😠 ...no, škoda slov 😀

jedna11
11. čer 2011

Misando, kdyz lezim, tak to skoro necejtim, jen kdyz si na nej sahnu, ale kdyz jdu treba varit, tak to citim, nejak to neboli, to ne. Ja to uz citila taky driv, kdyz jsem vic behala, trosku uklizela, ale ted mi docela zacal rust pupik a posledni 3dny to pozororuju vic. A tak jsem prave radeji volala svymu dr. ale ten mel dovcu a proto mi poslala sestra do nemocnice Kloubovku take jsem z Plzne, takze ten silej pristup jsem zazila na Lochotine, ale snad to byla jen vyjimka.
Holky, a muze se zeptat co cekate? Holcicky, kluky nebo parecky?

aknel1976
11. čer 2011

@misanda užij si to, já jdu taky udělat něco se svým vzhledem 😀 ...pak se pojedem podívat do Tesca na nějaká kaťata a pak si dáme doma obídek a půjdeme se projít 🙂
papa

koubovka1
11. čer 2011

@aknel1976 no tak to mi trochu přijde beze smyslu, no ale Praha je proste Praha 🙂 🙂

misanda
autor
11. čer 2011

@jedna11 a máš to často???? Mě to právě taky nebolí, mám tam jenom takovej tlak...občas to mívám i když ležím,ale to je minimálně...tak dvakrát za den...

koubovka1
11. čer 2011

@jedna11 no tak to je super, proste si mela stestí na nejaký hovado doktora, my čekáme páreček, alespon podle utz, víš jak to je?

jedna11
11. čer 2011

misando, ja nevim ja to nejak nikdy nepocitala. Jak rikam do ted par predchozich dnu jsem to neresila, neni to zase ze by mi to drzelo porad to ne. Snazim se odpocivat, ale priznavam,ze jsem byla schopna vyluxovat a jeste vytrit celej barak a to ze je velkej jeko krava..... TEd uz druhy den opravdu lezim, jen na jidlo vylezu. Setra mi rekla, ze poikud to je do deseti za den, tak to nemam resit a to jsem asi mela ten prvni den vickrat, proto mi poslala do te nemocnice. Ted kdyz lezim, tak nevim asi je to mnohem lepsi.

Kloubovko, tak gratuluju k parecku. Ja byla na genetice u Losana jeslti si nebyla take . A tam mi rekl dr. Plevak, ze to vypada na dve slecny, ale cekam co rekne dr. ted v pondeli. to uz urcite bude videt vic.

sorini2
11. čer 2011

@aknel1976 tak to bych neřešila, rodinu budeš mít na blízku... a ty rezervace fakt nechápu...

sorini2
11. čer 2011

@jedna11 ahojky, taky bych byla doma v klidu..tak jak radí holky. a teda mě osobně se toto nestalo a naštěstí ani teť.... zatím..

sorini2
11. čer 2011

@jedna11 tak my čekáme asi páreček, kluka víme na 100% a holčičku na 90%... tak snad se to vyplní

jedna11
11. čer 2011

Sori, tak gratuluju k parecku. to je krasny. Ja si prala 2 holcicky a zatim je odhadujou, ale je to jeste brzo. Ted hlavne aby se mi uklidnilo to brisko. Mam z toho docela strach.

aknel1976
11. čer 2011

@sorini2 taky si říkám, že to asi bude nejlepší, ty Hořovice, ale až dostanu průkazku, ještě si ty porodnice obejdu a porovnám 🙂
@koubovka1 no jo Praha, jeden velkej bordel 😀 😀 😀

Tak a mně za chviličku začíná vycházka, tak jedem do Tesca, snad seženu nějaký 3/4 nebo aspoň plátěný kalhoty 🙂 Zatím papa

karusta
11. čer 2011

Ahojte, poslušně hlásím návrat ze včerejšího výletu na Loket. Koncert Davida byl úžasnej, tady přikládám foto podpisu na pupík. David byl báječnej!! Zapařili jsme naprosto luxusně

aknel1976
11. čer 2011

@karusta Ahoj 🙂 Tak to je bomba ten podpis 😀 😀 😀 Nádherný pupíček a je skvělý, že jsi si to krásně užila 😉

karusta
11. čer 2011

@aknel1976 Bylo to úžasný, i jsme pokecali po koncertě, když jsem si šla pro podpis, ale jak jsme z toho byli vedle, tak jsme se s ním ani nevyfotili... Byl skvělej, příjemnej, žádnej nafoukanej maník..A pařba výborná, normálně jsem tam tajtrlíkovala jak splašená!! David mi pak říkal, že mě v tý první řadě viděl 😀

sorini2
11. čer 2011

@karusta hele mamko, brzdííííííííííííííí 😀 ale určitě sis to užila a tiše závidím a ten podpis je úžasnéj... a tak máš ode mě zákaz koupání, teda hlavně bříško... co jak nejdýl musí vydržet...a co děti jak reagovali na hlasitou hudbu a hopsající mamču...

aknel1976
11. čer 2011

@karusta to je naprosto úúúžasný, že jsi si to takhle užila a dokonce jste si spolu pokecali 😵 Tak ono maminku s pupíčkem jen tak asi nepřehlídne 😉 😀 A nemrskali se moc prdelky při tom randálu a tajtrlikování? 😀
@misanda tak jsem dneska dělala tu bavorskou bramboračku a je úúúúúúúúúúúúžasnáááá!!!!!! Mńam, mňam 😵 😵