Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

koubovka1
16. čer 2011

@aknel1976 no tak me to napadlo, to by nebylo dobry sebou seknout ☹

koubovka1
16. čer 2011

@aknel1976 strasny, clovek je zavislej na takovy instituci ...ach bože....

aknel1976
16. čer 2011

@koubovka1 sociálka - no coment. A co ti ještě schází udělat?

sorini2
16. čer 2011

holky tak já jdu na to... ale vůbec se mi nechce... jsme si s artíkem na chvíli lehly ale sečou venku trávu, takže kravál... ale už fakt musím, mám na to 3 a 1/2 hoďky než dorazí tatuš domů... ☹

koubovka1
16. čer 2011

@aknel1976 zatímpořád je peru a žehlím a skládám do komody a skříne. No pak chci připravit postýlky, nalepit samolepky na zed defakto je to hotovo, dopřipravit tašku do porodky, abych byla fakt pripravena.

sorini2
16. čer 2011

@koubovka1 hele paní neopičte se, jo my budeme zítra malovat, samolepky na zeď, pak montovat postýlky, jednu ještě natřít a taky dobalit tašku do porodnice

koubovka1
16. čer 2011

@sorini2 no jo mame to fakt vsechno tak podobny, skoda ze jsi tak zdaleka. 🙂

alex_dimitropol
16. čer 2011

holky vás dočíst dá dost zabrat 😀 my se dnes máme už lépe infuzi mi sundali a zítra dají další ... dopoledne nám dělali vyšetření a zatím nepřišli na nic žádný zánět nic tak uvidíme

dívám se že jste tu řešili kojící polštář a monitory dechu .. já si plánuji koupit ten polštář ale vůbec nevím jaký při dívkách jsme ho neměli protože jsme je krmili z láhve .. myslíte že je zapotřebí ten pro dvojčata nebo stačí ten pro jedno? a monitory jsme při dívkách neměli a já je koupím jen když se narodí předčasně prý jsou tehdy dost užitečné

lennik
16. čer 2011

holky, nemám šanci vás vůbec dočítat, ach jo ☹ , se synem toho přes den moc stihnout nejde a večer upadu do postele jak do komatu 🙂
ale myslím, že jste tu tento týden řešily i těhu oblečení, tak největší výběr dle mého má HM na Zličíně!
já byla včera na kontrole u dr. a holky už mají každá 800g 🙂
@alex_dimitropol já budu kupovat ten polštář kojící pro dvojčata, zdá se mi to o dost praktičtější než ten polštár pro jedno

alex_dimitropol
16. čer 2011

@lennik já jsem ten pro dvojčata ještě ani neviděla je větší než pro jedno?

gamma
16. čer 2011

@majka07 a kdy se ti holčičky narodily? pokud by došlo k zástavě jako to měla @sarik1 s Adélkou, tak je určitě koupíme
@koubovka1 moc to nepřeháněj, ať prcky nevyženeš dřív..já bych taky měla žehlit..košile pro přítele do práce, ale prdim na to, v tom dusnu co je dneska se to fakt nedá, tak jenom ležim a funim 🙂

gamma
16. čer 2011

@lennik tak to máš holčičky pěkně baculatý 🙂 moji prckové měli v 25+2 670 a 730g

koubovka1
16. čer 2011

@lennik já bych ho osobne predem nekupovala , je to preci jenom nákladnejsi a kojeni není zaručené
@gamma snazím se to neprehánet, ale zase to chci mít hotovo včas, jsem v tomehle hrozna no.

gamma
16. čer 2011

@koubovka1 chápu, že už to chceš mít vše připravené, já to furt měla na háku a teď jak jsem tu s váma, tak začínám zlehka plašit a píšu si seznamy, co musim koupit a zařídit, mám pocit, že je všude bordel a nic nebude včas, asi mě chytá ten pověstný hnízdící efekt 😀 a velkej podíl na tom bude mít i @misanda která je už totál nachystaná 😀 (což myslim v dobrym)

majka07
16. čer 2011

@gamma holky se narodily 34+5, byly ale v pohodě ŤUK ŤUK ŤUK, kdyby ale bývalo něco bylo tak bychom je taky používali. Ale vše bylo dobré, Káju teda přiváděli k životu, páč nemohla se nadechnout, ale to samé měla naše prvorozená a ta byla normoš v termínu, holky byly kopie 😉 Jinak co holky spíš trápilo bylo, že měly moc železa a byly hrozně červené takže byly 5 dní na kapačkách a Terka ztrácela teplotu, nemohla si ju udržet tak byla vlastně skoro furt na vyhřívaném lůžku, do inkubátoru nešly. 😉

koubovka1
16. čer 2011

@gamma no to mi povídej @misanda je totálne pripravená už ted, to je nejvetsi hnací motor, ale zase si říkám, že už mám fakt na čase finisovat, přeci jenom 32 tt na krku.

gamma
16. čer 2011

@majka07 tak to to holky pěkně zvládly, že nemusely do inkubátoru, to bych taky chtěla 😉 o tom přebytku železa jsem nikdy neslyšela, víš z čeho to bylo? nebo prostě jen náhoda?

sorini2
16. čer 2011

@koubovka1 😀 😀

sorini2
16. čer 2011

holky S.O.S. bordel v celém bytě a to se bude malovat jeden pokoj, jestli já se z toho vykopu tak nevím.... jsem hotová... bychom potřebovali tak 4+1 a né 3+1.. si zítra maknu jak to budu zase uklízet, hned chci aji okna...no snad mě o víkendu neoodvezou

sorini2
16. čer 2011

@koubovka1 jojo misanda ta tedy jede... to mě se do ničeho nechce, prostě si nějak nepřipouštím že budeme za nedlouho 4 😀 kdybych dneska neviděla tu zásobu plenek co jsem vytáhla ze skříně, tak mi to nedojde ani teť..

misanda
autor
16. čer 2011

tssss, náhodou, @sorini2 na tebe nemám 😀 aspoň co se plenek týče 😀 ale je fakt, že já ujíždim na HM oblečkách 😉

aknel1976
16. čer 2011

@koubovka1 čeká tě toho ještě dost, ale spíš už asi jen drobnosti,co? Tak se šetři a dyžtak pak hoď fotku se samolepkama a tip, kde jsi je koupila, nějaké by se mi líbily, jen nevím kam na ně ☹
@alex_dimitropol to je dobře, že nemáš zánět, snad to odpočívání pomůže a brzy půjdete domů 🙂
@lennik gratuluju ke krásné váze holčiček 🙂
@sorini2 koukej zítra pracovat opatrně, ať tě fakt nevezou!!!! 😉

alex_dimitropol
16. čer 2011

@aknel1976 jo doufam že to pomůže 🙂

aknel1976
16. čer 2011

@alex_dimitropol a kontrolovali ti dnes čípek?

alex_dimitropol
16. čer 2011

@aknel1976 jo kontrolovali ale stále je stejný 😒

misanda
autor
16. čer 2011

@aknel1976 samolepky maj parádní v Obině, jestli máš blízko. Nebo miluju www.lepeeto.cz 🙂

misanda
autor
16. čer 2011

@alex_dimitropol tak čípek se za jeden den nespraví...hlavní je, že neni zase o kousek kratší!!!

aknel1976
16. čer 2011

@alex_dimitropol tak ať kouká dostat rozum, pacholek! Hlavně, že jsou miminka vpořádku! 🙂
@misanda Obina je OBI? 😀

koubovka1
16. čer 2011

@aknel1976 samolepky jsem koupila v mé práci, delala jsem v design studiu, dala jsem fotečku do alba "výbava". Uvidím až to s kamarádku nalepíme a pak uvidím, jestli jete nejaké koupíme, jo vlastne jeste mám u strejdy ty svítící hvezdičky a mesíc,který mají v plánu nám dát až po narození prcků, ale asi je budu muset poprosit dřív, abych to mela v cajku.

misanda
autor
16. čer 2011

@aknel1976 jj, Obi 😀 my tam kupovali ty obří žirafy a pak ještě jedno safari 🙂