Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

abecedka
22. čer 2011

@sorini2 neviděla. A tak myši ne? to je teprve pochoutka

sorini2
22. čer 2011

@misanda no jo oni jak tě vidí, že se blížíš tak ty pleny rychle stáhnou aby zbylo i na jiné 😀 😀 😀 😀

sorini2
22. čer 2011

@abecedka my máme agamy kočičinské dvě, páreček, budou mít teprve rok...

sorini2
22. čer 2011

@abecedka gramatika, taky řeším, ale někdy se mi to nechce opravovat... no tak to svedeme na domácí nic nedělání a neprocvičování hlavinky... takže úplně v klidu... 😀 😀 😀

sorini2
22. čer 2011

@abecedka dneska měla holátko a že ho zmastila.... a dovršila dvěma sarančatama.. samec je teda velký a jede jak rus v jídle a ta malá nějak neroste tak sní tak jednoho nebo dva cvrčky a papa a jde hajat..

sorini2
22. čer 2011

dneska jsme zase nakupovali ale brali jsme větší velikost... 62 později hodím fotečky...... jinak květák byl super, nakonec jsem dělala placičky a obalila v salámu... a venku teplo jsem myslela že dopoledne nedolezu domů... a s tou vodou vám to holky nezávidím... taky bydlíme v paneláku, ale na tak dlouho odstávky nemáme, max tak 1 den a to se dá vydržet ohřívat vodu a provizorně se opláchnout..
Jinak tak nějak cítím, že to už není ono to těhu... asi se brzo rozsypeme a nebo nějaká únava jen...

lita
22. čer 2011

O @alex_dimitropol se trochu bojim, protoze ji zmizely veskere fotky a prispevky z albicka, i profilove info ...

@bublina09 - ohledne Egyptu napis Eshta. Ona tam bydli a psala, ze tam casto jezdi lidi s malyma miminkama. Urcite ti poradi 😉 S letani s miminky mam dobrou zkusenost, viz nize.

@aknel1976 @karusta - holky, ja tedy litani s malyma prckama mohu spis doporucit. Je to lepsi nez pak s trochu starsima, ktery se musi nejak zabavit. My mame uz neco nalitano, transatlanticke lety (11 hod jedna cesta), kde jsme dostali postylky na spani, ale pri poslednim letu v ni Bryan nechtel byt, tak spal manzelovi na kline a v pohode. Ale ty postylky u charterovych letadel nejspis nejsou. Co doporucim, je letet na noc, kdy deti spi. Nasi prckove zatim vsechny lety z vetsiny prospali 🙂 Horsi to bude ted zpatky, kdy poletime na den 😝 Na vzestup a sestup letadla se ma dat diteti pit z lahvicky, co ma nejradeji. Jak saje, vyrovnava si tim tlak. My dali mlicko a to jim jeste pomohlo usnout. Na vsech WC jsou prebalovaci pulty a letusky jsou vetsinou ochotne, obzvlaste kdyz vidi dvojcatka 🙂 Treba ten kratoucky let na hodinu a pul mi prijde slozitejsi, protoze se neleti v takove vysce, proto vznika hodne pretlaku a take kdybych dala klukum mliko pri vzletu a za hodinu bych jim ho davala znova, tak se mi nenapiji.

@brusle @bublina09 - u nas na koliky skoro nic nepomohlo, jen cas, po 3. mesici jako kdyz utne 🙂 Zdalo se to nekonecne, ale rychle to uteklo. Bio Gaia probio kapky mel Bryan, Tobikovi zase vic vyhovovaly Laktobacilky Baby.

@misanda - Anna K. to ma kvuli hormonum z IVF?
Vidis, na skytavku jsem uplne zapomnela, kluci mi v brise skytali hodne casto a bylo to roztomile 😉 Ale oni tedy skytali hodne i prvni pulrok na svete, obzvlaste po kojeni.

@abecedka - bydleni v Praze super, zadny luxus, ale mamka to ma 10 min pesky prochazkou k nam. Vitej zpet z dovolene 😉
Tento tyden pujdu vyzvednout druhou autosedacku, ted objednam tu vlozku a pristi tyden se muzeme domluvit na zpusobu predani, pokud budes chtit 😉

bublina09
22. čer 2011

Ahojte holky

@lita nestraš s @alex_dimitropol 😕 držím jim pěsti!
@abecedka klidně si můžem dát někdy spicha, do centra jezdím docela často. Teď když je pěkně, tak jezdíme vlakem - máme to 15 minut a Peťa je z toho unešený.
@sorini2 no fuj takové potvory bych teda mít nemohla 😀 kouše to?
@misanda stále pokračuje v nakoupování, klasika 😉 teda 3 roky snažení to je taky nemilé...
@gamma škytavku měl Peťa často i po narození...

majka07
22. čer 2011

Kámoška poslala odkaz na babyhotel v Rakousku, super, ale cena taky slušná, na týden cca 50 tisíc

http://www.babyhotel.eu/

abecedka
22. čer 2011

@lita já si to taky tak myslím o tom létání, nějak extra bych to neřešila. V menších letadlech ty postýlky dát nejdou, jen u Boingu 737/800 a stojí 500kč let jedna postýlka/jedna cesta a jde myslím jen jeden kus.
Tak fajn že jste spokojení, manžel v práci snad také.
Jo tak mi pak napiš, zkusi i adresu a zeptám se muže zda se mu bude chtít je vyzvednout a kdy pojede do prahy, alemyslím že st nebo čt by tam jel.....

Zvláštní s tou alex kam se poděla.

Holky mě dnes tak bolí břicho po tom ultrazvuku, jak tlačí...ach jo. Po tom sreeningu to přešlo přes noc, ale tentorkát ne.
Jo a včera večer jsem už měla 100cm 😝

karusta
22. čer 2011

@misanda no to se nedivím, že už tam nemají, když jsi je tam takhle vybrala 😀 😀 😀

lita
22. čer 2011

@abecedka - nam za postylky nic neuctovali a meli jsme 2, sedeli jsme v prostredni rade, kde jsou 4 sedadla a tam jdou dat dve postylky vedle sebe. V radach u oken sla dat jedna postylka, tudiz dvojcatka davaji doprostred 🙂
Manzel ma svoji firmu, kancelar ma odsud 3 zastavky tram nebo peso 20 min, casto ho chodime vyzvedavat, klukum se libi cesta plna aut, tramvaji a autobusu 🙂 Na plazi byla sice romantika, ale jen voda a pisek a to kluky uz nebavilo.
Mozna ti na brisko vcera dr. hodne tlacil, ja vim, ze nekdy to byvalo neprijemne, urcite to prejde, prece jenom je ta kuze napjatejsi, tudiz je citlivejsi.
Pisnu ti do IP adresu a jdu objednat tu vlozku, at dojde co nejdrive 😉

bublina09
22. čer 2011

holky stejně mně tady deptáte, s Peťkou jsem se v 30 t.g. vdávala a všechno začala řešit až potom. Teď každý den přemýšlím, jak dodělat pokojíčky, jestli dřív vestavěnou skříň nebo postel nebo koberec.. 🙄 no mám z toho nervy. Ale počkejte, příští týden po NT to rozjedu 😉 😀
A vůbec, vy se tu znáte z nějaké přechozí dvojčatové diskuze? jsem po tom nějak nepátrala, jsem začala číst tuto...

abecedka
22. čer 2011

my jsme se tak seznámily, haha jen tak a jak kdyby jsme se znaly dlouho 😉 😀

@lita no právě na těch kde jsou jen dvě a dvě sedačky tak si myslím, že to jde dát jen jakoby vpravo po směru letu. V pravo není nic..úplně v předu.
Ale na ten Mauciius tam měli také postýlky, bylo jich povícero. To víš tady ty zaoceánské lety tam o 500 kč nejde, ale tady Travel Servis šetří na každém kelímku na pití a vodě 😝

abecedka
22. čer 2011

holky toto píše moje kamarádka na naší diskuzi:

je toto vůbec možné?

Holky, to je docela hrozný, co se tady děje.. Řešíme to teď na facebooku..

Nepamatujete si někdo náhodou na holku alex dimitropol (nebo tak nějak) -možná Lenča, abe - ona měla asi devítiměsíční dvojčata a čekala další dvojčata, jenže ona si to všechno vymyslela, vydávala se za někoho jiného a fotky taky ,,kradla,, někomu jinému.. To je hrozný.. ..

lita
22. čer 2011

@abecedka - u mensich letadel neporadim, ale na tech par hodin letu to lze jednoduse i bez postylek. Ale kdyz letis 11 hodin, pak je dobra postylka, muzes se najist, jit na WC a lepe se prospat. Uz se desim toho letu zpet do Statu, pres den a bez postylek, do nich uz se kluci urcite nevejdou. Je to zvlastni, vsude pisou, ze jsou postylky do 6 mesicu veku. Kdyz jsme leteli do Statu, klukum bylo 7 mesicu a ted zpet bylo klukum uz 14 mesicu. Tentokrat jsme cekali, ze je budeme mit na kline, ale letusky nam ty postylky samy nabidly a pry ze to je do 2 roku. No nevim, rekla bych tak do 1,5 roku s odrenyma usima. Pritom ale oficialne je to do 6 mesicu, je to hodne o lidech.

bublina09
22. čer 2011

@abecedka na internetu je možné všechno....bohužel....ale pokud by to byla pravda, tak mně to mrzí dvojnásob, protože jsem Alex měla docela ráda...byla mi sympatická.
Nejlépe jen uzavřené diskuze, kde se účastníci znají osobně. Bohužel to lze až po nějaké době, že ano...jinak by se nemohl nikdo přidat....

lita
22. čer 2011

@abecedka - Leni, vis ze me to nekolikrat napadlo, prisla mi trochu divna, ale ty fotky byly tak presvedcujici. Hlavne mi prislo divne, ze by byla otevrena na 2,5 cm a byla ona i doktori tak v pohode. No nic, snad ji osud nekdy nejake to detatko dopreje, at se nemusi uchylovat ke lzim. Takovych chudaku tu MK uz bylo a vzdycky se to nakonec provali.

abecedka
22. čer 2011

No jo. To s tím otevřením jsem nečetla...ale jinak mi zas přišlo divné ty postýlky co měla, jak je prý vyráběl děda. Tak tobylo ohýbané dřevo a to přece někdo jen tak nevyrábí, toje složité napařuje se to a tak.....chtěla jsem se jí na to ještě zeptat a zapomněla.

majka07
22. čer 2011

@abecedka já si ju pamatuju tak to je nářez, koukám, že se s těmito příběhy holek roztrhl pytel, jak si to vymýšlej, je to fakt děsný.

karusta
22. čer 2011

Teda, já zírám, s tou Alex je to teda mazec... Udivuje mě, že je něco takového vůbec možné, jak to tak vypadá, tak je...

lita
22. čer 2011

Ted jsem koukala na cernou listinu a ta holka si vymyslela identitu uz po treti!

karusta
22. čer 2011

no tak to je teda mazec!

abecedka
22. čer 2011

A ŽE NĚKDO se tomu věnuje a investuje do toho ten čas,energii... nechápu. Ted nás tady čte a směje se

já to četla už i v trojčecí diskuzi, že tam nějaká lhala....ale ty na ni přišly sami.

sorini2
22. čer 2011

@bublina09 ne nekoušou, oni jsou v terárku.... bych Vám tady dala fotku ale dlouho by se neohřála 😀 😀 😀 manžel měl kdysi doma tak metrového a něco, ale je pravda že ocas je delší než tělo...a taky vyrostou podle toho jaký mají prostor...

lita
22. čer 2011

@abecedka - to je jedno, ze se smeje, vzdyt je to chudak a mely bychom ji spis litovat. Ocividne touzi po diteti nebo byt tehotna. Budme rady, ze nejsme na jejim miste 😉

aknel1976
22. čer 2011

Holky, vy jedete 😀 😀 Ja dneska tak nejak lezim, boli me hlava a je mi zle z toho pocasi ☹ Blbe se mi dycha a mam pocit, ze sebou seknu ☹
@misanda je fakt, že to by snad za rok unosit měli, uvidím, jestli se mi do toho bude chtít jít 🙂
@gamma tak to jo, asi se dám místo rajčat na nektarinky 😀 😀 😀 Užijte si grilovačku 🙂 Snad z toho nesejde, tady je úplně černo a hřmí 😝
@abecedka vínko mám moooooc ráda, tak si taky s manželem o víkendu 2dc dám 😅 Držím palce, ať to břicho brzy přejde 😉
@karusta tak to mě to Caro zatím nevadí, ale kafe je kafe 😉
@sorini2 na to video jsem fakt nekoukala 😕 😕 Já pak mrknu, teď se jdu konečně taky najíst, nějak jsem odpolede prospala a proležela 😝
@lita chjoooo, to neeee, mě ani nenapadlo kouknout do albíčka...tak to mám strach...to nevypadá dobře ☹ Ale zkusím zatím držet palce, ikdyž nevíme, jak na tom je...

teď to postupně dočítám a s tou Alex jste mě dostali 😕 😕 😕 😕 Jak si tohle může někdo vymýšlet??? ☹ ☹ ☹ Musí být chudák, je mi jí líto, že ji něco žene k takovému chování....nějak mi to hlava nebere ☹ ☹ A já jí to věřila...samozřejmě ne sama,že? Co z toho proboha ty lidi mají???? To je fakt mazec!!!! Vymyslet si identitu a už po třetí....no coment ☹

sorini2
22. čer 2011

@abecedka to si děláš prdel, no tak jestlu toto udělala tak to je docela mazec, člověk ji tady bere jako by ji znal 20let,,myslí na ní, jak a co v nemocnici a tet toto.... fůůj mě se tomu nechce věřit, ale asi na tom něco bude jak vše vymazala... ☹ ☹

aknel1976
22. čer 2011

@sorini2 je to podle mě chudák... jdeme dál a jak psala @lita, buďme rády, že nejsme na jejím místě 😉

sorini2
22. čer 2011

@aknel1976 přesně tak...