Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

aknel1976
13. zář 2011

@mirka77h jupíííííííííííííí, tak jsem psala do Kolína a mají na skladě poslední černý r.2010, na který nám ty korbičky pasují a mají ho za cenu 15.990!!!! 😖 Tak jsme ho hned rezervovali 🙂 Mám obrovsku radost a díky za tip to takhle zkusit 😉

mirka77h
14. zář 2011

@aknel1976 Ahoj no tak super ani nevíš jakou mám radost a jěště ho budete mít levnější 🙂 Jěště jsem si k tomu objednávala nánožník na sporták a tašku na kočár 🙂 Pojedete tam nebo si ho dáš poslat? A jak včera kontrola vše v pořádku? 🙂

aknel1976
14. zář 2011

@mirka77h tašku EW mám úplně novou od jedné známé za 600 a na nánožník jsem se zatím vyprdla, že mám dobré fusaky a paluvidím, jestli bude potřeba 🙂
Jinak jsem byla včera naprosto přešlá z kontroly od Dr. Dětičky jsou prý vpořádku, ani mi neřekl kolik asi váží, prý ho zajímají hlavně míry jako hlavička, obvod břicha a délka stehení kosti, tak vím prd, jak je máme velké a těžké ☹. Pak mi začal rukou vyšetřovat čípek a docela mě to až zabolelo, jak se tam "šťoural" (pardon) ...pak řekl, že čípek je horší, že nějaký CS mám "2" a musíme to hodně hlídat, víc nevím ☹ Strašně mě tahá podbřišek až do "pipiny" a fakt to doooost bolí, že někdy nemůžu ani jít, ale prý to tahá z úponů jak vše roste a děloha je maximálně zatížená, protože jinak je vše prý vpořádku, tak mám brát magnésko 2-1-2 a jak se to zlepší, tak 1-1-1. Nooo a pak jsem šla v metru na záchod a na vložce silnější špinění...já tam začala brečet jak debil a nevěděla jsem co mám dělat ☹ ☹ Asi to bylo z toho, jak mi rozdráždil ten čípek, nevím z čeho jiného, ale když mě s tím čípkem postrašil a pak tohle, tak jsem byla vyřízená! Takže jsem dojela domů a natáhla nohy nahoru a ležela a ležela. Dr. mi doporučil maximální odpočinek kvůli tomu čípku a aby mi nezačalo tvrdnout břicho. Občas mám pocit, že je tvrdší, ale nebolí to...a pak se vyznej v tom, co je tvrdnutí...
Ale hlavněm že jsou dětičky vpořádku a věřím, že polehávání pomůže 🙂

mirka77h
15. zář 2011

@aknel1976 Ahoj tak to je super cena za tu tašku na kočárek. Jinak z tý kontroly bych asi byla taky vykulená , ale já taky ujdu kousek a mám pocit že mi břicho praskne. To špinění bych taky viděla že to bylo po té prohlídce a určitě bude vše v pořádku jen odpočívej ona opravdu práce doma neuteče a stojí to za to 🙂 Hlavně že miminka jsou v pořádku. Naše měly teda ve 22tt něco přes 400g ale přesně mi to taky doktor neřekl ted jdeme za 14 dní na vážení tak uvidíme taky doufám že bude vše v pořádku každej mně říká že na dvojčátka mám malý břicho i když mně to teda nepříjde. Jinak budu mít plánovaný císař tak mi řekl doktor že v tom 36tt mně pošle zrovna do nemocnice za primářem a že se domluvíme kdy to provedem asi bych si myslela když bude vše v pořádku že kolem toho 37tt doufám že teda budou bobci dost velký a v pořádku. Měj se hezky a odpočívej 🙂

aknel1976
15. zář 2011

@mirka77h Díky Miruš, už je dobře, to bylo po tom vyšetření 🙂 Dr. mi taky říkal, že by teď měli mít něcokolem 400-450g 🙂 Jinak mně hodně lidí říká (co neví, že čekáme dvojčátka), že už to mám za pár jak mám ve 23 (fotka je z 22+3tt) docela pěknej pupajz a ono prd, pak řeknu, že mám termín v lednu a div nepadnou do mdlob 😀 😀
U nás na diskuzi rodí holky kolem 37tt a dětičky jsou kolem 2kg, tak buď v klidu, mně by se to líbilo rodit ve 37tt 🙂
Držím palce na kontrolu!!!

mirka77h
15. zář 2011

@aknel1976 Jéé...krásný bříško 🙂 Fotku nemám ale řekla bych že máme asi tak zhruba stejný... 🙂 Ten 37tt mi vychází tak kolem 10. listopadu tak doufám že už to uteče . ajak Ty s porodem bavili jste se o tom s doktorem? Chodila jsem sem taky někde do diskuzía pamatuju si podle nicku Tebe a Misandu ta už něco má? Já nevím ale ta diskuze se ted zamčená?

aknel1976
15. zář 2011

@mirka77h jj, chodila jsem sem a pak jsme si udělali uzamčenou diksuzi, že tam chcem řešit i něco, co se nemusí psát veřejně 😅 Je to fakt příjemné! Já jsem teď 23tt, takže jsme jen tak prohodili s Dr., že by viděl porod ideálně ve 37tt čili kolem 23.12. 🙂 Tak uvidíme, co na to dětičky, jestli vydrží tak dlouho 🙂 Tak ty už to máš za chviličku proti mně 😉 🙂 🙂
Jinak Mišanda už má dlouho miminka, ta rodila tuším kolem 30tt (přesně už si to nepamatuju) a ještě jsou furt v nemocnici, ale daří se jim moc dobře a jen čekají, až budou mít dětičky aspoň 2,5kg a půjdou domů, ale psala, že to vidí tak cca na 2-3 týdny. Je ale super vidět, že i takhe brzo narozená miminka nejsou problém 🙂 🙂

mirka77h
16. zář 2011

@aknel1976 Jé tak to budete mít krásnej dárek pod stromeček 🙂 🙂 🙂 Hlavně aby v těch bříškách vydrželi co nejdéle i když jak říkáš dneska doktoři dokáží nemožné 🙂 Jak se cítíš je to lepší ? Já šla včera naproti synovi ke škole ( začínáme ho učit aby chodil sám když budou miminka) je to kousek a můžu Ti říct že jsem měla dost jak mi po chvíli zažne bolet břicho. Dnes už jde teda sám tak doufám že se mi vrátí v pořádku 🙂

luucca
16. zář 2011

Ahoj holky,chtela bych se k vam pridat,jsem tu nova,takze se tady rozkoukavam 🙂 Cekam taky dvojcatka,ted jsem 32+4

aknel1976
16. zář 2011

@mirka77h snad, budem doufat, že vydrží 🙂 Mně už je fakt dobře, asi mi jen Dr. podráždil čípek-blbec! ☹ A bříško občas zatvrdne, když se mi chce na záchod, nebo se trochu víc procházím, ale hned to přejde, takže to nic není a po magnésku se mi fakt dooost ulevilo hlavně od toho tahání úponů, ikdyž při chůzi to cítím taky, asi jak píšeš ty, tomu se nevyhneme 🙂 🙂
Držím palce, ať syn dorazí vpořádku sám, určitě to zmákne 😉

aknel1976
16. zář 2011

@luucca Ahoj 🙂 Teeeeda, taky už bych brala být aspoň ve 33tt 😀 😀

luucca
16. zář 2011

Ahojky,neboooj to utece,ale verim ti!Ja taky pak odpocitavala kazdy tyden,protoze moje uchvatna doktorka me furt strasila,jak se rodi dvojcatka strasne predcasne a jak jsem rizikova a bla bla a akorad nervy!! 😒 Jinak s tim cipkem to musi byt pekne neprijemny!! ☹ Kolikrat me to taky pekne bolelo,zalezelo teda na doktorovi,nekdy jsem ani nevedela ze me prohlizi a jinej ...brr Jinak vite jaky dvojcatka cekate?Ja cekam dve holcicky a furt nevim na stopro jestli jedno nebo dvouvaj.

abecedka
25. zář 2011

@luucca já také tak a prý se to dozvíme časem, zda jsou jedno či dvoj 😉 až porostou. Ale ono je to celkem jedno už.

zuzka72
25. zář 2011

@miradka ahojky mamino už se ti to krátí, jak se daří?

luucca
26. zář 2011

@abecedka to jo,hlavne at uz jsou tady 🙂 nemuzu se dockat!

monika.tdm
8. říj 2011

jen že jsem dala nějaké věcičky na net!!! 😉

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=344798

juchu
11. říj 2011

Ahojky maminky! Všichni 3 bychom vás všechny chtěli pozdravit a popřípadě se k vám do skupiny přidat 😉 L + ♥ + ♥

mamkahelca
14. říj 2011

Ahoj holky,muzu taky k vam?Cekame koncem unora dvojcatka snad kluka a holku,dneska jdu na kontrolu ve 21tydnu a snad tam ten par je ane dva kluci,doma mam triletou holcicku🙂))Taky mam slibeneho cisare ve 37tydnu a doufam,ze se miminka udrzi a nebudou drive,dcerky tehu bylo ok,ale ted kdyz jsou dve je to asi horsi nez kdyz je tam jen jedno,jsou pekne cila,je to zatim sranda ty pohyby,ale pak asi bude hur,taky me desne boli zada,ze sotva vstanu,si pripadam jak stara baba a to jeste nemam tak velky bricho.Tak se opatrujte a zas nekdy🙂)))

petracv
2. lis 2011

Ahoj všem, nějak ta diskuze opadla, tak doufám, že to napravíme 🙂 Jsme ve 24. týdnu a zatím to vypadá na dva kluky....sakriš...a já chtěla páreček!!!

suzamen
4. lis 2011

Ahojky...tak tady jsem už hoooodně dlouho nebyla 😅 Vidím tu jen známé tváře ze soukromé diskuze 😀 snad si mě ještě někdo pamatuje 😅 Jak se všem daří?

gaudi
4. lis 2011

ahoj holky, sem sice nepatrim (zatim) ale nahodou sem pri brouzdani po netu nasla stranku, kde je seznam jmen dvojcatek z nemecka, treba byste to nektera mohla pouzit jako inspiraci...
http://blog.beliebte-vornamen.de/2011/01/mehrli...

majka07
12. lis 2011

@suzamen Zuzi, neboj já si Tě pamatuju 😉 🙂 😀 já už všude dlouho nebyla a nebyla ....

suzamen
13. lis 2011

@majka07 sem asi moc holek nechodí 😅

suzamen
15. lis 2011

Můžu poprosit dáte nám ozdůbku? 🙂 http://vanocni.datart.cz/zuzana-mikulicova-si-p...

catharin
5. únor 2012

Ahoj, holky.
Jsem tu nová. Vidím, že jste rozjeté.. 🙂 Já navštěvuji emimino.cz, sem jsem šla až dnes, ani nevím, asi potřebuji i s jinýma komunikovat 😀
Mám 5- měsíční dvojčátka, holčičky a můžu říct "nudím se" 😀 Mám je tak šikovné.. Že se bojím, kdy se to zlomí. Jsem dost přísná matka, ale mám strach z rozmazlování apod. Nevím..
@aknel1976 : krásné bříško. Já měla též veliké 😉 Bylo to to nejkrásnější období. Moc ráda na něj vzpomínám.

Hezký zbytek neděle 🙂

suzamen
23. únor 2012

@catharin ahoj vítej 🙂 tady už je to dost zaseklý...všichni už mají soukromé diskuze 😅

catharin
25. únor 2012

@suzamen : ahooj, nojo, všimla jsem si 🙂

sorini2
9. dub 2012

@juchu tady už skoro moc nechodíme ( taky jsem tady koukla po delší době) máme soukromou ale zkus třeba napsat majka 07 zda by tě tam nepřidala 😉 😉 dvojčátka...jedeme dál