Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

abecedka
24. čer 2011

@gamma má ten Ew šrouby nebo jen nýtky? Četal jsem inzerát na TFK a ona tam psala, že má šrouby a jde krásně utáhnout ne jak kočáry co mají nýtky...napadlo mě že naráží na Ew

karusta
24. čer 2011

Ahojte těhulky,
tak hlásím návrat z Prahy. V úterý nástup na odsávání. Dospěli jsme již k těžkému stadiu u té vody, tak už se to nedá odkládat. Když vše dobře půjde, tak tam budu jen jeden den. Mám hodně odpočívat, už by se mohl z toho náporu spustit porod..

red.miky
24. čer 2011

Ahoj holky!
Tak mám po dnešní kontrole a budu vás muset opustit, jelikož jsme zjistili, že jedno miminko se nakonec ztratilo a zůstalo tedy jen jedno. Takže minulý týden šok, že budeme mít jednovaječná dvojčátka a dnes zase zjištění, že bude jen jedno. Ale tak hlavní je, aby bylo aspoň to jedno v pořádku!!! Nerada bych přišla ještě o to druhé.
Manžela to sice dost mrzí, ale tak důležité je, aby bylo to jedno v pořádku.
Moc vám všem tedy děkuji za to, že jste mě mezi sebe vzaly a zároveň vám všem přeju, abyste vy i vaše dětičky byly v pořádku a vše se vyvíjelo tak, jak má!!! Takže všem přeju HODNĚ ZDRAVÍ!!! A pevné nervy, ať vše zvládáte s přehledem! Občas tady k vám nakouknu, jestli vám to nevadí. 🙂
Tak ještě jednou díky za příjemný pokec a všem hodně zdaru ve všem!!!

karusta
24. čer 2011

@red.miky tak to mě mrzí... držím pěsti, ať je alespoň druhé mimčo v pořádku a vy se z něj budete moci těšit a radovat! 😉

suzamen
24. čer 2011

@red.miky jajky tak hlavně že jeden bojovníček zůstal...u těch jednovaječných je větší riziko zániku ale taky se málo kdy stane že by to vzdalo i to druhé, přeji hodně štěstíčka a zbytek těhulkování at je v pořádku 😉

red.miky
24. čer 2011

@karusta, @suzamen: moc díky, holky!!! Věřím, že to druhé to zvládne, nic jiného mi nezbývá. Ale budu optimistka a budu věřit, že vše bude ok. Musí!!! A u vás musí být taky!!! Jste super ženské, tak není možné, aby se miminka krásně nevyvinula. 😉

suzamen
24. čer 2011

@red.miky určitě to druhé vydrží...už ted je vidět že bylo silnější než to co zaniklo...určitě to bude silná osobnost když tak bojuje 😉

janakar
24. čer 2011

Holky, co řešíte kočárky. Mám jen takovej jeden postřeh. Máme TFK a jsem celkem spokojená, Přesněji řečeno, dokud jsem jezdila s korbama, tak spokojenost na 150%. Ted co máme sporťák, tak mě docela štve polohování zad, který se dělá zapínáním a rozepínáním zipů. Nevím jak to má EW nebo jiný dvojčecí kočárky, ale já byla zvyklá z mono kočárku (Jane Slalom Pro) na plynulý polohování pomocí tahu páskem. Tak tohle je mínus, který musím TFK udělit. Ale jinak jsem moc spokojená, i polohování nožiček je super, dá se dát buď úplně narovno pro ležící dítě, nebo pak svěsit dolů a nastavovat opěrku nohou do tří výšek. Takže až na ty zipy dobrý.

abecedka
24. čer 2011

@janakar Janičko zrovna jsem na tebe dnes myslela. Super zprávy s martinkou 😵
EW to má taky + nohy nemá polohovací

janakar
24. čer 2011

@abecedka Děkuju😉 Martinka je šikula, zato s Tobiáškem si ještě mákneme.
Teda už 24.tt, holky to letí jak blázen.

abecedka
24. čer 2011

@janakar na to se na všechno dá zapomenout, hlavně aby byl občas nějaký pokrok.
Letí to teda, právě už jem si říkala aha měla by jsi něco nakupovat .Aspon plenky v akci, když uvidíš, haha.

janakar
24. čer 2011

@abecedka No nám se právě Tobísek trošku zasekl, ale věříme, že to rozcvičíme 😉
Ad nákupy: já jsem taky byla dlouho v klidu a nic nepořizovala, zato teď teda lítám a hledám všechny možný akce 😀 😀 Zrovna teď jsem objednávala mléčný kaše a brala 30 krabic 😀 😀 Byly o 50 % levnější se spotřebou do konce září, což u našich prcků není problém 😀 😀

misanda
autor
24. čer 2011

@janakar no právě proto jsem nechtěla TFK ani EW...kvůli sporťáku..přesně jak píšeš, polohování na dvě věci ☹

abecedka
24. čer 2011

@janakar právě včera na kurzu říkala, že myslím makový olej je super na vojtovku...nebo meruňkový, ted přesně nevím.
30 krabic 😀 však co, pakto člověk musí koupit za draho žejo! Tak at dětem chutná. A co Karol?

misanda
autor
24. čer 2011

@red.miky jéé, tak to mě mrzí, ale neboj, ono se to občas stává a druhý mimi bude určitě v pohodě 🙂. Kamarádce taky takhle jedno dvojčátko jakoby zaniklo a má teď krásnýho čipernýho chlapečka 🙂 😵 😵

janakar
24. čer 2011

@abecedka Fakt? To si neumím představit, že bych na cvičení namazala, by mi klouzal 😀 Nebo jak je to myšleno? Jsem asi natvrdlá 😝
Karolí je paše vychovatelka, ta mě komanduje až to hezký není 😀 Dneska mi říkala: Mamííííí, mimi něčičit (jakože s Tobiáškem nesmím cvičit 😀 ). A dvojčata jsou od ní taky pod pantoflem😀 Ale je to sranda

@misanda A pro jaký kočárek ses nakonec rozhodla?

janakar
24. čer 2011

@misanda
@misanda Ony totiž ty zipy by nebyly tak blbý, ale jak to musíš zapínat u každé sedačky, tak k těm zipum co jsou jako mezi sedačkama se blbě dostává 😒 Ale jinak je fakt fajn, dá se krásně užřídit jednou rukou, což je pro mě hodně důležitý

janakar
24. čer 2011

@karusta Tobě držím moc pěsti, abys ten zákrok zvládla v pohodě a miminka se ještě na svět nehnala. Fakt se snaž hodně odpočívat, ikdyž je mi úplně jasný jak málo je to reálný, když máš ještě jedno dítě. Loni jsem byla ve stejné situaci. Naše malá mi moc odpočinku nedopřála

abecedka
24. čer 2011

@janakar ježiš tak to nevím, já to v praxi nikdy neviděla. Takže jsem to přijala jako fakt a jen posílám dále 😅

misanda
autor
24. čer 2011

@janakar já vim, zkoušela jsem EW a řídil se skvěle, ale ty zipy, to mě hoooodně odradilo, já než to pozapínala, tak bych měla děti vzhůru 😀 Náš kočárek se taky dá řídit jednou rukou 😉 prostě otáčecí kolečka vepředu jsou mega 🙂

tonytony
24. čer 2011

@red.miky To je mi líto, že to druhý Brouček vzdal, ale jak píší holky, je důležité, že zůstalo aspoň jedno a je v pořádku... Já se taky bojím dalšího UZ za týden- taky byl jeden Brouček menší než ten druhý☹ Ale pořád si říkám, ať aspoň jeden po těch všech útrapách zůstane a pokud ano, tak to tak budu brát, že by třeba ty dvě měli pak nějaký problém atd... Prostě jinak se nedá, opatruj toho svého Bojovníčka, co zůstal🙂 Je krásnej- koukala jsem na UZ- už úplný človíček!

karusta
24. čer 2011

@janakar jojo, snažím se, teď mě nechala ležet dobu, tak se mi zase trošku ulevilo..

koubovka1
24. čer 2011

@valkat gratuluju k dvojčátkům a vítej v klubu

red.miky
24. čer 2011

@tonytony: moc díky za podporu! Já to taky tak beru, že tomu tak chtěla příroda. I když minulý týden byli od sebe jen o jeden den, což je moc hezké, tak prostě asi byl u něj nějaký problém, který nebyl slučitelný s dalším vývojem, tak proto to nevydržel. Prostě to tak mělo být. Věřím, že druhý prďolka už bude ok a že se bude snažit dělat vše proto, aby nedopadl jako jeho dvojče...

koubovka1
24. čer 2011

@red.miky lepší mít jedno zdravé miminko, že se trápit s problémy a stejne by asi nebylo v pořádku, melo to tak být.

red.miky
24. čer 2011

@koubovka1: naprosto s tebou souhlasím. Taky to tak beru. 😉

valkat
24. čer 2011

@gamma
@aknel1976 jsem se na něj dívala ale mě ty korbičky přijdou strašně malušenký,já je budu mít v zimě takže musím přemýšlet i nad fusakem.......

aknel1976
24. čer 2011

@valkat taky budem mít v lednu a když to porovnáš s ostatními, tak oni tak malinkatý nejsou a navíc je trochu výhoda, že dvojčátka se rodí menší 😉 Jě těžké najít ideální kočárek!! Já tu potkala paní s tímhle kočárkem a sice je teď teplo, žádné fusaky, ale ty miminka tam i tak měli dost místa 🙂

aknel1976
24. čer 2011

@red.miky to mě mrzí, ale jak už tu psala @kubovka1 lepší zdravé jedno miminko mež žádné 😉 Přeju vám, ať jste zdravý a krásně vám prcek roste 🙂 🙂 A klidně nakoukni 😉

valkat
25. čer 2011

ahoj holky,hezký víkend,včera jsem koukala na ty kočárky,tak ten easy fakt asi bude nejlepší ale chce se na to někde podívat.....ale to je ještě času......