Dvojčátka 2011/2012

misanda
27. kvě 2011

Holky těhulky, dvoj-čekatelky...šup k nám 🙂

zuzka72
19. čer 2011

@lita myslím, že akce je jen na ty oranžový ☹

lita
19. čer 2011

@zuzka72 - tady ale myslim holky psaly, ze sehnaly i ty modry nebo dokonce ty lux nebo jak se jim rika. Mam v tom zmatek. Ty beres jaky pliny? Loni mi prisly fajn DMacky Babylove, ale ted mi prisly uplne priserny, udelal se z nich po vycurani nasaknuty zok 😠 Chtela jsem koupit Tesco plenky, ale nemeli nasi velikost, takze probehl uter po vsech strankach 😝

koubovka1
19. čer 2011

@lita já tak včera koupila modré active baby za neco málo přes 400,- a je tam 108ks.

zuzka72
19. čer 2011

@lita Danuš já kupuji Babylove, nebo Tesco, ale ty jen na suchý zip, ne ty s lepkama....a Pampers kupuji ty oranž u nás je měly v albertu za 139,- , v Gĺobusu za 149,- ale spokojená s nima nejsem, mě strašně smrdí 😀 😀 😀 ale ta cena mě občas dostane, tak je vezmu 😀

lita
19. čer 2011

@koubovka1 - prave ze to je draha cena. Pro nasi velikost je v baleni uz jen 74 ks. Ty jsi kupovala velikost 3-6 kg, vid. Jestli chces, na techto webovkach je maji za 339 Kc a kdyz koupis 4 baliky, pak je postovne zdarma http://www.vsevyhodne.cz/detske-pleny-pampers/ Az se miminka narodi, treba ti objednavka po netu prijde vhod 😉

@zuzka72 - Zuzi, mne tady v CR asi nejvice vyhovuji modre Pampers, ve Statech me Pampersky zklamaly, ale uz jsem tam nasla suprove plenky. Jeste nekdo bere Bella Happy, ale ty mi prijdou na styl Babylove.
Prave ze ty oranzove Pampersky jsou desne parfemovane, prijde mi, ze to na pocuranou prdelku nemuze delat dobrotu. Tak jsme je loni chvilku meli. Jsou hodne tenke, proto jsou treba super do velkych veder. Ale dlouho bych je nepouzivala, aby z toho nebyla nejaka vyrazka.

koubovka1
19. čer 2011

@lita jj není to úplně to nejvýhodnější, ale já beru jakoukoli slevu, a jsou to ty 3-6, já chci stejne ty nejmenší ty premium care, tak snad bude jeste nejaká akce, musím začít sledovat letáky, normálne je hned u schránky vyhazuju

karusta
19. čer 2011

@lita já jsem koupila v Tescu ty premium care (světle krémové) za 160Kč, super cena... ale v jednom Tescu je měly a v jiném zase ne, tak nevím, jak je to s těmi akcemi..Bylo to v pátek. S oranžovýma pamperskama mám špatné zkušenosti s Terkou.. Byla po nich opruzená a navíc jí protejkaly.. S Babylove mám dobrou zkušenost, ale brala jsem je na Terku až když měla 9kg, tak nevím, jaké jsou ty pro mrňousky..A ty Tesco jsou dobré? Přemýšlím, že bych kdyžtak nějaké balení vzala..

aknel1976
19. čer 2011

Ahoj holky 🙂 Dočítám vás a je to umění 😉 😀 😀 Snad na někoho nezapomenu, koukám, že jste toho nadrbali dost 😀 😀 😀
@koubovka1 @misanda @sorini2 holky byl tp pro mě takový relax, fakt parásná změna!!! 🙂 Sice víkend propršel a z opékání buřtů nic nebylo, ale aspoň jsme navštívili některé známé a tchýně mě rozmazlovala a mám asi 10kg nahoře 😀 😀 , ale bylo to fakt moc příjemný a kontrola naštěstí nikde!!!

@misanda klidně mi dyžtak do IP hoď odkaz na to HM, budu ráda 🙂 Děkuju 😉
@istokovam nooo, je to krásný, ale mám strach jakej budu mít pupík později 😕 😕 😕 Abych se netahala s pupíkem jako blázen 😝
@tonytony vítám tě tu a gratuluju k dvojčátkům 🙂 A neboooj, sama jsem se takhle bála a prostě věř, že to bude vpořádku a i druhé miminko to dožene, držím palce na další ultrazvuk 😉
@red.miky vítám tě u nás a gratuluju k dvojčátkům a ať vám dobře rostou 🙂

koubovka1
19. čer 2011

@aknel1976 ty jo závidím, máš asi super tchýni co?
@karusta me přijde, že to v každém tescu bylo jinak, včera jsme byli s manželem v druhém tescu v Plzni a tam byla cedulka, že tak akce byla do 14.6. Fakt to nechápu
@zuzka72 holka koukám, že máš čtyři kluky, no to musí být neco mezi samýma chlapama co? 🙂 🙂

aknel1976
19. čer 2011

@koubovka1 to jo, to mám, mám ji moc ráda, a to víc mě mrzí, že tam nemůžu každý víkend 😝 Ale co, třeba je to lepší, jinak bych se jí nabažila 😀 ...dokonce jak jsme byli u známých, tak je možný, že budeme mít 2 klasický postýlky zadarmo 😵 😵 ...jedné kamarádky rodiče je mají na půdě a chtěli je vyhodit, tak pokud je nevyhodili, tak jsou naše! Mám docela radost, když to vyjde, jsou to ušetřený peníze za postýlky, jen by jsme je třeba přetřeli 🙂 Jo a jinak mě od včera pěkně začala bolet prsa 😝 ...a k večeru se ti vrhnu do čepiček 😉

sorini2
19. čer 2011

@lita asi jo, říkala 75 na % i na body...a jak mi to vyjížděla tak říkala je o fous to z 75 skočilo na 10%...

koubovka1
19. čer 2011

@aknel1976 no je to dobře, že mate takovy vztahy, ja svoji tchyni posledni dobou nemusím a tchána nesnáším od doby, co jsem začala chodit se svým manželem a to už je deset let. Ty postýlky jsou super, každý ušetření je výborný, já mela stesti, že nám je zaplatila moje ségra.
Za čepičky ti děkuju, nemusíš na ne chvátat a chces poslat už penízky?

sorini2
19. čer 2011

@aknel1976 ahojky tak to je super že jsis to užila a to rozmazlování ti tiše závidím.. 🙂

sorini2
19. čer 2011

@karusta nerada vám holky lezu do debaty... o plenách tesco, ale kamarádka na nich malou vychovala... kupovala jen ty...

koubovka1
19. čer 2011

@sorini2 taky bych řekla, že nebudou úplně tak špatný, jen to není ta drahá značka

sorini2
19. čer 2011

@aknel1976 jaké čepičky???? já bych taky chtěla prosím prosím.... pokud by na mě zbyl čas... a taky jsme koupili jen jednu a druhou postýlku máme ještě po mě jen ji natřeme... no co reforma je reforma a jde to tady od 9 k 5 a ještě hůř, tak šetřit se musí... až vyhraju někde 100mega tak pak prosím...

sorini2
19. čer 2011

@koubovka1 já taky zkusila vzít 4 balení... tak uvidíme...

sorini2
19. čer 2011

holky už jsem 33tt toto letí.. neskutečnééééé, jsem nevěřila že dojdeme až tady

aknel1976
19. čer 2011

@koubovka1 Ono si s těma tchánovcema nevybereš...já zas nějak nemám vztah s mámou, ze slušnosti ji navštívím, ona nás vůbec a tak nějak si ani kolikrát nemáme co říct, ona nevíma co jí říkám, jen povídá sama o tom co ji bolí a jak jí všichni štvou...takže sice fajn tchýně a daleko a mamka nic moc a za rohem. Právě, každá kačka dobrá a ikdyž se mi žirafky líbí a moc, tak budu ráda, že 6000 ušetříme 🙂 Já ti pošlu podklady na zaplacení, až je budu mít hotové, já je budu dělat tak nějak v klidu a pomalu, takže je nejspíš budu posílat ve Čt nebo Pá, ale předem ti písnu a pošlu ty podklady, díky 🙂
@sorini2 aspoň jsem si užila do zásoby 😉 😀 A co pokojíček, všechno hotový? 🙂

koubovka1
19. čer 2011

@sorini2 ale proč ne, je jasný, že jsme to zvládly a ješte pár týdnů zvládneme ne?

koubovka1
19. čer 2011

@aknel1976 já už podklady mám, už si mi je posílala do IP, tak já ti to jdu hned poslat jo?

koubovka1
19. čer 2011

@aknel1976 jinak přesne to, co ty říkáš, jaká je tvoje mamina, tak taková je tchyne,pořád si jen stežuje, nemají moc penez, tak z ní čiší závist ke všemu, když nekdo neco má, když jede na dovolenou a tak a pořád jen, že nemá čas. Honza k ním ani nechce brát prcky, protože mají mega starej barák a nic moc úklid a tři psy k tomu, sice malý, ale stejne bordel nadelají a jsou naprosto nevychovaný no hrozný. Skoda mluvit. Svoji maminu nemám a tati se ke me tak trochu otočil zády, tak jsem ho snad už 6 let nevidela. Hrůza ☹ ☹

aknel1976
19. čer 2011

@sorini2 je to krásný a určitě ještě několik týdnů vydržíte 🙂

koubovka1
19. čer 2011

@aknel1976 tak jsem penízky poslala a moc se tesim na cepicky.

aknel1976
19. čer 2011

@koubovka1 hmm, tak trochu se toho s těma dětma bojím taky. Moje máme, ne že by měla nějak extra bordel,ale moc neuklízí a všude mají chlupy od pejska (nevadí mi psi), ale sedneš si a jsi chlupatá, dostaneš jídlo a všude chlupy...její přítel je zedník a ve špinavejch monterkách se válí v křesle a na gauči a pak si tam máme sednout...jsem asi hnusná,ale vůbec tam nemám odvahu chodit s miminkama, až tu budou s náma ☹ ..takže tak trochu něco podobného ☹
Platbu nechám na tobě, já na to nespěchám, díky 🙂

aknel1976
19. čer 2011

@koubovka1 tak já moc děkuju!!! Potvrdím, až mi peníze dorazí 🙂

sorini2
19. čer 2011

@aknel1976 pomalu, jedna postýlka složena a druhá se musí natřít... jinak vymalováno.... ale nijak zvlášť jsme to nepřeháněli...

sorini2
19. čer 2011

@koubovka1 musíme zvládnout, alespoň do ukončení 8 měsíce
a pak hurááá rodit 😨 😨 😨 😨

aknel1976
19. čer 2011

@sorini2 tak to je dobře 🙂 Hele a čím budete postýlku natírat?? My asi dostaneme 2 starší postýlky zadarmo 😵 Tak jsem přemýšlela, že by jsme je natřeli, ale nevíme jakou barvou, aby to nevadilo dětem???

koubovka1
19. čer 2011

@sorini2 neboj, to zvládnem v pohode, nebojím se toho, ikdyž nikdy nevís, co se stame, ale nebudem si to privolávat