Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

egrzuz
11. črc 2008

Kači, žádanku na cvičení mi napsal pediatr. Náš neurolog je taky takový, že by necvičil, tak se zeptej u pediatra a uvidíš. No , ale není co závidět 😉 když to pomůže prckům, tak se nedá nic dělat viď? 😎

Jinak tady je převaha sice kozorohů, ale také moraváků 😀 já chci někoho ze severu 😀 😀 😀

Holky s těma párečkama máte pravdu, já znám 3duomaminky z okolí a všechny mají páreček 🙂

egrzuz
11. črc 2008

Kačenko, už je zase jako rybička. Dneska jsem šla jen jednou v noci k Jarouškovi a jednou ke Kristýnce-houkal monitor a proč asi? 😉 Ležela natlačená v rohu postýlky 😀 Zase se po vás opičíme, viď? 😀

marrha
11. črc 2008

Ahoj holky,

Halkac...tandem jsme kupovala až te´d...jako první kočárek jsme měla Spider swing...
já tandem hlavně kupovala ,protože at se to zdá nemožné,tak tady v obchodě neprojedeš kolem pokladen s kočárkem vedle sebe...a když už mají kasu pro kočárky a vozíčkáře,tak na té kase nikdo nesedí 😠 😠

tady je taky dvojčt požehnaně....ale i tak každý vždycky zírá...jako by jsme byli nějaká rarita 😀 přitom každý den potkám nejmíň troje 😀

a odkud si Egrzuz?jestli to není tajné 🙂

marrha
11. črc 2008

Halkac..váš tatínek si pěkě užívá 😅 😀

ten můj má smolíka.... 😀 já jsme s něma pořád sama...on je celé dny v práci...,takže výlety jedině společně 😀

egrzuz
11. črc 2008

marrho, to víš, že to není tajné 😀 Liberec 😉

marrha
11. črc 2008

jo tááák 😀

nemáš to v pase..tak jsme si říkala jestli tady nejsi inkognito 😀

marrha
11. črc 2008

neboj možná se někdo přidá...... 😉

egrzuz
11. črc 2008

Prosím tě s tím kočárkem vedle sebe mi ani nemluv 🙂 , já když někam jedeu nakoupit, tak se taky neprotáhnu, máme Teutonii. Naštěstí nad barákem máme Tesco a tam se protáhnu kolem všech pokladen. V Plusu jsem jim řekla, ať mi otevřou pokladnu pro vozíčkáře a sice se mračila prodavačka jako bych chtěla bůh ví co, ale hodila zadklem 😀 a šla. 😀

egrzuz
11. črc 2008

jsme to asi zapomněla 😀 😀 😀

marrha
11. črc 2008

Jsem se včera nadala jednomu klukovi v Kauflandu...tady to je hrozné...fronty až na konci uličky...a potřebovala jsem projít mezi lidma k pokladně pro kočárky a pro nikoho to nebyl problém mi trochu uhnout,ale pro něho to byl velký problém 😀 prý co tam lezu...tak si ode mně něco pěkného vyslechl a pak mu sklaplo... 😀 😀

halkac
autor
11. črc 2008

Bré ránko🙂 Holky, půjčím dvě děti na týden na prázdiny, jsou pěkně rostlé, zábavné, roztomilé, jedno dorůžova, druhé domodra 😀

S kočárkem -ten tandem se mi líbí, zkoušela jsem si ho v prodejně, no a byla jsem šoklá, jak je to jiné...ale to bych si asi zvykla, co?

halkac
autor
11. črc 2008

Holky, co ted dělají vaše dětičky?

egrzuz
11. črc 2008

Já se taky hádám. My duomaminky se musíme umět ozvat 😉

Holky tady se křičí, utíkám se podívat co se tam děje 😀

marrha
11. črc 2008

Halkac..já ho kupovala bez zoušení z Německa a měla jsem z toho strach,ale rychle si zvykeš....krom najíždění na patník se s ním jezdí lépe než s kočárkem vedle sebe 😉 fakt jsem byla překvapená...měla jsme strach z té délky...

děti dobíjejí a v 10 jdou do hajan.... 🙂 teď si hrajou se ségrou 😀

marrha
11. črc 2008

omlouvám se za chyby...blbne mi klávesnice a když chci rychle psát,tak mi vynechávají písmenka 😠 musela bych do toho třískat 😝

daniellka
11. črc 2008

halkac-já sevčera upsala, kdyby jsi na to nereagovala, tak si toho ani nevšimnu. Kluci jsou narození v termínu, ve 38.tt, omylem jsem včera ťukla 28 😀 . Takže s chozením si načas teda dávají,lenoši 😀

moje dětičky právě pofňukávají, jsou strašně nerudní jsme zavření už od pondělka doma, Alex má angínu.. ☹

halkac
autor
11. črc 2008

Jé, nechcete nám půjčit ségru 😀 ? Naši si chtějí hrát se mnou 😝 A já chci koníkovat 😠 To jsem mamina, co???

Ne ne, opravdu skládám poklonu, tři děti zvládat je božíííí!

halkac
autor
11. črc 2008

Aha, daniellko, no tak to si načas dávají 😀 Ale víš co? Já budu šťastná, když začnou chodit naši později, pak už to bude fakt zááááhul. Já jako jediná na diskusi "únorovek" jsem chtěla, aby se naše děti začaly točit na bříško co nejpozději🙂 No už začaly a jak jsem tušila, končí mi pohoda; najdenou abych je jako víc hlídala 😀

Alexovi přejeme rychlé uzdravení!!! Je to nepříjemný, když se musí být doma, to znám....my čekalii, jestli nás nesklátí neštovice..no nesklátily, ale bála jsem se chodit mezi lidi, kdyby náhodou...

Daniellko, vy máte jaký golfky?

halkac
autor
11. črc 2008

Jo a jak Alexe oslovujete?

halkac
autor
11. črc 2008

Zuzi: prosím tě, jak jsi našla ten zoubek??? Já když jim mrknu do pusiny, nacpou tam jazyk a fakt nevidím nic!!! Prostě nemám šnaci, myslím, že na zub přijdu, až to bude tesák! 😀

daniellka
11. črc 2008

jámámkočárydva. (pardon-blbne mi mezerník)
jeden odzačátku twin jogger childwheels a golfky, protože furt ně+kam jezdím, at nemusím tahat ten těžkej kočár, mám pegperego

halkac
autor
11. črc 2008

Jé, peg perego aria twin??? Ty chci!!! Jak jsi spokojená?

egrzuz
11. črc 2008

No nevím, na jak dlouho bude klid, ale snad chvilinku nechají maminku relaxovat 😀

Jééé já se zrovna chtěla zeptat na golfky? Budu taky kupovat až golfáče.

Kači, to musíš v nestřeženém okamžiku ohrnou rtík a rychle se tam podívat. Na lžičku zatím nezvoníme, ale jen tam milimetrová tečka. 😀

Kristýnka spala na bříšku v noci, když jsme šla krmit, tak si spokojeně chrupala 🙂

egrzuz
11. črc 2008

A co CHIPOLINO TWINY ? Ten se mi líbí.

egrzuz
11. črc 2008

Tak holky budu se loučit, u nás je neutišující řev. Tak páááá jdu s tím neco udělat.

halkac
autor
11. črc 2008

Zuzi, obhlídnu ho, já jsem zatím slyšela super reference na PP aria twin, tak jsem zatím moc dál nepátrala🙂

marrha
11. črc 2008

Danielko..já si včera říkala,že si nvzpomínám,že by jsi rodila tak brzo...ale pak jsme si říkala,že jsme se asi spletla já 😀 😀

u nás už se spí...

ségra si s něma musí hrát pokud chce oběd 😀 😀 je to děs s něma něco uvařit..bu´d visí na mně nebo kolem sporáku a já mám strach,aby se nespálili...a v ohrádce ječí jak na lesy...ta se u nás nechytá... 😀

chipolino twiny jsem chtěla taky strašně moc,ale pak jsem si to rozmyslela kvůli barviček...prostě bych se necítila s takovým barevným kočárkem 😀
u nás jedna mamča v diskuzi ho má a je spokojená až na nějaké detaily,ale mouchy má každý dvojčecí kočár...bohužel ještě nic nevymysleli co by bylo dokonalé..
nedávno jsme objevila v USA nádherný kočárek..ten s emi moc líbí...ale u nás není....nechala bych si ho i dovézt...,ale poštovné se nevyplatí a navíc u nás není servis na tyhle kočárky což je blbé...kde ho pak nechat spravit kdyby něco...

jo a jen na tom chipolinu se boudičky ovládají dohromady..když chcete stáhnout jednu musí s estáhnout i druhá...nechápu proč to tak blbě udělali... 😒

marrha
11. črc 2008

To je on.mého srdce šampion..ten je prostě super...

http://cgi.ebay.com/Valco-Baby-Twin-Double-Lati...

marrha
11. črc 2008

já mám tady ten...a až na zadní kolečka,ty trochu zlobí..snad to spraví je super..má vše co jsme od kočárku požadovala...
http://www.moje-miminko.cz/kocarky-pro-dvojcata...

daniellka
11. črc 2008

s tím peregem jsem spokojená, podařilo se mi ještě sehnat loňský model, s těma stejně širokýma sedačkama. jaký je ten letošní-nevím. ta menší sedačka mi připadá příliš malá.. Jinak kočár super, váží jen 8,5kg, pohodička.. 😀