Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

gapka.h
24. pro 2008

...kaci-vše nej k prvním narozeninám!!! 😀 😀

marrha
24. pro 2008

Krásné a veselé vánoce, bohatého ježíška přeje Markéta s rodinou 😵

Magdalénce a Jonáškovi přejeme všechno nejlepší k 1 narozennám, hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka 😵 😵 😵

simonac
24. pro 2008

kačko -- taky se přidáváme ke gratulantům - vše nej, nej k prvním narozeninám 😀 😀 😀 😀

jak budete mít chvilku, mrkněte, daal jsem do alba 8 nových fotek a na jedné jsem i já s novou hlavou 😀 😀

tindra
24. pro 2008

Kači taky přejeme tvojí dvojité radosti jen to nej,,,ale hlavně zdravíčko 😉
Přidávám se k veselým vánocům a do nového roku hooodně splněných přání 😅 😵

gapka.h
24. pro 2008

simi-dětičky móoc šikovné i s mamčou 🙂 🙂

..tak už je to za náma.... 😉 Děti byly dnes šikulky,největší úspěch bazének s míčky a knížky se zvuky ,tahací telefonek.
..i já tam měla spoustu překvapení 🙂

..hezký vánoční večer!!!

simonac
25. pro 2008

Dobré ránko holky, u nás jsme to taky zvládli, nej radost měl pochopitelně petřík, ale i já jsem spokojená 😉 tak holky, pochlubte se, co ježíšek naděloval?? 😉

daniellka
25. pro 2008

Druhá! 😀 Nazdárek babuleny!!

Je to zanámi,Ježura proběhl v pohodičce,tolik dárků jsme si ani nezasloužili 😀 Zrovna mi tu kvílí houkačky policejních a požárních aut,o dětech skoro nevím,ty jsou zabrané do průzkumu nových hraček 😀 Tak děkujeme Ježíškovi, byl letos mooc hodnej! 😉 Já jsem toho teda dostála úplně nejmíň ze všech ☹ 😉 ,ale manža říkal,že ještě něco vybereme po svátcích.

Tak hlásíme dárečky? šup sem s tím!! copak jste dostaly?
já dřevěný prkýnka,ponožky,knihu,utěrky,sprch.gely,tašku a s maželem na půl jsme dostali odšťavňovač. Nevím sice kam ho dám,ale mám z něho radost. 🙂

Co vy? 🙂

kaci - vše nejlepší k ročku!!ale už jsem ti přála,myslím 😉

simi - super fotky a super účes,sekne ti to!! Já nosila úplně to stejný. MIluju tyhle ty kraťounký vlásky,jednou do toho zase půjdu 🙂

simonac
25. pro 2008

tak já tričko s dlouhýmm rukávem a rolák můj je kupoval úplně sám a jsou super a k tomu bylo ve stromku schováno překvapení - zlatý prstýnek 😉

petřík dostal - lego, spidermana, aktovku, tašku na hokej, hru skákající žabičky, auto, autobus, dvdýčka, .....byl nadšený

manža - trička a parfém, snad byl taky spokojený

dvojky - aktivní hudební stoleček od chicca - je fakt super. chodítko a nějaké drobnosti - ti je hleděli a nechápali co se to kolem děje, příští rok už to bude lepší 😉

kde jste holky??

egrzuz
25. pro 2008

Ahoj holky🙂

Tak já se vrátila od našich, zasejedu ráno. Chudái už byli unavený po celém dni a noci s dvojkama. A to jim Kristýnka vyprávěla ve 3 ráno 😀 😀 😀

Já dostala sadu hrnců, příbory, bundu, od tchýně auto(už teda v září, ale k Vánocům) od manžílka taky v předstihu notebook 😀 takže nejbohatší Vánoce v mém životě, ale taky nejsmutnější bez JARDY 😢

Všem krásný večer

simonac
26. pro 2008

ahojky holky 😉

zuzu -- tak to jsou pěkné dárečky, ale manža je manža, že 😒 drž se, ty to zvládneš 😉

holky, já mám doma tyrana - martínek v noci víc nespí jak spí, pořád poplakává, nevím jestli zub nebo co, ale je to ds, trvá to už přes týden ☹

halkac
autor
26. pro 2008

Dobré ránko,

holčinky, přeji nádherné svátky !!!! Vím, opožděně, ale přece...No mám k tomu zpoždění bohužel pádný důvod. V sobotu jsme oslavili ty narozeniny dětí, v noci Magdalénka horečkovala...a co že se z toho vyklubalo? Kde jsem s ní trávila dopoledne na Štědrý den?

Někdo už asi tuší...ano, byla jsem na pohotovosti a objevil se ZÁPAL PLIC. Já se snad zblázním...nakonec jsem je uprosila, abychom nemuseli do nemocnice a že se budeme kurýrovat doma 😉 To mám za to, že jsem se tu chvástala, jak výbornou máme imunitu po braní probiotik...No tak beru zpět 😠 Nechala jsem si tentokrát vysvětlit, proč se u ní běžné nachlazení zvrtne do zápalu...No prý stačí i obyčejný vir chřipky, dítě není tak odolné a prostě po rýmě a kašlíku se to rozjede více /ať děláte, co děláte/...Tak tu mám chrblající dítě, druhé mělo taky čtyřicítky horečky, ale zatím se drží a nekašle...Matka trpí s protivnými dětmi, tatínek si svátky taky moc neužívá...

Chjooo, kdy já budu mít zase pěkný Štědrý den ???

Budu aspoň pomalu dočítat, stejně nikam nesmíme ☹

simonac
26. pro 2008

jejda kačko, tak to nezávidím, držíme moc pěstičky at jste co nejdřív zdraví 😉

daiquiri
26. pro 2008

Ahoj holky, taky bych vám ráda popřála krásné svátky, teda aspoň ten zbytek! Taky se zpožděním, ale byl frmol, jen jsem vás přečetla přes mobil a k PC jsem se nedostala 😒
U nás to proběhlo v klidu, děti jsme uložili a do osmi bylu tuhý 😀 Pak jsme se navečeřili a rozbalili jak svoje tak i dárky pro děti, příští rok se toho už zúčastní 😅

Kačko, ježiš to je mi líto, já jsem ráda, že zatím u nás proběhla max rýma, ale všechno nás ještě čeká, mám z toho strach, z nemocí dětí mám hrůzu. Snad u vás bude brzo líp! Taky se samozřejmě přidávám ke gratulacím! 😉

Simi, teda tak ty jsi kočka! 😉 Mně krátký neslušej, ale kdyby, tak hned jdu do něčeho podobnýho
😉

Zuzi, tak aspoň byly štědré vánoce, když už musely být bez Jardy...I když vím, že to je chabá náhrada!

simonac
26. pro 2008

dai díky za pochvalu , mně zase nesluší dlouhé atolik bych je chtěla ☹

daniellka
26. pro 2008

čau děvčátka!
tak dnes bude pokračovat žrací maraton. včera krůta u prababky, dneska kachnička u našich,mňaaam!!
Ještě že ty Vánocej jsou jen jednou do roka 😀 😎

kaci - jejda mane,tak tfuj tfuj tfuj,at jste brzo zdravoučcí!! 😀

zuzi - to máš bohatýho Ježíška,krásný. A dalo se to? Nesmutnila jsi moc? Jsi naše šikulka hrdinka 🙂

Už mám borce v posteli,dala jsem jim jen polívku a dala je spát dřív,aby jsme se k těm našimk dostali už na 2.hodinu. tak snad mi usnou,protože zatím jsou jak dvě tornáda. já si už jdu lehnout taky,jsem akási znavená,včera jsme večer vyrazili s mým dlouholetým kámošem na pivo a krapánek se to protáhlo,přišla jsem dom o půl 2,mazec. a ráno - fuj.tak si jdu trochu bucnout,snad zaberou i borcošáni.

egrzuz
26. pro 2008

Kačííííí, to je děsný. Chudinky malinký. Tak ať jste brzo fit. Napiš , jak vám je.
Neboj, příští Vánoce už budou super u vás i u nás 😉
Držíme pěstičky a posíláme pusu na uzdravení

Dani, bylo to takové divné bez Jardy, docela jsem se držela celý den, jen když se šlo ke stromečku, tak mi ukápla slza. Maskovala jsem to, aby to naši neviděli
😕

Jinak děti usnuly až teď a to spaly odpoledne jen 30min ☹ to je šílený, večer po 20h už to nějak nedávám. ☹

Tak všem krásnou noc a marodům uzdravení

kuzelka
27. pro 2008

Ahoj holky
taky jsem Vám nestihla popřát hezké svátky 😔
jinak Vánoce proběhly v relativním klidu 😉 děti z toho byly vyjukaný ale výjimečně nezlobili 🙂 přes ty hračky se tu nedá ani chodit 😀 😀
Kaci to je mi líto s marodama 😒
zuzi neboj oni se polepší a budou spát líp, uvidíš 😉

simonac
27. pro 2008

ahojky holky, tak u nás dnes v noci zase děs!!!! nevím co se stím Martínkem dějě, ale včera usnul až po 23 hodině a byl vzhůru co půl hodka, ach jo 😉 už fakt melu z posledního ☹

egrzuz
27. pro 2008

Simi, to má asi takové období. U nás to dělaly obě děti od 5měsíce tak do 7 ☹ Bylo to děsný, každou hodinu se budily.

Kuzelko, doufám, že se to brzo zlepší. Dneska spí od 19h, ale protože spaly jen v 11 do 12h

simonac
28. pro 2008

Dobré ránko holky,

zuzu a ted už spí celou noc?? 😉

tindra
28. pro 2008

Ahojky,tak u nás taky martínek blbne a nespí.včera už jsem odvolala návštěvu,že holt musí dojít k nám,tak to bylo lepší,jak nejsou zvyklí nikam chodit,bylo toho na ně moc.Spinká jedině se mnou v posteli,jenže to zase nespím já,protože mám panickou hrůzu,když nebliká světýlko uNanny,jsem magůrek,už to asi nikdo nemá jen já 😖 jenže od té operace mi asi přeskočilo a budou to mít hoši i ve velkých postelích 😀 myslíte že mě to přejde?ale já prostě usnu jen když vidím dvě světýlka,to spím do 30 vteřin 🙂
Kači už je trošku líp?Já klukům nic na imunitu nedávám,v Motole mi řekli,že je to zbytečný,když byli kojení,jenže teď už nejsou,tak se na to raději zeptám jak půjdem na roční prohlídku.Máme ji později kvůli očkování,ať tam nemusíme víckrát. Potřebovali jste moč?Jestli jim mám lepit pytlíky,Naštěstí to mám natrénované,tak mi to problémy nedělá,nedokážu si to představit u holčiček 😀
Jak jsme byli u tchánů,tak Martínka olízl pes,snad z toho nic nebude,já sem jen myslela,že v tu chvíli je obleču a půjdeme pryč.Oni mají velkýho vlčáka,nevychovaného,kdyby poslouchal,neřeknu ani slovo,ale skočil mezi ně...no HRŮZA!Dai asi se tomu divíš 😉 s těma dvouma pejskama.....ale já ho teď 3 měsíce izoluju i od dětí a najednou ho olíže pes....

egrzuz
28. pro 2008

Simi, už spí celou noc asi od 10měsíců. Tak neboj, taky se dočkáš🙂

Tindro, já mám ráda psy a máme u našich taky, ale olizování mi taky vadí.

S těma monitorama to máme stejný, jde jen o to první "nezapnutí" Já už je nezapínám. První den jsem myslela, že se zblázním, ale už je to fajn🙂
Nezapínám je , protože hlásily poplach asi třikrát za sebou a to byla šílený. Jak jsou ty děti veliký, tak už to blbne. Takže do velkých postýlek si myslím, že už je taky nedáš 😉 🙂

U holčiček je to šílený s lepením pytlíků na moč, můžu potvrdit 😖

Kači, doufám, že alespoň trochu užíváte svátky a dětičkám je líp. Snad to Jonášek taky nechytil. 😲

daniellka
28. pro 2008

nazdárek babulenky!! to nám to hezky uteklo,co? my jsme včera byli do třetice u známých na večeři,ale naštěstí jim bylo jasný,že se ted všichni přecpáváme,tak byla jen výborná cibulačka a pak nějaký ďobání,sýr,okurky apod.,tak se to dalo. Pak jsem tam manžu nechala a letěla jsem domů,hlídala nám tchýňka,chtěla jít brzo domů spát.

simi - chuděro,ty zkoušíš teda.. Nemůže být hladovej? Děti mají růstový spurty a v těch jim nestačí jejich obvyklá dávka jídla. 😉
U nás to taky bývalo,že se děti budily,už si nepamatuju jak přesně dlouho..

marrha
28. pro 2008

ahoj holky...

mám manžela doma, tak se sem moc nedostanu 😀 😀

kačko...bobišek malý..co to čtu.....doufám, že už je líp a Jonášek to nechytil taky 😔

Simi....možná je to ten spurt jak říká Danielka..nebo ty zoubky...zkus mu dát nurofen na noc a namazat mu dásničky...a poznáš jestli je to tím...

Zuzi jsi šikulka, že jsi to tka zvládla bez manžela....a za slzičky se ani před vašima nesty´d....vždyt je to přece normální...já bych byla teda úplně mimo...jsi velká šikula 😵

Marti s tím kojením nevím, ale u nás v diskuzi holky co kojily a kojily dlouho...tak jejich drobečci jsou hodně často nemocní a holky jsou z toho špatné taky, ale vše se teprve ještě vytváří, Martínek ještě nemocný nebyl, ne??? pro tělo je nejlepší, když si imunitu vytvoří samo, bez podpůrných preparátů...aspon podle mě 🙂

kuzelka
28. pro 2008

Ahojky holky, tak Bára dneska vstávala ve 4h 😢 😢 a že jako už spát nebude, tak se manža obětoval a šel s ní do obýváku, snídat taky nechtěla, mlíko vůbec akorát trochu bílého jogurtu....a pak šla spát až v 11:30 😒 😒 ona poslední dobou vstává mezi 4-6h, no hrůza ........

monitory jsem vytáhla z postýlek těsně před 1.rokem a prodala a ulevilo se mi hrozně, poplachy u nás byly i několikrát za noc, že jsem je už i přestávala vnímat 🤐 🤐 😔 a ráno se divila že jsou nannynky vyplé 🤐 🤐 😔 😔

markét manža je taky doma a taky se sem nedostanu 😀 😀 😀

gapka.h
28. pro 2008

Ahojky,...jen na skok,mám manžu také doma,tak jmse pořád někde...jen né doma 😀 😀 😀

Kaci-brzké uzdravení 😉

Simi*-já o nocích ani radši nemluvím..katastrofa ☹ ☹ od4do5h ráno vyspaní...a asi 6kojení u každého ☹ ☹ ☹ ..jsem vycuclá ☹ ☹

...jinak jsem byla dnes se synovcem v divadle na vánoční pohádce...dobré odreagování 😉

zatím pa

daiquiri
28. pro 2008

Tindra, já to naprosto chápu, zažít to co ty, tak se o prcky taky bojím...Jako nééé že bych se teď nebála, ale u nás zatím žádný nemoci neproběhly, kromě nějaký rýmy...A teda psi jsou naši, ale že bych je nechala olizovat děti, to teda nee 🙂

egrzuz
28. pro 2008

Markét, to já nechtěla, aby naši viděli, že jsem smutná víš? Aby jim to nebylo líto. Moc se oba snažili

Holky to buzenínje šílený že? Ale vydržte, bude líp

Hlásím doma taky maroda, Kristýnka, ale naštěstí jen rýma. Dneska už usnula , ale mám tady jednoho společníka🙂

daniellka
28. pro 2008

u nás se taky marodí,nějaká střevní chřipajzna asi..teplotkujou a s..ou.. 😎 Snad to nebude trvat dlouho,pozítří máme jet na hory.. ☹

Dala jsem pár nových foteček,jak nám kuci povyrostli 😀

tindra
29. pro 2008

Tak jsem včera večer nezapla monitory,ale za 2 hod jak jsem šla spát už zase blikaly 😉 prostě mám úchylku.Poplachy u nás nejsou,jen když je vyndám a zapomenu vypnout 😀
Marky Martínek ještě nemocný nebyl,jen rýmu, ale imunitu má prý oslabenou,kvůli tomu ta naše izolace 😒 ale když zlobí tak na něm není nic vidět 😀 😀

Dani takoví andílci 😵 snad se z toho vylížou a na hory pojedete v poho
Kuželko u nás u Lukyho zabírá takhle ráno mlíko a pak ho ještě bez řečí dám zpátky do postýlky,vůbec se s ním nebavím, na99% ještě zaspí 😉