Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

gapka.h
10. led 2009

zuzi-no nic moc,ale nevzdávám to..pokračuji.Dnes jsem je dala spát v 11hdopol.-jako ty-sice boj,ale deto.Spali přes hodinu.pak jsme šli ven a spali hoďku.Večer usnuli v osm-ale to u nás byla návštěva.Tak uvidím,jaká bude noc 😉 Rozhodně,spávat dvakrát víc ne...a máš pravdu...chce to vydržet,ale je to síla 😉 😉

..tak dobrou...brrr,zítra do toho plavča 😉 😉

marrha
10. led 2009

ahoj holky...

ty nožičky..to je bohužel všude stejné....i u nás jsou fronty....porodnice praskají ve švech..., takže dětí jak smetí a na sono kyčlí mají vyhrazeny tady jen hodinu a půl jeden den v týdnu 😠 .....takže všechny maminy se tam bohužel nakupí 😔 a je to děs..
s kočárem se tam nedá vjet vůbec...hrůza...

anyes
10. led 2009

Tak my jsme taky páreček a všechny zdravíme. Zuzanka a Ondra, momentálně máme 9,5 měsíce a řešíme problém s kočárkem.
Tatínek zkritizoval všechny kočárky. Ten má to, ten zase to. Jediný, co odsouhlasil je Hauck kočárek Roadster Duo SL z kolekce 2008. Nemáte s ním některá zkušenosti? Na ty minulé kolekce nejsou dobré ohlasy, tak nevím, abysme zase nepohořeli. Díky

marrha
11. led 2009

Anyes ahojky vítám Tě 🙂
krásné fotečky hned jsme zkoukla album...

ale nepotěším Tě...já chtěla taky tenhle kočárek, ale prý je tot aky šmejd....zrovna včera paní na dvojčatech psala, že ho chtěla přišel jí domů a měl špatná ta přední kolečka..tak volala prodávající , ta měla skladem ještě tři tyhle kočárky a tak je zkontrolovala a prý byly všechny špatné 😔

u nás je zase -10, takže ven dopoledne nejdu, uvidíme jak se to vyšplhá odpoledne...když tak zajdem jen pěšky na chvilinku 🙂

marrha
11. led 2009

Mě vždycky říkali, že šance, aby s epodařil páreček jsou nejmenší ze všech třech variant...a tady teda vede páreček 😀 😀

simonac
11. led 2009

anyes - taky tě tu vítám 😀 😀 😀

mrkla jsem na fotky, děti jsou nádherné 🙂

my máme easy walker a jsme s ním 100% spokojení, ted jsou jeste v hlubokém, ale tak za měsíc - až skončí tyto mrazy - tady je minus 13 tak dáme sporták, už se teším 😉

daiquiri
11. led 2009

Dobré ráno 🙂

S těma kyčlema je to tak i tady v Praze ve Vinohradský, narváno k prasknutí, vedro k zalknutí, k dispozici jen dva přebalovací pulty, kde se dají děti svlíknout. Takže je to všude stejný...

Anyes, ahoj! Fotečky moc hezký! 😀 Jen v pase nemáš Zuzanky jméno 😨 Mimochodem na Hauck jsem taky koukala. Akorát já bych potřebovala nějaký co se nám vejde do výtahu, max do šířky 78 cm 😖

juliet
11. led 2009

Ahoj, já se teda taky hlásím k párečku ... můžu k vám sem občas přijít na radu?

gapka.h
11. led 2009

ahojky,

..to je děs..ty stupně venku ☹ ☹ také jsme doma 😉

anyes-vítám tě také!!!Fotečky super-šikulky 😉 😉 My máme TFK Twinner Twist-max, spokojenost...á dokonce je tam i brzda 😉

juliet-také tě vítám!!!Dětičky hezké..koukák,že jsi rodila asi ve Zlíně,že???Dle těch postýlek a inkubátoru...také jsme tam byli 😉

egrzuz
11. led 2009

Ahoj holky, tady se to rozrůstá 😀 😀 😀 Paráda.

Juliet,anyes vítejte mezi náma, párečky vedou 😀

Nádherný dětičky, super fotky

Gapko, jak se spalo v noci? Jsem napnutá?? 😲

Anyes já mám golfky Hauck a jsem spokojená, jen nevím jestli to má ještě další název 😀 Mrkni do albíčka, mám je tam vyfocený.

Holky dneska jsem rozvezla děti k babičkám, každé jedno a mám klídek až do 16hod 😀 😀 😀 To je balada. P/ůjdu něco pouklidit a užívat si klidu.

gapka.h
11. led 2009

..jé zuzi,tak to si užívej 😀 😀
..no my dnes dopol.vydrželi opět do 11h-pak usnuli,zatím spí...to se mi líbí 😉 Ale noci nic moc,snad se to nějak zlepší.První kojení je natáhlé,ale pak mezi1-3h krize,ale vstáváme v sedm...něco jde na tom vidět 😉 😉

..a ty neuklízej,věnuj se sama sobě,ju???

anyes
11. led 2009

Díky za přivítání. Jméno Zuzky už jsem dopsala a taky jsme se narodili ve Zlíně.

Z těch kočárků jsem opravdu už vedle. Manžovi se líbí Hauck konstrukčně i na pohled. Kamarádka prodává v kočárkách, tak se ještě poptám na jejich zkušenosti. A případně, jestli by ho objednali, abychom ho mohli aspoň v obchodě obhlídnout a vyzkoušet. Snad to půjde. Už nechci kupovat jen přes net. Koupila jsem tak první kočár a hned jsem ho prodávala. No a kdyby nebyl dobrý, tak aspoň půjde jednoduše reklamovat. No uvdím, jak se rozhodneme.

tindra
11. led 2009

Jé Zuzanku bych taky měla,nebo Moniku?Už ani nevím co se mi víc líbilo....dva kluci jsou taky bezva,žejo Dani? 😝 😀
Nováčci vítejte,určo vám bude mezi námi dobře 😅
anyes,my máme Hauck golfky s méďou pů jako Zuzka,jsou fanj,trajdáme s nima po doktorech a když máme na reklamaci Herqules(už 2x a to jsme si ho pořizovali až v létě jako sporťák 😠 )ale prej to byla jen nějaká vadná serie,ale letos už se nevyrábí vůbec.....ten co jste si vybrali se mi taky líbí,ale je tak těžký jako Herqul.No já si teď vybrala tento http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=726737, i když má malý kolečka,letos se už zase dělá 50.50, snad bude OK.
Gabko pevné nervy 😉 za chvilku to bude podle tebe 😉
Zuzi taky jsem rozdala děti,mám střevní chřipku,což je sice fanj,zase zhubnu,ale nevím jak ueď utlačím kočár v tom sněhu,když už mám jen 48kg,ještě že mám takové drobky.Nevím jeslti jsem to už psala,byli jsme se vážit a máme L 7940 a M 6770.V roce nic moc,že?A 68cm.Ale jednou vás včechny doženem!!!!

egrzuz
11. led 2009

Tinda, já si užívám úklid , jak nikdy 😀 Akorát je stále slyším, už blbnu 😀

Doženete nás to je jasný. Kámoška má jedno dítě a váží na roce 7kg, takže buď v klidu. Já už mám úplně odrovnaný záda s těch našich dětí. Na koupání je tahám obě najednou v ruce 🙂

Ty golfáče jsou super, já je tahám na nákupy, k doktorům a tak. Dokce v nich ni spí třeba u našich. Musím už prodat tu inglesinu co mám u našich na spaní. Už se tam nevejdou 😀

egrzuz
11. led 2009

Koukám na ten odkaz na kočárek a vypadá fakt dobře 😀

daniellka
11. led 2009

nazdárek !!

vítám nováčky! hezký mimoušci!

tindra - jasaaan,kluci dobrý! 😀 aria twin máme! ale dalo mi to práci je sehnat,vypátrala jsem poslední kus v republice se sedačkama 50:50,všude už měli ty 60:40,což je horzná blbost. ještěže to pohcopili a dělaj je zase stejný. GOlfky dobrý. podle mě jedny z nejlepších v kategorii golfek,co do váhy,šířky atd. Ale samozřejmě,je to chrastítko,jako všechny golfáče,no..

gapka.h
11. led 2009

Tindra-to jste ale šikulky 😉 Já uvidím,kolik bedeme mít my v roce...také to nejsou tlouštíci 😉

daiquiri
11. led 2009

Marti, já se rozhodovala mezi Barunkou a Zuzankou 😀
Ten kočárek vypadá moc dobře, hlavně ty rozměry! A už ho máte objednaný?
Jinak s tou váhou jsme na tom zhruba stejně, mně se pohybuje poslední dobou mezi 46-47kg a taky mám teda co dělat ten 20kg kočár utáhnout + děti mají dohromady 12,5kg. Už aby bylo teplo a ten sníh roztál.
Neboj, oni to kluci určitě doženou a třeba i předeženou 😉

Jinak se musím pochlubit, dneska byl první příkrm - mrkvička, oba snědli dvě lžičky, víc jsem do nich pro začátek nervala. Vypadali překvapeně, ale zdá se, že jim chutná 🙂

simonac
11. led 2009

tindra- náš peta měl v roce 7.3kg a když se narodil tak měl 3.7kg, s jídlem sice bojujeme do ted - gabča může potvrdit - a aby toho nebalo málo ted váží 17,3 a má celý den průjem!!! 😠 😠 😠 ach jo, ale jinak je velice šikovný - lyžuje , plave..... až na to jídlo žádný problém

gapka.h
11. led 2009

..jojo,Peťa má nožky jak párátka,ale na sport šikulka 😉 A jak lyžuje 😉

dai.Tindra-..to máte podváhu!!!Kolik měříte??Já při svých taktak 50kg..si říkám jaká jsu,ale mám 168cm 😉 😉
...s tím kočárem..mám taky co dělat ☹ ☹

daiquiri
11. led 2009

Gabi,ja 164cm.

simonac
11. led 2009

ach jo, kdybych aspon vážila o tech 10 mín než ted, tak budu spokojená 😠

kuzelka
11. led 2009

Ahojky holky
hlásím že už máme koupené naše první botičky a papučky 😵 😵
byla to fakt sranda se koukat jak poprvé cupkají po venku, škoda jen že je tam taková kosa! No nakonec jsme koupili ty značky Fare, jakjsme se tu o nich bavili a jsou moc pěkné a doufám že i kvaklitní, když vyhráli ten test 😉

taky vítám nové mamči 😉

daniellka
11. led 2009

kuzelka,nahod odkaz nebo foto. to víš,že jsou kvalitní,fare je jedna z nej značek. 😉

gapka.h
11. led 2009

kuzelka-to jste kupovali přes net bez zkoušení???

egrzuz
11. led 2009

Taky bych chtěla vidět fotečky botiček 😀

Holky nepovokujte s těma kg. Já mám špeka hozenýhop na noťasu a už bych měla něco dělat. 🙂

Dai, 12kg už bude mít pomalu jen Jarýn 😀 😀 😀

kuzelka
11. led 2009

tak tady jsou:

http://katalog.fare.cz/components/com_virtuemar...
/9cb07ae1fa4c53253c77d5027f79ba7d.jpg

http://katalog.fare.cz/components/com_virtuemar...

ne ne zkoušeli jsme v prodejně, to bych si vůbec netroufla kupovat přes net 😉

kuzelka
11. led 2009

nějak jsem to špatně zkopčila 😅

http://katalog.fare.cz/components/com_virtuemar...

egrzuz
11. led 2009

Ty jsou úžasný, vážně 😀 😀 😀
krásný. Jak dlouho chodíte? Já s Kristýnkou ještě venku nechodím