Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

simonac
2. únor 2009

gabčo - fotky super, kluci jsou šikulové 😉

gapka.h
2. únor 2009

Tak už to konečně spí...
danielka-ty jsi měla pravdu,že mi to teď teprve nastane ☹ ☹ Doma jak po výbuchu,neustálý řev,pořád se někde bouchají,padají...atd.Fotečky móoc pěkné,dort musel být výborný 😉 Hošani jsou opravdu jak jeden 🙂

Marki-to jsi teda měla mega bříško 😉 Ale je fakt,že jsi donosila až dokonce.To já,jak píše Tindra-jsem měla bříško jak na jedno.Pokud najdu nějaké foto,tak také přihodím 😉 A strie mi žádné nezůstaly,mám ho opět ploché jako vždy 😉 Ale na tom tak přece nezáleží!

...španělské deky taky máme a max. spokojenost 😉

pokusím se vyfotitvšechny hračky,co dostali a přihodím do alba 😉

gapka.h
2. únor 2009

..tak jsem tam přihodila foto s bříškem-5dní před porodem...

daniellka
2. únor 2009

gabi fotky krásný!! kluci jsou nádherní!! 😀 koukám,že jste taky měli nekolikero dortů, já nevím, kdy je všechny dojíme 😅
Bříško fakt v poho. Mně zůstal teda rozestup dost velkej,strie jen trošinku,ale pupík mám furt trochu vystrčenej a kůže,že bych v ní mohla nosit malýho klokánka 😀
Hele frmol začíná, ale je to čím dál tím lepší! Sice dělaj větší a větší lumpárny,ale je s nimi čím dál tím větší legrace.. A u nás je ted období žvatlání..Dost věcí chápu,ale někdy něco ne. Mají ted oba novinku "badi" - tak to fakt pořád nevím co to je, říkaj to už pár dní a ještě jsem to nepochopila ☹ 😀

halkac
autor
3. únor 2009

Holky, řekněte mi, že přežiju ! Včera jsem to lehounce přehnala s pitím (holt po dvou letech abstinence se mnou i 4 sklenky vína řádně zatočí🙂 a dnes mám žaludek malinko na vodě. A myslíte, že to děti vycítily? Prdlajs! Vstávačka v 6 ráno a od božího ránka se tu kvíká☹

No a k tomu pití byl řádný důvod!
Včera jsem byla s kamarádkou - před dvěma dny jí manžel oznámil, že si našel novou životní lásku (se kterou se znají se 14 dnů 😠 😠 😠 ) a že ji už chápe jen jako kamarádku. Debil (pardon) ! Mají půlroku dostavěný barák, 4letou dceru a 7měsíčního syna, dva velký psy...Nejhorší je, že všichni dávno víme, že ten její manžel je blb blbů, který si Pavlu nezaslouží. Ale Pavla nevidí neslyší - chce ho zpátky, nevěru mu odpustí (stejně jako mu ji už odpustila jednou), bude mu tolerovat ty jeho výlety s chlastačkama, na kterých se i o dva dny zpozdil s návratem domů...No je mi jí líto☹ Ona vůbec nevidí, že by mohla existovat bez něj - hrozně se bojí, že si nikoho nenajde, on v ní zabil veškeré sebevědomí.

Gapi - krásný dortíčky a ještě krásnější děti a ještě krásnějí maminka !!!!
Dani - je pravda, co se říká? že dvojčata mají svou řeč, že často začínají mluvit později než monoděti a že je to tím, že si vystačí tou žvatlatilkou, které rozumí jen oni (případně nechají pochopit maminku🙂

marrha
3. únor 2009

dobré ráno holky...

Kačko to je smutné co čtu....bohužel to znám i ve svém okolí 😔 ..jenže zamilovaný člověk nevidí, neslyší..na tohle musí přijít ona sama 😔 a čím víc mu dovolí, aby s ní jednal takhle , tak to bude horší... 😔 i kdyby ho vzala k sobě zpátky, tak by se to stejně za nějaký čas opakovalo 😔
upřímně, já bych takového chlapa nechtěla už vidět....za prvé to z ní cítí i děti, když smutí a oni si tohle nezaslouží 😢 , já bych raději byla sama s dětma než se takhle trápit....to vím určitě...

a něco nspešl pro Tebe 😀 😀 😀 😀
http://www.drmax-lekarna.cz/vyprostovak-sumive-...

Gabi, super fotečky... 😵 😵

simonac
3. únor 2009

ahoj holky, tak to jsou fakt smutné zprávy po ránu ☹

jinak u nás se taky začalo vstávat v 6, a jak jsem si myslelal, že skončím s kojením tak se nám nějak nedaří, děti nechtějí nutrilon ani vidět, poradíte nějaké finty jak na ně??? ☹

egrzuz
3. únor 2009

Tý jo Markét, ty jsi fakt skvělá. 😀 😀 😀

Kačulí, on Davča psal, že jsi s kámoškou a budeš až asi zítra 🙂 já bych dopadla stejně. (s tím pitím myslím)
Chudák holky, to je děsný ☹

Gabi, moc ti to sluší, hezká maminka

Markét, ty jsi měla teda pořádne břišindo 😲 , no jo to je tak, když někdo má dvojky do 40tt 😀
Myslím, že jsi se ptala ty na ty botky viď? No to víš, že přemýšlím, že mu koupím taky, aby byly stejný. Jsem taky švihlá. Musím je oblékat stejně , pokud to jde

Přidávám taky fotečku bříška, když už se to tady začalo 😀

halkac
autor
3. únor 2009

Markét, díky moc...potřebuju dovážku do domu🙂 A nějakou hlídací tetu...nechcete dojet 😢 ???

marrha
3. únor 2009

Simi...tak to neporadím....od nás jedna mamča z diskuze odjela na víkend pryč...malá byla závislák jak blázen a o skončení nechtěla ani slyšet..., ale to už měla roček 🙂

Zuzi 😀 😀 potěšila jsi mě 😀 nejsem jediná takový blázen 😀 😀 ...já taky musím vše stejné, nebo aspon podobné..ale musí se to k sobě hodit 😀 😀 😀
ale na ten páreček se to schání čím dál hůř 😝 😝 ..jsme zvědavá jak v létě bude vypadat Davídek v šatičkách , aby byly stejní.............. 😀 😀 😀 (to je samo sranda)

já je chtěla porodit dřív, ale doktoři mi to nechtěli dovolit 😠 😢 ...na jedné straně to bylo za trest..kolikrát jsme už brečela i bolestí..., ale na druhé straně jsme zase ráda, že jsou donošení a nemusíme nikde po doktorech a pod....hodně lidí mi řeklo, že jsem supr inkubátor 😀 😀 😀 😀

marrha
3. únor 2009

Kačko a nemáš doma Kalcium?? taky pomáhá 😉

marrha
3. únor 2009

asi se to píše Calcium 😀

egrzuz
3. únor 2009

No to si myslím, že to muselo být šílený, já ten poslední měsíc už sotva lezla a to si nedovedu představit ještě další měsíc. 😝

Tak fotka vložena, ale našla jsem jen měsíc před porodem 😕

Kači, já si dávala šumivý acilpirin a pomohl vždy. Ale nejlepší je si ho vzít hned, jak dorazíš domů, no to už ale nestiháš 😉

Jo a holky co dáváte Nutrilon, je možné, že je Kristýnka nafouklá a má prdíky po obyč Nutroši??? Předtím měla HA Nutrilon a vše bylo ok.

marrha
3. únor 2009

Zuzi..moc Ti to slušelo jako těhulce 😵 ...měsíc před porodem a rodila jsi ještě dřív, tak na fotce jsi v 7 měsící 😕 pochopila jsem to správn nebo blbě 😀

a ten Nutroš je to možné 😉 ...oni ted změnili to složení a nám nevyhovoval...tka jsme na Sunaru premium a spokojenost max...navíc se dá krásně koupit ve slevě 😀 😀 Nutrilon v akci nebývá 😝

halkac
autor
3. únor 2009

Ne, holky, už je mi krapet lepší. Šumivý multivitamín a kafe udělaly své 😀 No asi k tomu mému stavu teď přispělo i to, že jak jsem po půlnoci dorazila, měla jsem nesmírnou potřebu vyprávět si s manželem a tak jsme kecali do půl druhé🙂 A já - jak nejsem vyspalá - jsem trochu nepoužitelná.

marrha
3. únor 2009

Tady jsme s ena bříška chodila dívat já jak jsme byla těhu 😀
je to v galerii těhulek
http://www.dvojcata.kat.cz/

egrzuz
3. únor 2009

Markét, pochopila jsi to správně 😀 , to je foto ze 7 měsíce.

No já nebím s tím Nutrošem právě. Třeba se to ještě srovná né? Bere ho teprve 10dní.

To jsou pořádný břišandy 😀

egrzuz
3. únor 2009

Jo jo Kači měla povídavou, to znám. Taky si chci nejvíc povídat ovíněná a v noci 😀 😀 😀

tindra
3. únor 2009

Kači mě pomáhá polívka s ještě si půl hoďky zchrupnout 😉
Simi já jak jela do Prahy s Máťou,tak Luky před tím jak jsem zkoušela nechtěl Nutrilon ani flašku a jak tu byl s babi tak prej bez řečí vypil co se mu dalo.Tak si naplánuj víkend pryč 😉 ale to se to řekne,já bych nikam nejela,celý víkend bych to bez kluků nevydržela 😀 😀
hodím foto den před porodem

moko123
3. únor 2009

ahojte kočky vy mate všetky dvojčata???? v ktorom týždni vam potvrdili že su dve??? ja som v 9 týždni a doktor mi povedal že vidi dve ale ult je asi z doby kamennej čiže menej vykonny tak tomu moc neverim nechali sme to na dalšiu navštevu čo je o mesiac no poviem to čakanie asi nevydržim

tindra
3. únor 2009

moko no jasně,některé výkoné maminky tu mají i 3 děti 😀
oprava ta fotka je 5 dní před porodem,to je sranda,jak jsme všechny napuchlé 😀 ;

moko123
3. únor 2009

tindra tak ja mam tri ale ale každe sa narodilo v iny rok ,, a ked sa možem spytat kedy ti potvrdili že budete mat baby dvojmo???

marrha
3. únor 2009

tak já se hlásím mezi výkonné 😀 😀 😀 😀

Moko mě potvrdila mudr. dvojky v 6tt, hned na prvním UTZ 🙂 a to byly za sebou..já tam neviděla nic, jen jednu dutinku 😀 ....záleží i na šikovnosti doktora, jak si s tím pohraje 🙂

Kači závidím posluchače 😉 😀 ...v noci bych si mohla povídt leda tak sama ze sebou 😀 😀

marrha
3. únor 2009

moko Ty už máš tři dětičky?? a ted možná dvojčátka?? to je, ale nadílka 😵

moko123
3. únor 2009

marrha no nadílka to je,,, hehhe
ale tie dvojčata asi vylučim asi to naozaj bolo zlym ULT ,,, a nebudem sa nad tym zamýšlat mne stači jedno,, 😵

daniellka
3. únor 2009

čaute babulenky!!

dnes jsem bez dětiček,jsou v jesličkách,já se musím hecnout a pustit se do práce. mám tu spoustu věcí,co s nimi nejde dělat,ale nějak se mi pořád nechce..

moko - to bych asi taky nevydržela,čekat měsíc..Mazala bych k jinýmu, s dobrým utz. Kdžy tě má kontrolovat celé těhu,tak se to bude hodit 😀

moko123
3. únor 2009

daniellka si maš pravdu,,,,, ale už mi robili ult v 7 tt a videli jedno alebo aspon nič ine tam nebolo vidiet ale v albume mam ten ult su tam dve čierne machulky ktore si neako nevedel vysvetlit podotýkam pan doktor je gynekolog prodnik už asi 20 rokov čo sa samozrejme može sem tam mylit no ie?? 😒

tindra
3. únor 2009

moko jejda ty už máš doma takovou nadílku?tak to zvládnete dvojčátka v poho 😀 taky bych změnila dr.spousta už jich má v ordinaci špičkové zařízení

moko123
3. únor 2009

tindra tak hej skusim sa uistit že nam stači len jedno

egrzuz
3. únor 2009

Moko, u nás to bylo vidět hned , myslím 6 nebo 7tt. Mám i fotku z ultrazvuku, kde jsou opravdu vidět dvě, takže tam byl omyl vyloučený 😀 😀 😀