Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

issaga
18. únor 2009

bre ranko,
simco mne taky 32 😉 diky za prani.

Veru diky za prani.
Brambory kdyz se zmrazi, tak pak maji takovou divnou chut, ale jinak to nicemu nevadi - kdyz je mas smichane s mrkvickou, tak to asi tak znat nebude

tady je dnes zase tak krasne... ten bilej snizek a do toho prazi slunicko - no parada 😎

daniellka
18. únor 2009

čau babuleny!!

Napřed musím popřát oběma oslavenkyním hooodně zdraví,štěstí,hodné a zdravé dětičky,manžílky,popřípadě milence 😀 😀
dai - já tě doženu hned v červnu, stařenko 😀 issa a tobě je kolik? 😉

doufám,že sníh vydrží do příštío týdne, my furt marodíme, ven bohužel nemůžeme 😒

gabi co ty? už je líp? já mám zaražený dutiny,necítím nic aji chut nemám 🙂

septim
18. únor 2009

Vse nejlepsi k narozeninam hodne zdravi a stesti 😉 Simi me bude v dubnu 28let 😉

daiquiri
18. únor 2009

Holky, mně můžete přát až zítra, já dneska narozky nemám 😀 😅

Iss psala, že taky 32 😉

simonac
18. únor 2009

septim tak to jsi mladoučká maminka 😉

tady je hnusně, zima, pořád poletoval sníh, už mám té zimy fakt dost, už chci teploučko ☹

kuzelka
18. únor 2009

Ahojky

gabi jo furt cucají z láhve, netlačím na ně, však času je dost 😀 😀 😀

no u nás předevčírem, včera i dnes bojkot poledního spaní (to jediné přes den 🙄 ) jak je dám do postýlek tak si hrají (to je v poho) no po půl hodině začínají pořřávat...Kubu vždy jen stačilo do postýlky dát a do 10 min. spal, ted ho tam dám a jak odejdu tak hyster. řve jako by ho řezali 😒 😠 😝 no nakonec usli, po hodině.... 🙄

septim
18. únor 2009

taky uz mi simi leze zima na nervy ☹

kuzelka
18. únor 2009

holky přidala jsem páro foteček, tak můžete kuknout 😉

simonac
18. únor 2009

kuželko - super fotky, děti jsou fakt náááááááááááááááááádherné 😉 😉 😉

kuzelka
18. únor 2009

simi děkuju 😵 😵

téda holky kde jste kdo??? 😕

simonac
19. únor 2009

ahoj holky, tak to je fakt hrozná docházka, my jedeme za chvilku opět všichni lyžovat, tak odpoledne kuknu, zatím přejeme všem pěkný den 😀

halkac
autor
19. únor 2009

Ahojky, já se stydím, že jsem se teď pár dnů neozvala - jenže já tu každý den mám tu kamarádku, co jí opuští manžel a už po posté poslouchám, jak ho chce zpátky...Tak pak už nemám sílu nic dočítat a tak. No a odpoledne máme vždycky nějakou aktivitu - návštěvu, běžky, prochajdu...Večer padám, abych ráno v 5,30 byla čilá k nástupu na ranní směnu 🙂

Ale dočtu vás, čestně slibuju !!!

daniellka
19. únor 2009

krásné ránečko!!!

kaci - tak to přeji pevné nervy!! on člověk rád pomůže a udělá vrbu, ale když je toho moc,tak už to je těžký.. Hlavně aby nepadla depka i na tebe 😀
Kamarádce řekni,at si na Koníkovi založí téma,že si o tom může vykládat do aleluja! 🙂

kuzelka - krááásný,moc pěkní pinďourci 😀

dneska,včera a předevčírem neeetrpělivě už čekám balík z Nextu. Jsem strááášně zvědavá jak to bude vypadat a jestli dojde vše co jsem objednala. V pondělí to paní posílala a pořád nic. Dnes podáte,zítra dodáme 😀 😀

egrzuz
19. únor 2009

Ahoj holky, Dani, co jsi objednala? Já jsem taky vždycky napnutá a hned do toho balíčku lezu a prohlížím a kochám se 😉 🙂

Kači, to je docela nápor na tebe taky, to má Dani pravdu. Já, když jsem dělala v kavárně, tak na baru jsem si vyslechla, kde co a večer jsem byla fakt hodně unavená 😒 vycuclá

Karin, fotky super. Jsou to šikulky, jak papkají 😉

Oslavencům vše nej nej nej a marodům brzké uzdravení 🙂

Holky, včera jsem byla na kosmetice bez dětí a bylo to super. Málem jsem tam usnula 😀

Simi, poslala jsem ti mail s těma naušničkama a ke všem jsou i naušničky a řetízek s přívěskem. Tak na to mrkni 🙂

daiquiri
19. únor 2009

Ahoj hollky!
Karin, fotečky jsou roztomilý, to u nás se u jídla teda dělají hrozný ksichty 😀

Simi, vemte mě s sebou, já chci taky lyžovat!

Kačko, a ona ho má pořád tak ráda i když jí udělal tohle? A už je to jako definitivní, že odchází od rodiny? A zná tu holku?

Dani a co jsi objednávala? Oblečení?

egrzuz
19. únor 2009

Jéé já to tady po sobě čtu. Simčo, mají to být prstýnky 🙂

Veru, přijeď lyžovat k nám, tady je to supr 😀

daiquiri
19. únor 2009

Zuzi, zrovna jsme se o tom s manželem bavili, že příští rok vyrazíme 😀 Letos už asi neee...
Ale za tebou se klidně přijedu mrknout někdy kolem jara léta až zas budeme u kamaráda v Janově 😀

kuzelka
19. únor 2009

ahoj
jo to oni jsou u toho jídla možná roztomilý 🙂, ale ten čurbes všude 🙄 mají to napatlaný na sobě, po stolečku pod sebou, ve vlasech 😝 😀 😀 🙄 no děti no 😀

kuzelka
19. únor 2009

no manža dneska dopo koupil dva plastové boxy, tak jdu do nich naskládat hračky 😉 konečně je mám kde dát! jinak se to tu válelo v nastrkaný v rohu 😅

marrha
19. únor 2009

ahoj holky...

Karin krásné fotečky 😵 😵

u nás s emarodí...byli jsme s dětma u mudry..Krista má zánět prudůšek tak fásla ATB, David a Niky to mají v nosohltanu, tak dostal jen sirupy na kašel a všichni tři Pamycony 😝

oslavenkyním všechno nejlepší 😵 😵 😵

Dani ted se musím smát....chtěla jsem napsat kačce to samé 😀 at pošle kamarádku na koně...tady určitšě najde spřízněné duše 🙂

kuzelka
19. únor 2009

jé už jsem tak ráda že jsou děti zdravé....
dneska ani nejdeme ven, tlačit ten kočár sněhem není žádná sranda!

daniellka
19. únor 2009

další marodi přibyli,to je hrůza! marrha tak at se brzo uzdravíte.
my ještě taky marodíme,ale je to čím deál tím lepší..sopel už jim neteče, skoro ani nekašlou,nechám je ale raději do konce týdne doma..

s těma lyžema, simi, závidím. my jsme měli jet tento víkend,jinady zase nebudeme mít hlídání.. První zádrhel je,aby mně už bylo dobře,včera večer mi bylo ještě nic moc a druhý je,že jsem volala na ubytování a mají volnou jen jednu noc a potřebujeme dvě..tak se zítra rozhodneme co a jak,jestli odfrčíme nebo ne..

zuzi, dai - kupovala jsem každýmu mikinu s kapucí, svetýrek,k tomu trička a maskáčovou kšiltovku 😀 otázka je co z toho mi přijde a jestli to vůbec přijde,protože mi to už přijde dost divný. jindy chodí balíky hned druhý den. dneska opět nic nepřišlo. 😠

simonac
19. únor 2009

ahoj holky, tak lyžování jsem přežila, ale jsem fakt úplně mrtvá - v noci jsme vstávali zase asi tak 15x, dnes jsem se rozhodla, že si budu dělat čárky, abych nekecala a zítra dám vědět, ty noci jsou fakt děs!!! jo, a jak jsem říkala, že končím s kojením, není to tak lehké, neustále kojím a kojím a kojím ☹ , no nic 9.5. mám sraz z gymplem po 15 letech, tak asi tu noc to budou muset beze mě a snad přejdou i na flašu 😉

jinak u nás se asi taky marodí, kristý měla včera 38, ale nemá rýmku, ani kašel, tak snad zoubky 😝

halkac
autor
20. únor 2009

Ahoj holky,

dneska mě čeká návštěva kamarádky, takže jsem tu zase na chvíli a jdu trochu pouklízet, ať se nezděsí 🙂 🙂 🙂

Holky Nextovky - máte nějaké osvědčené paní na MMB, které nový Next dováží? Poud jo, pošlete mi prosím IP, díkeees ! Nebo to klidně napiště i tady, snad se to nebude chápat jako reklama 😉

Simi - to se říká, že maminka má na dvě noci odfrčet pryč a děti si na flašku rychle zvyknou. Takže si objednej dvě noci někde na horách - obětuj se pro své děti 😀 😀 😀 Kamarádka to totiž tak měla, flašku děcka nechtěla tak tři měce, ale stačilo, aby odjela na víkend pryč a bylo vyhráno !

Markét, tak jak je? Zabírají ATB? Mně to taky tak štve, že nachlazení u těch malých dětí hned vleze na průdušky 😖

No já jsem se včera dozvěděla, že u nás začíná být silný převis dětí a že tříleťáci se do školky těžko dostávají - navíc něco jako pořadníky se tu nepěstuje. To jsem zvědavá, jak to budu dělat, až se budu chtít vrátit do práce. Učitě si už proto nechám mateřskou na 4 roky - ale do práce se budu vracet v době, kdy dětem budou 3 roky a 9 měsíců (v září = jsem učitelka), tak snad už mi je do školky vezmou bez problémů Holky, školní rok ve školkách začíná taky v září, že jo?
Jééé a když jsme u toho? Kde a co jste dělaly před mateřskou? A kam se plánujete vrátit? Vím, že třebas Zuzanka za bar už asi nepůjde, co 😝 ?

simonac
20. únor 2009

ahoj holky,

kačko - s tím učením na flašu to znám, udělala jsem to tak u peti, jenže tomu byli 2 roky a 2 měsíce 😝
jo, jinak next - nevím číslo, ale napiš si přezdívku tazík - je z Uh. Hradiště, je to má spolužačka a specializuje se hlavně na next 😉
jo a do práce se asi vracet nebudu , jsem vychovatelka na DDM - hlavně odpolední provoz ☹
jo a co učíš??? 😉

chumelí, chumelí, jdu zase ven 😝

daniellka
20. únor 2009

čest děvčátka!!

mám bolehlav,erik má uřvanou náladičku,to nám ten den pěkně začíná! 😀
kaci - já nějakou trvalou zušenost s žádnou nemám.. Brala jsem jen párkrát,někdy společně s kamarádkou,pokaždé od někoho..Podle kurzu libry a hodnocení na mmb.

egrzuz
20. únor 2009

Ahoj Kači,
já půjdu na pohřebku přeci 🙂 😉

Jarda měl včera zase výjezd. Večer ani nevolala, je tam nějaký špatný ☹

Já mám dvě paní na next, ted beru od holčiny z Mladé Boleslavi, ta mi je doveze až domů a udělá mi i cenu.
Tak posílám ID:
1.ID 38594
2.ID 52439

Ted mi akorát přišla zásilka z nextu, objednala jsem kristýnce nádherný komplet. Až jí nafotím, tak dám fotečku🙂)

Danielko, to je divný, já posílám i v této kalamitě balíčky a druhýá den jsou u maminek. Od koho to máš? Je vyzkoušený? Snad to brzo dorazí.

Všem marodům brzké uzdravení.

Já jsem si dneska chrupala do 7.30 a v noci se probila jen Kristýnka jednou. 😵

daiquiri
20. únor 2009

Kačko, to k tobě ta kámoška chodí každý den? Nemáš toho trochu až nad hlavu?
Jinak u nás s tou školkou je to taky na prd...Na jaře bude den otevřených dveří, tak tam hned naběhnu a jen doufám, že se tady pořadníky vedou, jinak nevím co bych dělala.

Já se do práce vrátit chci, ale bohužel ne na to samé místo, dělala jsem u nejmenovaného 🙂 mobilního operátora a makala jsem na směny. Což pak nehrozí, budou mi muset najít nějaký jiný flek...

Holky, můžu namastit dětem obličejíky modrou klasickou Niveou? Došel mi ten jejich Hipp.

egrzuz
20. únor 2009

Veru, určitě můžeš, mám to dovolené i od pediatra 🙂

S tou školkou je to holky u nás stejné, musím se zeptat co a jak. Doufám, že nám ty dětičky vezmou.
Já mám mateřskou na 3 roky, tak budu muset mít hlídání nějaké první měsíce než půjdou do školky.
Pohřebka volá a bude to asi ze začátku náročné 😒

daiquiri
20. únor 2009

Zuzi, koukala jsem ve zprávách jak říkali, že v Liberci je strašná kalamita. Máte fakt tolik sněhu?
Tady zas připadlo a je pěkná kosa, už chci teplo 😒
Fakt? No super, aspoň nemusím kupovat ty drahý krémy.