Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

andrealiskova
6. zář 2009

tindra: mistryně zrovna ne, ale dobrá v organizaci jsem 😉
daniellko: odpočinek musí být 😉
simonac: ono to prostě musí nějak jít, když ty děti mám, tak to musím zvládat. Jinak ať ti první rodičák dobře dopadne.

daiquiri
7. zář 2009

Dani, já měla včera taky odpočinkový den, dětem jsem k obědu dala skleničku a odpo je Martin vzal ven, to byla pohodička 😀

Simi, a co dobrého jsi vařila? A co Péťa všechno dostal za dárečky?

Zuzi, tak si dovču užijte, už se těším na fotky a na popis jak se dětičky vařádily.

Andrealiskova, mně nezbývá než napsat: klobouk dolů 😀

simonac
7. zář 2009

ahoj holky

tak u nás se dnes do školy nešlo, peta zvracel celou noc ☹
ted s ním mastím karty, tak večer snad něco víc napíšu
😉

andrealiskova
7. zář 2009

Přeju příjemný den,
doufám, že se máte fajn, protože mně se dnešek vážně nepovedl ☹

simonac
8. zář 2009

ahoj holky,

tak peta včera sice nebyl v e škole, ale zaběhla jsem s ním na 7 letou prohlídku, vše ok, měří 120 cm a váží 19 kg 😉
na narozky dostal spoustu dárků, ale asi nej nadšený je z auta na dálkové ovládání od mamniniky a tatínka 😀
dnes se ve škole fotí, tak uvidíme jak se bude tvářit, poprvé jde do družiny.... 😉

andrei - a co se ti nepovedlo ☹

všem krásný den, letím nakupovat - plenky, ubrousky...petovi pod.vestu.....

tindra
8. zář 2009

andrea on toho tu jsme,aby si člověk postěžoval co se mu nevyvedlo(pokud se to dá zveřejnit,bo to tu čte hodně lidí) nebo pochlubit,teda já spíš dělám to první 😀
simi úspěšné nákupy?
Já včera vyrazila zase sama s klukama do Brna za kamarádkou,pořádně jsem kluky připoutala 😉 ale oni byli tentokrát vzorní a obě cesty prospali ani nebrečeli.Zato ten večer,Luky dělá scény,že prostě beze mě spát nebude.ach jo.

kuzelka
8. zář 2009

Ahojky 🙂
já byla včera v dětském bazárku a pro holčičky všeho plno, ale pro kluky skoro nic, jak to?? To ty mamky pro kluky nic nekupují, nebo co 😀 😀 😝 všechno tam bylo jen růžový 😠 ale koupila jsem Baruši aspoň fajn přechodní bundičku (jakou jinou barvu než růžovou, že..) za 70,- 😉 😉 ale Kubčovi nic 😒

Marti, jak to že nemáš v profilu fotečku?? 😕

Andrei mě se taky očas nějaký den nepovede, bude líp!!

Simi pak dej vědět jak se Petovi v družině líbilo 😉

daniellka
9. zář 2009

kuk!! copak je to za docházku,tohleto?!?! 😀 😀 😀

marion78
10. zář 2009

Ahoj holky,jdu se svěřit,poradit.Máme skoro roční dvojčta a mám podezření,že jsem těhotná.Beru antikoncepci,vím že jsem jednu tabletu zapoměla vzít ,ale na děti jsme předtím tak dlouho čekali a nešlo nám to,tak jsem to nijak neřešila. Vůbec nevím co mám dělat,dá se to zvládnout? Máte někdo takhle děti po sobě?Ještě jsem chtěla jedno mimčo,ale ne tak brzy. ☹

tindra
10. zář 2009

čauky,tý jo,Marion, to je bomba.No hlavně zajdi k dr ať máš jistotu,pak se můžeš rozhodovat.Bohužel ti neporadím.Nevím co bych si počala.Určitě se to zvládnout dá,vždyť maminky mají trojčata,čtyřčata....ale zkus spíš www.dvojcata,tam pokud vím se to několikrát probíralo,ale už tam moc nechodím,není toho času.V každém případě přeji ať se rozhodneš správně,ať je to jakkoli.
No a Karin tu fotečku mi vymazali admini asi ,měla jsem tam jen kluky,jdu nějakou najít.
Dani kde jsi koupila ty sáňky co nabízíš na MMB? 😉
Holky dneska si Luky téměř rozsekl čelo,teda mezi obočím,přistál z motorky na stolečku z Ikei ☹ ,má tam bouli a já se pořád nemůžu rozhodnout jeslti jít k dr,nejsem si jistá,jestli by si třeba nemohl poškodit nosní přepážku,ale z nosu mu neteklo,a chrčí pořád stejně,protože máme už týden rýmu.Tak nevím.Ale jak si pobrečel tak pak už si hrál s bráškou jako obvykle-zlobení a pokoušení se maminku připravit o nervy probíhalo jako každý den,tak mu asi nic není.

kuzelka
10. zář 2009

Ahoj
marion asi neporadím, mě bohatě stačí ti dva zlobivci 😉 ale zvládnout se to dá určitě!!

Marti Bára si minule rozsekla oční víčko 😒 , ale byla to docela malinká rána, tak jsme nikde nešli, pak se jí to hezky zahojilo, akorát měla jěště nějaký ten den modřinu. Však uvidíš jak to bude vypadat...

simonac
11. zář 2009

ahoj holky

danielko, jaké máš ID na MMB, mrkla bych, díky, můžeš i do interní pošty 😉

marion - to neporadím, ono se to lehce říká, ale hůř koná, já byla 100% rozhodlá, že bych to dala pryč, kdybych ted otěhotněla, ale já už 3 děti mám, ted jsem měla 2 dny zpoždění a musím, říct, že mi nebylo moc do skoku, že bych šla na potrat ☹

daniellka
11. zář 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25475599&tab=5

simi,marti - jsou to tyhle,ale jsou už prodaný. koupila jsem je v tescu. 😉

tindra
11. zář 2009

ahojky, jo jo Dani, já jsem viděla ty zájemce 😉 už jsem je našla i na netu,jen nevím jeslti koupit ty cos měla ty,nebo tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25963069&tab=6, ohrádku nemají ani jedny.Ty druhý jsme měli taky ,dělají se tedy už celou věčnost 😀 Dani kluci se tam drželi pěkně sami za sebe a nepadali? No ale třeba sníh nebude 🙂
Jo a Lukymu nic není,já zase panikařila,má tam jen obrovskou bouli...

egrzuz
12. zář 2009

Ahoj holky, tak hlásím návrat domů 😀 Jsem odpočinutá a plná energie, prostě hlídat jen jedno dítko je pohoda 😀 😀 😀
Bylo to tam úžasný i počasí bylo skvělé, jen děti už od prvního dne teploty, opět( to je prostě náš osud) ,ale mají jen rýmu a Jarýn zase kašel. Konečně se zbavil toho minulého po měsíci, týden dobrý a zase je to tady. Musím začít chodit zase do solné. I tak se nám tam moc líbilo, děti byly nadšený a ani ta rýma jim nedokázala pokazit náladu.

Snad dám večer fotečky, už je mám v PC , ale máme jich 300 🙂, tak musím nějaké vybrat

Ty sáňky jsou dobrý, taky uvažuju o něčem , nevím jeslti bob, sáňky dřevěný nebo tyhle.

andrealiskova
12. zář 2009

No snad bude líp. Teď se s Vámi, ale loučím na pár dní, možná i týdnů, protože odlétám i s dětmi do Anglie a nevím jestli si najdu chvilku na internet.

egrzuz
12. zář 2009

Andrej, co v Anglii? Já bych jela hned nakoupit do Anglie nějaký hadříky
Tak hodně štěstí a, ať je dobře

andrealiskova
12. zář 2009

Hlásím přílet. Dětičky jsem vyhnala ven, takže mám chvilku klidu. Kvůli nakupování tu nejsem, spíše pracovně a taky zapomenout? Možná. ☹

egrzuz
12. zář 2009

Co se stalo? Chceš o tom psát? 😕

andrealiskova
12. zář 2009

No stalo. Před necelým týdnem mi umřel táta a já jsem si to začala uvědomovat až teď, že je pryč a nevrátí se..... Proto jsem potřebovala vypadnout pryč abych na to nemusela pořád myslet, ale Martin si nemohl vzít volno, takže jsem tu sama s dětma a nějak to na mě začíán padat ☹

simonac
13. zář 2009

ahoj holky

adrei - vím, jak ti je, mně před 3 lety umřela maminka a to je fakt děs ☹, časem to aspon trošku přebolí , ale ta bolest tu bude pořád, drž se 😉, i tak tě obdivuju s 5 dětma - sama do anglie, já si to neumím vůbec představit ☹ 😉

dnes nevařím, jdeme k tchýni na oběd, tak jsem aspon trochu poklidila, všem přeji hezjý den 😀 😀

tindra
13. zář 2009

andri to je mi líto.vůbec si nedokážu představit co prožíváš.snad ti ta dálka pomůže,moc držím palečky.

já byla včera na srazu základky po 20 letech,no bylo nás sice jen 10,ale někteří se vůbec nezměnili,a někteří taaaak překvapili,až jsem zírala. Manža nevolal i když jsem telefon držela pořád v ruce a ráno mi řekl,že nechal Lukyho hodinu křičet,samo že pak i s Martínkem, dokonce jim i zhasl,ach jo,no pak prej rozsvítil a dal mu všechny dudlíky co našel a byl klid.já asi raději nikam chodit nebudu......
jdu to za nima dospat 😉

andrealiskova
13. zář 2009

Díky holky, já tady víceméně pracuju, protože brácha musel zůstat v Praze a nikdo jinej nemá u nás ekonomický vzdělání, takže to zbylo na mě. Teď mě, ale štve, že to bude mít Adela složitý ve škole, protože jen co tam nastoupila, tak je hned pryč. Nevím jak to vyřešit ☹

daniellka
13. zář 2009

Marti ty plastový sáňky jsou dobrý,já myslím,že to je úplně obdoba těch co jsem prodala.. jsou supr že jsou lehoučký. děti mi z toho vůbec nepadaly a na ohrádku se už asi vykašli,ne.. Vždyť kluci budou mít už pomalu dva roky. ohrádky jsou pro mimina,nechtěli by v tom sedět,už budou chtít mít nožičky dolů 😉

ändrea - to mě moc mrzí s tatínkem 😔 drž se. 😉

kuzelka
14. zář 2009

Ahojky

taky potřebuju koupit nějaké sáňky, ty plastové jsou asi praktičtější než dřevěná klasika (ty máme, ale loni jsme je jěště neužili) no uvidíme, hlavně aby byl vůbec sníh 😅

Zuzi už se těším na fotky 😉

andrei to je mi líto s tatínkem ☹

andrealiskova
14. zář 2009

Holky nevíte jak to mám vyřešit s tou Adelčinou školou?

gapka.h
14. zář 2009

Ahojky holky,

hlásím,že žijem 😝 Nějak vás vůbec nestíhám a ani nemám sílu vás zpětně dočíst.
jinak jsme zatím zdraví,jen nějaká rýma-to asi z toho nedělního plavání.Děti jsem zahltila kroužkama-YAMAHA,Čtyřlístek,Orel ,plavání-aspoň budeme mít přes zimu nějakou činnost 😉
Ve čtvrtek jdeme poprvé k zubaři-tak uvidím 😉
Ondru už týden nekojím,ale Kubu ještě ráno jo ☹
Můžu říct,že je to s klukama čímdál lepší....
Začínám mít depku z toho počasí 😉

mějte se hezky a doufám,že jste nanás nezapomněly 😀

egrzuz
14. zář 2009

Andrej, to je mi líto. Já si nedovedu představit, že by se mi něco takového stalo 😔
A na jak dlouho tam jste? Tak to ve škole dožene nebo jsi tam na dlouho? Co nějakou domácí učitelku?

Holky , fotky jsou na :
http://picasaweb.google.cz/egrzuz/Zari09Tropick...

halkac
autor
15. zář 2009

Holky, já se úplně stydím, že jsem tady skoro týden nebyla!!! A důvod k tomu nebyl vesměs žádný 🤐

Ale tak alespoň dnes zdravím...

Tak já udělala vítr v peněžence, proseděla noc na MMB a nakoupila na zimu oblečení...ještě jsem stihla vybrat krásné zimní botky od Essi, ale ty koupím tak až v říjnu - kvůli růstu nožičky. No a pak začne veliké nakupování na Vánoce a narozky. Už mi to leží v hlavě, ale něco jsem si předvybrala:
Madlenka - panenka + větší vyšší kočárek + kuličková dráha
Jonášek - obyč auto na dálkové ovládání + menší garáže od Wadera + stavebnice (asi Žako nebo Megabloks)

A tak se chci zeptat - jaký kočárek pro panenky máte pro 2-3leté slečny koupený či vybraný? ta nabídka je tááák široká, že se mi v tom nechce hrabat ☹

Zuzanko, fotečky jsou naprosto úúúúchvatný !!!

Hele a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli některá z vás nemá zkušenost z kineziologií...

daniellka
15. zář 2009

nazdárek!

kaci já jsem si ted taky festovně provětrala peněženku. v tchibu jsem nakoupila zimní soupravy,bleděmodrá bunda,tmavěmodré oteplovačky,jsou super kvalitka,propracované, fakt holky doporučuju,jukněte na stránky,je to v nabídce pouze tento týden a prodejny jsou plný,kupovala jsem to nadvakrát,každou v jiné prodejně. a taky jsem tam koupila zimní botky,taky dost kvalitní a za málo peněz.

jo a s kineziologií zkušenost mám. četla jsem o tom na netu dost pozitivního,ale můj názor na to je špatný. je to celkem šaškárna a bez výsledku. pak na tom byl můj tchán a názor stejný jako já. a stojí to celkem dost peněz. nevím, no, ale určo budou i jiné názory.