Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

daniellka
9. srp 2008

simčo já vůbec nevím. Kluci mi spali celou noc od 4. měsíce, krásně usínali sami v pokojíčku,ted poslední měsíc dva změna. nevím proč, jestli hladem nebo co. snažím se je nacpat před spaním co to jde,prostě maj ted blbý období. ale snad to odejde samo.a BRZOOOO!!! 😀

simonac
9. srp 2008

ježíš, snad jo 😉

egrzuz
9. srp 2008

Ahoj holky, tak se chci jen pochlubit, že reklamace chůviček dopadla výborně,. nejde to opravit a vrátí mi peníze. 😀 😀 😀 Už bych ty stejné nechtěla.

Přeju klidný večer Zuza

gapka.h
9. srp 2008

Ahoj holky,
tak dnes vás nestíhám.... ☹
Manžel měl turnaj v tenise a já byla s prckama celý den venku 😝
Simča-nové foto?šikulkaTak jaká byla návštěva?
Markét-sice opoožděně,ale přece-pěkonou dovču 🙂 🙂
Tindra,Zuzi-já jim tu cuketu zkouším poprvé,také jim to budu míchat,dáváme to teprve týden,navíc Kuba je alergik,tak jsem chtěla vědět,jestli bude reakce.Jinak druhý den spí Ondra v postýlce,Kuba se mnou-hučí.U nás noci ujdou,bývá to horší 😠
Tindra-s tou váhou si opravdu nic nedělej,on to dožene.Já vím,to se říká 😉
My byli před 14dni vážit,také mi moc nepřibrali - měli 5.76kg,ale za 2měsíce se mi vytahli o 6cm,tak prý
to bylo tím.Teď se mi zdá,že jsou škraňatější,tak snad to bude lepší.My těch faldíků také moc nemáme,
jsou akorát.Mám je pořád chudokrevné,dáváme železo,kys.listovou-už pul roku,pořád dokola.
Dnes už vás asi nestihnu,pa zítra,hezký večer 🙂 🙂

simonac
9. srp 2008

dobrou holky, já jsem hotová, jak ty své pokládky uspím, valím taky spááááááááát, doufám, že aspon 3 hodky v kuse mě nechají 😒

tindra
9. srp 2008

ahojky,dneska jsem taky grogy,ale vypadají,že mě nenechají ani zaspat ☹ dobrou a dlouhou

daniellka
9. srp 2008

asi erupce na slunci. 😠

halkac
autor
10. srp 2008

Ahojdááá!

hlásím návrat z dovolené 🙂 Všechno nám vyšlo na jedničku, jen se mi chce až brečet, když si uvědomím, že od zítřka na ty svoje raubíře budu zase sama 😝 To byla taková pohoděnka mít se s kým o děti rozdělit 😀 😀 😀 Byli s námi totiž i moji rodiče a můj brácha s přítelkyní - takže ruk kolem bylo dooooost.

Jen se dětičky lehce za ten týden rozmazlily - furt se jim někdo plně věnoval, hrál si s nimi, měli kolem sebe akci a spoustu zážitků...takže návrat do klidného rodinného prostředí bude asi namáhavý - hlavně poi maminčiny nervy🙂

Vítám nové duomamky, nemůžu se dočkat, až všechno dočtu, prolustruju albíčka a tak!!! Ten Koník je snad závislost 😀

simonac
10. srp 2008

dobré ránko holky,
kačko .........to je super, že sis tak odpočinula, já snea až příští rok

můj ted už hraj etenis, já jdu trochu uklidit, uvařit a šup s dětma an procházku, jo vzhůru jsme od 5ti, ale nemusela jsem dělat snídani měla jsm palačinky až do posteel od mého manžílka 😉

tindra
10. srp 2008

Ahoj Kači,vítej do reálného světa 😀
My měli nakonec klidnou noc a dokonce zaspali i po první snídani,takže vstávání v 7,30 mě až úplně vylekalo 😅 Holky,nepoužíváte,nebo nezkoušely jste některá plenky z Penny?Mají je tam eď v akci,asi balík zkusím,jen mám strach,aby nebyly takové ty úplně igelitové.
Zuzi a cos měla za značku chůviček,my máme Philips a já jsem celkem spokojená,moc je nepoužívám,jen u našich na zahradě-dostala jsem je v práci,myslela jsem si tenkrát,že budem bydlet na domečku,ale manža ho asi nikdy nespraví,takže jsem odsouzená k 2+KK 😒

gapka.h
10. srp 2008

Ahojky,
také bych jela na dovču ☹ ,musíme počkat,snad příští rok 😉
U nás noc v normě,Kubík vstával v 7.45h,Ondra po šesté,ale spí v té postýlce
Dnes jsme se nechali pozvat k našim na oběd,takže pohoda 🙂
Manžílek včera dorazil z tenisu v šest,byl čtvrtý-nasraný 😠
Od středy a pak celý týden s náma bude doma,takže se těším,že nebudu na prcky sama,snad spácháme nějaký ten výlet 😀 😀

užíbejte si pěkného počasí 🙂

dvojmama
10. srp 2008

Pěkné nedělní ranko 🙂

Kač: vítej zpátky, chyběla jsi tu, hlavně v noci 😉 😀 Koník je závislost a obrovskááá 😝 😀

Naše noc byla příšerná, ale hlavně proto, že jsme včera byli dooost daleko na výletě autem a oni pořád spali, takže v noci so chtěli hrát 😝 😔

Jinak krásný den kecalky, ještě vás nemám dočtený pořádně 😅 😉

simonac
10. srp 2008

holky, s tím že je to závislost máte pravdu, můj už mi nadává, že jen co vstanu už pouštím počítač 😒 a co prý na to modrém koníku furt řešíme - už zná i název 😉

egrzuz
10. srp 2008

Tindro, měla jsem právě Philips takové žluté, stály asi 1700kč nevím přesně jaký to byl tip. Docela jsem na ně slyšela nadávati, tak jsem ráda, že dostanu peníze a né opravený chůvičky. Měla jsem děti venku a v klidu si doma pila kafíčko a strašně tam řvaly a já je neslyšela, přitom chůvička ukazovala, že je vše v pořádku ☹

Kači, závidím odpočinek a dovču. Snad taky pojedem příští rok 😉

Holky přeju všem krásný večer a hlavně baz křiku, u nás se to zatím moc nedaří ☹

egrzuz
10. srp 2008

Tindro, teď jsem projížděla fotečky a tvoji kluci už stojí???? 😲 😲 😲 😉 vy se máte, to my jsme strašně pozadu oproti vám, jste šikulky 😀

gapka.h
10. srp 2008

Simčo-tak Hasťa se dořítil něco málo po půl sedmé,teď je s dětma dole a já jdu něco málo vyžehlit
u vás kdy?
pevné nervy večer 😉

simonac
10. srp 2008

gabčo...tak u nás doarzil ted, až mám všechny tři děti okupkané, dole si chystá nějakou večeři 😒

dobrou holky, dnes jsem k.o. a ještě ke všemu znovu naštvaná na mojeho 😠

simonac
10. srp 2008

marrho....kde jste sehnali cestovní židličky a co je to prosím za značku díky, děda jim chce něco koupit, tak možná toto 🙂

danielko ...prosím, kde hledat lehátka do vany-kluci je mají, když měli 10 měsíců, díky 😉

daniellka
10. srp 2008

čus baby,doufám,že jste měly krásný víkend 😉

Kaci-vítej zpátky a děti at moc nezlobí 🙂

TIndra - ¨plenky penny neznám,neporadím.já jsem zakotvila u fialovýchtesco,jsou kvalitní a cenově dobrý 🙂

Simčo - ty moje už mám prodané,škoda, bych ti jepřenechala.. 🙂
Na mimibazaru dej do textu Sedátko do vany - je jich tam dost.Kluci v tom byli myslím od necelých 9 měsíců, výborná věcička 😀

holky hezky se vyspinkejte,já doufám taky. jinak kluky začnu někomu pronajímat 😀 😎

halkac
autor
11. srp 2008

Ahojky, tak opět zahujujeme noční provoz 😀 To se pozná, že u dvojčecích maminek se nezahálí, že jo???

Snažila jsem se všechno dočíst, konečně jsem se na to odstříkávání i těšila 😉

No a od zítřka zase sama s dětmi, chjóóó. Když jsme na ně dva, je to všechno tak nějak hrozně snadné! No dovolená byla opravdu odpočinková. Ještě neděli jsme měli v duchu doznívání dovči - udělali jsme si výlet s kamarády na jeden rybník, cesta vede lesem, je hrozně příjemná i pro kočárek, navíc námaha je korunována posezením v hospůdce...

Děcka jsou totiž po návratu hrozně protivná - furt chtějí, aby si s nimi hrál, aby je někdo nosil...návrat do normálních kolejí bude fakt těžký 😔 Ale stálo to za to, dovolenou jsem si opravdu užila i s takovými špunty a budeme mít na co vzpomínat. Fotky zde: http://halastovi.rajce.idnes.cz/13--bonus_II._-...

halkac
autor
11. srp 2008

Markét - užívejte si na chatičce, jééé, já bych jela zase hned, i když balení nám trvalo 3 hodiny!!!!Zpátky už jenom hodinu🙂 Story s postelolezcem děsná, už teď se bojím, co se jednou přihodí nám - vím, že taky někam spadnou, stane se to každé mamince☹

Tindro - teda to je taky dobrej zážitek s tím autem. No stát se něco takovýho mně, volám záchranku, ať nám dovezou nutrilon a mně odsávačku🙂

Danielko - tak co noc? Zlobili kluci? Já jsem taky vždycky na vývrat, jak se jim to spaní mění - 14 dnů se spí ukázkově a pak týden děs...nevím, co to jako má znamenat, ale mamince se to tedy moc nepozdává🙂

Sylvi - taky to tak máme; když děcka spí přes den hodně, pak je noc jakási kratší a mají povrchnější spaní. Víceméně se snažím, aby odpoledne si děti zdřímly tak na půl hodinky a pak už ne. Ale je pravda, že snažit se nemusím, oni by stejně víc spát nechtěli, opičáci moji.

Zuzi - fakt jsi moje hvězda...já tu fńukám , když se mi Davča chystá na tři dny na vodu a ty budeš bojovat sama 4 měsíce☹

Gapko - jééé, a do neonatologické poradny asi půjdeš do Zlína, viď? My jdeme myslím 26.8. nebo 27.8. (teď nevím) k Mudr. Tesařové🙂 Hrozně se tam těším, bo ona je prostě skvělá a z té prohlídky mám pocit, že je opravdu důkladná a k něčemu🙂

Simi a gapko - vaši chlapi spolu tenisujou???

simonac
11. srp 2008

dobré ránko holky,
kačko.... super fotečky, to sis musela fakt užít, naši chlapi hrají tenis, ale ne spolu,spolku si pak popili.............

tindra
11. srp 2008

Kači hezký fotečky 🙂 Tys balila i hrazdičku?No to se nedivím,že to trvalo 3 hod 😀 Myměli stejnou,jen jsem ji už musela zrušit,protože Luky s ní chodil.....já se z něho zblázním,na to má ještě tak 3 měsíce čas!
Tak sem nás objednala na to vyšetření srdíčka,ale je to až na příští pondělí,sem si myslela,že si uděláme výlet dřív.Už sem se otřepala z té odtahovky.Ale teď budu otravovat sestru a dědu a tety,ať nás všude vozí,páč nová převodovka do toho našeho křápu stojí šílený prachy,takže jsem zase nepojízdná ☹ Simi,Gapko,klídek,můj manža se vrátil včera z ryb před osmou a skoro spící děti vytáhl z postýlky a rozdivočil je.Já myslela že ho zapleštím.Naštěstí jsou to kluci rozumní a pak spinkali,asi jsou po mě 😀
Dani fialové Tesco plinky taky používvám,ale teď jsem je nějak nestihla koupit jak jsem byla v brně a u nás T.nemáme 😒 doufám,že kluci už pěkně spinkali a přechodné období zlobení je v tomto věku kraťoučké 🙂

simonac
11. srp 2008

dani---mrkla jsem na lehátka, jsou fakt super, jen je jich tam tolik, že nevím, které vybrat, poradte prosím , co mají mít, a at jsou dobrá, díky

egrzuz
11. srp 2008

Ahoj holky, tak se jdu trochu pochlubit 😉 Dneska jsem spala jako za mlada 😀
Děti usnuly večer kolem 20,00h , potom se spalo až do 5,30kdy se baštilo, povídalo se do 6,30 a POZOR
-spalo se dál do 8,30h to je rekord. Přeju všem takové vyspání 😉 😀

simonac
11. srp 2008

zuzu..tak to závidím ☹

sppring
11. srp 2008

Ahojky mamči dvojčátek.. jáj sem chodila zatím na slovenské téma Mame dvojicky..ale budu chodit i tady pro rady

Moc se tu sice neukazuju (moc casu neni, vsak to znate) ale sem tam nakouknu 🙂

gapka.h
11. srp 2008

Ahojky,
pěkné poledne.... 🙂
To je novinek...,nějak vás nestíhám 😉
Zuzi-tak to je super,také bych se tak chtěla jednou vyspát 😝
doufám,že se ti něco pěkného zdálo? 😉
Kaci-fotky jsou super,já se také těším,snad příští rok,teď si to netroufnu,obdivuju tě,jen o měsíc starší!!
-tenis nehrají s polu,jak psala Simča-ten její je na tom líp,ale pak to pití s polu doženou 😀 😀
-jsou všichni stejní 😉
- v neonat. ve Zlíně jsme byli jednou,máme chodit do UH-máme to blíž, jen kdyby na tom byli s něčím hůř,jinak Mudr.Tesařová byla skvělá a opravdu důkladná.My máme jít teď 21.8.-jsem troch nervózní,protože ji neviděla-nevím do čeho jdeme.Jak jste na tom s držení hlavičkou na bříšku?Máte něco trénovat.Kluci se pěkně přetáčí na bříško,ale s tou hlavičkou bojují!!
Tak se mějte hezky v tom vedru,já musím jít s prckama ven-jsou protivní papa

dvojmama
11. srp 2008

Čauky mamulky 🙂
sppring: vítej 🙂 Nedostatek času zná asi každá z nás 😉

zuzi: všechno nejlepší k svátku, hodně štěstí, zdraví a straaašně hodné děti a ať opakují takové krásné noci 🙂

kacko: fotky z dovči jsou nádherný a sálá z nich ta pohoda 😵 Záviidííím 🙂

simonac
11. srp 2008

zuzu...přidávám se a přeji vše nej, nej k dnešnímu svátečku 😉