Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

simonac
27. srp 2008

kačko ...aha, tak to donošení jsou asi od marhy, že?

simonac
27. srp 2008

holky ---- dala jsem nové fotky, tak kdo budete chtít a budete mít minutku tak kukněte 😉

dvojmama
27. srp 2008

jsem tu naskok.
simi: jj Marrha má donošené, skoro přenášené 😀
Fotečky krásný, vypadají jako trpaslíčci 😉

dvojmama
27. srp 2008

elis: fotky naprosto nááádherný!!! Vypadáš jako modelka 😵 😵 A s tím větrem to vypadá fakt bombasticky 😵

simonac
27. srp 2008

elis ...fotky fakt super, jak princezna 🙂

elis.1
27. srp 2008

🙂 díky holky, uvidíme jak dopadnou ty další, i s ženichem, i s malýma, ty budou asi až příští týden, i v interiéru a venku s holkama, na ty jsem zvědavá, byly chudinky nabalený, zabalený, tak uvidíme

dvojmama
27. srp 2008

elis: už se moooc těšíme na další fotky 😵 Určitě budou zase krásný 😵

halkac
autor
27. srp 2008

Simi - ano ano, Marrha má vyvolávaná!!! dvojčátka 😀 😀 😀 Simi, ty tvoje děťátka jsou nádherná, jak se už překrásně smějou!

Elis - fotky fakt úchvatné, to jsem si zase zavzpomínala na vlastní svatbu 😵 Moc ti to slušelo, fakt mooooc! Nejvíc se já osobně těším, až uvidím fotky s holčičkami🙂

No nic, zase jedu ven, dneska už naposledy🙂
Pááá zatím!

simonac
27. srp 2008

hal...díky za pochvalu dětí 😉

gapka.h
27. srp 2008

Ahooojky,
Elis-fotečky super 😀 😀 ,už jsem zvědavá na ženicha 😉
Kaci-také to počítám po odečtení a to doktorům sedí.Sice jsem vždy trochu nervozní ☹ Ten Kuba má cvičit jen doma,tak to snad dožene.Ondra je šikovnější.Prostě je každý jiný.
Tak jdem dát kašičku a kupkat....
hezký večer a zítra zase tu 🙂 🙂

marrha
27. srp 2008

Ahoj holky..

Elis..krásné fotečky..moc,moc Ti to slušelo 😵 😵

jj my jsme skoro přenášení 😀 😀

Tak dneska jsme byli na roční prohlídce....
mudr.byla překvapená,že už oba chodí....se zeptala,co všechno umí..tak jí to předvedli...tak byla nadšená..

jinak Kristule váží 11,60kg(víc než Niky a ta měla 4kg když se narodila) 😀 a Davídos má 10,60kg...takže byla s něma spokojená..Davídek dostal čtvrtou hexa...tak snad to bude v pohodě..Krista ji dostane až po 14.září..

simonac
27. srp 2008

ahoj mar...tak to máš velice šikovné děti, gratulujeme 🙂

halkac
autor
28. srp 2008

Holky, jsem děsná matka - hrozně jsem na ty naše skřítky pyšná 😀 😀 😀 Jsem si to uvědomila teď asi před týdnem, jak se jimi furt kochám, hrdě se nesu za kočárkem...no je fakt, že halkáčci jsou většinou na prochajdách neskutečně hodní, a to i v hospodách, kde si kafíčkuju. Vydrží koukat na bříšku i hodinu (ale jen na bříšku, na zádech řvou, že nevidí). No ale doma je to s nimi o doooost horší! I když - ať jim nekřivdim - začínají si hrát spolu, vykládat si a mě do toho nezatahují 😀 😀 😀

Budeme kupovat tu Zekiwu - sporák, ale děti v ní budeme vozit, až budou jistě sedět, jinak by to v ní prořvaly. Tak nevím...nejraději bych si ji koupila už teď, ale sedět budeme tak v pozdním podzimu...

Holky, nevíte, jestli bývají po Vánocích slevy i na dětské zboží? Myslím na sedačky, kočárky, oblečení, hračky...?

Jinak já se dnes jdu seznámit s jednou těhulinkou - chodí sem na koníka do sekce Čekáme dvojčata a bydlí od nás cca 20 km - budu jí prodávat kočárek na zahradu a doufám, že spolu potom skočíme někam na kafíčko a popovídáme si...a já si zavzpomínám 😵 No proboha - snad dneska děti nebudou zlobit, ať ji nevyděsí!

Tak pusu všem a krásný den!

egrzuz
28. srp 2008

Dobré ráno 😉

Elis, fotečky fakt úžasný, moc ti to slušelo, krásná nevěsta a taky jsem zvědavá na ženicha a dětičky 😀 Ty nás napínáš viď? 😉 😀

Simi, taky jsme mrkla na fotečky a nádhrený prckové, jééé 😀

Markét, vy jste šikulové. U nás bude chodit Jaroušek až asi hodně pozdě ☹ , ale Kristýnka je šikovnější 😀 teda ta naše 😀 Váhy máte pěkný, to je Kristýnka o kg těžší? No to to tomu bráškovi natřela viď? 😀

Gapko, fakt je každé dítko jiné, já už to taky neřeším, holt my s dvojkama máme to srovnání každý den na očích 😀

Dneska razíme do města, tak jsem zvědavá co pokoupíme 😀

dvojmama
28. srp 2008

Pěkný ráno 🙂
Holky, my už nemáme noční příspěvky? 😲 😉

mar: ty máš doma šikulky 🙂 Taky gratulujem

Dneska už přijdou židličky, dám pak vědět, jaký jsou 😉

dvojmama
28. srp 2008

kacko: jakou zekiwu? 😉
Povánoční slevy se myslím týkají všeho zboží..a užij si den s těhulinkou. Děti ať nezlobí, by se chudinka lekla 😅

zuzi, gapko: naši jsou taky každý jiný, říkám jim každý originál, i když ze stejného těsta 😵 Jsou to každý zvlášť osobnost 😉

marrha
28. srp 2008

Ahojky...

Zuzi...no já mám ty holky nějaké macatější....i Niky byla....celá maminka 😀
aby ses nedivila s Jarouškem...Davídos vypadal,že kde nic tu nic.Krista už běhala kolem nábytku v 8 měsících..a David pořád nic..ten se posadila seděl..ani se nehl..lození to vůbec...ale plazení by mu záviděl snad každý voják..ten to měl tak vypilované,že byl rychlejší než ségra po čtyřech...a v 9 měsících..buch...a během týdne dohnal ségru ve všem...vzal to normálně hopem..jsme doma jen koukali... 😕

Kačko budete kupovat novou???nebo bazarovou?
a stím výprodejem..to nevím jestli po vánocích..,ale párkrát do roka tady bývají v obchodech akce,na dětské věci..kočárky,sedačky..oblečení...(ale nikdy tam nebyli kočárky pro dvojky)...akorát vím,že když firma má novou kolekci kočárků na další roktak slevňuje ty staré kolekce,aby se jich zbavili......ale kdo ví..jestli něco nového vymyslí...já jsem taky loni chtěla čekat...moc se mi líbil ten Baby welt ohio twin co má Issa...tak jse myslela s čím nepřijdou..a oni udělali jen nové barvy 😀 😀 nakonec jsem sehnala ještě ten béžový..a po 2 měsících jsem ho stejně prodala 😀 😀 protože mi nevyhovoval.. 😀

Sylvi už Ti přijdou židličky???tak brzo....to je super..vyfoť pak v nich Vikoušky 😵 😵

dvojmama
28. srp 2008

mar: měli je skladem, takže je posílali hned ten den 😉
Kolik vy jste vlastně měli kočárků? Hodně, že? 😀

gapka.h
28. srp 2008

ahojky,
pozdrav všem mamkám... 🙂
Tak dnes vyrážím s tetou na brusle-snad se vrátím celá 😝
Děditičky to snad prospí 😉
papa hezký slunečný den

simonac
28. srp 2008

dobré ránko holky, vy jste se nějak rozjely. jindy si tu vyjkládám sama se seboz a dnes Vás musím jít dočíst, zatím všem přeji hezký den,

jo, dnes jdu péct buchtu, přijede mi návštěva - moje sestra s rodinou az z Prahy má Elišku ta má 6 a malého Fildu ten má 6 měsíců, tak to tady bude fakt veselo 😉

egrzuz
28. srp 2008

Kači, užij si seznamovaní a uvidíš dětičky budou určitě hodný, vždyť to umí 😀 😀 😀
No já minule přechválila naše děti a včera to teda v kočárku ukázaly ☹ bulelo se ale jen asi 20min 😉 , tak ta kámoška koukala jak to Kristýnka umí 😀 😀 😀 lidi se otáčeli 😀

Dvojmamko, to jsem zvědavá na ty židličky, to budou děti parádníci v takových krásných židličkách, hned dej fotečku ju 😉 😀

Gapko, brusel, já bych se zabila 😲 😀

Markét, to je fakt. Oni mají chlapi dost času na všechno, ale když se jim chce, tak to jde. Jaroušek byl taky na boku asi jen týden a potom se otočil. Kristýnka byla na boku skoro 3týdny, než se otočila. Já myslím, že je to u nás taky tím, že s Jarýnem cvičím a víc se mu věnuji, co se týká cvičení

Jo holky otázečka 😀 Jak dlouho jste nechávali monitory dechu a dáváte říhat děti pokaždé? Já, když v noci krmím, tak to z nich nedostanu 😉 Dííííky

marrha
28. srp 2008

Zuzi...
já nechávala říhnout ,když to šlo..někd yjsme dělali caviky všechny možném polohy a nic...tak pak jsme je položila a spali dál...
monitory jsme používala do té doby,než mi začali tahat ty krabičky a sami je vypínat 😀 a tahat drátky apod...ale ještě ej mám doma...třeba po tom pádu Davida jsme mu ho pro jistotu pod matraci šoupla... 😉

Simon..užij si návštěvu...to fakt bude veselo 😀
Sylvi..jj kočárků jsme měli už dost 😀 😀

dvojmama
28. srp 2008

zuzi: v noci většinou neodříhnou, usnou ještě s flaškou v puse 😉 A monitory dechu zatím používám, i když začínají cestovat a monitor se potom sepne a já vyletím, co se děje, takže možná je už pomalu vyndáme.

Holkyyyy, už tu mám židličky 😵 Jsou naprosto fantastický 😵 😵 Děti teď spí, tak potom je nafotím 😉

marrha
28. srp 2008

Sylvíííí..neprovokuj,jo??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dvojmama
28. srp 2008

mar: promiiiiň 😀 😀 😀

elis.1
28. srp 2008

🙂 🙂 ahoj, jdu jen na skok, všem strašně děkuju za gratulacea pochvaly 😉 moooc, nenapínám vás, jen ta fotografka posílala na mail známý pár samostatných fotek, protože mě ta moje kámoška přihlásila do soutěže o nevěstu v jedněch novinách, trubička 😀 😀 😀

fiallinka
28. srp 2008

holky, zdravím vás a potvrzuju, že Halkac má nádherné prďolky, rozhodně se nedivím, že se za kočárem pyšně nese 🙂...
Halkac: auto odloženo, kočárek se domů dovezl už Oktávkou 🙂

dvojickovamaminka
28. srp 2008

ahojte mam dvojcata a dcerku a manzela samozrejme dnes by som chcela navarit niaco zvlastne poradite mi nieco dakujem:o) 😀 🙂

gapka.h
28. srp 2008

Ahoooj,
návrat z bruslí jsme přežili,zítra vyrážíme znovu-kluci pěkn ě spinkali 🙂 🙂
Mně kluci večer neodříhají-nakrmím je a usnou,přes den si brknou 😉
Tak už jste konečně některá vymyslela ty dárka na vánoce a narozeniny-čekám na typy!! 😉
jinak Ondra si začíná cucat palečky na nohou a Kuba kouká co dělá 🙂
Holky,poraďte-Ondra spal v noci 2h na bříšku-nemůže se něco stát??Necháváte je spát taky??
Jdu koupat...pa a zítra ráno 😔

dvojickovamaminka
28. srp 2008

uz viem a cotak naveceru pre manzela pizzu? 😉 🙂 😉