Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

marrha
12. črc 2008

Halkac jedeme sami...vím,že to asi nebude dovča jako taková..si odpočinout apod..ale to nebude ještě pár let 😀 😀

hlavně jsme loni nikde nebyli a Niky seděla se mnou doma ani ven v těch vedrech se moc nedalo před porodem...takže jí to taky chceme vynahradit..slíbil jsme jí ZOO v Praze a pod...tak snad bude fajn...,ale odmítám tam vařit,takže nakoupím skleničky a my s enajíme v hospodě 😀 😀 😀

halkac
autor
12. črc 2008

Tý jo, Markét, díky za fotky! No kochala jsem se, kočár fakt bomba🙂 Už mám odkaz uložený, takže budeme uvažovat 😀 A děcka jsou nádherné...no myslela jsem, že Kristýnka má kouzelný kukuč, ale to, co má Davídek, v tom se člověk topí 😀 😀 😀

marrha
12. črc 2008

přesně tak...Davidos..má neodolatekný kukuč 😀 😀 on je takový slaďoušek 😀 😀 a ma 😀 minčin mazlínek 😀 😀

pro nás pro mamky dvojčat není z čeho moc vybírat..a tenhle je u nás letos novinka..tak jsme do něho šla 😀 i když barvičky nemají nic moc...ale to je jedno,hlavně,že splňuje požadavky 😀

už jsem si dělala srandu,že začnu navrhovat kočárky 😀 😀

marrha
12. črc 2008

no a co nejvíc na kočárku teď oceňuju jsou ty sluneční clony...jsou super..nepotřebuju ani slunečník...na Janéčko jsme si koupila jak slunečník tak ty univerzální clony...a je to všechno na nic...deštník stekně nestíní,když jedu jiným směrem a stejným pořád nechodím 😀 a clony...vydržely na kočárku asi 2 minuty...stahujou mi je 😢 😀 prostě ví,že je tam něco navíc 😝 😀

egrzuz
12. črc 2008

Markétko, díky za fotečky, dětičky jsou naprosto kouzelný, zasekla jsme se na fotečkách dobu 🙂
Jo jo holky klučícci jsou maminkčiny že? My máme taky Jarouška mazlínka 😉

Kočárek fakt pecka 🙂

děti se zase budily asi 4krát každý, Jaroušek má prdíky, tak nevím, jestli to nemá z té brokolice, on se moc nehýbe-lenochod 😀

No a dovolenou vyrážíme do ZOO v Liberci, ještě že to máme asi kilometr, jinak tatínka s malinkýme nikam nedostanu 😒

Daniellko, díky za tipa. Já potřebuju asi 3balení do celé ohrady, tak přemýšlím, že koupím molitan za 500kč

egrzuz
12. črc 2008

To s těma puzzlema bylo pro aarenku

Pro daniellku bylo to, že jezdíme taky strašně rádi dolů na jih. Krumlov,Tábor , Čes.Budějovice, tak jsem byla fakt každý rok. celá naše family miluje J.Č.

marrha
12. črc 2008

Egrzuz nemáš zač 🙂

no s těma klukama jsme tomu nějak navěřila a je to fakt..jak jsem se dozvěděla,že to budou dvojčata,tak jsem si říkala,kéž by to byly dvě holčičky...pak že ten páreček a dva kluky jsem si nedokázala představit...a te´d už si dokážu představit i dva kluky 😀
aoni jsou jinačí než ty holčičky..a unás to platí doslova..maminka se stará ale na mazlení jsou tatínkovy 😀 😀 a Davídek....ten je pořád u mně 😀 😀 i když se mu něco stane a vezme ho manžel,tak se natahuje po mně 😀

egrzuz
12. črc 2008

Já už to pozoruju u toho prcka taky a to má teprve 6měsíců. Kristýnka je dračice a tatínkova,a el jaroušek ten je můj 😀

Já jsm etaké chtěla buď 2holčičky nebo páreček 😉 , hlavně né 2kluky a teď jsem ráda, že alespoň jednoho mám 🙂

pošlu ti odkaz na fotečky, které máme na rodinném albu jo.

marrha
12. črc 2008

jj pošli chci se mrknout an ty Tvoje andílky 😵

egrzuz
12. črc 2008

http://rodina.czechglass.biz/index.php

tak se holky mrkněte , tady máme ty naše zlatíčka 😀 😀 😀

marrha
12. črc 2008

Ti jsou krásní 😵 😵 😵
a to nemám zkouklé ještě všechno 😵 😵

máme stejné hračky na kočárku 😀 😀 myslím toho sloníka a kočičku 😀 😀

jééé a na té fotečce jak mají ty proužkované mikinky a hačají tam spolu..tak jsou si mooooc podobní 😵 to je super..já mám každého jiného...

marrha
12. črc 2008

Moc krásné fotečky 😵

a jaktože kristýnka byla v nemocnici? ☹

egrzuz
12. črc 2008

My jsme totiž s manžou stejný tipy 🙂 , tak jsou si děti podobné, vůbec v tom pruhovaným, to je fakt. 🙂

To máme od babičky kočičku a sloníka

😉

Jééé já bych povídala, ale začal křik, tak mažu. pááá

Snad brzo.

halkac
autor
12. črc 2008

Zuzi: klidně bych ty prdíky přisoudila brokolici, ona prý taky nadýmá...kámoška mi teď psala, že ji vůbec nedává, bo malý po ní nekaká...ale víš co? Tak už jim to mixuj - trošku brokolice, hodně mrkve, cukety apod. To by mohlo zabrat...Co ty probiotika, koupila jsi nějaké? Když se zeptáš v lékárně, mají různé typy...

Marrho: clony - super!!! Já teď objednávala z MMB a má mi přijít, prý pasuje na všechny dvojkočárky, jsem opravdu zvědavá. Naši mi to naštěstí ještě nebudou sundávat, tak si od toho slibuju, že konečně budou vidět děti v kočárku a ne plenka přes něj 😀

halkac
autor
12. črc 2008

Holky a ještě jeden tip: na www.hami.nutricia.cz si můžete v sekci Jídelníčky ke stažení nechat poslat jeden vzorek příkrmu🙂

Druhý tip asi znáte, já ho mám od Zuzanky (=egrzuz): v DM drogerii mají pro miminka slevové knížečky...stačí tam dojít s rodným listem...no ono se to ale týká jen úplných miminek 😒 No však za zeptání nic nedáte 😀

marrha
12. črc 2008

Halkac..obojí jsem už po narození děti využila 😀 😀
ale díky za tip 🙂

egrzuz
12. črc 2008

Kači, clonu už mám přišla v pátek a je supr, paseje dobře.
jen jsem jí ještě nevyzkoušela na sluníčku 🙂

dneska byl špenát s bramborem 🙂

aarenka
12. črc 2008

Ahojky všem, dneska nějak nestíhám jsme do zítřka bez tatínka, tak se ozvu asi zítra...přeji klidné spaní, u nás na dnešek byla děsná bouřka, trvala snad dvě hodiny a budilo mi to děti... ☹

halkac
autor
12. črc 2008

Aarenko, jsem taky bez tatínka, ale na celý týden 😒 No naštěstí pod námi bydlí tchyně, ale i tak 😝 Dnes zapluju co nejdříve chrnět, takže vám taky přeju klidnou dlouhou noc!

issaga
12. črc 2008

bry vecer dvojmamci, muzu se pridat? 😉

daniellka
12. črc 2008

brý večer,tak jsemzpět.

issaga ahoj 😉

chajda byla super, bylo to rychlý, žuchla jsem tam sebou do hajan a 3 hodky chrněla a zas jela domů 😀 😀
Naštěstí ji mám kousek za Brnem, 12 minut autem. Ještě že ji máme, jsem tam s dětma každou chvilku, ale musím brzdit,aby rodiče z dětí nezcvokli. už jsou trochu vletech a ten šrumec je zmáhá. i když kolem nich lítám já, tak jsou z toho všeho vždycky hrozněunavení.

issaga
12. črc 2008

daniellko ahojky! 🙂 jak se maji nasi zenisi? 😀

halkac
autor
13. črc 2008

Issaga, moc vítej! Jé, první maminka s holčičkama - zatím tu jsou párečky a kluci🙂 A Moravanda bydlící nedaleko od Valmezu😀 😀 😀 Zuzanka (=egrzuz) je chuděrka v oslabení 😉 No holčičky jsou nádherné!!! Jenovaječné, že jo? Prosím tě, hlavně teď nenapiš, že jsou dvojvaječné, bo mi připadají fakt hrozně stejné 😀 😀 😀
Jé a vy taky croozrujete? A kde jste byli na dovolené v Beskydech?

Daniellko: Aha, takže na chatku jezdíš s rodičiTo je perfektní! Já jsem si zprvu říkala, jak to děláš, že s malým spinkáte tři hodiny 😉 Já jsem teď týden sama doma a tchyně se včera o malé starala tři hodiny - sice jsem toho využila k úklidu, ale aspoň tu budu mít příjemně, binčus si sama neudělám, takže celý zbytek týdne si budu lebedit 😉 A co Alex, už je mu lépe?

Zuzu, ten špenát byl listový nebo mražený? Já že bych se zase opičila 😀

issaga
13. črc 2008

halkac teda cas tveho prispevku napovida, ze ti prtata nedaji moc spat, co?
jojo, holky jsou jednovajecne 🙂 kdyz mely stejnou vahu (ted maji asi 1,5kg rozdil) tak byly dost nerozeznatelne
na dovci jsme byli v dolni becve a od tama vyjizdeli do okoli 🙂 (na toho croozera to tam moc neni ty kopecky, ale meli jsme ho i misto kocaru, a taky jsme hodne satkovali, to se holkam taky libi)
to jsem si ani nevsimla, ze jste tu skoro vsechny moravandy 🙂 a ze prvni s holcickama - no jo, cim vic jsem chtela kluka (jednoho 😀 😀 😀 ) tim vic byly jasny dve holky! 😀 no ted uz bych je nemenila... 😉

halkac
autor
13. črc 2008

Issago: naopak - dneska mne po dlouhé době nechaly děti vyspat 😀 Vstali ve čtvrt na čtyři a najedly se se zavřenýma očima a spaly dál - jen já musela jít odstříkat - krmím děti odsátým mlékem z flaštiček 😉 Tak u toho aspoň internetuju 😀 😀 😀

Ale teď ráno to není nic moc - sedla jsem na chvíli k počítači a čekám, až mi opět usnou děti; vstávaly v půl šesté, darebníci! No Jonášek pochopil, že tento čas není nic moc a už dřimká, ale Magdalí ještě trošku protestuje...naštěstí na to už nemá moc sil 😉
Dneska podnikneme nějaký výlet - včera jsem s dvojčaty byla celý den doma a to je, pane, záhul! Raději budu celý den jezdit s nimi na kole, u toho si víc odpočinu 😀 !

Jo a Dolní Bečva, to je od nás fakt kousínek🙂 Ale na kolo s dvojčaty to není, to máš pravdu 😉 My máme kolem našeho baráku vymyšlené tři rovinaté trasy a ty jezdíme furt dokola - samosebou končí v hospodě, kde krmíme dítka...A ty bydlíš přímo v Olomouci?

simonac
13. črc 2008

ahoj holky, konečně jsem Vás našla, ještě že mi halkac napsala do interní pošty, jinak bych o asi neobjevila 😉 ,jak jsem na to jen tak zbězně kukla vypadá to, že mám zatím nejmeší prcky, ale holkám v čekáme dvojčátka se termín porodu už blíží tak snad se za chvíli taky přidají, všem přeji hezký den 🙂

halkac
autor
13. črc 2008

Ahoj Simi, jééé, já rodila taky ve Zlíně! A byla jsem hrozně spokojená (teda s porodnicí)...

Jak zvládáš prťátka? Mně už to přijde hrozně dávno, co jsem měla dvouměsíční miminka 😀 😀 😀 Teď jsem viděla kámoščino novovrozeně a absolutně jsem nechápala, že my měli taky takové škvrčky...no a to naše váhy nedosahovaly ani dvou kil, zatímco to nahlížené miminko od kamarádky mělo 4,4🙂

Jé a máme tu třetí Kristýnku: jednu má Marrha, druhou Egrzuz a třetí ty🙂

halkac
autor
13. črc 2008

Jo a ještě jsem chtěla říct, že já o Týnce taky uvažovala, ale nakonec jsem ji nedala, bo manželova první láska byla kristýnka 😉

halkac
autor
13. črc 2008

No já teď jedu na nákupy, to zas bude akce kvůli pár rohlíkům 😀 😀 😀

marrha
13. črc 2008

Ahoj Issaga a Simonac 🙂 🙂

dobré ráno všem....dneska tu byla v noci buřina..takže naše nejstarší dítko nás vzbudilo...protože se bojí...a jsme jak pytlem praštěná..nejsem zvyklá už v oci vstávat 😀 😀

chtěli jsme dneska podniknout nějaký výlet...ale tady to zas vypadá na déť..tak sjme zvědavá co vymyslíme 😝