Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

halkac
autor
12. říj 2008

Holky, s těma váhama mě teda neštvěte! Vždyť já mám teď tolik, jako vy těhotné 😀 😀 😀 Pak se nemůžete divit, že na ten spinning prostě musím 😀

simonac
12. říj 2008

Dobré ránko holky,

přidala jsem do alba nějaké fotečky i z vítání občánků, tak jukněte jestlii chcete 😉

a jak vidím ty váhy tak taky asi nejím 😒 než jsem otěhotněla měla jsem 58 ted mám 65, přibrala jsem skoro 30 ale ten zbytek ne a ne dole!! ☹ ☹ ☹
a to ted manza dela na snídani palačinky - no nedej si, to snad ani nejde, když to donese až do postýlky 😉

egrzuz
12. říj 2008

Jo , tak ona tady není jen Tindra hubeňour, ale i další 😲 😉 🙂

No já přibrala 23kg, už mám dole všechno, ale jsem rozkydlá a stejně neobleču všechno jako před těhu. Ta postava je nějaká jiná. Simi, 65 kéž by tam se nemůžu dostat, tolik jsem měla než jsem přestala kouřit. Teď mám 70kg ☹

Gapko, mrknu ti na ten odkaz, ale kupovala jsem je před 2měsícema, tak nevím, zda je paní ještě mám.

egrzuz
12. říj 2008

Gapko, já mám tuto, ale od jiné paní, ta už je nemá. Nemůžu jí najít 😒
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17004174&tab=2

marrha
12. říj 2008

Dobré ráno...

no k váze se nevyjadřuju... 😢
já neměla ani to co vy v těhu, před těhu.... 😝
já se pohybuju úplně v jiných kategoriích 😝

Zuzi..koukala jsem na kočík...neznám...ale podle mě to jsou úpln takové ty obyč. zýleží jak často s nima budeš jezdit nebo co od nich čekáš 🙂
my se koukali předtím po nějakých těch golfkách a všechny co jsem měla přes net vyhlídlé, tak v reálu nás zklamaly 😝

halkac
autor
12. říj 2008

Holky, dnes byla bááááájo noc! No bodejď ne - včera děti naspaly třikrát dvacet minut☹ Ale nebyly vůbec protivné, to nechápu!

Jo a byli jsme v ZOO a já - blb - jsem dětem vyndala fusaky. Najednou zase měly spoustu místa a začal hon. Neustále se přetáčely, lozily po sobě, klekaly si...no děs. Chvíli jsem je totiž vezla na břiše, no ale už asi naposledy☹ Pak jsem je položila do polesedu na záda a začalo vztekání, že takhle tedy jezdit nebudou a oni chtějí kamsi lézt a nebudou trapně na zádech a tak. No ze ZOO jsem nic moc neměla, pořád jsem přednášela výchovné proslovy 😀 😀 😀

Co máte dneska v plánu při nádherné neděli? Já právě plánuju výlet a nevím nevím🙂

halkac
autor
12. říj 2008

Markét, hlásím se do tvé váhové kategorie 😀 😀 😀

Simi, fotky boží!!! A ty druhé dvojčátka jsou od Gapky???

marrha
12. říj 2008

Kačko...to teda určo ne..Ty jsi ještě někdy mezi 😀 😀 😀

halkac
autor
12. říj 2008

Sylvi a kam se za manžou stěhujete? Do kterého státu?

marrha
12. říj 2008

holky já včera byla normálně v šoku....

byli jsme na návštěvě u bratrance od manžela..neviděli jsme se několik let....má syna bude mít šest a dcerku ta bude mít v listopadu rok...chudák holčička..jednou asi rodičům poděkuje...
myslela jsem si, že mám tlusté děti....
no, proti té malé ám vyžlata..., ale kdyby jste viděly co do ní cpou.hranolky...gumové bonbóny, oplatky, čokolády, arašídové křupky...to všechno včera papala místo odpolední svačinky 😲 , jsme jí řekla jestli je normální...a její odpověd, že u toho staršího to hlídala a ted nejí stejně nic....tak jsem jí říkala, že to není o tom..ale že tu malou zbytečně zatěžuje cukrama které vůbec nepotřebuje a že jí zakládá pěkně na obezitu (přitom rodičové jsou taky baculky, proto já to hlídám i u NIky...má to porstě v genech) a pecka byla, když mi řekal, že jí malá odmítá mlíko jak UM tak kravské..a že půl litra potřebuje tak jí dává granko a čokoládové kuličky Chocapic s mlíkem 😕 😕
a ještě mi řekne, proč už to těm svoim nechci dávat, že at to zkusím, že jim to určitě bude chutnat....tak jí říkám, ž eurčitě...ale že jim to nebudu dávat..že na to mají spoustu času...

no tak jsem se vykecala....ale bylo to na mě silné kafe....jsem tam svojim dávala ty kukuřičné křupky 😀 ale domů jsme vyfasovali plnou igelitku gumových bonbonů a plno jiných lahůdek....tak mám aspoň pro NIky Mikuláše...

tindra
12. říj 2008

Ještě jednou k té váze, milé maminky,neměřím ani 160cm a mám lehké kosti,takže se stejně zadek břicho a stehna klepou jak rosol 😉
Simi palačinky mňam,můj manža umí jen vaječné chleby jednou za měsíc 😠 ☹ a fotečky bezva 😀 všichni byli hodní?Nebo někdo křičel?Já kdybych s mojima raubířema někam takhle přišla,tak by určitě překřikovali mluvčího 🙂
Marky,kukuřičné křupky jsou naše největší pochoutka,teď jsem jim koupila i krupičku Mišutka,je to úplně to samé,jen sypké,tak jím tím zahušťuju večer kaše-šetřím ty drahé sunarky 😀

simonac
12. říj 2008

tindra ---tak to já měřím 177cm, děti byly hodné na vítání - neplakaly, jen hleděly 🙂

a na té fotce to nejsou gabčiny, to je jiná kamoška , tu jsem poznala ve zlínské porodnici - taky má holku a kluka 😉

daniellka
12. říj 2008

nazdárek děvčátka a chlapci 😀

simi -fotky naprosto super! Mimina jak do reklamy, Peťa moc krásnej chlapeček,takovej andílek a koukámk,jaká jsi kočka,mocti to sluší! 😉
Manža dělá palačinky,jo? toho já se nikdy nedočkám..snídanědo postele,závidím 🙂 Naklonuj ho,jednou to draze prodáš,protože takoví chlapi už skoro nejsou 😉

simonac
12. říj 2008

dani --díky za pochvalu 😀 😀 😀 😀 😀

simonac
12. říj 2008

jo a to se ted chystá s dětmi na prochajdu - se všema, a ještě než pude tak vysaje 😉 , já jdu žehlit a vytírat, na oběd máme dojít k tchýni tak musím co nejvíce pouklízet 😉 😉

septim
12. říj 2008

Dnes simi: moc pekne fotcny a moc ti to tam slusi. Ja ani nevim jestli se u nas v Hradci neco takove porada. Ale zavzpominala jsem si, kdyz jsem chodila do skolky na jsem na vitani rikala basnicky. 🙂 🙂 Jinak jsem uplne vyrizena, vcera jsme byly poprve s holkama autem na navsteve u dedy v Brandyse. Moc se jim v autosedackach nelibi. Porad knouraly a ja z toho byla uplne silena. Prijely jsme v devet vecer a ja byla utahana jako pes. Dnes zas mame doma oslavu, nejstarsi ma zitra 7 let. To zas bude doma bordel ☹ 🙂 Jinak ty probioticke kapky kapeme tak 14 dni a je to trochu lepsi. Tady u nas jsou ale opravdu drahe. Na Slovensku stoji kolem 250,- tak mi je pristi tyden privezou. Docela dost se tim usetri. 🙂 jinak koukam ze resite kila. Ja pribrala kolem 22kg a porad mam tak 5kg nahore a ohromny spek, a velke bucky po stranach. Manzel si ze me dela legraci ze to jsou uchyty lasky 🙂 🙂 🙂 me to ale legracni neprijde. 😠

daiquiri
12. říj 2008

Simi: fotky moc pěkný, je krásný když se dětičky takhle smějou 😀 U nás zatím jen Pavlík, hlavně když mu říkám, že zlobí 🙂 A teda já nevím, ale vůbec nevypadá, že máš nějaké kilo navíc!!!
Hm, snídani do postele taky závidím, nechceš mi manžela půjčit? 😀

Zuzi: sice mám málo kilo, ale jak píšeš, jsem taky rozkydlá, nic nemám zpevněnýho, břicho vystouplý, žádná sláva 🙄

Markét, ale takových lidí je spousta! Kamarádka dítěti co mu je rok a půl cpe taky neustále salámy a sladkosti. Můj bratránek když byl malinkej, tak žil na sladkým, naštěstí je hubenej, ale ty první zuby mu úplně odhnily, nevím jak to líp napsat.

Taky u vás byla včera taková mlha? Já jela večer z nákupu a skoro jsem se bála. Manžel děti nakrmil sám, je šikovnej, asi ho budu zneužívat častěji 😀

Septim: neboj, to půjde dolů, 5 kg není moc, to vyběháš 🙂

Jo a ptala jsem se kamarádky na to vítání občánků, u nás se žádný peníze nedávají 😖 Prý jen nějaká knížka o to m jak se starat o dětí, prý je hrozná. Pak snad nějaká hračka a zadarmo fotka. Tak to se snad na to vykašlu 😠

gapka.h
12. říj 2008

ahojky,tak hlásím návrat z plavání-holky-děti si to tam čím dál víc užívají-už jsme je každý sám davali pod vodu.Já mam strach za ně 😉 Ale to zvládají 🙂
jinak k té váze--tak já mám 168cm,ale také bych to potřebovala vše zpevnit-ale nemám sílu někam chodit ☹
Simi- šikulky na vítání ... 🙂
Tindra-ty jsi takový drobeček!!!To musíš mít hodně síly na ty tvoje chlapy!! 🙂
Marki-tak s tou stravou to je síla-pak je čím dál víc obézních dětí!!!
Zuzi-dík za typ,hned mrknu..
jinak pěkný zbytak neděle

simonac
12. říj 2008

septim--- i moje doktorka říkala, at si pro ně zajedeme na slovensko, že tam stojí pod 300SK, tady jsem za ně zaplatila 635,--!! a ještě jsme se nevykakali!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , fakt už jsem z toho dost nervozní - já pijuu jablečné štávy, jím kmínové polévky, strouhám si jabka...a Martínek nic -zato Kristýnka už 3x

dai --- můj mi sice pomůže, ale taky je to jen chlap a má své "mouchy", ale jak to tady někdy čtu, tak si moc stěžovat nemůžu, horší to bud epříští rok, jak začneme stavět, to ho neuvidíme vůbec ☹

jo a to vítání máte blbé, tak holt Praha je Praha, tam asi moc vděční za nové občánky nejsou jako u nás 😉 , my dostali každý ty 3.000 tak bude aspon na autosedačky 🙂 🙂 🙂

tady je dnes taky děsný opar, musel si dát na kočárek i pláštěnky, padá jakási jinovatka nebo co to je ☹
tak nic, pokračujeme v úklidu - ted mě čeká mnou nejmín oblíbená činnost - vytírání!!! 😝 😝 😝

daiquiri
12. říj 2008

Simi, a ten teploměr do zadečku jsi taky zkoušela? Já mám tady takovou velkou knížku a tam píšou, že i 14 dní ještě neni hrozný. Ale je pravda, že já bych z toho byla taky nervózní.
Žádnej chlap není dokonalej, ale já si ho musím jen chválit, aby mi takhle pomáhal pořád. Prostě pohladím jeho ego a jsem spokojená já i on 😀
Vy budete stavět? To ti nezávidím, to bude makačka co? Ale zase mít baráček je zase paráda.
Třebe se slitujou, když uvidí dvě děti 😀 😀 😀

marrha
12. říj 2008

Verun...jasně, že je plno takových lidí...ale fakt to nechápu....

jak psala jedna mamča k nám do diskuze, že šla s kamarádkou měla taky ročního chlapečka a ptal se jí jestli by už mohla malému udělat puding z normálního mléka...a 5 min. na to mu koupila tu sodovku Jupíka 😀 😀
to se nedá ani komentovat...je to každého věc..., ale já to prostě nechápu..

Simi moc krásné fotečky 😵 😵 😵

a ideální chlap fakt neexistuje...my taky pro ně určo nejsme ideální... 😀
jak se říká, chlap zůstane jen chlapem..oni prostě na určité věci nemají přizpůsobený mozek 😀

no a k váze....pro mě jste tu všechny jak proutci 😝
a docela mi to kazíte už se nemůžu ani vymlouvat, že mám břicho vytahané po dvojčatech 😀 😀

simonac
12. říj 2008

jééééééééé, my máme dnes 5 měsíců 😀 😀 😀
tak doufám, že mi Martínek dá dáreček - v plence by mohlo být naděleno 😉

daiquiri
12. říj 2008

Market,nejhorsi je,ze tim nejvic trpi ty deti,budou z nich takovy ty miselinci a vsichni se jim budou smat☹ A s vahou si hlavu nelam,o tom to neni.Nizka vaha neni zaruka stesti a spokojenosti a chlapi hubenoury nemusi😉Tomu mymu se nejvic libi hodne kulatej zadek😀
Simi,gratulujeme,budete slavit?😉

simonac
12. říj 2008

dai -- dnes ještě dobíhaly oslavy z vítání, dali jsme si medovník a ted budeme jedině slavit až ten Martínkův bobek 😒

gapka.h
12. říj 2008

Simi-vše nej k 5.měsíci
tak já teď žehlím...fuuuj 😒 😒
Děti má švagrová i s těma svýma na prochajdě-šly sbírat kaštany...
My jsme toho s manžou hned využili a byli v cukrárně 😉
...tak jdu pokračovat....

egrzuz
12. říj 2008

Markét, to je fakt děsný s těma sladkostma 😒 Moje tchýně zase chtěla narvat do dětí bobíka na 2měsících 🙂 😉

Ten kočárek máme jen na přejíždění, kdžy bude mamka hlídat. Za takovou cenu toho ani moc nemůžu očekávat 😀

Simi, tak co bobek? 😉 Vše nej k 5měsícům

Dai, třeba to změní, kámoška byla na vítání v létě a nic a my v zimě a 1000kč 😉 🙂

Gapko, co jste si dali, nějaký pohárek? 😉 😀

halkac
autor
13. říj 2008

Ahoj holky,

u nás byl dnes horor usínání - po dlouhé době měla Magdalénka hysterák. Chudina malá - trval něco přes půl hodiny, ale neucukla jsem a na ruce ji nevzala.

Simi a proč nepoužiješ rektární rourku? Já ji použovala už třebas třetí den nekakání a bylo to hnedle 😉 A když jí nebudeš využivat každý den, tak se nic nemůže stát.

Jo a k probitoickým kapkám - já je kupovala na slovenském serveru www.mojalekaren.sk (a nestály s poštovným více než 300,-, ale je pravda, že jsem jich brala vždycky tak šestery🙂 Teď už jedeme na probiotikách Nutrolin B - úplně stačí!

No s tím jídlem je to děs! Já se vždycky bavím tím, jaká je šílená propaganda kojení, UM je něco jako poslední možná štace. Maminky se trápí, že nemohly kojit apod. No a pak ty kojící maminy cpou dětem v roce salámky 😀 😀

Holky, jdu spinkat, snad si dáme aspoň ještě dvě hodinky 🙂

simonac
13. říj 2008

ahojky holky,

zuzu -- boboek nikde ☹

kačo --asi si pudu koupit tu rourku, jsem z toho už fakt značně nezvozní a nemyslím na nic jiného nhež na Martínkovo kakání ☹
dík za kontakt mrnknu tam 😉

marrha
13. říj 2008

Dobré ráno holky,

Zuzi..švagrová donesla děckám v 8 měsících Kinder čokolády 😠 😖

Kačko...dáváš dětem ten Nutrolin pořád?? já se jen ptám, nemyslím to ve zlém...já ho dávám třeba po ATb..protože Hylac do ich nedostanu ani omylem.....ale jinak ne..

Simi zkus tu rourku....jak píše kačka...všude straší, že je to návykové, ale pokud s epoužívá s rozumem tak není.... 😉

o propaganě kojení mi ani nemluvte....taky se mi stalo, že pár lidí na mně hledělo,jakože nekojím a proč jsme to vzdala tak brzo apod....poslala jsme je někam....nemá cenu takovým lidem vysvětlovat, že prostě nebylo....a pak si myslím, že i kdyby někdo mlíko měl a kojit nechtěl..že ej to přece jen jeho věc, no ne?
přece nejsem o nic horší matka, když prostě mlíko nemám a nekojím...nebrala jsem to tragicky..co jsme měla to jsem dala....
Tady je dneska zase mlha...jsem zvědavá jestli se ot vybere....

Zuzi..ten kočárek na popojíždění myslím stačí 😉 🙂

halkac
autor
13. říj 2008

Simi, ta rourka stojí pár kaček, pak jednu stranu namažeš mastičkou - třeba olejíčkem, rybilkou, bepanthenem...- strčíš do zadečku (klidně i pět centimetrů hlubuko) a úspěch je skoro vždycky zaručen🙂 A budeš mít klid!