Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

halkac
autor
11. črc 2008

Zuzi: musím ti pochválit fotky v tom vašem fotoalbu! Prostě dokonalé! Děcka rostou do krásy a jsou už hrozně srandovní (vychechtaní, dělají blbiny) a mamce jak to sluší!

halkac
autor
11. črc 2008

No já mám, Dančo, kočárek Bertini: jsem s ním maximálně spokojená, jde přestavět i na sporťák - ale když jedu třebas na chvíli do města na rychlý nákup, je to tíha narvat ho do auta 😠 Proto ty golfky...jen tak na ojedinělé nezbytné krátké pochůzky...a na prochajdy si necháme Bertiniho, naše děti milují, že se dá přestavět na ježdění na bříšku 😀

daniellka
11. črc 2008

halkac - ze stejnýho důvodu jsem si ty golfky taky pořizovala..Do terénu mám ten twin jogger, nemůžu si ho vynachválit,ale už ho skoro nikde nemají..A jak někam jedu nebo jen ně+co rychlýho, tak beru golfáče.. 😉

marrha
11. črc 2008

Ahojky...já tu taky dneska měla návštěvu se stejně starým chlapečkem...takže byla sranda.. 😀 tolik dětiček..vypadali jak trojčátka 😀

Halkac ten můj jde dát do lehu má asi 5 poloh zádíček a i nožičky jdou polohovat...a stěžovat si nemůžu...Kolečka jsou větší než u Arie a jezdíme s ním všude av pohodě..a děti nejsou teda vytřepané vůbec 😀 😀

a kdo to má lepší..no já David spí celou noc 😀 😀 Krista někdy řádí....a taky usíná se řevem...je to moje hysterka 😀 prostě se musí vyřvat 😀

halkac
autor
11. črc 2008

Marrho: to jsi mě nalomila, jdu zkoumat ty vaše golfky🙂 Jo a naše Magďulka taky je tak trochu hysterická 😝 😀 Před spaním často křičí, no naštěstí hlavně před tím denním, večer už unavená padá do postýlky a usne, ale to večerní vyřvání jsem ji odnaučovala pěkně dlouho...

Daniellko: vy jste byli v Krumlově na nějaké dovolené na delší dobu? Asi jste si nevyjeli z Brna jen tak na druhý konec republiky, co? Krumlov je hrozně nádherný, my tam byli na líbánkách🙂

egrzuz
11. črc 2008

Ahoj holky 😀

Kači, díky za chválu foteček, to víš snažíme se zachytit děti v nejlepších momentech 😀

teď mi trochu utekla debata o golfkách?

Jaký že to byl ten kočárek z USA?

marrha
11. črc 2008

halkac...jestli chceš..tak mi písni do IP mailík..a já Ti zítra pošlu fotky jak vypadá v reálu s dětma...i na spaní 😉

egrzuz
11. črc 2008

Marrho, já chci taky 😲

marrha
11. črc 2008

Egrzuz 😀 😀
tak mi ho písni taky 😀

ale já mám ten Hoco ne ten z USA to je jen můj sen..a je to tady ten..
http://cgi.ebay.com/Valco-Baby-Twin-Double-Lati...

egrzuz
11. črc 2008

Holky musím se pochlubit, dneska nám postavil truhlář krásnou ohrádku 180*180cm 🙂

Jen nevím, kde koupit nejlevnější pěnové puzzle, Kačko, kde jsi je kupovala?

marrha
11. črc 2008

tak to je super...
já jsem měla první tu velkou sítovanou....tu jsem pak vzala na zahradu a domů koupila dřevěnou takový ten 6 ti úhelník...,ale nechtějí tam být....ale aspoň kolem ní capkají... 😀

egrzuz
11. črc 2008

Jo jo ty máš stejné barvy jako já u Teutonie 🙂

Jaký to byl kočárek z USA? Máš odkaz?

Ten vypadá fakt dobře ten tvůj 😎

halkac
autor
11. črc 2008

Zuzi, to je ohrádka??? Snad ohrada, ne??? 😀 😀 😀 Puzzlíky mám klasicky z MMB a jsem spokojená (zadej pěnové puzzle, máme ty větší rozměry)

marrha
11. črc 2008

Egrzuz...tady ten je ten z USA 😀

já mám jiný 😀

egrzuz
11. črc 2008

Aha, teď jsem zakřemelila 😔 se trochu stydím.
Kači, už na to koukám. Našla jsem nejlevnější zatím 97cm *96cm za 175kč

egrzuz
11. črc 2008

Marrho, já tam mám příbuzný a mají zrovna přijed v září, tak proto se ptám, ale to mi asi nepotáhnou ☹

marrha
11. črc 2008

Egrzuz...no já znám paní co by mi ho tam objednala a nechala poslat..,ale poštovné by vyšlo přes 3000 což je dost...ä navíc už mám ten Hoco..to bych ho musela prodat 😀 😀

egrzuz
11. črc 2008

já vím, to poštovný je děsný ☹

Ještě k té ohrádce, já doufám, že v ní budou chtít být, máme zabraný skoro celý obývák 🙂

egrzuz
11. črc 2008

holky loučím se musím utíkat.
Dobrou spící noc 😀

marrha
11. črc 2008

já jdu taky spinkat...dobrou noc 😵

aarenka
11. črc 2008

Egrzuz, my dětem kupovali pěnové puzzle v Hypernově, vyšly nějak na 200 Kč

halkac
autor
12. črc 2008

Ahoj holky, tak jakou jste měly noc? My se po dlouhé době opravdu dobře vyspali🙂 Děcka si vstala jen ve dvě na jídlo, ale vyzunkla to se zavřenýma očima a spalo se dál 😝 No sice v šest ráno si na hodinku potřebovaly pohrát ( 😠 😠 😠 ), ale pak si daly snídani a teď to zalomily s tatínkem v ložnici. No ale dlouho manža spát nebude, hi hi hi. Odjíždí dnes na týden sjíždět Orlici, ještě tu má nenabalené saky paky, tak ho za chvíli půjdu vytáhnout...Tak tu teď týden budeme sami...no vlastně s tchyní, která bydlí o patro níž 😝

Musím vymyslet náhradní program - nějaké výlety, prochajdy, kolo...ať nám to rychle uteče.

daniellka
12. črc 2008

čaubabulky 😀

noc celkem o.k.,díky bohu, protože už jsem mlela z posledního 🙂

halkac- v Krumlově jsme byli na víkend, jezdíme tak s přáteli každý rok. Ale už jsme si říkali , že příští rok dáme změnu.. 😀

marrha
12. črc 2008

Ahoj holky,

tak já s ev noci vyspím..naštěstí..kdybych nespala tak se asi zblázním...spánek potřebuju jinak nefunguju 😝

Halkac..fotečky budou zítra nebo v pondělí...nefunguje nám PC..jsem naštvaná jak blázen...jesti se tam vymažou fotky,tak mně fakt porazí...protože není pořád nějak čas to povybírat a nechat udělat 😝 poslední hotové fotky mám snad z října 2007 😀 😀

halkac
autor
12. črc 2008

Tak vypraveno🙂´Tatínek je na cestě a děti spí, budeme mít snad klidný týden, jinak mě odvezou, jestli se tu bude řvát 😉

Marrho, ty fotky jsou důležité, zachraňujte zachraňujte!!!
Daniellko, ale ten Krumlov je fakt nádherný! A to jste tam byli i minulý rok, když kluci byli prťaví?

Jo holky, co dovolená? Vyrážíte někam?

daniellka
12. črc 2008

halkac jj, i loni jsme tam byli 😀

dovču ještě nevím, necháme to na září na last min.

holky frčím k našim na chatu, marůdka nechávám doma s manžou a jedu jen s Erikem, k večeru se vrátíme.Tak hezkou sobotěnku 😀

halkac
autor
12. črc 2008

No teda, vy si užíváte!!! Pak nám musíš napsat, co na chatičce děláte a kde ji máte?

marrha
12. črc 2008

Daniellko Ty se máš..hned bych jela taky 😵

My jedeme v srpnu na týden směr Praha...máme kousek od Prahy pronajatou chatu....tak snad nikdo neonemocní 😝

halkac
autor
12. črc 2008

Jé, Marrho, to bude super. Jedete sami nebo s někým?
My vyrazíme na týden na pronajatou chatu na Vysočinu, a těším se jak malá, i když vím, že to vlastně bude podobné jak doma - ten stejný kolotoč. Ale jede s námi i brácha s přítelkyní a moji rodiče, takže se o děti podělíme 😀 😀 😀 No a chystáme se jezdit na kole (děti v croozru), chodit (děti v kočárku) a užívat si hospůdek (děti v náručí)