Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

halkac
autor
31. črc 2008

Hoj hoj hoj! Po všerejším áčku jsem jako první naběhla sem, abych si to u vás ještě víc nerozházela 😀 😀 😀

Dani, to je super nápad! Taky se těším, až děcka budou větší a budu je moci strčit na noc k našim 😵 😵 😵 Spát až do rána je můj nejtajnější sen, fakt! A hoď nám tu nějakou sousedskou story, ať se "pobavíme"...

Zuzi, to jsou blbouni (myslím sousedy🙂 Oni snad neví, že je manžel na sudu a ty sama doma se dvěma kousky pidilidí 😀 Jéé a gratulation k přebalováku - oni ti beztak poslali nový kus, bo jsi byla po dlouhé době maminka, která se ozvala...Šikulka jsi!!!

Holky, tak my dnes byli na Bystřičce (přehrada). Děcka byla zvědává až až, takže neječely, ale koukaly na okolí. Jen s tím spaním byly na štíru. Dojeli jsme tam v jednu a do pěti naspali přesně dvacet dva minut a pak dvacet minut zpátky v autě. Jednu výhodu to mělo - doma padli po večeři a neměli sílu na jediné hlesnutí v posteli 😀 Fakt, kdybyste je viděli...snad nikdy unavěněji nevypadali... 😀 😀 😀 To mají za to, že maminku nenechali v klidu ani vypít kafíčko....Zde můžete mrknout na nové fotečky: http://halastovi.rajce.idnes.cz/11--_8._mesic_2...

Pro dnešní noc stačí - přeji dobrou nádhernou snovou dlouhou a klidnou noc!

Marůdci už jsou doufám fit!!!
PS: v neděli jedeme dovolenkovat, zítra musím začít balit!!!
PS1: v sobotu budu celý den bez dětí 😕 😕 😕 Jdeme na svatbu. Jak já to bez svých trpaslíčků přežiju 🤐 🤐 🤐

simonac
31. črc 2008

dobré ránko holky

kačko, super fotečky 🙂

egrzuz
31. črc 2008

Dobré ráno holky, u nás šílená noc, lítala jsem k dětem stále. Aby toho nebylo málo, tak už podruhé v tomto týdnu houkal monitor dechu, (Kristýnka ležela na boku a byla v pohodě, tak nevím). Už několikrát to houkalo, ale to byla mimo podložku, ale teď na podložce ležela. Stalo se vám to taky?

Kači, projela jsem všechny fotečky a jsou fakt nádherný. Těš se u nás na červencové, až dorazí tatínek z náročného cvičení 😀 , tak je připraví 😉

Taky doufám, že jsou všichni marodi už dobrý.

daniellka
31. črc 2008

krásnéránečko!!
(ještě jednou omlouvám za ten mezerník, občas je to počteníčko,co? 😀 )

Kači - fotky jsou úúúžasný!! Hezky jsem si zavzpomínala na loňský léto, kdy jsem chodilak vodě s takovbýma mimouškama 😀

Užij si hezky bezdětnou sobotu.

Zábavné history se sousedama ani vytahovat nebudu, to už ani není vtipné, jen na na..ání 😎 😎 .

marrha
31. črc 2008

Ahoky,

kačko super fotečky 😵 😵 jde vidět,že jste si to užili 😵

Zuzi...mě tohle monitory nedělaly..akorát u Davídka mi ze začátku 2x pípal..bylo to hned po návratu z porodnice a já z toho byla na infarkt...asi jsem ho položila výš,než byla ta deska a to slabé dýchání to nebralo nebo nevím..byl úplně v pohodě...,ale já každý večr usínala ze strachem,že to zase bude pípat....jsme hrozný zmatkář a hned si představuju co všechno se může stát 😝 😝

sousedi...to je kapitola...
myslím,že je úpln jedno jestli natrefíš na ně na baráku nebo v paneláku 😝 😝

daniellka
31. črc 2008

zuzi mně ty monitory taky občas spustily planej poplach..je to nepříjemný,ale zase má člověk jistotu,že jsou fakt citlivý a dobře reagujou.. 😉

tindra
31. črc 2008

Danielko,ale my si přály slyšet,že děti po roce už nepláčí a jsou strašně hodní,tak nevím proč nám sem píšeš,že zlobí 😀 😀 a nespí celou noc?tak kdy se teda vyspíme? 😅
nám pípal monitor u Martínka pořád,až jsem si zvykla 😒 stačí s ním zatřepat,ale stejně vždycky letím i mokrá ze sprchy,pak si říkám,že klíďo mohl jít manža-on tak nespěchá jako já-páč musím vytírat zem.On je náš Marťásek líný i jíst,hýbat se,dýchat.......móc práce s tím životem.Ale co teď došel na to,jak válet sudy,je to lepší,jen se zas pro změnu kutálí do krajů postýlky,kde to nebere.
jo a sousedy máme taky bezva 😉

ajiik
31. črc 2008

Ahojky Halkac, díky za pozvání ráda se k vám přidám. Koukám, že jsme tady nejmladší. Tak nám aspoň občas poradíte. Vůbec si neumím představit až začnou kluci lízt a chodit, ale už se na to moc těším. a hlavně se těším až vydržej spát dýl než jen 2-2,5hod. 😠

simonac
31. črc 2008

ahojky ajiik, pfuj, konečně tu nejsme nejmladší, vítej mezi náma!! 😀

egrzuz
31. črc 2008

ahoj ajiik, hned jsem mrkla na fotky a připomenula si, jak byly děti malinké. Kluci jsou mooooc krásní. Povídej, kolik vážili , v kolikátém týdnu se narodili a jak. 😉 Jsme tady holky zvědavé 😀 😀 😀

Kačko, no konečně taky někdo blíž k Liberci 😉

Markét, Tindro, Dani, bylo fakt staršný, jak to houkalo a hlavně, když jsem viděla , že není mimo položku. Vždycky se tím uklidním, že to je proto, protože jí deska nesníma. Myslíte , že zapomněla dýchat? Fuj to byla hnusná noc. ☹

No dneska jsem den přežila, sice jsme si dala asi 3litry kafe, abych přežila , tak mi prosím držte palečky ,a´t se alespoň trochu spí. Zítra už se vrací manža, tak už na ně nebudu sama. Jo a něco pro zasmání, napsal mi sms, že se tam dneska stašně nudí a válí v postýlce. 😀 😀 😀 No já ho zítra zapřáhnu 😀 😀 😀

simonac
31. črc 2008

ahoj holky s tím monitorem dechu jste mě trochu zaskočily, vy ho všechny máte?? já nee, neměla jsem ho ani u prvního tak mě to nenapadlo ani ted, Vám ho doporučili v nemocnici, nebo jen pro svůj klid???

egrzuz
31. črc 2008

Simi, nám ho doporučili v nemocnici, ale stejně bych ho koupila pro svůj klid.

Holky znáte značku oblečení : EARLY DAYS? Co je to zač? Děkuji 😀 😀 😀

marrha
31. črc 2008

Ahoj holky..

dneska mě zase dětičky zkoušeli...nechtěli celý den spát...a když to zabalili,měli jsme jet k holiči...sice s těžkým srdcem,ale musela jsem je vzbudit...no ale oni mě zlobili předtím,že jo 😀

Ajiik vítej 😵 dětičky jsou nádherné 😵

já chci taky ještě miminka 😢 😢 😢 ☹

Simon monitor jsme u NIky neměla,ale te´d jsme si je pořídila...mysllea jsem si,že budu rodit předčastně a a ty miminka mívají problémy s dechem...za druhé..u Niky jsme byla pořd nalepená na postýlce a zkoumala málem se zrdcítkem v ruce 😀 jestli dýchá...a měla jsme strach usnout....a tak jsem s etoho chtěla ušetřit...a je fakt,že jsem spala mnohem klidněji 🙂

Zuzi..Early days..je anglická značka...nco jako next apod 😉 akorát,že Next je rozšířenější a větší jméno...,ale jinak to vyjde na stejno 🙂

egrzuz
31. črc 2008

Děkuji Markétko 😀 😀 😀 Objevila jsem na MMB úžasné vesty pro dvojky za 500kč, tak jsem chtěla vědět, jestli to není drahé a jaká je to značka. Jsi zaltíčko 😉

Holky, u nás se snad už spí.

daniellka
31. črc 2008

nazdár babuleny!

tak jsme dnes konečně po 100letech vyrazili na koupák a za hodinkua půl přišla bouřka. To je zakletý, kdykoli vyrazím s touto kamarádkou jak dneska, tak celý dopo nádherně a my spolu pak odpoledne zmoknem. 😠 Grrr, užjsme siříkaly, že to je letos za jaro-léto už tak aspon po páté ☹

ajiik - vítej mezi námi, pak juknu na fotečky 😉

tindra 😀 😀 . To víš, že děti po roce už nepláčou 😀 😀 . Jediný,co ode mě ted uslyšíte, může být "Hlavně klid, bude hůř 😀 😀 "
Co ohrádka, už si bobci trochu zvykaj?

Zuzi - já měla od early days už párkrát bodynka a byly velice kvalitní a pěkné,i ted jich mám celou sadu. Na MMB je jeden pán prodává, balení po vícero kusech i za dobrou cenu. 😉

SImi - my jsme monitor taky měli.. Pro klid duše, at se dobře spí rodičům 🙂

egrzuz
31. črc 2008

Dani, písneš mi na něj ID? 😉 Prosííííím 😀 kujuuu 😉

Počkej, já taky myslela, že po roce je to pohodička a nepláčou 😉 😲 😀

daniellka
31. črc 2008

ajiik ti jsou krááásnííí,juuj, takoví hezcí malinkatí prďolínci 🙂

zuzi - já už to v historii nemám. Zítra zkusím zapátrat na MMB, jesti to někde neobjevím a dám ti vědět. 😉

tindra
31. črc 2008

Dobrý večer, Dani nezvykají si ☹ ale asi to budou ty zuby,slintají jak bernardýni,furt něco v puse,protiváci jedni kouzelní,smějí se jen když si s nima hraju.Moje študovaná sestra mi tvrdí,že v 7.měsíci je maximální fixace na matku,ale ona mi to určitě říká,jen abych se nezbáznila....dneska usli v kočárku a já zajela do obuvi kam se s tankem vlezu a koupila jsem si dvoje boty!Hned je mi líp,ani mi nevadil večerní vyrvajs 😉
Kači dneska manža zase paří,já jen ať je to líp,jestli tvůj paří jen o víkendu 😔
Ajiik,krásný mimuška,tak šup šup podrobnosti 😉
Značku Early Days mi dovezla kamoška z Anglie,je to kvalitní a tam levné,příště jí naordinuju ať toho doveze víc a jeslti to tu někdo prodává,smím taky vědět kdo?
Jo a s tím,že bude hůř,to mi říkala jedna mamča,když jsem byla s mrňousama na kožním v Brně v dětské,furt na mě koukala,jak přehazuju autosedačky,vytahuju prsa(v místní kojící místnosti kluci dostávali záchvaty strachu) a ona se tak usmívala a říkala: Já mám ještě jednoho takového doma(měla na klíně caparta) a jeslti vám někdy někdo říkal,že časem se to zlepší,tak kecal a šla na řadu.No já zůstala hledět na dveře,ale zjišťuji,že měla pravdu 😀

halkac
autor
1. srp 2008

Dobrý večer, dnes v noci jsme si pospali🙂 A to ješt teď krmí tatínek, bo já jsem myslela, že mi prasknou prsa, tak jsem vyběhla z pelechu k odstříkávačce (už je mnohem lépe, ufff 😀 )

Včera jsme měli moc příjemný den (až na malou vsuvku, kdy mi manža oznámil, že na konci léta chce jet s klukama na tři dny na vodu 😠 Ale byli jsme aspoň na kole a já si dala za odměnu ledovou kávu se zmrzkou...Jo ataky k nám večer dorazila výslužka, mňamiky!!!

Ajiiku, vítej! Bože, já tu brečím - nikdy jsem takovéhle miminečkasnad neměla!!! To tak šíleně letí!!!!Kluci jsou přenádherní...

Zuzi - Kristýnka určitě dýchala. prostě ty monitory někdy blbnou...hodně holek říká, že to může být slabýma baterkama (i když ještě nesvítí signalizace slabých baterií)...Kdys je naposledy měnila??? No my teď houkali dvě noci po sobě (= Jonda kdesi v rohu postele, vypadal značně roztrpčeně, pro na něj v noci jako svítíme)...

Marti - já taky četla, že od 7. měsíce se objevuje separační krize a děti se vážou na matku...trvá to tak do tří let 😀 😀 😀 Ale nejhorší je to právě kolem 8. měsíce, to si prý nedojdeš bez řevu ani na záchod. Zkušené matky nám řeknou, zda je to pravda....A jinak zážitek z kožního gooooood 😀 😀

Holky, jdu, musím se mrknout, jak to zvládli beze mne🙂
¨
Pusu a dobrou klidnou dlouhou!!!

PS: z jednoho prsa jsem právě odstříkala skoro půllitr 😲 No teda přesně 380 ml, ať se nepřechválím...ale stejně je to divný, kolik tam toho mléka je 🤐

tindra
1. srp 2008

Teda Kačko slepá závist.Já koupila lahvičku MAM,snad z toho kluci začnou pít.....mě už mlíčko neteče...teda do odsávačky.Když jste měli zavařený motorek,nešel vůbec,nebo jen blbě táhl?Páč mě už odsávačka nic nevytáhne a kluci vesele pijí(v noci,přes den jen Luky).Jste někdo na Sunaru?Já už zkoušela BEbu a Nutrilon,ale bez úspěchu,tak asi denska zkusím koupit i sunar ☹
Jo a taky mi došlo,že mám nárok na rodičák.Fakt jen 7600 😒 si dělají srandu,jak s tím vyjdeme?Ještě že už mám ty boty 😀

simonac
1. srp 2008

dobré ránko holky, tak my už jsme vzhůru.......... 😉

tindra
1. srp 2008

až teď?jéje to se máte,my už zase lašujem od 6 😠
Holky převařujete ještě vodu?Jak dlouho se to bude dělat?do roka?Pro mě je ten rok taková hranice,pak už čekám,že bude něco jinýho,po Vánocích,ale ono nebude..... 🙂 😀

egrzuz
1. srp 2008

Ahoj holky,
Tindro, nějaká paní na MMB prodává nenošené péřové vestičky za 500kč celkem víš(růžovou a modrou), tak jsem právě nevěděla, jaká je to značka 😉
S botičkama jsi udělala dobře, já když mám nerva, tak se taky pěknou koupenou věcičkou rozveselím 😀 No je to fakt 7600kč, já to mám od začátku, protože jsme měla na pásce jen minimální mzdu ☹
Ty lahvičky MAM jsou opravdu dobré, naše děti z ničeho jiného nepily, tak snad budou kluci baštit 😉
My máme Nutrilon, takže neporadím 😒
Vodu převařuju ještě stále a budu asi taky do roka.

Kači, s těma baterkama máš asi pravdu, už tam jsou dlouho, no dneska je raději vyměním a uvidím. 😉
tooooolik mlíčka, taky chceme 😲 😔 vy se máte 🙂 No závidíme , ale přejeme vám to 😀

Tak holky já do těch vestiček půjdu, jsem hrozná nákupčí.
Dneska se mi vrací manžílek, tak musím nakoupit, uvařit a tak.

simonac
1. srp 2008

zuzu... já jsem nakupující maniak, manža se večer vrátí z práce a vždy se ptá, coc zase objednala?? jen jsem zvědavá, kdy budu mít čas na to, abych i já sama něco prodala ☹
včera jsem na MMB objevila super nextácké kombinézky na zimu - jedna sice za 750,--, ale jsou fakt super až zjistím jak se sem dává odkaz, tak vám je ukážu

daniellka
1. srp 2008

nazdárek babulky!!

krásné sluníčkové ráno! dneska jsem strašně málospala, paradoxně ani ne kvůli dětem ale kvůli manželovi(zabiju ho 😠 ).

jdu mrknout na ten mmb..

jak prodávají fromin vodu, tak se už nemusí převařovat.

daniellka
1. srp 2008

holky je tam toho celkem hodně,7pack od 240,-Kč, odkaz přímo sem nedávám, to jde jen na jedno konkr. zboží a tam je toho hodně.
Takže když si dáte dovyhledávače
Nové zboží
text - body
značka - Early Days
vyjede vám nabídka 😀

tindra
1. srp 2008

dani díky,ono je to vlastně jasný 😉 jen některé to nenapadne....ach jo.
ještě jsem chtěla podotknout, že jsou ty věci i v Tescu,teda nevím jestli konkrétně toto,ale kvalitou mi to připadá stejný.toť můj názor,samo,že ti co tam nakupují častěji budou vědět víc,já jen pár věcí dostala,tak mi to tak připadne

tindra
1. srp 2008

jo a s manžou nápodobně....prej,dnes budu mít volno......a pro jistotu šel spát 😠

marrha
1. srp 2008

Ahoj holky..

tkak u nás řádila dneska Krista od ,3 hodin...v 5.30 vzbudila i davida...takžejsem jak praštěná pytlem 😝

závislost můžu 100% potvrdit..Kristě to začalo kolem toho 8 měsíce...a Davidovi tak před 2 týdny 😝 takže s epořád u nás řve..protože jen jdu do kuchyně,tak jdou za mnou ale se řevem 😝 😀 a tam si sednou a hysterčí dál....někdy to nevydržím..a zanesu je do postýlek,zavřu je tam a jdu pryč to rozdýchat 😀 😀 😀

Simon o nakupování mi ani nemluv...pošťačka tu je naštěstí super..jak se dozvěděla,že čekám dvojky,tak jsme našly společené téma..on amá 20 leté dvojčata kluky 😀 😀 😀

dneska má být prý nejteplejší den v roce 😝 takže dneska asi ani paty nevytáhnem 😒

simonac
1. srp 2008

u nás je momentálně bouřka, ale už přestává, za chvíli bude po dešti, tak snad nepude venku hned hic na padnutí 😉
jdu mrknou na etn MMB