Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

simonac
9. bře 2009

tak u nás se pořád ještě řve, ale musím vydržet!!!! 😒

simonac
9. bře 2009

tak, Krisý spala celých 20 minut, no to je fakt katastrofa, Marta ještě spí, jdu ji vzít, nebo ho tam obudí ☹

daiquiri
9. bře 2009

Simi, u nás Barča vytuhne většinou hned, Pavlíkovi to vždycky trvá dýl, tak taky pochovám, dám dudlíka a za chvíli je taky tuhej. Hlavně vydrž!

simonac
9. bře 2009

vydržela jsem, ale kristý spala opravdu jen 20 min. Martínek hodinku, tak to je pěkné, ale ona spí hrozně i v noci, tak přes ten den to bude asi to samé ☹

daiquiri
9. bře 2009

Taky už mám Barču vzhůru, teď čekáme než se naše princátko vyspí do růžova 😀 No jo, to je prostě to negativum dvou dětí, nejsou obě stejné 😒 A sladit jim režim není jednoduchý! Ale zase to má spoustu pozitiv 😀

marrha
9. bře 2009

ahoj holky..

mě dneska není moc OK..už včera mi bylo zle..mám pořád gyn. problémy...ach jo 😝

Simi...na první den je to náhoodu dobrý....hlavně jeslti to tak chceš praktikovat častěji, tak to chce čas, musí zvyknout, ale neboj zvyknou si 😉 že se usíná v postýlkách..

u nás je Davídos taky větší spáč..a to od malička 😅

Verun škoda,že jsi nepísla dřív...já před vánocema všecko prodala...aktivní stolky, různí ty Lamazovky apod..

daiquiri
9. bře 2009

Markét, a jakého typu jsou ty problémy? Jestli to teda není tajný....
Hm, to je škoda, přeci jen se nám nechce kupovat všechno nový, stojí to dost peněz a shánět to po jednom se nám zase prodraží na poštovným, proto jsem se ptala vás 🙂

kuzelka
9. bře 2009

ahoj holky 😉
jsem uhoněná, ráno jsem jela na kožní, pak jsem se stavila v ochodě a pak jsem jela ještě k praktické doktorce kvůli vyšetření před narkozou, zítra jdu konečně na tu hysteroskopii ☹ 😕

pak vás dočtu

jo a koupila jsem v Lidlu ten stan pro děti, měli jen jeden poslední (byla jsem tam dnes ráno v 9h a ta akce je ode dneška) samozřejmě z krabice salát 😠

kuzelka
9. bře 2009

markét o gyn. problémech mi ani nemluv 😠

a u nás je taky větší spáč Kubas a taky od narození, Barů prostě nemá takovou potřebu spánku...

gapka.h
9. bře 2009

Kuzelka-držím palečky,ať ti vše dobře dopadne!!!!

marrha
9. bře 2009

Karin držím palečky at Ti todobře dopadne a hend se pak ozvi, ju? 😵

mě se z těch bolestí vyklubal asi zánět moč.měchýře...bohužel si tohle pamatuju z dětsvtí....neměla jsme to skoro 20 let 😔

jdu do postele..zatím pa pa

daniellka
9. bře 2009

zdar babulenky!
marr - tak at jsi brzo v pořádku,to je nepříjemný 😔

U nás virozka pokračuje,myslela jsem,že už bude dobře, ale dneska večer pro změnu tyčku hodil Alex.chjo chjo..Už nám z toho domácího vězení všem hrabe. kluci jsou nerudní,unudění,už nevím, čím je zabavit a přiznám se,že já už taky melu z posledního. 😝 Ted se jen modlím,aby Alýsek neproblinkal celou noc,jako erik před dvěma dny.

Už aby bylo teplo a po těch blbých virózách. před týdnem jsme byli 2 týdny doma s chřipkou,tedka zase virozka,ale nevím,připadne mi,že Erik je už celkem fajn,tak to zase moc ldouhýho trvání nemá. snad..

kuzelka - dobře to zvládni! 🙂

Jdu si dát slovní fotbálek. To je poslední dobou jediný rozptýlení, v klíídku,když děti spinkají

😔

simonac
10. bře 2009

ahoj holky

všem marodům přejeme brzké uzdravení 😉

u nás v noci opět děs, kristýnka pořád plakala, už fakt nevím, čím to může být ☹

marrha
10. bře 2009

ahoj holky..

mě je o něco líp, ale ještě dneska budu hajat...sem tam mě chytne ta hnusná bolest...

Dani..doufám, že už je klukům líp...to je pořád dokola že? Snad už bude brzo jaro...a bude líp...letos ta zima byla fakt dlouhá... 😔

Simi..jen mě to napadlo, jestli jí třeba něco neruší..třeba je citlivější..i u nás Krsitý vzbudí každý šramot...a Davídek spí jak zabitý 🙂

tindra
10. bře 2009

Marky mě na močák zabrali vždycky až antibiotika ☹ a jinak díky moc za typ na hrníčky Nuby,včera dorazily a kluci se nemůžou nabažit,pořád pijou,to ještě NIKDY nedělali,furt jsem je musela nutit,tak snad jim to vydrží dlouho 🙂
jo a jinak u nás noc taky děs,ještě jednu takovou a odvezou mě.....
a ještě něco,ale ani to nekomentujte,jen si postesknu....o vídendu manža prohlásil,že to co dělám není práce,ale moje povinnost-myslím jako 24hodin se starání o kluky......on je s nima hodinu večer a pak pomůže koupat....ach jo
a ještě něco .KOupila jsem obyčejnou dětskou krupičku,že ji budu připravovat s mlíkem,myslíte že už se může s obyčejným?Nebo já do teď všechno i puding i kaši dělám s Hami nebo Sunarem, ale říkala jsem si,že když dělám třeba nám omáčku,že by mohli taky už zkusit?Naše dr říká že s převařeným už můžou,ale na ni moc nedám 😉

daniellka
10. bře 2009

tindra - to víš že už můžeš s obyčejným..v pohodě..
Tvýho manžu komentovat nebudu,radši 😠

jinak u nás nerudka u kluků pokračuje,že jsem si říkala,že je vemu na chvíli ven,ale alex má furt slabou teplotku,tak zůstanem radšěji doma..

simi - kluci měli tak v tomhle věku obdobíčka,kdy se furt nějak budili a bečeli,zase to přešlo a spí celou noc..
jak říká marr - může mít jen slabý spaní. nebo taky může být hladová. roste,nestačí jí to co sní.

daiquiri
10. bře 2009

Ahoj holky, u nás se vstávalo v 5:30 ☹ Řekněte mi, kdy budou děti spát dýl?

Dani, v kolik se ti ráno kluci budí, když už jsou takhle velký?

Marti, my taky máme občas doma výměnu názorů, když manžel heká, že je unavenej z práce! A to taky jezdí domů kolem sedmý, takže je vidí sotva hodinu a o víkendu vyspává. Oni si myslí, že je to pohodička!

Neviděly jste v neděli Výměnu manželek? Líbilo se mi jak ten chlápek na mateřský řekl, že by si to měl každej chlap vyzkoušet, ať ví jaká je to dřina! Svatá pravda!

marrha
10. bře 2009

Verun já jsme výměnu viděla...a toho učitele bych nakopala někam..chudák ten 12 letý kluk..ani sám s eneumí okoupat....a jeho hláška..já Ti nerozumím máš špinavou pusu...to byla docela teda síla 😝 😠

a ten Ostravák to řekl pěkně....hned jsme říkala manžovi..slyšel jsi to?? prý jo..já to vím 😀 😀

Marti jsme ráda, že se hrníčky ujaly...ted tak přemýšlím, že jsme Ti ani neodpověděla jestli drží teplo 😝 😀 , ale popravdě ani nevím...já už jim tu teplotu nehlídám...jen když přijdem z venku, tak studený vylívám a dávám nový..

daiquiri
10. bře 2009

Asi tak nějak, ten se předvedl - pan ředitel! Toho kluka mi bylo hrozně líto, izolovanej od dětí a taková přehnaná péče! Takhle velkýho kluka koupat a ještě mu chystat věci do školy, to by přece měl v klidu zvládat sám. Chudák holka co si ho pak vezme.
Někdy je vidět, že "chytrý" lidi jsou takový namachrovaný egoisti, na druhou stranu se mi líbilo jak ten Ostravák s manželkou měli racionální názory a jak dokázali odhadnout co se v té druhé rodině děje, aniž by viděli ty druhé protějšky.
Jo na to jsem upozornila manžela taky, ale dělal, že neslyší 😅

marrha
10. bře 2009

Verun..NIky se sama koupe, chystá si věci do školky..i oblečení..prostě všechno...samo to musím zkontrolovat, ale jsem ráda, že je samostatná...na škodu to určitě není...

jsme s e musela smát, jak měl ten kluk teplotu 38,2 a ten učitel..má teplotu, ale pije, komunikuje, takže dobrý 😀 😀 😀

daniellka
10. bře 2009

dai - kluci mi hroozně dlouho vstávali v 6 ráno,ale ted už několik měsíců se to zlepšilo,vstávají mezi 7 - 8. jak kdy.dneska v 8,to bylo fajn 😀 . aspon něco tady v tom blbým období.

daiquiri
10. bře 2009

To teda není, spíš naopak. Mně přišlo jak kdyby schválně měli jen jedno dítě, aby ho mohli takhle rozmazlovat.
I když já jsem teda jedináček, ale nikdy jsem nebyla takhle opečovávaná. Teda jako samozřejmě mě rodiče milovali, ale taky učili k samostatnosti a když jsem něco chtěla, musela jsme si na to vydělat na brigádě. A od mala jsem byla zvyklá doma pomáhat. To tenhle chlapeček asi nepozná. Skoro bych řekla, že ani tu lásku 😖

Dani, tak to si mě potěšila, že se někdy dočkám 😀 😀 😀

egrzuz
10. bře 2009

Ahoj holky,

tak tatínek bude doma měsíc. Jsem zvědavá, kdy řekne, že by se raději vrátil 😉 😀 😀 😀

Výměnu jsem taky viděla a souhalsím s váma. Ten ředitel byl šílený trapák a píííííp. Jak říkal, že ve škole budou kolegyně říkat, že mají ředitele frajera, proto cvičí a cvičil jednou na ukázku. A jak koupal toho kluka mi připadalo až úchylný 😒
Markét s tou teplotou to byla taky dobrá hláška 😀

Marti, já jsem už taky přemýšlela, že udělám dětem normální kaši. Vždyť jim dávám jogurty a ty jsou taky z obyč mlíka, takže si myslím, že úplně v pohodě. Náš pediatr říkal, že od roku , můžou děti vše.

kuzelka
10. bře 2009

Ahojky tak hlásím že jsem v pořádku a doma. Ráno jsem musela být v nem. v 6:15h a v 10:00 mě propustili, ale teda bála jsem se dost, naštěstí zbytečně! No a po cestě domů do nás s manzou nacouvtal 22letý kluk s Renaultem :-/ takže než jsme dojeli domů tak bylo 12h. My jsme v pořádku ale naše autí má prasklý nárazník...

gapka.h
10. bře 2009

Ahojky,
Kuzelka-tak to je paráda,že už to máš za sebou..hlavně,že se vám nic nestalo... 😉

Marki-už ať tě nic nebolí a jsi fit 😉

Danielka-tak to mám ještě počkat rok až budou spávat do 7-8h??? ☹ ☹

...já se teď vrátila z bazénu...aspoň nějaké odreagování.Zítra chci jít na to slavné roční očkování,tak uvidím..už chrčí maličko 😉

daniellka
10. bře 2009

gábi - já nevím jestli rok,každý dítě je jiný. u nás v únorovkách některý děti spí takhle už třeba od 12-15 měsíců,ale zase chodí pozdě spát. to já dám kluky po sedmé do postele a mám večer aspon klid.

tindra
10. bře 2009

mě tak yspávají do 7 😀 ale v 5 mlíko 😠 už asi 2 měsíce 😉 a spávat v 19,30 ať mám v 8 klid
Kuželko to je dobře že jsi byla tak brzo doma a že se vám nic nestalo,mladé frajírky v rychlých autech nemůžu ani cítit,jsou šíleně nebezpeční.
Marky to neva,kdybych to chtěla fakt vědět,tak tě bombarduju otázkama,mě byly sympatické i bez toho 😉

egrzuz
11. bře 2009

Ahoj holky,
Karin, to je fajn, že to máš za sebou. Bylo to v pohodě, viď? Já ti říkala, že se nemáš čeho bát 😉 🙂
Autíčka je mi líto, ale hlavně , že jste v pořádku. Byl byl asi den, že? 😕

Gabi, u nás se spí do 7 hodin, teda poslední dobou jen do 6h, ale chodí spát v 18.45 😉 🙂

Jarýn chce jen skleničky a když mu uvařím jídlo, tak si dá 2lžičky a konec. Holky , co s ním??
Kristýn jí krásně všechno co jí dám, až moc 😀

daiquiri
11. bře 2009

Zuzi, to snad nemůže říct nikdy ne? 😀 A to je fajn, že bude doma takhle dlouho, aspoň bude pomáhat 😉

Karin, super, že to dopadlo dobře! No jo mladíčci nemají odhad, myslí si, že když mají fáro, že jsou kingové silnic 😠

U nás se Pavlík vzbudil ráno v 5:00, ale naštěstí jsem mu dala dudlíka a za 20 minut usnul a spali jsme až do 6:20, takže jsem vyspalá 😀

kuzelka
11. bře 2009

ahojky kde jste kdo?? 😕 😀
já jsem včera i dnes měla doma společnost - rodiče, pomáhali mi s dětmi a mamča přijde jěště i zítra😉 se mám 😉
zuzi já vím že jsi mi psala že je to v pohodě, ale já jsem strašný stresař, průjmy a tak 😔 😔
gabi u nás se vstává už tak 2měsíce v 6h taky 🙄
zítra přijedou z pojištovny podívat se a nafotit autí a dohodnout se na opravě...