Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

simonac
10. zář 2008

tindra...taky moc držíme peštičky, určitě to dobře dopadne, děti jsou silnější než si myslíme 😉

issaga
10. zář 2008

tindro drz se! ja vim, ze je to tezky, ale ono to bude po operaci dobry, neboj 🙂 V Motole jsou skveli doktori a vsichni moc prijemni, ja uz o tom vim svoje. (vic mas v interni poste...)

daniellka
11. zář 2008

Krásné ránko,babulky a babulčátka!! 😀 Čeká nás zase sluníčkový den 😀

daiquiri
11. zář 2008

Tindra: já to nečetla celý a proč musíte jít na operaci? To bych se zbláznila, cokoliv se týká zdraví mých dětí, tak ten strac ho ně je hroznej!

Holky, dáváte dudlíky? A když, tak odkdy?

egrzuz
11. zář 2008

Markét, tak jak dětičky, lepší. Myslíme na vás. 😉

Tindro, to je hrozný viď, já bych se zbláznila, ale to bude dobrý uvidíš. Jak jsi to myslela, že se to mělo operovat už v těhotenství?
😲 Já bohužel nikoho osobně neznám, ale viděla jsme na MMB fotky ročního chlapečka po operaci srdíčka, vypadal dobře a byl u něj komentář, že je pár hodin po operaci a už se směje. Bude to dobrý a budeme vám držet pěstičky, neboj. 😔

Dai, bez dudlíků ani ránu 😀 😀 😀 Už je dětem dávaly v porodnici, takže jsme jen doma pokračovali 😉
Jak jsi vůbec rodila a v kolikátém týádnu, povídej 😀

Daniellko u nás moc slunečný není 😠 , ach jo, tak snad u vás je lépe 🙂

marrha
11. zář 2008

Ahojky..

Tindro..to je mi moc líto.....drž se holka....nevím proč tady brečím nad Davidem.., když to se vůbec nedá s operací srovnávat.., ale neboj bude to dobrýjak říkala Issa 😉 ..držíme všechny palečky co máme doma...

Davídek spinkal celou noc.... 😵 ráno si dal 210ml míčka a sám si řekl o čajík..já jsem tak ráda...už se směje, povídá sluníčko moje....ještě není úplně ve formě, ale je to mnohem mnohem lepší....
ale včera mi teda dal..kluk jeden 😅
už jsem jednou byla v nemocnii s dehydrovanou NIky, když měla dva ročky..a nechci to už začít....proto jsem s eo něho tak včera bála, že nepije 😢
a ještě pak ta výměna názorů s mudr...tak to mě fakt dorazilo....

Tady taky není zrovna sluečno.., ale mi to nějak neva..stejně sedím doma..

tindra
11. zář 2008

Zuzi v těhu nee,ale dřív rozhodně.Dr,se strašně divil,že jsem si nenechala srdíčka vyšetřit v těhu,ale moje gyndařka mě nikam neposlala,jen na velký utz ve 20.týdnu do Brna na Veveří,tak tam prej na ot měli dojít.
Marky každá nemoc je hrozná i když je to třeba jen rýma,když nemůžou pořádně dýchat a ty jen odsáváš jak vzteklá a ono to pomůže na 20 min,k pláči je všechno.Je dobře že je mu líp.
Dai dudlíky máme jen u Lukyho,Máťa sice mu je furt bere,ale jen aby mi ukázal,že ví kam se strkají,ale prstíky jsou lepší.Ale u Lukyho jsem ráda že ho má a rozhodně mu ho nechci nějak brát,jen ať je chvíli zticha 😀

simonac
11. zář 2008

mar.. aco to bylo za výměnu názorů, o co šlo???

my se snažíme dudlíky dávat o dzačátku, máme jich několik druhů a stále nic, včera si Martínek poprvé dudlík chytl, tak snadse za 14 dní chytne i Kristýnka, ta je vždy trochu pomalejší ☹

daiquiri
11. zář 2008

egrzuz: a máte nějaký speciální dudlíky? Já ani nevím jaký koupit a jestli je to podle velikostí 😕
Podle mých a výpočtů mého gynekologa jsem rodila 34+2, ale najednou v porodnici mi říkali, že jsem byla 33+2, tak nevím. Byla jsem týden v jedný nemocnici, tam rozhodli kvůli nulovým průtokům - trvaly jen jeden den, pak
to bylo dobrý - že budu rodit, ale neměli inkubátory, takže mě odlifrovali jinam. Jenže tam jsme přijeli, nejen, že jsem dostala vynadáno, že jsem jela autem - byla jsem otevřená na 4cm, ale to jsem nevěděla, ale taky řekli, že se jim porod zdá zbytečnej. Nakonec jsem tam stejně šla za cca 10 dní na císaře, protože se jim moje těhotenství zdálo rizikový. Holčička měla 1490g a chlapeček 2730g. Do toho jsem měla zlomený obě raménka u stydké kosti. Děti byly na nedonošencích a já se o ně nemohla ani postarat ☹

tindra: to je operace srdíčka? To je mi moc líto, takový malý tvoreček a hned na operaci.
Pavlík má taky nějaký šelest, musí se to hlídat, taky se modlím ať to není nic vážného. Má ke všemu něco s ledvinovou pánvičkou, tak s tím taky budeme muset lítat po doktorech😖

simonac
11. zář 2008

holky tak dnes jsme se byli s prckama fotit, znáte to takové ty fotky děti v košíku, s vyslečeným tatínkem atd...jak budou nějaké dám o alba aby jste mohli mrknout, jinak Kristýnka nezklamala a cel
é to tam prořvala 😉

kuzelka
11. zář 2008

Ahojky holky 🙂

simi - já si taky myslela že děti mají málo mlíčka, že furt řvou ale přibírali krásně (takže hladem to nebylo) ale řvali furt 😒 a řvou doteď 😖 je to strašně deprimující, myslela jsem, že je to časem přejde, ale mají skoro 10 měs. a hysterický řev je FURT 😖 😢 oni už prostě takoví jsou (ukřičení) a asi i budou, musím se stím smířit, co se dá dělat, snad to aspoň u Vás brzy skonči
moc mě zajímají fotečky, na kolik takové fota vyjdou? taky jsem nad tím uvažovala

tindra - moc moc držíme palečky ať vše dobře dopadne!

marrha - jsem ráda že Davídkovi už je lépe 😉

a s dudlíkama jsme začli asi ve 2,5 měsících ale trvalo tak měsíc než začli dudlat 😠

gapka.h
11. zář 2008

Ahojky,
tak já se dnes byla odreagovat v kosmetice-asi po půl roce-to byl relax 🙂
Tindra-moooc držím palečky,buď statečná 😉 Není to asi nic příjemného,že?Já si také vše zabírám,asi bych se....
Ještě,že jsme zatím zdraví!Noci stojí za prd 😝
Mar-to je dobře,že už je líp 😉
-tak jdu prcky nakrmit-pa a dobrou 😉

egrzuz
11. zář 2008

Dai, děti nechtěly vůbec žádný druh. Já jsem zkoušela od Nuku, Aventu a nic. Nevím, jaký jim dávali v nemocnici, nakonec jsem jim dala Baby novu a ten mají do teď , jiný né. Tento má kulatou savičku a ostatní placaté prostě odmítaly. Je to podle velikostí, prostě ten nejmenší od narození. V obchodě ti poradí. 😀
Každé dítko je jiné, třeba zrovna jim bude vyhovovat úplně jiný než nám. Je třeba to asi vyzkoušet 😉 🙂

¨To sis teda taky užila, děti měly veliký váhový rozdíl, ale Pavlík měl opravdu hodně, na 33týden 😲 Kolik mají teď?

Tindra, já to asi špatně pochopila, no bylo mi to divný 😒 , že by v těhotenství. Neboj, bude to dobré. Budeme na vás moc myslet, že holky? 🙂

Kuzelko, u nás se taky hodně řve ☹ Oni ani nemají být po kom klidní 😀

Gapko, to je relax kosmetika vi´d? Já si jí neodpustím každý měsíc, sice jdu s dětma většinou, protože nemám hlídání, ale je to pohoda. Jsou tam hodný a většinou spí 😀

Kačenka má nádherný profi fotky, fakt super.

marrha
11. zář 2008

Ahoj holky...

včera jsem se chytla s mudr...protože jsem jí volala, jestli je normlní , že david pořád jen spí...probudí se po 3 hodínách..je vzhůru 20 min...a zase spí....tak se do mě pustila přes telefon, že proč jsem s ním nepřišla ráno...tak jsem jí řekla, že ráno spal po probdělé noci..tak mě nenapadlo..., že se něco děje..a oan, že mi to přes telefon neřekne.., že já jsem za něho zodpovědná...atak pod...to už jsem nevydržela..brečela jsem a řvala po ní....co si to dovoluje.,,,že volám jen proto, že se chci zeptat jesli je to vpořádku u téhle nemoci...a že oan se do mě nesmyslně pustí.jako bych se o ně neuměla postarat.....tak říkala, že mi to přes telefon neřekne...že musím přijít, ale že ona už má odpoledne jen poradnu...tak ve 4 mám jít na pohotovost..nebo druhý den rán dojít..tak sjem jí řekla jako prosím?????tak řekla, že jestli to stihnu do půl 3, že mám ještě přijít....
tak jsem voalal manžovi...naštěstí nebyl nikde mimo....tak tam s ním sjel..a ta kráva ho prohlídla..a řekla, že je normální, ž eje spavý....zbytečně ho tahala zase mezi bacily...to mi jako nemohla říct přes ten telefon...

dneska se mi David celý osypal....tak jsem jeli na pohotovost...

holky tak já teda fakt nevím co si mám myslet...

na pohotovosti ho doktor proklepl prohlídl...nechápal na co bere ATB, že je vůbec nepotřebuje...že má zánět v pusině.., ale že ot není na ATB...a že to osypání je šestá nemoc....
vyčistil mu pusu Betadinem...at s emu tam nedostane infekce..a doporučil stěry krku a nosu...

prohlídl mu i pytlíka a ptal se jestli má hydrokélu.tak mu říkám , že jo..a on , že to mám hodně... a ptal se co an to mudr...tak jsem mu řekla, že jsme se dohodly, že to nebudem hrotit, že počkáme jestli se to nevstřebá...on řekl, že mi drží palce...., ale že ještě v tomhle stavu neviděl žádné dítě, aby se mu to vstřebalo....a doporučil konzultaci s dětským chirurgem...

zítra ráno musíme zase k naší doktorce a at ona si rozhodne jestli mu ještě něco napíše...(ty ATB máme vysadit), ale řekl, že v tomhle případě to na ATB není....a dal mi mobil at mu zítra zavolám do nemocnice...jak jsme dopadli a co ta naše doktorka....když jsem řekla její jméno, tak sestra i on věděli o koho se jedná a prý...tak ona je ted tam.....no jsem rozhodnutá, že změním doktorku....

Davídek má průjem pravděpodobně z těch ATB...a krom toho, že je obsypaný....tak vypadá celkově líp...

měli tam vystaVENÉ krabice od Nutrilonu, Hami a různých koj. mlík..a Davídek tam řval Mńam, mńam , tak jsem říkala, že už je asi v poho ....

issaga
12. zář 2008

dobre rano,

marrho tak to je teda narez - ja bych sla k jine doktorce okamzite. toto si prece nemuze dovolit... ty jo to me uplne po ranu nadzvedlo... budem drzet pesti, at je to brzo lepsi, dej vedet

dai u nas se nedudlikuje. holky mely dudliky nejake v porodnici, ale to netusim jake to byly... a pak doma (MAM a NUK) asi od pulky druheho mesice, do pulky tretiho mesice - porad...a pak ho zacaly z niceho nic obe plivat metr daleko a bylo... jine jsem nezkousela, rikala jsem si ze kdyz plivou ty na ktere jsou zvykle, ze je proste asi nechteji

u nas se ted rve uz min, ty prvni mesice, asi do konce ctvrteho byl rev v jednom kuse, ono je dost trapilo brisko... ale ted uz to jde, holky jsou fakt hodny - jasne ze maji dny, kdy to neplati (hlavne treba kdyz rostou zuby), ale neni to tak hrozny

egrzuz
12. zář 2008

markét, úplně ten tvůj článek čtu jedním dechem a s husí kůží ☹ ☹ ☹
Ta doktorka je naprostá ....... 😠 😠 😠 , já bych okamžitě šla jinam.

Je dobře, že je Davídkovi líp a snad už trochu baští. Stále na vás myslíme. Chudinka malinký 😔

Průjem měla taky K po ATB, tak to snad nic neznamená.

Už jsme to několikrát probíraly s Kačkou, že se člověk fakt nesmí dát a klidně si otevřít pusu na doktora, když je potřeba. Já už od těhotenství jsem to přehodnotila, že fakt s některým doktorem , to jinak bohužel nejde

Jo a holky, dneska mi houkal alarm monitru u Jarouška, poprvé za celou dobu, byl normálně na podložce, tak nevím, co to zase bylo ☹ Každopádně šílený stresák, znáte to 😒
Určitě si ty monitory nechám nejmíň do roka a prodávat je budu, až po nich budou skákat 😀

Všem krásný den, to se ještě všude spí nebo co 😲 😲 😲

daniellka
12. zář 2008

marr- ty si tedaužíváš,děvče.. Vyměň doktorku,dřív než bude nějakej průs.r 😎
Coje to tak hydrokéla??
Davídkovi posílám hubánka,uzdravovacího. Všude něco ty jo. U nás v únorovkách Dála strávil nocna kapačkách,vdubnovkách od Alci Nelinka taky děsivě blinkala až zkončilave špitále na kapačce,no jéje,erupce na slunci 😖

tak my máme v pondělí jet,nemám ještě komplet vše nakoupený,nechávám to na poslední chvíli,s těma prdloušama to nejde. A dotoho zítra máme jít na dvoje narozky, odpo tchán,večer třicátiny kamarádky,nemám dárky a na večer hlídání,tak uvidíme.

tindra
12. zář 2008

Dani,ty všechno zvládneš 😉
Dneska v noci nám houkal alarm u obou, po půl hodině,já se málem zhroutila,už jsem viděla,jak mi vezou Martínka do Motole vrtulníkem 😢 ale dobrý,snad to byli fakt jen ty erupce,když to bylo u všech.Dneska jdem na očkování,ale může jen Luky,Máťa už nemá nic,jsem zvědavá jak mi vysvětlí tu operaci,kyž mu 8měs nic nebylo !!!!Taky ju možná změním.Mar ale ty ju změň určitě!!!!!

kuzelka
12. zář 2008

Ahojky
no u nás taky děs noc - Barča řvala od 2 do 3h vkuse 🙄 , já se tomu Kubovi divím, že v tom kraválu může spát 😕
mar - taky bych změnila doktorku

simonac
12. zář 2008

ahojky holky,
tak vidím, že jste se nikde moc nevyspali, my docela jo, kojilo se ve 2 a v 5 a vstávali v 7, zato přes den mi dávají zabrat 😉

všem přeji brzké uzdravení, já jdu nakojit, vypravit se a když to dobře pude tak za hodku se nám podaří vyrazit do města na kafíčko, snad to zvládneme bez muziky ☹

marrha
12. zář 2008

Ahoj holky...
seriál pokračuje....
no tak já fakt nevím co s o tom českém zdravotnictví mám myslet....

nevím jak nás tihle lidi můžou léčit..

doktorka nás vzala ráno přednostně...čekárna plná lidí..maminy nasrané...
už sestřička se dívala na zprávu z té pohotovosti...a prý že ten doktor je debil a že ho mám brát s rezervou...

Doktorka zkoukla Davida...ATB potřebuje...prý má streptokoka v krku..., ale David se slil s vyrážek komplet celý....tak ted nevěděla jestli je to spála nebo reakce na penicilin...tu 6 nemoc vyloučila....nebyla si jistá...tak nás poslala, na infekční na fakultku..at to tam rozhodnou..že jseou tam an to odborníci...
tak jsme přijeli na fakultku...tam jsme zase museli čekat, že jo..zaplatit a td...první co mi řekla sestra při tom jak vypisovala papíry...že ten včerejší doktor je magor...a že 6 nemoc diagnostukuje s velkou oblibou ,a že moje doktorka je téééda asi moc šikovná myšleno ironcky, že pozná streptokoka bez výtěru krku...
přišla doktorka...půl hodiny zkoumala davida...podle mě ani na neví co to je...musela si volat další doktorku.....takže prý to spála není....a moje paní doktorka přišla na spálu tím..že jsem ji zavela na to jí..když jsem upozornila že u Niky v MŠ mají spálovou angínu....,takže ona se asi řídí, podle toho co jí řekně pacient..nebo nevím...je to prý alergie na ten penicilín.., ale chtěli si ho tam nechat...to jsem odmítla, protže mu nechtěli vzít ani stěry z krku..(prý už je to zbytečné, když bral ATB)a ani krev....tak en tak bych jim ho tam nenechala...stejně by s ním nic nedělali....takže tohle jsou naši odborníci...
a prý jestli to zvládnu doma...tak jsme se zeptala jako co, když podle nich je to jen alergie...
No vylezla jsem fakt nasraná..od úterka lítáme jen pomdoktorech a já ani nevím co děcku je..každý řekne něco jiného...
jeden pomlouval druhého..kde přišel na to a na to..a já fakt nevím...jo a ATB jsou nutná...v tom krku něco má...(ale ani odborníci k tomu neotřebují stěry..hlavně, že tohle vytkly mojí mudr.), takže mu změnli ATB a dpstal kapky na alergii to´t vše....
Při jakékoliv změně máme dojít na pohotovost....možná si něco vymyslím a skočím tam...třeba se dozvím od jiného doktora, že můj syn má třeba zase něco jiného
a v pondělí zase máme přijít k mudr na kontrolu..

P.S.omlouvám s eza chyby.., ale píšu tov rozrušení...teprve před chvilkou jsme se vrátili od rána domů.. 😠

marrha
12. zář 2008

tINDRO DRŽÍM PALEČKY....

já ani nevím jestli má vůbec smysl tu mudr. měnit.....já ani nevím..kdo určil správnou diagnózu 😔

nechci vůbec domýšlet, kdyby tihle doktoři měli rozhodovat o nějakm vážně nemocném dítěti 😢

posílají nás akorát od četa k čertu..a je to k ničemu....bobíšek už má z doktorů trauma.a vůbec s emu nedivím..všichni mu hrabou do té bolavé pusiny.....

s těma monitorama...to je hrůza..mě se tak spustil u davídka hned první den co jsem byla z porodnice doma..nevěděla jsem jestli jet s ním zpátky nebo co..a dokonce 2x za sebou....od té doby byl klid...a spouštěli se až jak hodně cestovali po postýlkách...Davídek spí schoulený v rožku jak štěňátko..tak ho to nebralo....takže to byl ten čas, kdy jsme je vyndala....

daiquiri
12. zář 2008

Ergzuz:jo uzili jsme si,ale Pavlik uz ma pres 3500g a Barca o kilo min.
Issaga:ja koupila od Aventu a zatim ho plive jen Barca.
Jinak my taky moc nespali,Pavlik pulku noci prorval.
Marrha:to je mi hrozne lito,ja mela blby zkusenosti s doktorama co se tyka me.Ale kdyz se jedna o deti,tak to teprve musi byt hrozny.Nejhorsi je,ze ty nejsi doktor a nevis kdo z nich mluvi pravdu.

gapka.h
12. zář 2008

Ahojky,
my jsme noc také neměli nic moc.... ☹ Ale naštěstí jsme zdraví 😉
Marki-pevné nervy,ať jste brzo zdraví.Já bych pěkně stresovala.Držím palečky!!!!
Zítra jsou u nás vinné slavosti-tak půjdem kuknout-snad nebude velká kosa.Já se bojím podzimního počasí,chytnu vždy depku!!
Zítra máme výročí svatby-5 let-tak jsem zvědavá,jestli bude nějaké překvápko 😉
hezký večer pa

halkac
autor
12. zář 2008

Čauky holčiny! Chvíli tu nejsem (resp. byl mi ukradnutý na přeinstalování počítač) a tady je tolik novinek☹

Tindro - držím pěsti!!!! Je naprosto jasné, že bude dobře, ale moc si umím představit, jak se bojíš. Už aby to měl brouček za sebou...Kdy by měl na tu operaci jít? A co teda konkrétně mu budou dělat?

Markét - tož já tu šílím z té tvé story. Ti doktoři jsou fakt někdy voli...No já bych reagovala takto: teď bych to nějak doklepala, hlavně a´t je Dáďovi lépe.Pak bych hnedle zjistila, kde u vás ve městě je vyhlášený dobrý pediatr a běžela za ním. Protože například to, jak s tebou ta vaše doktorka mluvila po telefonu, omluvitelné není.

Ad ukřičené děti - óóóó, jak já rozumím 😀 No mám trojí logické vysvětlení:
a) nedonošenost - nezralost centrální nervové soustavy se prý v kojeneckém věku projevuje vyšší frekvencí křiku🙂
b) maminka holt nemá tolik času (jako monomaminky), aby křiklounka mohla tahat na rukách a uchlácholit ho. Já věřím, že kdybych měla jen jedno dítě, pláče tak o 80 procent méně, protože bych ho prostě vždycky ponosila v náručí nebo v Manduce nebo pohoupala...s dvojkama to ale jaksi nejde, snažila jsem se tomu "huškáníů od počátku vyhnout.
c) dvpjčata se v pláči podporují, alespoň ta naše. Jak spustí jeden, za chvíli rozpláče i druhého...pak se šíří špatná nálada a fňuká se, i když se už dávno zapomnělo proč🙂

Ad profi fotky - my platili cca 1000,- za tyhlety a ještě nekolik dalších: http://halastovi.rajce.idnes.cz/08--5.mesic_24....

ad dudlíky - my začali na Avenťáckých. Chvíli jsme je dětem vnucovali, abychom jím tím zaplácli pusinku, a oni se chytli. Sice v poho zpočátku dumlali i jiné (např. Nuk), ale pak převládla láska k Aventu a šmitec. Ostatní jsem porozdávala🙂

Holky, pomalu jsem se rozhodla končit s odtříkáváním - chci pomalu vynechat jedno odsátí a tak za dva měsíce ukončit naše kojení🙂 Tak jsem zvědavá🙂

A potřebuju radu: jíme teď masozeleninový příkrm a ovoce. Co mám zařadit dále? Je nám 8,5 měsíce (korigovaně začátek 8.) . Kaše? Pečivo?
c)

gapka.h
13. zář 2008

Dobré ránko,dnes jsem tu první,co děláte???? 😀 😀
Brrrr,to je u nás kosa,u vás také???
Kaci-kukni na ten odkaz na tu vilu Rozárku na ty kola?Fotečky 🙂 móooc pěkné-v tom květináči-super 🙂
Simi-až budeš mít ty fotky,dej je do alba-kuknu.
Kaci-my jsme sice 7,5měsíc,ale píší zařadit kaši a bílý jogurt-pokud jste ještě neměli.Jina zkusit dát do ruky tmavý rohlík-to jen co jsem četla....
přeji hezký den-u nás chladný,papa

daiquiri
13. zář 2008

Teda halkac ty fotky jsou nádherný!!!! Ty profesionální jsou naprosto dokonalý, ale i ty vaše! Máte krásný prcky 🙂

Jo, já koupila rovnou od Aventu, zatím to jde, sice je občas taky vyplivnou, ale spíš Barča.

Holky, zeptám se jak jste na tom byly nebo jste s kojením? Už jsem se ptala Marrhy a Issagy, hodně mi pomohly, přesto jsem zvědavá jak to jde jinde. U nás žádná sláva, mám málo mlíka a dětičky jsou líný sát, vypijou max 20 - 30ml, když odstříkávám, tak je to tak nejvíc 80ml. Takže dokrmujeme umělou + odstříkávám co se dá. Kojím už tak jen jednou denně, ale malá jenom s kloboučkem, pořád se mi odpojuje, Pavlík sice bez kloboučku, ale taky se dlouho neudrží. Já jsem pak z toho akorát nervözní 😖

kuzelka
13. zář 2008

Ahojky

halkac - na tom trojím vysvětlení bude kopec pravdy, u nás platí všechny tři body a tak řvěme 3x tolik 😝 😀 😀
my máme dudle z DM jsou levný a dětem chutnají, fotečky se mi líbí ale tohle obdob (ležící)í jsme prošvihli, tak nevím jak by nás fotili? v sedě, ve stoje? 😅

my papáme ráno: mlíko
dopo: ovoce + třeba sušenky, b. jogurt
odpo: zelenina + maso + rýže nebo těstoviny
véča :kaše
2véča :mlíko

mě trvalo přestávání s kojením asi necelý měsíc 😉

kuzelka
13. zář 2008

dai - já jsem od 3 měsíců odsávala el. odsávačkou a mlíko dávala dětem z flaše 😉 věděla jsem že si vypijí dost a ulevilo se m,i odsávala jsem co tři hodky i v noci a mlíka bylo požehnaně 😉 tak jsem to dělala do 7 měsíců pak jsem pomalu odstavovala a přešli jsme na u. mlíko 😉

egrzuz
13. zář 2008

Dobré ránko 😀

U nás taky kosa ☹

Holky, dneska nemusím vařit, jdeme na oběd, máme výročí 6let od svatby 😉 😀 já se těším mňam 😀

Dai, já jsem na tom byla stejně, odsávala jsem, protože děti si nevytáhly skoro nic a byl to boj. Mlíčko jsem měla, ale jen 2měsíce. Nejdříve jsem byla špatná, že nemají MM,ale potom jsem se tím už netrápila. Prostě buď je nebo není. 😎
Teď koukám, že jsi z Prahy, jééé konečně někdo , kdo není tak daleko od nás 😉 😀

U nás se řve od rána, musím utíkat. Snad budou v restauraci hodný, pá a krásný den