Dvojčátka

halkac
9. črc 2008

Ahojky, ráda bych, aby se v tomto tématu potkávaly maminky dvojčátek, protože máme trochu speciální starosti i radosti🙂 Vím, že existuje obdobné téma, ale chodí tam většinou maminky ze Slovenska...což trochu komplikuje případné srazy apod. 😉 Tak duomomači, pište!

marrha
9. říj 2008

Dani...jj myslíš Helíska...obrečela jsme to s ní...

často na ni myslím...

ale Fiallinka měla kluky už více skoro donošené...je ot prostě hrozné...

jak píšeš...at si řvou, nespí...všechno přejde....hlavně, že je máme... 🙂

daniellka
9. říj 2008

jj, myslím helíska ☹ .. Chodívá sem někdy mrknout?nevíš?

marrha
9. říj 2008

Tady ne..občas do čekám edvojčata..ale hrozně málo...a ani se ji nedivím 😔

septim
9. říj 2008

je hrozne co se fialince stalo. Ted jsem to docetla a jako vetsina sedim u pocitace a brecim. Az kdyz se neco takoveho prihodi, si clovek uvedomi jake mel stesti ze jsou deti v poradku doma zdrave. Jsem z toho spatna, jeste kdyz dosla tak hodne daleko a byla hlidana v nemocnici. Helisek se byl podivat na cekame dvojcata ted nedavno ☹ ☹ ☹

halkac
autor
10. říj 2008

Ahoj holky,
řvu jak želva☹ Filianku znám osobně, je ze Vsetína a kupovala si ode mne starý dvojčecí kočár 😔 😔 😔 Byla ve 33. týdnu, ještě jsme mluvily, jak člověk celé těhulování žije se strachem, že se něco stane...a já ji uklidňovala, že když je člověk tak daleko, nemůže se přihodit už skoro nic 😔 😔 😔

Helísek chodí do diskuse maminek, které přišly o skoro narozená miminka...

Dnes nemám sílu nic psát...☹((

simonac
10. říj 2008

Dobré ránko holky 😉

celou noc se mi honila hlavou fialinka i helísek, u ní jsem se to vše dověděla z jejího alba, je to fakt moc smutné ☹ tady žádná slova nepomůžou

jinal my dnes máme to vítání, ale nejprve budeme muset s tím Martínkem paní doktorce - nekakal a nakakal, přitom tak krááááááááááásně prdí, ale kakání nikde ☹

přeji všem moc hezký a snad slunečný den 😉

egrzuz
10. říj 2008

Holky , to je děsný vůbec, když toho člověka znáte 😢

😔 😔 😔

Já si psala s jednou maminkou , když jsem byla těhule a když jsme měly jít na společné na nákupy, tak mi psala, že je v nemocnici a porodila obě dětičky ve 25tt a oba kluci to nepřežili 😔 😔 😔

Proč se takové hnusné věci stávají ☹

simonac
10. říj 2008

zuzu -- fuj tak to je fakt smutné ☹

jdu dát kašičku a vyrážíme k paní doktorce, zatím papa

marrha
10. říj 2008

Ahoj holky...

noc byla taky na prd...taky jsem pořád myselal na Fiallinku....
pořád dokola jsme si říkala, jak se tohle mohlo stát a jestli to nešlo zjistit dříve...popravdě o tom, že by se takhle ucpal pupečník slyším poprvé 😔

Zuzi..smutné.... 😔

Už se mi to mrská v postýlkách..jdu za něma...

Simi držím palečky at to dobře dopadne a až sundáš martínkovi u mudr. plínku..at jí ukáže jak kaká chlap 😉

tindra
10. říj 2008

Holky to je fakt nespravedlivý!!!!Fialinka mě nakontakovala na holky,co mají taky nemocný děti se srdíčkama,moc mi to pomohlo,vykládat si(psát si) s někým,kdo má stejný starosti.Ale ona to s Jiříčkem zvládne!!!!Musí!!!!I když ten smutek si umí přesdtavit jen ten,kdo to prožil.Sakra,ta příroda je někdy tak zlá

daiquiri
10. říj 2008

Holky, to je strašný 🙄 Celou dobu jsem chodila na diskusi Čekáme dvojčátka a s Fial jsme prožívaly naše těhotenství. Je mi to hrozně líto. Takovou dlouhou cestu ušla.....A ke všemu když byla pod dozorem, nějak to nechápu ☹
Helískovi se to myslím stalo ve 24 tt. Taky jsem brečela jak želva. Četla jsem pak ještě jednou její dopis v časopise myslím Maminka nebo v nějakém takovém a znovu mě to dostalo ☹

Když si uvědomím, že si někdy stěžujeme, že nás děti nenechají vyspat a že pláčou nebo zlobí...Ale raději ať zlobí třeba celý den, ať se třeba dva roky nevyspíme, ale hlavně ať jsou děti zdravý!!!!

Tindra: zlá a nespravedlivá!

daniellka
10. říj 2008

jéééjda já vás aní nemohla najít,to naše téma bylo až na druhé straně,to se už dloouho nestalo.
kdepak se všechny touláte?! 😉

Já odcházím s manžou rochu zakalit,tzn.že následující 4 dny budu umírat (už se znám). Hezký večer ffšem 😀

halkac
autor
10. říj 2008

Holky, tož já nevím, kde se touláte. Jedna jde pařit a ty další co jako??? 😀 😀 😀

Jsem přemýšlela, co by ty Markétiny děti mohly dostat pod stromeček. A zde jsou výsledky!
Promítačku
Divadlo loutkové
Maňásky

Markétka jim pak bude každý večer přehrávat divadelní kus 😉

simonac
11. říj 2008

Dobré ránko,

tak mi jsem pořád ještě nekakali - Martínek, paní doktorka řekla, že jinak je očividně spokojený a doporučila ty probiotické kapky - za 635,- tak už je dáváme a uvidíme co z toho vznikne, já už jsem fakt dost nervozní!!! ☹

egrzuz
11. říj 2008

Simi, fakt mu dej tu švetkovou š´távu během celého dne, klidně půl skleničky, to nám pomohlo. Snad ti to taky pomůže 😉

Holky, která máte ještě jedno sólo dítko, nevíte, zda jsou golfky Buggy LXX dobrý? Chci je koupit, abych je měla u našich, až bude babička hlídat. Budu jezdit na to školení a každá babča chce jen jednoho. 🙂 Nechce se mi je rozdělovat, ale nemám moc na vybranou 😒

Daniellko, tak si to pěkně užij a nepřepař se 😉 😀

Kači, já myslím, že bude Markét ráda, že bude každý den hrát divadlo 😉

tindra
11. říj 2008

Dobré ránko,Zuzi,chápu babičky,alechudák ty,my jsme už týden doma a ještě pořád ne ve starých zaběhlých kolejích.Snad to tvoje děti budou snášet líp,ale moji raubíři nesnáší změny a když byli rozdělení,jako tělo bez duše 😢
Manža je opět na rybách,tak zase nemusím vařit,dám si s dětma zeleninku,hurá.I když hubnout už vážně nepotřebuju,mám svých ideálních 49kg,jen začít cvičit,aby se to tělo příští léto tak neklepalo.... 😅
simi ani teploměr nebo rourka do zadečku nefunguje?
Kači s tou promítačkou jsi mi připomněla dětství,musím se u našich podívat,jestli ještě funguje 😀

simonac
11. říj 2008

zuzu---koupila jsme další štávičky a budu zkoušet, ale moc mu nešmakuje

tindra---rourku ani teploměr jsem ještě nezkoušela, ale asi už zkusím sice jsem včer apotkala kamošku a její malá má asi rekord - nekakala 18 dní, my jsme te d na 9.

můj má dne scelodenní turnaj v tenise - opet sama, to je pekná sobotka, nejstarší dítko odjelo s babi a dědou na hřiby tak snad se neztratí, jinak tady je pořádný opar, nevím, nevím, kde je to sluníčko co hlásili, a já si na dnešek napláánovalla velké prádlo, jak i to ted uschne nevím ☹

ale to není podstatné , hlavní je Martínkoův bobek!!

dani ---tak jaká byla pařba, já to taky tam mívám, jeden večer pařím a týden se dávám dohromady, to ani nemusím pít tolik kolik ostatní, stačí mi to nevyspání a hotovo, pak si nadávám jestli jsem to měla zapořebí 😝

simonac
11. říj 2008

zuzu ---a jak jsi jim to dávala? lžičkou nebo ve flaštičce?? ☹ tu mi ovšem nechceme chytit 😒

tindra
11. říj 2008

simi zkus to treba i z kalisku-ja pouzivala ten z mukosolvanu 😉

simonac
11. říj 2008

tindra --- zkusím, ted jsem mu dala jakousi spec. kaši od nestle - poradile doktorka, tak uvidíme, jdem na prochajdu, a odpoledne budme zkoušet štávu dál 😉

dvojmama
11. říj 2008

pěknou sobotu 😎
Holky kecalky, přiznávám se dobrovolně - nedočítám. Zaregistrovala jsem jen že jste řešili autosedačky - my máme pořád vajíčka, ale jsou hodně natěsno, takže chci objednat taky ty maxicosi.

Někdo se ptal kdy se mi vrací manža...nevrací. Zatím tam zůstává, takže my se stěhujeme za ním. Je to jen na pár měsíců, max. půl roku a budeme zase zpátky v Čechách, takže to se dá zvládnout a alespoň budeme zase všichni spolu 😵 ale bude to změna...

Musím běžet, moc moc všechny maminky i dvojčátka pozdravuju..mějte se krásně 😉 Papa

marrha
11. říj 2008

Ahoj holky..

dneska se u nás nespalo...místní pubertové, o které se rodiče nestarají, tak to od 14 let chlastá...tak se rozhodli, že si ve 3 ráno pohrajou se zvonkama 😠 😠
vzbudili kristu...ta se asi tka lekla, že do 6 nemohla usnout poříd plakala...takže narušen všechno...usla až v 6.30...takže nejsme vyspaní nikdo.... 😠

Kačko...promítačku i divadlo mám u mamky ještě po nás 😀 , ale myslím, že je to na ně brzo...to je ještě určo bavit nebude...Niky začalo brát divadlo až tak od 3 let..kdy tomu trošku rozuměla 🙂
promítačku mám eještě takovou tu šedou..jak byla kdysi 😀
u nás 100% zabírá Animal planet...to by se krista mohl azbláznit 😀

Zuzi nemáš nějaký odkaz na ty golfky??
já budu příští rok kupovat asi dvoje samostatné....když budem chodit ven s manžou tak budem mít každý jednoho... 😅

Simi ty kapky používala kamarádka, ale neměla to na vykakání, ale aby nebolelo bříško na prdíky 😕 snad to pomůže a Martínek se vykaká...a nboj myslím, ž eby doktorka poznala podle bříška, kdyby byl problém 😉

simonac
11. říj 2008

mar---my je taky měli na prdíky, ale snad to má obnovit rovnováhu střev, tak snad mu to pomůže

hoky, přidla jsme fotky do nového alba, tak pokud budete mít chvilku a náladu tak kukněte 🙂 🙂 🙂

egrzuz
11. říj 2008

Simi, Jaroušek t šťávu docela pil,tak to dostal v lahvičce, ale Kristýnka jí nechtěla, tak jsem natáhla do dávkovače z Panadolu a pomalu jí to dávala do pusinky a vypila to. 😉
Rourku jsm epoužívala u Jarouška každý den a zabralo to, když byl úplně malinký, ale jednou taky né, tak jsem právě dala tu šťávku. Vidíš tu kaši jsem taky dávala, ale tu nechtěl 😒

Sylvi, to jsem se ptala já, jéé, tak ty se budeš stěhovat, no alespoň budete spolu, to je pravda. Když je ta možnost, tak bych šla také za manželem. Zvládnete to 😉 🙂

Tindro, já se taky bojím, že se děti úplně rozhodí, byly odděleně, jen když byla Kristýnka týden v nemocnici, ale to byl Jaroušek doma ve svém prostředí 😕

Markét, to jsou hajzlové, já bych je........... nechci být sprostá 😠
pošlu odkaz na golfky, vydrž 😀

egrzuz
11. říj 2008

Tindro těch 49kg je provokace 9 měsíců po porodu? 😉 😀 😀 😀

daiquiri
11. říj 2008

Zuzi,taky mam 49kg😀 V tehu jsem pribrala 20kg☹

gapka.h
11. říj 2008

Ahojky,tak v pátek mi ne ne se dostat na koníka,to bylo!!!
Dnes jsem dopol.byla na kafíčko a odpol. v koutě-kuknout na mimčo-i s těma našima.Byli hodní,řádili na dece ...
Teď už to spí a zítra ráno nás čeká opět plavání...Měla bych žehlit,ale jdu k TV..
Holky,máte některá odkaz na ty autosedačky,prosím,písněte...
Tindra-tak to máš super váhu,já jich měla taky,ale teď mám 53kg-pořád něco láduji a mamka mi vaří...Ale vůbec mi to nevadí-musím se vůči dětem obalit..
hezký večer

tindra
11. říj 2008

dai já měla taky 20 a shazovala jsem to 6 měs,teda 10kg v porodnici,ale ten zbytek.Tos to teda rychle zvládla 😉
Zuzi,ty golfky vypadají dobře a ta cena 😵 ,no jo,nejsou dvojitý 🙂

daiquiri
11. říj 2008

Tindra,nejak to slo samo,asi nervy kdyz jsem nemohla na nohu a mela berle a deti v nemocnici a cekalo se,kdy budu schopna se o deti postarat☹